Dariusz Mioduski - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Mioduski: Sami jesteśmy sobie winni

Mishka, źródło: Canal+

- To był bardzo dobry mecz, widać było walkę, zaangażowanie, dobrą grę. Brak było czystych sytuacji bramkowych, mogło być ich więcej. Chcemy w Ekstraklasie więcej takich spotkań, ale mam nadzieję, że z lepszym skutkiem dla nas. Zawsze po meczach wchodzę do szatni piłkarzy, ale nie z przesłaniem, nie przemawiam. Chcę pokazać, że jestem z nimi, czy drużyny wygrywa, czy przegrywa. Chcę, żeby o tym wiedzieli - powiedział po środowym meczu Dariusz Mioduski na antenie Canal+.

- Nie byłem zaskoczony zmianami w składzie. Vuković szukał dwóch rzeczy - po pierwsze wojowników, którzy będą zapierniczali od początku do końca, a po drugie w drugiej połowie chcieliśmy przyspieszyć i to było dobre założenie taktyczne. Wszyscy widzieliśmy, że Jagiellonia nie radziła sobie fizycznie w drugiej połowie. Mieliśmy mało szczęścia, ale kompletnie ich zdominowaliśmy. Wprowadzenie na boisko Jarka Niezgody i Carlitosa miało sens.

- Według mnie ta pierwsza połowa nie była aż tak słaba. Gdybyśmy tak zagrali kilka dni temu, to byśmy byli w innej sytuacji. W drugiej połowie była nasza pełna dominacja. Nie mogę mieć pretensji do chłopaków za ten mecz. Znowu straciliśmy bramkę w głupi sposób, ale Wieteska zagrał bardzo dobry mecz. Podobało mi się, że było widać, że drużyna walczy, podobał mi się charakter na boisku, ale wynik jest jaki jest. Mamy jeszcze kilka dni i ostatni mecz. Wiemy, że nie będzie łatwo, ale walczymy. Nawet jeśli wszystko nie pójdzie w tym kierunku, co chcemy, to na tej drugiej połowie i na tym co w niej pokazaliśmy trzeba budować dalej.

- Trzeba zacząć wyciągać wnioski z tego sezonu już dzisiaj, bo w dużej mierze sami jesteśmy sobie winni, że w ostatnich kolejkach musimy walczyć o trofeum. Przed nami jeszcze jeden mecz, musimy wygrać i liczyć na potknięcie Piasta. Mam nadzieję, że Lech Poznań pokaże trochę swojego charakteru, wyjdzie i zagra mecz, a nie odpuści, bo to nie byłby dobry sygnał dla polskiej piłki, gdyby tak się stało.

- Pomimo złych rezultatów, jestem przekonany, że przedłużenie umowy z Vukoviciem to dobra decyzja. Wiemy, czego szukamy i jak bardzo ważna jest kwestia mentalności i charakteru. "Vuko" ten charakter ma i jestem przekonany, że piłkarze pod jego wodzą też będą go mieli.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (198)

+dodaj komentarz
Hektor - 19.05.2019 / 21:24, *.tpnet.pl

W życiu - a żyję dość długo - nie widziałem bardziej niekompetentnej osoby. Patrząc na decyzje Mioduskiego, przypominają się słowa Stanisława Tyma : " Nie znam się na tym, więc chętnie się tym zajmę". Facet strzela samobóje z wdziękiem i gracją. Zatrudnianie idiotów na stanowiskach trenerów, ściąganie za duże pieniądze piłkarzy, którzy obciążają budżet, a nie grają, oddawanie piłkarzy za darmo - to wszystko złożyło się na klęskę. Wniosek : facet, albo jest debilem, albo sabotażystą.

odpowiedz
darekzmieńbranżę - 19.05.2019 / 21:05, *.tpnet.pl

Darek, sprzedaj, póki jeszcze możesz coś z tego wyciągnąć, nie rób więcej pośmiewiska z Legii!!!!

odpowiedz
JIIISobieski - 19.05.2019 / 20:53, *.chello.pl

Tak, najwiecej ja jestem winien
, ze mam karnet i ogladam to dno. Nie wspominajac wyjazdowiczow,

odpowiedz
Jan - 19.05.2019 / 20:52, *.vectranet.pl

Dno

odpowiedz
kolo - 19.05.2019 / 20:42, *.t-mobile.pl

mówi gościu co rzekomo zarobił 50.mln u Kulczyka ;)))) hehehe, fajnie tam było wszystko ustawione i się siedziało ;) ...a w kiosku ruchu by zbankrutował...

odpowiedz
StaryChlopzBielan - 19.05.2019 / 20:38, *.chello.pl

Ale pajac. Idź w Ch... J ze swoją świtą

odpowiedz
Lordvader 1973 - 19.05.2019 / 20:37, *.cyfrowypolsat.pl

Niestety. Pan M. nie wie co to klub i jak nim zarzadzac. Na sporcie się nie zna. Piłkarze do zmiany - duże zmiany w szatni. Mówiąc krótko - totalna przebudowa drużyny. A Vuko - sorki na trenera się nie nadaje ( może kiedyś jak nabierze doświadczenia). Teraz potrzebny trener o charakterze Czercesowa. On miał głos nie piłkarze. Trudno trzeba działać - płakać za późno.

odpowiedz
LW - 19.05.2019 / 20:23, *.waw.pl

NIE TO TY JESTES TEMU WINIEN!!!!!

odpowiedz
Domin(L) - 19.05.2019 / 20:19, *.44.235

Jacy My pan jest winny tego co sie wyprawia

odpowiedz
Edziu z wielkopolski - 19.05.2019 / 20:17, *.plus.pl

Wypier... z Legiuni

odpowiedz
jacq - 19.05.2019 / 20:14, *.tpnet.pl

Wypier.... pajacu!

odpowiedz
Won - 19.05.2019 / 20:10, *.192.60

Wynocha razem z Vukoviciem

odpowiedz
kibic - 19.05.2019 / 20:07, *.net.pl

mioduski wynoś się
trenerzy wynoście się
piłkarze wynoście się

najbogatszy klub w Polsce powinien wygrywać już po rundzie zasadniczej mieć tytuł zapewniony!!!

odpowiedz
Pawelll - 19.05.2019 / 20:07, *.play-internet.pl

Nie jesteśmy, tylko to ty osobiście jesteś winny całej tej sytuacji.

odpowiedz
Skarpet - 19.05.2019 / 20:01, *.play-internet.pl

Pudlu jeb... wypier...j! B(L) wróć!

odpowiedz
Paul Visco - 19.05.2019 / 19:59, *.chello.pl

Bawi mnie ta kurtuazja
Bawi mnie te komentarze ekspertów
Bawi mnie gdy było pyszny napój %energetyczny
Prawda jest taka , smutna a zarazem prawdziwa .
Dla ligi -obym tylko kogoś zniechęcił . Liczy się aby w polska piłkę zainwestować, aby była ciekawa(można stracić jeden tytuł , aby w późniejszym momencie dostać więcej kasy) Piast czy ktoś tam zdobywa MP.

Dla Legii - Lepiej zacząć później sezon (superpuchar i późniejsze eliminacje ) aby nowy trener miał więcej czasu aby dostać się do LE .
Prawda jest też taka iż MP dla Piasta oznaczać będzie kompromitacje dla polskiej ligi
Piast odpadnie max po 6 meczach eliminacji , oby po 6 a nie po 4

odpowiedz
K - 19.05.2019 / 20:01, *.chello.pl

@Paul Visco: a my to dopiero pokazaliśmy w pucharach. Dobrze ze chociaż ty jesteś dumny!

odpowiedz
tomek - 19.05.2019 / 19:50, *.2a.pl

Mistrzem Polski jest, ukochany nasz...

odpowiedz
Zniesmaczony - 19.05.2019 / 19:49, *.amazonaws.com

Komornik puka?

odpowiedz
K - 19.05.2019 / 19:49, *.chello.pl

Loczek i tak będzie gadał ze wszystko było Ok tylko zdech dał ciała.

odpowiedz
Paweł - 19.05.2019 / 19:41, *.mm.pl

Nie ma stefańskiego, gdzie się podział? Upośledzony już nie pomaga upośledzionym?

odpowiedz
Skarpet - 19.05.2019 / 19:37, *.play-internet.pl

Waldek King ty mioduska szmato!

odpowiedz
1234nh - 19.05.2019 / 19:33, *.tpnet.pl

CZAS ZMIENIĆ PREZESA...... (CENZURA) KIBICE MOŻE CZAS ZMUSIĆ PREZES BY ODSZEDŁ...

odpowiedz
Mioduski co ty robisz to skandal - 19.05.2019 / 19:31, *.plus.pl

Mam nadzieje ,ze do czasu kiedy ten klub bedzie prowadzil kosmaty nieudacznik nikt juz nie kupi biletu. To jest skandal Panie Mioduski jest pan czlowiekiem bez honoru

odpowiedz
mark - 19.05.2019 / 19:27, *.vectranet.pl

Loczek jesteś największym nieudacznikiem, wypier...... z Legii natychmiast

odpowiedz
J - 19.05.2019 / 16:46, *.play-internet.pl

Wypier.... nawet nie czytam

odpowiedz
Pudel out - 19.05.2019 / 14:50, *.orange.pl

Ty jako nieudolny „sternik” klubu jesteś wszystkiemu winien!!! OK, wiem, ze corpoludki nie potrafią się przyznać do błędów...

odpowiedz
Pablos - 19.05.2019 / 13:12, *.chello.pl

... Vuković szukał dwóch rzeczy - po pierwsze wojowników, którzy będą zapierniczali od początku do końca...

Patrz Antolic - piłkarzyk na podwórko

I ciekawe jest jeszcze jedno. Kim będziesz grał w pucharach i przyszłym sezonie panie właścicielu skoro wiadomo kto odchodzi i kogo bedziesz chciał sprzedać jak tylko nadarzy sie okazja.

odpowiedz
Adson 78 - 19.05.2019 / 11:19, *.plus.pl

Moje zdanie : Mioduski won , a Leśnodorski powrót !!! Za Mioduskiego same pajace grają z Elką na piersi ( Kucharczyk , Hamalainen i inny szrot ) a za Leśnego ( Vadis , Niko , Prijovic i inni dobrzy piłkarze !!!

odpowiedz
Skarpet - 19.05.2019 / 19:41, *.play-internet.pl

@Adson 78: taka prawda mordo! Mioduski wypier...!

odpowiedz
ab71 - 19.05.2019 / 10:20, *.vectranet.pl

Pan panie Mioduski jest autorem wszystkiego i dobrego i złego ! Upadek klubu od 3 lat jest systematycznie osłabiany !

odpowiedz
MIODUSKI KONFABULANCIE - 18.05.2019 / 18:42, *.telefonica.de

MIODUSKI frajerze roku wszystkim kompromitacja w tym i zeszlych sezonach jestes winny TY z twoimi pseldo trenerami piłkarzami pajacykami transferami których nie było. Jednym słowem wyp....aj frajerze i oszuscie z Legii

odpowiedz
Odmiana tytułu - 18.05.2019 / 16:50, *.centertel.pl

SAM JESTEM SOBIE WINIEN.


