Radosław Majecki - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Majecki: Nadzieja umiera ostatnia

Redakcja, źródło: Canal+

- Mieliśmy swoje sytuacje, ale ich nie wykorzystaliśmy. W takich meczach trzeba od początku do końca narzucić swój styl i strzelić jak najwięcej bramek. Dziś nam się to nie udało - powiedział po spotkaniu z Jagiellonią Białystok Radosław Majecki.

- Nadal jesteśmy w grze o mistrzostwo Polski, ale nie wszystko zależy od nas, więc musimy czekać. Jeśli chodzi o bramkę dla Jagiellonii, Mateusz chciał jak najlepiej, chciał wybić piłkę. Krzyknąłem "moja", Mateusz to usłyszał - potwierdził to w szatni. Taka jest piłka, zdarza się. Przez całą drugą połowę kontrolowaliśmy przebieg gry, ale nic z tego gry nie wychodziło. Walczymy do końca, bo nadzieja umiera ostatnia - dodał.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (17)

+dodaj komentarz
Hugon - 16.05.2019 / 22:24, *.vectranet.pl

Majecki gamoniu niczym się nie różnisz od poprzedników,twoje wykopy to na 50 49 strat.Naucz się rozgrywać do naj, obrońcy bo inaczej w kopanej nic nie zwojujesz.

odpowiedz
bronek49 - 16.05.2019 / 19:04, *.chello.pl

JAKBY BRONIL CIERZNIAK TO BY BYŁO ZE 3-0 TO JEST NAJSŁABSZY BRAMKARZ W LIDZE

odpowiedz
Kibic - 16.05.2019 / 16:36, *.84.166

Co nam po po zdolnym tytule w takich okolicznościach? Czy byłby sens świętowania na Starówce?

odpowiedz
Ali - 16.05.2019 / 15:57, *.249.134

Gdyby Cierzniak bronił z Jagą, do samobója by nie doszło. Błędy zdarzają się zawsze kiedy zmienia się jednego ze stoperów i bramkarza.

odpowiedz
EdiSolo - 16.05.2019 / 14:31, *.plus.pl

Nadzieja to matka głupich ale zawsze to mamusia.

odpowiedz
Zniesmaczony - 17.05.2019 / 16:58, *.amazonaws.com

@EdiSolo:
I bardzo kocha swoje naiwne dzieci

odpowiedz
ZW - 16.05.2019 / 14:27, *.tpnet.pl

My Kibice juz zapomnielismy jak LEGIA narzuca swoj styl gry i strzela gole oby nie na dlugo !!

odpowiedz
zaba285 - 16.05.2019 / 14:25, *.lukman.pl

jedyny do którego nie można mieć pretensji o wczorajszy mecz

odpowiedz
GL - 16.05.2019 / 14:24, *.tpnet.pl

Nadzieja Kibicow ostatnio umiera z meczu na mecz !!

odpowiedz
Lutek - 16.05.2019 / 14:22, *.netfala.pl

W całym meczu to właśnie Radek Majewski był najjaśniejszą gwiazdą.

odpowiedz
Obcy - 16.05.2019 / 13:15, *.t-mobile.pl

Nadzieja matką głupich młody człowieku.

odpowiedz
kłopot - 16.05.2019 / 13:01, *.t-mobile.pl

JAKA NADZIEJA? jak wy specjalnie odpuszczacie MP, nie było sezonu w którym zdobycie mistrza byłoby łatwiejsze niż tberaz ! dlatego Piast jest Mistrzem.. a pudelek wybiera tera opcje oszczędnościowe - zatrudnienie trenera, który nie jest trenerem ( Vuko out po eurowpier...lu będzie lub po przepier...lonych 5 meczach na jesieni) ; odpuszczenie MP, aby nie wypłacać tych feralnych premii - bo jak to sami stwierdzili "NIE OPŁACA SIĘ ZDOBYWAĆ MP Z FINANSOWEGO PUNKTU WIDZENIA" .

odpowiedz
L - 16.05.2019 / 12:51, *.t-mobile.pl

Jak wychodzisz to zamykaj drzwi! Znasz takie powiedzenie? Trenuj i krzycz mlody

odpowiedz
Gienek - 16.05.2019 / 12:43, *.netfala.pl

W meczu z jagiellonią Radek był jedynym jasnym punktem Legii. Wyglądał o wiele lepiej od Cierzniaka.

odpowiedz
Leoś - 16.05.2019 / 12:35, *.t-mobile.pl

Aco trwaj jak najdłużej na ławce Legi
To wspaniała wiadomość dla całej l(e)igi

PS: piłka nożna to dziwna dziedzina życia i sportu, bo dla przykładu czy wyobrażacie sobie aby właściciel lub Prezes albo jedno i drugie w jednej osobie (patrz Miodzio) jakiejś dużej korporacji zatrudnił dla przykładu na stanowisko Szefa Produkcji, Szefa Sprzedaży lub Dyrektora Generalnego gościa, który prosto z absolutorium wyszedł, a w zasadzie właśnie jeszcze musi na to absolutorium pójść,żeby dyplom odebrać bo wczoraj obronił magisterkę no odpowiedzcie sobie na to pytanie sami .....

odpowiedz
Kuba - 16.05.2019 / 12:30, *.gov.pl

Jaka nadzieja??? 3 mecze 1 punkt, jedna strzelona bramka, na czym opierasz swoją nadzieję??
I jeszcze wypowiedzi Cierzniaka sprzed kilku tygodni że "na pewno obronimy mistrzostwo"
Wam nie zależy tak jak kibicom.

odpowiedz
Sputnik 44 - 16.05.2019 / 12:20, *.t-mobile.pl

Trenuj młody, trenuj. I ucz się angielskiego bo w przyszłym sezonie bedziesz jedynką a potem kudłaty cię wytransferuje.

odpowiedz