....przykro mi to pisać prezesie ale tak powinien brzmieć tytuł....

odpowiedz
yo11 - 18.05.2019 / 14:49, *.chello.pl

Myślę że Legia i jej zarząd celowo nie zdobędzie mistrzostwa.Z biznesowego i sportowego punktu widzenia pana prezesa to się nie opłaca .

Biznesowo :
Legia została objęta dozorem finansowym ze względu nie wypłacenia jeszcze premii za poprzednie mistrzostwo. Zdobycie mistrzostwa podwaja sumę zaległości, a już i tak się nie przelewa a przecież rozpoczęła się budowa ośrodka treningowego - same wydatki

Sportowo :
Kończy się dużo kontraktów, eliminacje do LM zaczynają się w lipcu więc znów wszystko na wariata a szykuje się wymiana składu, wiec ani odpoczynku , ani normalnego okresu przygotowań , do tego trener bez doświadczenia i jakiś zaciąg jeszcze nie wiadomo skąd który musi się zaaklimatyzować.

Myślę że rola Vuko w tej sytuacji jest taka że ma wziąć brak mistrzostwa na klatę bo wiadomo że ma akceptację u kibiców w zamian za roczny kontrakt i pełen spokój w przygotowaniach a jak mu się uda i w przyszłym sezonie Legia rozniesie ligę oraz będzie miała ustabilizowane finanse to powalczą o LM.

Tak to sobie zaplanował prezes ,ale i tak Legia nie wejdzie do LM dopóki pan prezes nie zrozumie że aby wejść do elity to trzeba jeszcze mieć w składzie , co najmniej wszystkich najlepszych lub wyróżniających się w młodym wieku Polskich piłkarzy , bez względu na to że kurnik na przykład żąda 2,5 mln euro- jak warty to ma grać w Legii!!

Legia to MY!!

odpowiedz
tomiacab - 18.05.2019 / 12:54, *.129.133

-Co może być złego w zbyciu mistrza Polski?
-to, że to tego lokowanego cymbała nic nie dotrze.

odpowiedz
Łasica - 18.05.2019 / 10:55, *.t-mobile.pl

Ty jesteś winny

odpowiedz
Heniek - 18.05.2019 / 10:02, *.chello.pl

Powiedzmy sobie jasno i bez emocji: Jaka była wartość Legii w momencie zakupu jej przez Mioduszewskiego, a jaka jest obecnie?
Wartość zawodników - Koszty kontraktów, zobowiązań - wpływy.
Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale dochodzimy do tego, że poważny inwestor będzie chciał przejąc Klub za przysłowiową złotówkę. I to z łaski. Alternatywą jest niestety upadek.

Można było nie lubic Leśnego, wiele rzeczy mu zarzucić ale to On doprowadził Legię do zbilansowanego budżetu. A teraz przyszedł korpo-ludek który wszystko rozpieprzył.
Szkoda.

odpowiedz
AAA - 18.05.2019 / 09:24, *.chello.pl

Pudlu pier...Ty jesteś winien korposzczurze.

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 18.05.2019 / 08:40, *.02.net

Miodku a widzisz że tu trzeba ze 100 baniek zainwestować i plus super investor stały,jeśli chcesz aby Legia z Warszawy była w czołówce Europe !

odpowiedz
Hiszpan - 18.05.2019 / 07:21, *.t-mobile.pl

Szanowny Panie Prezesie.
Rozumiem że nie co rok wygrywa się mistrzostwo. Ale jak można w ostatnich latach tak osłabić zespół. Które transfery od 2017 roku się udały? Dlaczego każdy trener w ostatnim czasie tak dziwnie się tłumaczy z porażek? Każdy przyjeżdża na Ł3 i nas leje. A Pan mówi że jest zaangażowanie jest ok. Z taką grą i takim składem nie ma szans na nic.

odpowiedz
Autor - 18.05.2019 / 07:09, *.t-mobile.pl

Nie sami jesteśmy sobie winni, tylko ty jesteś winny.

odpowiedz
gutek - 18.05.2019 / 05:54, *.chello.pl

koniecznie trzeba przewietrzyć szatnię bo co dalej

odpowiedz
DZ - 18.05.2019 / 05:22, *.t-mobile.pl

A co władze Legii są winne "Legionistom", którzy przez swoje akcje promocyjne (banery, oprawy itd.) zapełniali innymi kibicami stadion przy Ł3, wyręczając nieudolnych pracowników pionu marketingu?!

odpowiedz
Mojo jojo - 18.05.2019 / 04:38, *.t-mobile.pl

wyp........!!!

odpowiedz
Nn - 18.05.2019 / 01:10, *.chello.pl

Weź sobie do serca co mówisz i z nowym sezonem zacznij działać bo nie liczą się słowa a czyny... Najlepiej weź pod pache leśnego aaa on nam sprawi klub i druzyne

odpowiedz
ur - 18.05.2019 / 00:49, *.tpnet.pl

A może Prezes użyłby liczby pojedynczej , wlazł pod stół i zaszczekał " Wszystko co mogłem spieprzyłem "

odpowiedz
ocim1 - 17.05.2019 / 23:57, *.net.pl

KoLedzy, po pierwsze prośba - nie piszcie naje...ni na naszym forum, bycie kibicem Legii zobowiązuje, a dwa poprzednie wpisy poniżej krytyki - po drugie, to co Miodek robi z naszym klubem to dno dna, jeśli potwierdzą się informacje że rzekome wkładanie swoich pieniędzy na Legię to w rzeczywistości kredyty, to jest to sprawa dla prokuratury i dla nas wszystkich do zastanowienia... - proponuję zobaczyć z jakim budżetem ŁKS awansował do ekstraklapy i jakiego mają Prezesa - niestety, jesteśmy w czarnej dupie...

odpowiedz
Korek - 18.05.2019 / 00:22, *.chello.pl

@ocim1:
Wyrażona przez Ciebie troska o nasz klub jest bezcenna, jednak sam sobie przeczysz w dalszej części własnego wpisu. Ochłoń, przeczytaj go ponownie i zamieść...sprostowanie. Tym bardziej, że jak sam stwierdzasz "bycie kibicem Legii zobowiązuje". Kolego, paluszki na klawiaturę i do dzieła, być może do słusznej samokrytyki...

odpowiedz
dejne 3 - 17.05.2019 / 23:33, *.plus.pl

Panie Prezesie to wstyd wystąpić na forum o prosić katofl o grę ferie play no tal nisko upaść tego się nie spodziewałem. Trzeba grać i wygrywać i siebie a nie liczyć na innych limit fartu się wyczerpał . Pamiętajmy Legia to klub najbardziej medialny ,najbardzielony równieź znienawidzony, a mimo wszystko najbardziej rozpoznawalny i miłego się przed Legia nie połowy przypomnijmy Stal Sanok Nieciecza to tylko ta para a takich jest wielu i jak piosenka mówi będziemi wspierać ,a wrogów je........Jest to wydarzenie na miarę każdego kto gra z Legią w szczególnosci i siebie żeby na następny dzień miał leżeć do góry kołami to wypytuje z izbie wszystko a w następnym meczu się położyć. Tłumaczenie ze mecz ciężki tak dla Legìi kaźdy będzie cieźki

odpowiedz
Alex Bielany - 17.05.2019 / 23:17, *.chello.pl

Jego fryzura wyglada jak zaspa sniegu na ktora pies nasika zimà

odpowiedz
Biała Łapa - 17.05.2019 / 22:33, *.chello.pl

P. prezesie (co najmniej dekady), ta wyimaginowana liczba mnoga! Oj dużutki tupeciarz z pana, oj jak bardzo...

odpowiedz
Berek - 17.05.2019 / 22:12, *.t-mobile.pl

Coś wam sie pomieszało koledzy , Miodulski nie grał w tych meczach więc nie najezdzajcie na niego . Fachowcy z was jak z TVP

odpowiedz
word!up - 17.05.2019 / 21:17, *.inetia.pl

Mioduski,to ty jesteś winny .Co roku to samo. Wyciąganie wniosków. Ku...a . Ile można słuchać tych pierdoł? Do budy !

odpowiedz
wawa - 17.05.2019 / 20:25, *.com.pl

Jesteś Pudel z Guadelupy!

odpowiedz
Lefa - 17.05.2019 / 19:49, *.t-mobile.pl

Po pierwsze Vuković szukał wojowników którzy, będą zapierniczali od początku do kończa" . To takim razie co robił na boisku Hamo-Niewidziano -Olewano

odpowiedz
sdad - 17.05.2019 / 16:40, *.t-mobile.pl

Nawet jak Legia zdobędzie mistrza to dla mnie taki mistrz to nie mistrz, a Mioduskiemu chcę powiedzieć papa

odpowiedz
vi - 17.05.2019 / 14:52, *.t-mobile.pl

prosic lecha o pomoc ale wstyd

odpowiedz
ale jaja - 17.05.2019 / 12:56, *.skranetcan.pl

jak juz prezes mowi ze pozamiatane to jaki mi to prezes
walczyc do konca takie jest DNA LEGII

odpowiedz
Wolfik - 17.05.2019 / 14:30, *.mm.pl

@ale jaja: Walczyć trzeba, fakt. Co nie zmienia faktu, że jest pozamiatane.

odpowiedz
Marcinek31 - 17.05.2019 / 11:38, *.play-internet.pl

Szczerze to w dupie mam kto będzie mistrzem Polski, bo dla Legii liczą się puchary aby zapewnić dobry budżet na następny sezon, więc wolę żeby zajeli 2 miejsce na koniec sezonu niż być mistrzem a odpasc z jakas Andora i wyprzedac polowe składu i walczyć o 8, dziękuję za uwagę

odpowiedz
Kieł - 17.05.2019 / 14:23, *.32.104

@Marcinek31: jakie puchary człowieku? Z czym do Europy? Ze szrotem, który jest tak samo przeciętny a nawet słaby jak ta cała liga? Nie będzie żadnych pucharów.

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 17.05.2019 / 10:24, *.amazonaws.com

Cos czuje ze ten nieudacznik Mioduski bedzie mial szczescie w niedziele. Dlaczego ? Piast po prostu zesra sie w portki. Dojdzie do nich o co wlacza i zrobia to co Amica zrobila w ubieglym sezonie.... A Amica, jak jest zero presji to gra dobrze. Czuje ze Amika wygra w niedziele a my szczesliwie wygramy 1-0 lub 2-1. I fan klub Mioduskiego bedzie mu dupe lizac przez nastepny rok !!

odpowiedz
czik - 17.05.2019 / 10:08, *.net.pl

Ryba psuje się od głowy.
Jak szef piłkarzykom mówi że nie opłaca się zdobywać mistrzostwa i trzeba płacić duże premie to czego oczekiwać od pracownika?
Jaką ma motywację jak za poprzednie mistrzostwo nie otrzymał jeszcze premii?

odpowiedz
L fan - 17.05.2019 / 16:00, *.95.132

@czik:
Zwłaszcza ze nie wypłacono premii za poprzednie mistrzostwo

odpowiedz
Kiwi - 17.05.2019 / 08:41, *.play-internet.pl

Pudel ty głupku co ty bredzisz wina leży tylko po twojej stronie odejdź dla dobra klubu

odpowiedz
PLEBAN - 17.05.2019 / 08:13, *.centertel.pl

Pudel doznał porażenia mózgowego. Spuścisz nasza Legie do 1 ligi! Won !!!!!!!!!!

odpowiedz
K - 17.05.2019 / 07:50, *.play-internet.pl

Jeszcze poproś zagłębie żeby nie okazało charakteru. Ale żal . Zebrać o mistrzostwo.

odpowiedz
przemo - 17.05.2019 / 07:50, *.chello.pl

Mieliśmy jednego Pana trenera w Legii nie tak dawno: Stanisława Czerczesowa. Mądry chłop z charyzmą i warsztatem trenerskim. Dodatkowo wiedział, że naszą ligę trzeba zabiegać, gdyż nie ma tu zawodników grających technicznie. A jak się nie ma techniki to nadrabianie zaangażowaniem jest konieczne. Co więcej mający szacunek w szatni i zsyłając zawodników niektórych do rezerw nie było obrazy.

I niestety największym buractwem zarządu było nie przedłużenie z nim kontraktu. A poszło o to, że mówił prawdę że Legia nawet na tamtą chwilę była za słaba na Ligę Mistrzów i chciał wcześniejszych koniecznych wzmocnień. Kolejni trenerzy to w porówniu do niego to amatorzy:

Hasi - farciarz stulecia najłatwiejsze losowanie w el. LM i fartem udało się przejść a gra piach. Jedyny plus to ściągnięcie VOO.
Magiera - pomysłu na grę brak. Początkowo po zmianie trenera na motywacji drużyny jakoś szło, ale tak czy inaczej idei gry nie było jakoś widać. Szczęście, że był Vadis i Arek Malarz w drużynie.
Potem chorwacja: jakiś Romeo Jozak - parodia, dyrektor sportowy bez doświadczenia jako trener i trener drużyny kobiet Klafurić z którym przedłużono kontrakt tylko dlatego, że z nikim innym nie udało się dogadać.
Z Sa Pinto każdy wie - przygotowanie fizyczne zajebiste, ale człowiek nie nadający się totalnie na trenera ze względu na konfliktowość. I na koniec Vuko, który widać, że jest traktowany w szatni jako kolega. Kursy trenerskie ledwo co zdane. Nie powinno się przedłużać z nim kontraktu. Najpierw powinien popracować samodzielnie jako trener w I / II lidze a potem dopiero myśleć o Legii.

Niestety by posprzątać ten syf potrzeba czasu. Masa graczy z nadmiernymi płacami, ściągany szrot za każdym trenerem który nadal jest opłacany, dobrej młodzieży z wyjątkiem Majeckiego brak. Jednak mam wątpliwosći czy Miodulski jest w stanie ogarnąć ten syf. Będzie tylko opowiadał, że czeka na wybudowanie akademii. Ale jeśli z niej będą wyrastać takie asy jak obecnie to akademia będzie tworzyć tylko niepotrzebne koszta.

odpowiedz
Rafał - 17.05.2019 / 02:13, *.chello.pl

Trener jest spoko.
Potrzeba nam jedynie odpowiedniego prezesa.
Właściciel i prezes w jednej osobie, to za dużo. Mioduski powinien zatrudnić profesjonalistę na stanowisko, które kiedyś zajmował Leśny.
Szkoda że się poróżnili. To przez to jest teraz taki kibel. Zgoda buduje, niezgoda rujnuje.

odpowiedz
Darek - 17.05.2019 / 02:08, *.chello.pl

Dziekuje panie Darku.Bylo moje ulubione czyli bedziemy wyciagac wnioski z tego sezonu.Piłkarze co drugi mecz wyciągają wnioski z meczu.Teraz prezes wyciaga wnioski z przegranego sezonu a zapewne kokejne Agry i Necidy juz sa zaklepane na nowy sezon.Znowu przyjdzie 8 niby pilkarzy z czego ze dwoch cos tam bedzie grac.

odpowiedz
Lesny Dziadek - 17.05.2019 / 00:59, *.play-internet.pl

Bierzemy udzial w przedstawieniu, w Cyrku...Trwa spektakl, w ktorym glowna role gra Klaun...Tylko dlaczego nikt sie juz nie usmiecha...

odpowiedz
(L)ukas - 16.05.2019 / 23:40, *.as9105.com

ZGADZA SIE(PRZEGRANA NA ŻYCZENIE), ALE TO JUŻ KAŻDY WIE. MY KIBICE (L) CHCIELIBYŚMY MOŻLIWIE JAK NAJSZYBCIEJ POZNAĆ LISTĘ WZMOCNIEŃ NASZEGO UKOCHANEGO KLUBU, ALE WZMOCNIEŃ W PEŁNYM TEGO SŁOWA ZNACZENIU, A NIE W PRZENOSNI(PIŁKARZY KTÓRZY NIE ZASŁUGUJĄ NA TE BARWY) MYŚLĘ, ŻE NIE TRZEBA PODAWAĆ KONKRETNYCH NAZWISK(NARAZIE)

odpowiedz
dejne3 - 19.05.2019 / 14:01, *.plus.pl

@(L)ukas: Pisz może małymi literami łatwiej czyrtac

odpowiedz
Sig - 16.05.2019 / 23:38, *.chello.pl

To Ty jesteś winien. Znajdź trenera. I nie mysl tylko jakby tu wylansować i sprzedać.

odpowiedz
Yeti - 16.05.2019 / 22:56, *.play-internet.pl

Nigdy nie poprosze frajerów z Posrania o pomoc ani nigdy na nią nie będę liczył, a ty Mioduski miej choćby odrobinę honoru i nie proś amiki o pomoc. To Legia sama zawaliła sezon, zwłaszcza ostatnie mecze. A ta posrańska ku.wa niech tradycyjnie się kooooorwi i wystawi rowa Piastowi. To najlepiej potrafią na posrańskiej prowincji.

odpowiedz
Twoja stara - 16.05.2019 / 23:08, *.plus.pl

@Yeti: do domu kozi synu

odpowiedz
Loczek z kroczek - 16.05.2019 / 23:19, *.t-mobile.pl

@Yeti: Racja.

odpowiedz
Bródno - 18.05.2019 / 10:58, *.play-internet.pl

@Twoja stara: co się bucu chłopaka czepiasz?

odpowiedz
Trampek - 16.05.2019 / 22:56, *.net.pl

Pan Prezes Dariusz Mioduski powinien znać przysłowie : "Nie zmienia się koni na środku rzeki". Wszak przysłowia są mądrością narodów. Przytoczę jeszcze jedno . " Nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki" . Też przysłowie znane i popularne jak poprzednie. Dlaczego o nich wspominam ? Wystarczy porównać obecne decyzje personalne z decyzjami z poprzedniego roku. Z niewielkimi poprawkami / w czasie/ można powiedzieć ,że są analogiczne. Tylko na obecnym etapie , powtarzam - na obecnym etapie skutki są dużo gorsze niż rok temu. O czym to świadczy ? Nie wyciąga się wniosków z analogicznych sytuacji ! Stosowanie systemu " BLEKUDA - uda się albo nie uda " przynosi różne , nie zawsze pożądane wyniki. Mogę się mylić,wszak to ludzka rzecz,ale wydaje mi się ,że w najbliższym otoczeniu Pana Mioduskiego jest ktoś, kto robi krecią robotę. Albo jest to osoba pojedyncza albo grupa osób.Przy czym ma /lub mają / duży wpływ na podejmowanie decyzji przez właściciela LEGII .

odpowiedz
LG - 16.05.2019 / 22:54, *.chello.pl

na meczu z Zagłębiem doping dla Legii na 200%, bo My mamy honor i dajemy z siebie wszystko, a po meczu powinien na Żylecie pojawić się trans "MIODUSKI, ODEJDŹ, TAKI JEST KONIEC TWOICH PROJEKTÓW W LEGII"

odpowiedz
Derwall - 16.05.2019 / 21:33, *.orange.pl

witam ,widze ze wielu z was napowrot zadaje pytanie ,Gdzie sa pieniądze z LM?--to was uswiadomie -w kieszeni pana Lesnego i jego kumpla :golasa którego sciagnal z Poznania,a po sobie zostawil rozbudowana kadre zespołu do maximum z kontrktami wygorowanymi które zniszczly budżet Legii-i dopóki to niezostanie uregulowane i wyprowadzone na dobra droge to będziemy klepac biede i niema mowy o realnych wzmocnieniach-i to jest zadanie dla obecnego wlasciciela tak aby nieskonczyc jak Wisla czy Widzew i kilka innych klubowsorry za brak polskich znakow-pozdrawiam

odpowiedz
Legia(1916) - 16.05.2019 / 22:23, *.chello.pl

@Derwall: Pieniądze cała trójka podzieliła między siebie, a jak twierdził Mioduski dwa lata temu Legia startowała od zera, więc stan finansów był niezły. Jedyna kula u nogi to kilku grajków z mega kontraktami, ale gdyby była LE to nie byłby problem. Obecny stan finansów i poziom sportowy to zasługa nieudolnego zarządzania klubem przez Mioduskiego i jego ludzi.

odpowiedz
Wlodarz77 - 16.05.2019 / 23:10, *.t-mobile.pl

@Derwall: Widze ze loczek namieszał Ci w głowie swoimi bzdurami o niby złej kondycji klubu pozostawionej przez Leśnego. Kilka faktów: Czy za ich rządów komisja ligi przyznajaca licencje nakładała na Legie nadzór finansowy- z tego co mi wiadomo to nie. A dlaczego bo graliśmy regularnie w pucharach i stąd były środki. Za kadencji loczka nasza gra ciagle obniża loty i juz nawet do fazy grupowej ligi europy nie dajemy rady awansowac, więc stąd sa problemy finansowe! Mówisz rozbudowana kadra... chcąc grac w pucharach europejskich, polskiej lidze, pucharze Polski to trzeba miec kadre szeroką. Wysokie kontakty piłkarzy, racja sa przepłacani ale spójrzmy na całą piłkę, w niej rzadza pieniądze, kupuje się piłkarzy za grube miliony, płaci się im milionowe pensje, swiat nam ucieka pod tym wzgledem. Pensje piłkarzy poszły na całym świecie do gory, mocno średnie kluby z europy płacą więcej lub podobnie jak my a nie ukrywajmy atrakcyjność naszej ligi jest delikatnie mowiac mizerna piłkarz żyje z kopania więc idzie tam gdzie dają więcej. Kiedys Legie czy inne nasze kluby z górnej czesci tabeli było stać ściągnąć do siebie wyróżniających sie lub mlodych perspektywicznych piłkarzy z naszej ligi, a teraz coraz młodsi, tacy którzy kopną kilka razy piłkę wyjeżdżają za 2/3 milony euro za granice, przeciez nikogo z Polski nie stać na taki wydatek. Czas sie pogodzic ze mamy takie czasy plus nieudolność prezesa ( jego opcje chorwackie, portugalskie itd) nie przyniosą żadnego efektu przez lata. Obym sie mylil ale czeka nas wiele chudych lat... :((
P.S. Co nie mówić Lesnemu udało się ściągnąć kilku nie drogich piłkarzy którzy sie wybili i sprawdzili a teraz to sie nie udaje... ehh

odpowiedz
Derwall - 17.05.2019 / 04:55, *.orange.pl

@Legia(1916): Soryy wybacz ale to wlasciciel miał wyjść na boisko i wygrac mecz?aby awansować do LE.przypomnij sobie te blamaże ze slabiutkimi druzynami,za to tez obwiniasz Miodka?w owym czasie jego bledem było z góry doliczenie wplywow z awansu do LE do budżetu,to się nieudalo i wszystko się posypalo jak domek z kart

odpowiedz
MatWij - 17.05.2019 / 07:34, *.orange.pl

@Derwall: a kto jest za to odpowiedzialny?! Kto po raz kolejny zmienia trenera i na jakiego?! kto pozwolił na chorwacki i portugalski zaciąg? Chłopie, Mioduski nie ma pojęcia o prowadzeniu klubu i trzeba to jasno powiedzieć.

odpowiedz
Legia(1916) - 17.05.2019 / 09:31, *.chello.pl

@Derwall: A kto zatrudniał amatorów zamiast trenerów, po chwili ich zwalniał dając wcześniej długie kontrakty. Teraz mamy trzech trenerów na liście płac. Masakra. Bez dobrego przygotowania (czytaj trenera) i mądrej taktyki nie da się wejść do LE. Przypominam, że to DM był największym przeciwnikiem Czerczesowa w Legii, a to ostatni trener z prawdziwego zdarzenia w ostatnich ponad trzech latach.

odpowiedz
Bubu - 16.05.2019 / 21:06, *.t-mobile.pl

Moze trzeba wejsc na kilka minut i wyjsc ,przyjsc na puchary ,

odpowiedz
fantom - 16.05.2019 / 20:42, *.chello.pl

niestety, powoli sie przekonuje do tego, co niektorzy od dluzszego czasu pisza o Mioduskim. to byl dobry mecz?!?! gosc nieco odlecial. podczas tego wywiadu widac bylo, ze jest rozedrgany, totalnie niepewny tego, co mowi. jakby tracil kontrole nad tym, co sie dzieje w klubie. widac bylo jego bezradnosc. Vuko po roszadach w dwoch ostatnich meczach tez u mnie nieco stracil. Hama jest totalnie niewyrazny, a gra od 1. minuty. ale wierze jeszcze w Vuko, trzeba w koncu dac trenerowi z (L)egijnym DNA dluzej popracowac. na koniec o Szymanskim - no niestety, zaczynam nabierac przekonania, ze oszalamiajacej kariery to on nie zrobi. nie ten rozmiar kapelusza. juz jest na tyle dojrzalym zawodnikiem, ze powinien brac wiecej odpowiedzialnosci na siebie, kreowac i decydowac o jakosci gry Legii. a postepu u niego za bardzo nie widze.

odpowiedz
kurczeblade - 17.05.2019 / 08:42, *.tpnet.pl

@fantom:
ale przecież Vuko idealnie realizuje plan Mioduskiego
miał nie zdobyć mistrza i tak robił, taki skład wystawiał, że tego mistrza nie zdobędzie
nawet był na tyle przebiegły, że przegrał na białorusi, bo piast też chciał wyhamować i tylko zremisował z pogonią
teraz już nie ma wyjścia - piast od mistrzostwa się nie wywinie
nawet jak przegrają z pyrami, to u nas remisik i plan zrealizowany ;)

odpowiedz
olew - 16.05.2019 / 20:23, *.vectranet.pl

Geniusze biznesu znad klawiatury, policzcie tytuły od czasów ITI (też nie najgorszych...) , wszystkie te tytuły osiągnęliśmy przy udziale właściciela , czyli Mioduskiego. To Jemu ITI sprzedała klub .On popełnia błędy, ale jest zakochany w Legii i daje naszej Legii stabilność. Pewnie ja komuś sprzeda, ale póki co utrzymuje nasz klub . Wisła , Widzew, Ruch, Polonia, Pogoń, Zabrze, Lechia, Lech - ich losy powinny jakąś refleksje geniuszy biznesu wywołać !

odpowiedz
dino - 16.05.2019 / 20:41, *.bt.net

@olew:
Czasy ITI nie najgorsze 1 mistrzostwo na 8 lat, chłopie, litości. Po ITI został dług, który udało się spłacić dopiero Leśnemu z kasy z Ligi Mistrzów a kto spłaci Miodka i jego nieudolne zarządzanie.

odpowiedz
tomiacab - 16.05.2019 / 20:47, *.virginm.net

@olew: zobaczysz ku... stabilność, jak nie bedzie w tym roku europucharów. Dlugo ci zajmuje dostrzeganie rzeczywistosci. Widzę na forum, ze coraz wiecej osób otwiera oczy na to co się dzieje. Na początku byłem tu jednym z nielicznych, którzy wrozyli to co się dzieje z Legią. Ty należysz do grona wybitnie opornych na rzeczywisotść.

odpowiedz
olew - 16.05.2019 / 21:01, *.vectranet.pl

@dino: to Legia spłaciła długi , Legia Mioduskiego ( i w mniejszym ułamku Leśnodorskiego), a nie Leśnodorski . Leśnodorski nieźle na Legii zarobił, znowu Legia płaciła, ale to jego prawo nie mam o to najmniejszych pretensji, życzę Mioduskiemu , żeby też zarobił. Szanujmy się , grajki, kibole, właściciele , zarząd, miasto , a przede wszystkim nie piszmy bzdur.

odpowiedz
dino - 16.05.2019 / 22:17, *.vectranet.pl

@olew: Legia splacila dlugi iti aha a powiedz mi kolego kto naszego smiesznego prezesa splaci tez Legia?

odpowiedz
olew - 16.05.2019 / 22:59, *.vectranet.pl

@dino: może tak być , ale to nieznana przyszłość , zaś jak było - to wiemy

odpowiedz
Tagi - 16.05.2019 / 20:05, *.vectranet.pl

Dalej wchodźcie w du ... ę "loczkowi".
A on w zamian zaoferuje nam średniactwo i szyderstwa całej Polski.
Ten facet i jego świta nie ma pojęcia o prowadzeniu klubu piłkarskiego.

odpowiedz
arek - 16.05.2019 / 20:35, *.centertel.pl

@Tagi:
ale 5 mistrzostw w 6 sezonów to chyba odkąd on jest właścicielem, czy mi się wydaje?
Nie oczekuj że pomimo faktów wszyscy będą jęczydupami jak ty. Wiadomo, narzeka się u nas najłatwiej, obecnie ta drużyna nas wkur... Ale żeby na tej podstawie oceniać tak jak ty cały okres właścicielstwa Mioduskiego to chyba trzeba albo nie mieć mózgu, albo mieć... problemy z pamięcią lub emocjami.

odpowiedz
eduardo - 16.05.2019 / 20:46, *.tpnet.pl

@arek: wlascicielem a i owszem ale nie prezesem. Bo odkad jest prezesem to jest coraz gorzej + irracjonane, nieprofesjonalne decyzje odnosnie trenerow

odpowiedz
MatWij - 17.05.2019 / 09:00, *.centertel.pl

@arek: a nie widzisz różnicy w pojęciu prezesa i właściciela? Nikt nie mówi o sprzedaży klubu, tylko o zmianach na stanowisku prezesa.

odpowiedz
Lesny Dziadek - 17.05.2019 / 10:07, *.play-internet.pl

@arek: To bedzie pierwszy taki przypadek w historii futbolu. Upadek klubu, ktory w ostatnich latach zdobywal same MP. Brawo, to dopiero osiagniecie bez precedensu...

odpowiedz
dino - 16.05.2019 / 19:52, *.108.201

Obrońcy Miodka, zrozumcie on nie wkłada własnych pieniedzy w Legie jak wy w fajki on je pozycza i kiedyś zażąda zwrotu

odpowiedz
tomiacab - 16.05.2019 / 20:43, *.virginm.net

@dino: durnie nie rozumieją , ze te pożyczki to bezprawny wał. Podawałem już kiedyś taki przykład i go pozwolę sobie potórzyć. Załóżmy, ze kupujemy bude na targu i zaczynamy handlować czymkolwiek. To jest nasz biznes. No ale... jeden miesiąc, drugi, trzeci, buda przynosi straty. Chcemy ratować biznes, wiec co robimy? -dofinansowujemy (czyt. dokładamy do interesu bo się nie kręci), działamy za mało obrotnie i trzeba sztucznie podtrzymać biznes. Czyli to samo co zrobił zimą miodek. Załóżmy, ze biznes dalej się nie kreci i postanawiamy sprzedać budę. Czy możemy liczyć od kupca, przecenienia zakupu dlatego, ze my chcemy do ceny dorzucić wartosć, którą dokładaliśmy do biznesu? To będzie chciał zrobić miodek. Najpierw dokłada do nieudolnie prowadzonego biznesu, a ciemnocie pierze już berety , że pożycza. Łatwiej ciemnota się później pogodzi z procederem.

odpowiedz
Kle - 16.05.2019 / 23:03, *.vectranet.pl

@tomiacab: Właściciel spółki nie może ot tak dorzucić pieniędzy, do tego jeszcze doszłyby kwestie podatkowe. Dorzucenie do worka w formie umowy na coś jest najlepsze, a pożyczka jest najłatwiejsza z punktu widzenia obsługi.

odpowiedz
ja - 16.05.2019 / 19:38, *.chello.pl

No wspaniała decyzja.
W ostatnich 3 meczach zdobyliśmy 1 punkt na 9.
1/9

W rundzie finałowej, gdzie rozgrywa się najważniejsze spotkania, na 9 punktów zdobywamy 9, a Miodek udaje w zasadzie zadowolonego.

Przegraliśmy mecz u SIEBIE z Piastem, bezpośrednim rywalem. Mecz o 6 punktów.
Trzeba było wyjść się zamurować, jak jesteśmy tacy słabi i zagrać na 0-0. Dzisiaj to my byśmy byli liderem!

odpowiedz
Jacek - 16.05.2019 / 19:32, *.tpnet.pl

Panie Prezesie prosze o odrobine godnosci jako Legia. Jakiego charakteru oczekuje pan po amice. Przeciez oni zrobią wszystko zeby to Piast zostal mistrzem.
Oni nigdy nie mieli i w niedziele rowniez nie bedą miec charakteru. To sa zwykle k....y, ktore nie wiedza co to jest charakter. Tego charakteru powinien pan wymagac od naszych zawodnikow, ktorzy mieli wszystko w swoich rekach. Jednak zabraklo im charakteru zwyciezcow i stracili mistrzostwo.

odpowiedz
Michal - 16.05.2019 / 20:41, *.plus.pl

@Jacek: 100% racji.Sami jesteśmy sobie winni.

odpowiedz
Bobo - 16.05.2019 / 19:31, *.chello.pl

Trduno komentować tą farsę... Legia jak na polskie ligowe realia już dawno powinna w tej śmiesznej lidze wygrywać tytuły kilka kolejek przed końcem sezonu.

odpowiedz
ocim1 - 18.05.2019 / 00:05, *.net.pl

@Bobo: dokładnie to powtarzam od trzech lat - a my ku...a z takimi składami fartem w ostatnich kolejkach

odpowiedz
Ryszard - 16.05.2019 / 19:25, *.centertel.pl

Od kiedy Lech zagra dla Legii? Przecież oni zrobią wszystko aby Legia nie zdobyła Mistrzostwa Polski.

odpowiedz
Noniezwarszawy - 16.05.2019 / 20:41, *.mm.pl

@Ryszard : dlatego marciniK sediuje to i pomoze

odpowiedz
dejne3 - 18.05.2019 / 09:58, *.plus.pl

@Noniezwarszawy: Kolega dobry Pralki ,dziwna ta obsada sędziowska ,jest spółdzielnia i wszystko jasne

odpowiedz
Kondzio82 - 16.05.2019 / 18:56, *.240.142

Nie moge juz sluchac tego usprawiedliwiania się i głoszenia jak to pięknie grały te nasze gwiazdy . pięknie grały a przegrały najważniejszy mecz w sezonie!!!!!!!To będzie koniec świata jak pyry zawalczą z Piastem o zwycięstwo, możemy się pożegnać z Mistrzem

odpowiedz
AntyMioduski - 16.05.2019 / 18:44, *.t-mobile.pl

99 procent osób Internecie ma już poprostu dość Mioduskiego to mówi samo za siebie.

odpowiedz
L - 16.05.2019 / 23:58, *.tpnet.pl

@AntyMioduski: A co ma piernik do wiatraka? Internet to nie prawdziwe życie - nie jest żadnym wyznacznikiem czegokolwiek.

odpowiedz
benio - 16.05.2019 / 18:37, *.inetia.pl

Jedziemy na Pana Mioduskiego że nie ma pomysłu na Legię i to jest prawda. Mamy słabych piłkarzy którym się nie chce i są tu po to aby do cv wpisać .... piłkarz Legii w latach >><<. Nie mamy nikogo kto by miał pomysł żeby to wszystko wziąść za mordę i zrobić w pełni profesjonalny klub zdobywający trofea co roku. Mamy jednak co innego najlepszych kibiców , którzy co roku plasują sie na podium w rywalizacji światowej. Chcemy też drużyny Panie prezesie z której i Pan będzie dumny. Piłkarzy walczących od pierwszej do ostatniej minuty. Zero odpuszczania to ich zawód za który i my płacimy.

odpowiedz
HOP - 16.05.2019 / 18:32, *.knc.pl

Twoja wina, twoja wina ♪ ♫

(L)

odpowiedz
olew - 16.05.2019 / 18:23, *.vectranet.pl

Wpisy przeciwko właścicielowi są tragikomiczne, kupcie Legię i czyńcie dalsze cuda... Od czasu przejęcia przez niego klubu mamy kilkanaście tytułów, pamiętam lata gdy było chudo i znowu może być ...

odpowiedz
Giresse - 16.05.2019 / 18:56, *.play-internet.pl

@olew: czy Ty nie widzisz wyraźnego zjazdu ze wszystkim po tym jak Mioduski prowadzi Legie na własne konto....
Odpowiada Ci jak co drugi mecz Legia robi z nas pośmiewisko???nie wiem jak długo jesteś z Legia....ale kiedyś nawet jak nie było mistrzostwa to byle gowno nas nie ogrywalo bo mieli do nas respekt....teraz tego nie ma....a prezes nawet po największych upokorzeniach znajduje na wszystko radosne wytłumaczenie....jeśli Tobie się podoba jak ktoś Cię robi w chu.. to wlasnie w tym elemencie się różnimy. ..

odpowiedz
dino - 16.05.2019 / 19:24, *.108.201

@olew:
W 2.5 roku kadencji Mioduskiego mamy kilkanascie tytułow? Halo tu Ziemia

odpowiedz
tomiacab - 16.05.2019 / 18:00, *.virginm.net

rozpie...ją mnie wypowiedzi typu "i kto jak nie mioduski? ty wylożysz kasę?". Debile czy wy naprawdę myślicie, ze nie byłoby chętnych na kupienie Legii gdyby pudel zdecydował się na sprzedaż za rozsądną cenę? Własny klub postrzegacie jak jakiegoś bękarta, którego nikt inny nie bedzie chciał, a miodek to ostatnia osoba na swiece z pieniędzmi, która chce wykładać kasę.

odpowiedz
Axelf - 17.05.2019 / 15:02, *.160.152

@tomiacab:
Nie no, jasne. Lepsze są Twoje wypowiedzi, ilu to by Legię kupiło, gdyby Mioduski ją oddał za darmo. Walu na pewno...

odpowiedz
tomiacab - 16.05.2019 / 17:49, *.virginm.net

miodek jeśli choć trochę zależy ci na dobru Legii, to przyznaj się, ze nie stać cię na utrzymanie Legii na takim poziomie, na jakim ją przejąłeś w samodzielne władanie. Sprzedaj klub skoro jesteś za biedny na jego utrzymanie. Ciągnąc Legię za sobą na dno, okazujesz brak szacunku dla klubu i kibiców. Ewidentnie pokazujesz, ze się bawisz na tyle , na ile cię stac, a jaką cenę zaplaci za twoje dziecinne figle sam klub, masz głęboko w d..ie

odpowiedz
tomiacab - 16.05.2019 / 17:40, *.virginm.net

Nie sami, sobie, tylko ty jesteś winny wszystkiego. Nie ma trenera, nie ma drużyny, nie ma wyników, bo rozje....ś drużynę i pieniądze. Nie ma pucharów, tylko ty jeszcze jakimś cudem jesteś.

odpowiedz
Autor - 17.05.2019 / 00:52, *.102.106

@tomiacab: tomciu zapewniam cie, ze mioduski sprzeda Legie kazdemu, ktory wylozy kase...wiec do dziela. Niech ty i twoi kumple spod bloku kupia Legie i zobaczymy jak ty bedziesz nia zarzadzal. Bo latwo sie mowi przed komputerem. Jestes taki madry i wygadany, wiec na pewno poradzisz sobie...przeciez codziennie zarzadzasz setkami ludzmi (hahaha) prawda?

odpowiedz
Bródno - 16.05.2019 / 17:40, *.play-internet.pl

Szkoda słów na tego typa..., weź ty loczek wyp.....laj

odpowiedz
775 - 16.05.2019 / 17:39, *.tpnet.pl

Nie no, prezesie, w sumie to masz rację - nic się nie stało. Mistrzostwo przepadło, drużyna nie wie co to znaczy wygrywać, golą nas zespoły z każdego miejsca w tabeli, piłkarze nie potrafią grać piłką... Racja, nic wielkiego. Przyjdzie Europa, zatrzymamy się na eliminacjach, ale to przecież też nic wielkiego?

odpowiedz
Legia(1916) - 16.05.2019 / 17:38, *.chello.pl

W niedzielę będziemy pozdrawiać z trybun "bohaterów" kończącego się sezonu. A o największym "bohaterze" panu prezesie będzie bardzo głośno na Ł3. Zapraszamy niedziela 19.05.2019 godz. 18.00.

odpowiedz
Bubu - 16.05.2019 / 17:29, *.t-mobile.pl

Tego nawet niema co komentowac,

odpowiedz
m4 - 16.05.2019 / 16:51, *.hexaoperator.com

do klubu kokosa cala pierwsza druzyne dac szanse akademii oraz Legii 2 ,wyniki beda podobne

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 16.05.2019 / 16:44, *.amazonaws.com

MIODUSKI OUT !!!!!

odpowiedz
Jurek - 16.05.2019 / 16:43, *.t-ipconnect.de

Pogoń nie odpuściła i co z tego?
My daliśmy dupy.
Nawet jeśli Lech w Gliwicach nie przegra to my musimy wygrać.
Kiedy udało nam się to po raz ostatni?

odpowiedz
EBR82 - 16.05.2019 / 17:26, *.plus.pl

@Jurek: ale lech przegra nie licz na coś.

odpowiedz
jarekk - 16.05.2019 / 16:36, *.metrointernet.pl

Cóż, loczek od kilku lat ciągnie klub w dół. Co rok gorzej. Nie ma organizacji, pomysłu. Samo trwonienie bezmyślnie pieniędzy sukcesu nie da. Może niech uda się na praktykę do Piasta? Bo tam sukces jest przy dużo niższych kosztach. Widać z tego że jego hamerykanske studia biznesu w Polsce nie działają. Tu biznes funkcjonuje inaczej niż się nauczył.

odpowiedz
Mlbets - 16.05.2019 / 17:28, *.centertel.pl

@jarekk:

Na pewno chciałbyś brać przykład z Piastów itp?
Już rok temu było tutaj dużo omninusow, którzy pisali, że trzeba brać przykład z Górnika Zabrze. Gdzie jest dzisiaj Górnik...

To samo będzie z Piastem. Jak w przyszłym sezonie znajdą się w top 8 to będzie wielka niespodzianka dla mnie.

odpowiedz
Voitcus - 16.05.2019 / 17:49, *.chello.pl

@Mlbets: Pytanie, co osiągnąłby Górnik lub Piast z budżetem Legii.

odpowiedz
Laguna - 16.05.2019 / 16:35, *.vectranet.pl

Ale mówiłem , ale prosiłem założyć Spółdzielnie to nie, nie, nie!
To teraz macie Piasta Mistrza Polski!

odpowiedz
(L)egiunia Fanatic(L) - 16.05.2019 / 16:23, *.centertel.pl

Jesteśmy? Jedynym winowajcom takiej słabej Legii i tego co sie dzieje jesteś Ty pudel.Nie masz pojęcia o piłce i prowadzeniu klubu piłkarskiego. Odejdź i oddaj Legie w dobre ręce grabarzu Legii. Legia to my, pudel won!

odpowiedz
Kibic - 16.05.2019 / 16:14, *.84.166

Zastanawiam się co myśleć w przypadku, gdyby Legia zdobyła te Mistrzostwo. Zdobyte w takich okolicznościach nie smakowałoby zbyt dobrze. Chyba nie warto byłoby nawet organizować fety. Po trzech tytułach, czwarty w dodatku zdobyty w taki sposób smakowałby jak rozwodnione piwo.

odpowiedz
Ryj - 16.05.2019 / 19:55, *.136.197

@Kibic: nikt Ci nie każe niczego świętować. Pij co chcesz, kibicuj komu chcesz, ale jak kibicujesz Legii to już weź i nie p...

odpowiedz
piotrek9mln - 16.05.2019 / 16:06, *.telefonica.de

BL1916!!!!

odpowiedz
pol - 16.05.2019 / 16:02, *.chello.pl

Ja nie ,prezesino!!!!!!!!!!!!!!!!!!
TO TY JESTEŚ WINNY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
kotek - 16.05.2019 / 15:54, *.chello.pl

Mioduski won z LEGII dziadu bez pojęcia o piłce i pustych kieszeniach

odpowiedz
Mateusz z Gór - 16.05.2019 / 15:43, *.inetia.pl

Znowu kwestia mentalności i charakteru, LOL. Przecież dlatego do klubu trafi Sa Pinto. Z tego samego powodu, co teraz Vuković. Serio? Trzeba szukać dobrego trenera, jaki ma charakter to już bez znaczenia.

odpowiedz
Giresse - 16.05.2019 / 15:31, *.play-internet.pl

Co ten człowiek wygaduje? ???jakby widział wszystko inaczej niż to wszystko wygląda.....tak zdominowalismy grupę walcząca o mistrza,że w trzech ostatnich meczach jest 1 punkt....temu Panu to chyba trzeba jakiegoś dobrego lekarza.....bo żaden inny właściciel klubu nie kompromituje się bardziej.....czekam na protest kibiców jak za ITI bo sytuacja jest podobna....niby dobrze a jednak źle....ps.mam nadzieje że nasi decyzyjni nie siedzą u Mioduskiego za bardzo w kieszeni i są w stanie to zrobić

odpowiedz
Friki - 16.05.2019 / 15:28, *.icpnet.pl

Nie ma żadnej nadziei. Prezes dalej swoje, vuko szukal wojowników i znalazł hame na napadzie, który będzie zapierniczal od początku do końca. Hama wojownik.. ja chyba śnie. Najgorsze jest to, że prezes chyba już odleciał i nie ma możliwość powrotu. Jeszcze te błagania, aby Lech zagrał na poziomie, bo to będzie dobre dla Polskiej Piłki. No otóż, to będzie dobre tylko dla prezesa nieudacznika. Bo jeśli ma to być dobre dla Polskiej Piłki, to powinien mistrzem być Piast, bo na to poprostu piłkarsko zasłużył. Brawo prezesie. Przyszły sezon będzie gwoździem do trumny. Z vukovicem, jego asystentem, który będzie debiutował w tej roli i nie wiadomo kim od przygotowania fizycznego, bez dyrektora sportowego, prezesa i pieniędzy.

odpowiedz
eiuhroieu - 16.05.2019 / 15:23, *.gov.pl

Żadne "my", wyłącznie ty jesteś winien Mioduski.
Ty jesteś winien że Legia po grze w LM i zarobieniu tam 80 mln dziś nie ma pieniędzy
Ty jesteś winien zatrudnienia pseudo agentów piłkarskich, speców od grzebania w piłkarskim śmietniku
Ty jesteś winien 5 kolejnych błędnych decyzji o zatrudnieniu trenera
Ty jesteś winien wywalenia pieniędzy na ogórów, Antoliców, Agrów, Roców, Eduardów, Hildeberdów i innych słabeuszy
Ty jesteś winien, że Jodłowiec wypożyczony z Legii pomógł Piastowi zamiast Legii zdobyć MP
Ty jesteś winien, że Arak i Michalak zdobyli z Lechią PP a nie z Legią
Ty jesteś winien, że Hlousek odchodzi za darmo a jego następca to słabeusz
Ty jesteś winien, że dawna maszyna do wygrywania wszystkiego - Legia, ledwo dyszy po wywołanej przez ciebie wojnie na górze
Ty jesteś winien, że Legia znowu brnie w długi po uszy

odpowiedz
Matigol - 16.05.2019 / 15:19, *.inetia.pl

Do wszystkich którzy w swoich wypowiedziach użyli sformułowania " Mioduski wydaje na klub własne pieniądze" niech pójdą do kuchni sprawdzić czy kolarze nie jadą lub czy mama czasem listy nie sprawdza.
Jakie SWOJE????? Z kim żeście się na łby pozamieniali? Gdzie jest kasa z LM - jak myślicie??? Ochłońcie i zastanówcie się który biznesmen wydawałby własną kasę na klub piłkarski. On wydaje legijne pieniądze - grosza z własnej kielni nie wyłożył i nie wyłoży.
Ciągnie klub na sam dól - gdzie są narzekacze na Leśnego? On był "be" ? Za jego czasów było źle? To popatrzcie jakie czasy mamy teraz i gdzie był wtedy nasz klub a gdzie jest obecnie.
Nawet nie chcę myśleć co się wydarzy w najbliższych miesiącach ( o tytuł już nawet nie ma co się łudzić - łach się wypnie piastowi jak jakieś 3 sezony temu jemu wypiął się górnik /1:6/).
Idę w niedzielę na mecz (bo chodzę na każdy) ale obawiam się że nadeszły chude miesiące - jeśli nie lata. Obym się mylił. Z kibolskim pozdrowieniem dla wszystkich którzy są "czy czas dobry, czy czas zły".

odpowiedz
Tom - 16.05.2019 / 16:34, *.t-mobile.pl

@Matigol: Brawo, taka prawda.

odpowiedz
XAXA12212 - 16.05.2019 / 15:08, *.inetia.pl

MIODUSKI OUT !!!! TY PRZEGRANY CZLOWIEKU !!!!!! TY KARYKATURO PREZESA I BIZNESMENA. TY NIE MASZ ZEROWEGO POJECIA O SPORCIE I ZARZADZANIU KLUBEM PILKARSKIM, A TYM BARDZIEJ NIE MASZ NOSA DO LUDZI. ODEJDŹ.

odpowiedz
bbk - 16.05.2019 / 15:12, *.amazonaws.com

@XAXA12212: to co mam powoedziec o tobie moze zanim to zrobie pochwalisz sie swoimi osiagnieciami w biznesie i nie tylko czekamy kozaku dawaj dawaj

odpowiedz
Friki - 16.05.2019 / 15:32, *.icpnet.pl

@bbk: ale on ma rację. Nie wiem czemu go atakujesz. W 2 lata ten klub stoczył się na dno, dziura w budżecie, brak strategii, trenera, dyrektora sportowego, regress na wszystkich pozycjach. Mioduski jest dobrym biznesmenem, ale klub piłkarski to inny świat do którego mioduch nie pasuje. Same fatalne decyzję, brak szczęścia, które miał leśny, brak ludzi co znają się na piłce. To jest brutalna prawda i radzę się z nią pogodzić, bo będzie jeszcze gorzej.

odpowiedz
Kuba - 16.05.2019 / 15:07, *.t-mobile.pl

Miodulange powinien iść już teraz do banku po pożyczkę na transfery, bo z tą drużyną nie ma co liczyć na LM/LE. Teraz to my jesteśmy ostatnie ogóry i to nas będą golić, jak Europa długa i szeroka.

odpowiedz
Kamil - 16.05.2019 / 14:59, *.play-internet.pl

Lech zrobi wszystko,żeby nie wygrać...nie ma co się oszukiwać ;)

odpowiedz
Ja1916 - 16.05.2019 / 15:13, *.onet.pl

@Kamil: To nie ma znaczenia, nawet jakby leszek wygrał, to i tak nasi po raz kolejny nie wykorzystają sytuacji.
Tyle co mieli szans, jak chociażby wczoraj..

odpowiedz
Charakterny - 16.05.2019 / 14:55, *.tpnet.pl

A ja mam więcej charakteru od vuko i domagam się posady trenera Legii. Piłkarzyny będą zapier..alać!!!

odpowiedz
bubba - 16.05.2019 / 14:42, *.hawetelekom.pl

A poniżej moja interpretacja sytuacji
Panie, Panowie
Pisze to z bólem serca, ale Legia nie zdobędzie Mistrzostwa z jednej prostej przyczyny, Legia w tej chwili nie ma na to pieniędzy!!!!! Mioduski nie wypłaci premii za Mistrzostwo Hamalainenowi, Hlouskowi, Medeirosowi, którzy odchodzą, Rado i Malarzowi którzy idą na emeryturę, Carlitosowi który już spakowany do Arabów, nie wiadomo co z Cafu i Remim, których też możemy już nie ujrzeć na Łazienkowskiej no i oczywiście trenerowi Sa Pinto z całą ekipą, których już nie ma ale premia im się należy bo 3/4 sezonu walczyli o mistrzostwo. Dlatego został Vuko bo z nim można było to załatwić, a konsekwencje jego zwolnienia w przyszłym sezonie i tak będą mniej kosztować. A prawdę mówiąc, oprócz naszej, kibicowskiej radości i satysfakcji co nam daje Mistrzostwo, no właśnie nic bo po wakacjach i tak nie będzie drużyny żeby walczyć o LM no bo z kim w składzie z Jodłowcem Kante Kuchym, szklanym Niezgodą i nasza gwiazdą która bladnie i bladnie Szymańskim??? Ale mogę się mylić

odpowiedz
Friki - 16.05.2019 / 15:36, *.icpnet.pl

@bubba: najgorsze jest to, że się nie myślisz. Nie będzie żadnych transferów, bo nie ma trenera co by kogoś ściągnął, a dyrektor sportowy nie zna nikogo, nie ma kasy, nie ma sztabu trenerskiego. Nie mogę zrozumieć, po co było robić teraz czystki, odstawiać legendy i syte koty, odmładzać skład, żeby teraz vukovic przywracał odpalonych przez Pinto, bo potrzeba "legijnosci", to się w głowie nie mieści.

odpowiedz
ja - 16.05.2019 / 15:47, *.play-internet.pl

@bubba: W jakimś wywiadzie Mioduski powiedział ze Legii nie opłaca sie zdobyć mistrzostwo bo to za duże koszta.
Tak więc coś w tym jest..

odpowiedz
olew - 16.05.2019 / 14:40, *.vectranet.pl

Nie jestem przekonany do Vuko. Jest i nerwowy i trochę megalomański, mimo braku jakichkolwiek sukcesów... Grający zamiast napastników: Hamalainen, Radovic, Hlousek, w meczu , który musimy wygrać z niezbyt mocną Jagą, to jednak błąd . Sa Pinto był trochę wariat , ale ułożył grę , teraz jest bałagan i apele do ukrytego heroizmu grajków. Zmiana grajka ( kiepskiego, ale kiepskich było wtedy 11 !) w 35 minucie ?! To był brzydki faul. Chłopaki wyglądają na takich , którzy nie wiedzą co grać ?! No i bramkarz , czy młody nie mógł zagrać w niedzielę z Pogonią , nie puściłby tej szmaty . Może i dobrze , że tracimy mistrzostwo, ale to powinno wywołać zmiany. Dajmy popracować jakiemuś trenerowi cały sezon. Właściciel jest dobry , prezes już mniej...

odpowiedz
Wolfik - 16.05.2019 / 14:45, *.mm.pl

@olew: W ostatnim zdaniu zawarłeś cały komentarz do obecnej sytuacji. Przez cały czas, odkąd właścicielem klubu został Mioduski zastanawiam się, dlaczego chce on koniecznie być również prezesem....
Dlaczego u nas zawsze musi byc inaczej niż normalnie?

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 16.05.2019 / 14:28, *.play-internet.pl

Pomimo,że jestem zdecydowanym przeciwnikiem Mioduskiego,uważam,że najgorszy scenariusz jaki może nas spotkać,to jego odejście.Poprostu pozabiera swoje zabawki i zostaną zgliszcza.Tak jak już nieraz tu pisałem-scenariusz podobny do sytuacji Wisły Kraków nie jest niemożliwy,z tą oto różnicą,że oni zostali uratowani,a my????.Cała eksraklasa by przez rok świętowała z tego powodu,że Legia gra z ogórami na polach i łąkach.

odpowiedz
LWGZ - 16.05.2019 / 14:21, *.tpnet.pl

Jezeli to mozliwe to niech wraca Pan Czeczesow lub Pan Sa Pinto po sezonie bo ostatni mecz tez jest wielka nie wiadoma czy go wygramy a wiedza pilkarze jak podejda do wykonania swojej pracy co zobaczymy!!

odpowiedz
Pawelll - 16.05.2019 / 15:09, *.play-internet.pl

@LWGZ: czerczesow? Na czerczesowa trzeba mieć pieniądze. I nie mówię o jego pensji, tylko o konkretnych kwotach na transfery dla staska. Skoro leśny był za krótki na czerczesow, to tym bardziej ten dusigrosz ich nie będzie miał dla konkretnego trenera

odpowiedz
LWGZ - 16.05.2019 / 14:14, *.tpnet.pl

Dlaczego Pan R.S.P.nie dostal szansy dokonczenia sezonu !! Czy cos sie zmienilo po odejsciu ?

odpowiedz
Bear - 16.05.2019 / 14:11, *.orange.pl

Panie Mioduski, żeby coś zmieniło się na lepsze to trzeba wiele w tym klubie zmienić.
Zatrudnić prezesa który ma pojęcie o zarządzaniu klubem piłkarskim i również zatrudnić dyrektora sportowego który ma pojęcie o tym, to po pierwsze.
Po drugie, należałoby zatrudnić doświadczonego trenera, zatrudnianie Vukovicia po Jozaku czy Klafuriciu to jest głupota a nie odwaga.
Po trzecie , trzeba zrobić rewolucję kadrową, niektórzy piłkarze zrobili sobie z Legii bezpieczną przystań, z której tylko doją kasę.
To tak w dużym skrócie, ale nie spodziewam się żadnych ruchów z Pana strony, ponieważ wg.Pana w Legii nie jest aż tak źle.
Dziwię się, uważałem Pana za rozsądnego faceta, ale Pan nie potrafi się przyznać do błędu, tylko dalej będzie powielał swoje błędy które doprowadzą Legię do ruiny.
Albo się Pan opamiętasz albo żegnamy.

LTM.

odpowiedz
GM - 16.05.2019 / 14:40, *.102.153

@Bear: "I żegnamy"... rozwalają mnie takie teksty... i kto wtedy przejmie finansowanie klubu? Ty? Może Mioduski nie ma samych sukcesów, ale zainwestował w nasz klub swoje pieniądze i za to należy mu się szacunek. Żaden Glazer albo Katarczycy do nas nie przyjdą, więc szanujmy to co mamy. W końcu nie walczymy o pozostanie w Ekstraklasie, tylko co roku kończymy w czołówce. 2 miejsce złe? Co mają powiedzieć w W Man Utd, czy Romie, czy Milanie? Ja wszystkim hejterom Miodka tez bym powiedział: opamiętajcie się. Alternatywy Legia na razie nie ma żadnej, a nie chcemy podzielic losu Widzewa...

odpowiedz
Bear - 16.05.2019 / 15:21, *.orange.pl

@GM:
Jestem kibicem i wyraziłem swoje niezadowolenie. Mam do tego prawo.
Gdyby odszedł Mioduski na pewno nie byłoby szybko kupca, i to jest ten problem. Ale nie podoba mi się w jaki sposób ten facet zarządza klubem, jeżeli ty nie widzisz tego że odkąd Mioduski przejął 100% udziałów to Legia stacza się co raz bardziej w dół , to gratuluje.
Owszem Legia co roku jest na podium, ale co z tego ? W zeszłym sezonie skompromitowaliśmy się w europejskich pucharach, w tym sezonie prawdopodobnie nie obronimy mistrzostwa, nie zdobyliśmy pucharu, ciągłe zawirowania z trenerami, zła kondycja finansowa klubu przez nieumiejętne podpisywanie kontraktów i szastaniem pieniędzmi.
Owszem facet zainwestował swoje pieniądze ale czy to jest powód żeby bezgranicznie mieć szacunek i wierzyć we wszystko ?
Ty kierujesz się innym tokiem rozumowania, ty wychodzisz z założenia że skoro nie walczymy o utrzymanie to należy się cieszyć. Sory, kocham ten klub i chce żeby zawsze był najlepszy, żeby co roku zdobywał puchar i mistrzostwo, żebyśmy co roku grali przynajmniej w fazie grupowej LE.
Nie interesuje mnie MU czy Roma, interesuje mnie Legia.
Zresztą nie porównuj ligi angielskiej czy nawet włoskiej do polskiej , słabej ligi, w której Legia z tak dużym budżetem jak na polskie warunki, powinna tą ligę wciągać nosem i zdominować.
Uwierz mi że gdybym miał więcej pieniędzy to z chęcią bym kupił Legię, ale ich nie mam i jestem tylko zwykłym, szarym kibicem, który ma prawo swojego głosu jeżeli coś mi się nie podoba.
Mam nadzieję że Mioduski się opamięta i zacznie podejmować decyzje które będą dobre dla Legii, jak na razie mówię to co widzę po efektach jego rządów w Legii.

odpowiedz
(L) - 16.05.2019 / 14:05, *.ilabs.pl

Jakie q.rwa MY?

odpowiedz
tomiacab - 16.05.2019 / 17:52, *.virginm.net

@(L): dobry jest ku..a co? :) Bezczelny i bezwstydny ch.. . Może to "My" , to mu z poprzedniego systemu jeszcze zostało.

odpowiedz
Hiszpan - 16.05.2019 / 14:03, *.play-internet.pl

Gdzie jest alkomat????

odpowiedz
Kamuflaż - 16.05.2019 / 13:59, *.tpnet.pl

"To był bardzo dobry mecz ..." taktyka Huzia na Józia i pierdyliard wrzutek do nikogo. Tak panie prezesie, to było widowisko godne pana drużyny, szkoda tylko, że tak grająca drużyna dostanie w cymbał już w 2 rundzie eliminacji LE. Ciekawe co pan wtedy powie? Jest DNO a nie DNA. Pisałem, że Vuković nie dotrwa do października, jest gorzej, nie dotrwa nawet do września - założę się z każdym, nim skończą się wakacje,będziemy mieli kolejnego parodystę na stołku trenerskim. W końcu cyrk musi się kręcić, a klauny bawić publiczność. Powinniśmy zmienić nazwę ulicy na Kibel 3.

odpowiedz
Winiary - 16.05.2019 / 14:50, *.com.pl

@Kamuflaż: ja rozumiem że emocje, wszyscy jesteśmy delikatnie mówiąc - wkur...ni ale z tą nazwa ulicy to popłynąłeś - nie widzę powodu żeby obrażać Legię i całą historię klubu któremu kibicujemy mimo wszystko.

odpowiedz
Bródno - 16.05.2019 / 17:46, *.play-internet.pl

@Kamuflaż: misiu kolorowy hamuj bajere bo cie poniosło

odpowiedz
Felek - 16.05.2019 / 13:58, *.netfala.pl

Mioduski gdzie jest mistrzostwo?!

odpowiedz
eth - 16.05.2019 / 13:45, *.tpnet.pl

To był świetny mecz, ostatnio tak graliśmy ze Sportingiem Lizbona, a zaangażowania było więcej niż u zawodników Tottenhamu i Liverpool razem wziętych!!!

odpowiedz
Tomek - 16.05.2019 / 13:36, *.113.189

A ten dalej pier.... o wyciąganiu wniosków. Jakich pytam się wielki prezesie? Od 3 lat nie wyciągasz żadnych wniosków. Odkąd zostałeś prezesem Legia spada w dół, całkowicie zniszczyłeś ten klub. Vukovicia za 4 miesiące już nie będzie a Ty dalej będziesz pier... o wyciąganiu wniosków. Mioduski chcesz bawić się w piłkę, to się baw, bądź sobie właścicielem ale zatrudnij prezesa i ludzi od transferów, bo Twoje dokonania są mierne. Ciągle zwalasz winę na wszystkich dookoła, tylko Ty nigdy nie jesteś winny. Zmieniasz trenerów co 4 miesiące, pier... o jakiejś strategii, której nikt na oczy nie widział, nie widzi i nie zobaczy, nie masz żadnego pomysłu jak prowadzić ten klub. Nie widzisz swoich błędów. Tak samo jak wszystko co złe to był Leśnodorski, a Ty byłeś dobry. Tylko że za Leśnodorskiego, były regularnie fazy grupowe europejskich pucharów, była więc i kasa, a przy Tobie nieudaczniku odpadaliśmy z takimi potęgami jak Tiraspol czy Dundelage. Słuchać się już Ciebie nie da i ch... strzela człowieka gdy widzi jak można zniszczyć klub.

odpowiedz
ja - 16.05.2019 / 13:36, *.play-internet.pl

Wniosek taki ze Sa Pinto powinien dokonczyc sezon i czystki w szatni ze starych wyjadaczy-ściemniaczy, a tak dostali kolege vuko ktory nie kaze zapiepszac na treningach i moze zalatwi nowe kontrakty tym co sie koncza...
I bedzie dalej to samo czyli jak slabe wyniki to pojdzie sie do prezesa ze trener slaby, tak bylo z bergiem hasim magiera jozakiem klafem sapinto i w niedlugim czasie z vuko.
A i na Stasia tez ze za ciezko i ich zajezdzi!

odpowiedz
XX - 16.05.2019 / 13:51, *.net.pl

@ja: I to jest prawdziwe sedno problemu. Niech sobie każdy odpowie, które to ancymony są ważniejsze od trenera.

odpowiedz
ja - 16.05.2019 / 15:41, *.play-internet.pl

@XX: dlatego nigdy nie będzie drużyny na lata tylko zbieranina i kolesiostwo gdy prezes będzie pękał przed piłkarzami którzy będą nad trenerem !

odpowiedz
Friki - 16.05.2019 / 15:42, *.icpnet.pl

@ja: Również się pod tym podpisuje. Za Pinto chociaż obrona i stale fragmenty gry były dobre i pressing. Teraz już nie ma nift, a stare koty wracają do łask. Nie mówiąc już o tym, że Vukovic nie jest dla niż żadnym autorytetem i wygląda to jak wygląda. Ryskowi bali się podskoczyć.

odpowiedz
zaba285 - 16.05.2019 / 13:36, *.lukman.pl

"To był bardzo dobry mecz, widać było walkę, zaangażowanie, dobrą grę" - gościu chyba oglądałeś inny mecz... jaka walka? jaka dominacja? pierwsze 5-10 minut drugiej połowy i tyle...
jeśli pan prezes jest zadowolony i chce więcej takich spotkań gdzie gra wygląda jak w okręgówce, to ja poczekam aż pan prezes zniknie bo szkoda nerwów żeby to oglądać
wcale się nie dziwie po tym sezonie, że amatorzy z Luksemburga nas wywalili z pucharów, nasza liga jest amatorska i wokół niej jest lepszy marketing niż poziom rozgrywek...

odpowiedz
lolek - 16.05.2019 / 13:32, *.163.210

Vuko poleci po pierwszym dwumeczu eliminacji LE, choć to nie będzie jego wina, bo zarówno on jak i piłkarze naszego klubu nie powinni się tu znaleźć. Mioduski żadnych wniosków nie wyciaga. Zmienia "strategie" co pół roku i podejmuje same złe decyzje. Nie widać nic pozytywnego w tym co gra ta drużyna i jeśli Hamalainen ma być na szpicy w najważniejszym meczu sezonu to mówi samo za siebie. Przedłużóny kontrakt z Kuchym, mają wrócić Jodłowiec i Furman... Quo vadis Legio?

odpowiedz
Gruby na bramke - 16.05.2019 / 13:31, *.tpnet.pl

a kto tu przyjdzie zamiast Prezesa, kogo byscie tu chcieli??? Latwo jest krytykowac, kto z nas usiadzie na jego miejscu, wylozy kase (jaka by nie byla) , jest chetny na takie ryzoko z grubym portfelem?? Tu zmiana trenera czy zmiana wlasciciela nie pomoze! Nie wszystkim widac zalezy na wyoruwaniu flakow na murawie za klub, nie wszyscy maja umiejetnosci na miare europejskich sredniakow i trzeba sie znimi pozegnac i kombinowac dalej. Mi tez sie nie podoba to jak graja nasze gwiazdki, wkurza mnie przewidywalnosc i brak powtarzalnosci problem lezy w pilkarzykach, moze zbyt duzo pieniedzy dostaja za swoja prace, moze zbyt duzo wspanialych slow na ich temat media mowia ze sa tak dobrzy ze sami mecze powinni wygrywac i siedli na laurach... Mam nadzieje ze spelni sie ten jedyny scenariusz i fartem obronimy MP. Zeby podniesc poziom sportowy to trzeba kasy i chetnych do pracy profesjonalistow w swoim fachu. Kolko sie zamyka.. Tylko puchary pozwola na zrobienie pieniedzy i pokazanie sie w Europie zeby ktos solidny chcial grac w naszej eklapie..

odpowiedz
blurppp - 16.05.2019 / 13:30, *.tpnet.pl

ludziom różne rzeczy się wydają - tak już jest na świecie z psychiką niektórych
jeden uważa się za Chrystusa, inny za Napoleona...
na nasze nieszczęście Mioduski ubzdurał sobie, że będzie właścicielem Legii i prezesem w jednej osobie
że dokona rzeczy wielkich i zapisze się w historii
tylko jak go usunąć - oto jest pytanie?
a jak jeszcze trybuny go popierają...
koniec świata, strach się bać

odpowiedz
brasu - 16.05.2019 / 13:49, *.126.85

@blurppp: ale po co usuwac? wyplac pieniazki z konta. umow sie z mioduskim i odkup od niego udzialy. to proste rozwiazanie! wowczas bedziesz mogl zarzadzac klubem jak tylko bedziesz chcial. zatrudnisz odpowiednich trenerow i pilkarzy i bedziesz mial taka przewage nad innymi ze w boze narodzenie bedziesz swietowac mistrza kraju, a w maju wygrana w lidze mistrzow.
ten przekaz kieruje do wszystkich malkontentow.
tez nie jestem zadowolony z wynikow sportowych, ale ciesze sie ze jest ktos taki jak mioduski i moge doswiadczac roznych emocji ogladajac mecze. badz co badz gosciu laduje tu swoje pieniadze i to nie male. i nie sadze ze nie chce osiagnac zadnego sukcesu sportowego!
a jesli dalej ktos tego nie ogarnia zadam inne pytanie. odchodzi mioduski... i co dalej?

odpowiedz
blurppp - 16.05.2019 / 14:34, *.tpnet.pl

@brasu:
Mioduski ładuje swoje pieniądze? Serio tak uważasz? To nie mamy o czym dyskutować
BTW pracujesz dla niego na etacie?

odpowiedz
aleprzyje...łwpoprzeczkę - 16.05.2019 / 17:45, *.virginm.net

@brasu: Najbardziej idiotyczny argument jaki mogłeś sobie znaleźć. "weź pieniądze i wykup Legię". Chyba ci miodek płaci za to trolowanie tutaj.

odpowiedz
Mario - 17.05.2019 / 07:19, *.timplus.net

@brasu: osiołku ! Oni kupili Legię za pieniądze klubu. Udziałowców również spłacił z kasy klubowej. Właśnie problem polega na tym, że to wszyscy gołodupcy.

odpowiedz
kicikici - 16.05.2019 / 13:27, *.tpnet.pl

Pogoń już dla nas zagrała i urwała punkty Piastowi.
Co z tego skoro kopacze z L na koszulkach nie potrafili wygrać z Jagą!!!!
Weź Mioduski odejdź już, błagam, dość tych upokorzeń

odpowiedz
Tete - 16.05.2019 / 13:24, *.t-mobile.pl

Co on pije ??? Darku ja wiem, że kibice piją w czasie meczu, ale nie musisz robić tego samego.

odpowiedz
as - 16.05.2019 / 13:15, *.orange.pl

Vuko wyleci z klubu tak po pierwszych ok 10 kolejkach nowego sezonu . No chyba że w lidze europy wejdziemy do grupy to wyleci przed zakończeniem sezonu, jak mistrza nie będzie .

odpowiedz
Mario - 16.05.2019 / 13:13, *.timplus.net

Zauważcie, że facet nigdy o sobie nie powie, że jest winny. Kiedyś ciągle na prezesa celebrytę zwalał. Obecnie po tylu latach nie wypada, więc sami zawiniliśmy i takie tam wspólne winy.

odpowiedz
thorstein - 16.05.2019 / 13:09, *.centertel.pl

Może i Vuko charakter ma, ale umiejętności (zarówno warsztatowych jak i związanych z zarządzaniem zespołem) zero =.=

odpowiedz
radzisz - 16.05.2019 / 13:08, *.forcepoint.net

Mioduski ODEJDŹ!!!

odpowiedz
czik - 16.05.2019 / 13:08, *.net.pl

a kiedy Ty wyciągniesz wnioski że pogrążasz ten klub?
Nie nadajesz się do prowadzenie klubu piłkarskiego i wszystko psujesz.
nie pozdrawiam

odpowiedz
Autor - 16.05.2019 / 13:07, *.gov.pl

To dlaczego jest tak źle skoro było tak dobrze??

odpowiedz
WojtekWu - 16.05.2019 / 13:06, *.tpnet.pl

a może dobrego lekarza dla tego Pana?!!!!!

odpowiedz
PiotrekWu - 16.05.2019 / 13:08, *.t-mobile.pl

@WojtekWu: Tu żaden lekarz nie poradzi...

odpowiedz