Marcin Kalenik i Miłosz Pagas

Wyniki legionistów w MP U-17 Laser Run

Dwaj pięcioboiści Legii wzięli udział w mistrzostwach Polski U-17 w formule Laser Run, które odbyły się w Drzonkowie. W zawodach brali udział najlepsi juniorzy młodsi, którzy rywalizują o punkty w klasyfikacji generalnej Pucharu Polski, a występ w MP U-17 był jednocześnie przetarciem przed Ogólnopolską Olimpiadą Młodzieży, która odbędzie się w dniach 3-5 czerwca.

Marcin Kalenik ukończył zawody na miejscu 12., Miłosz Pagas był 15. W pływaniu (200 metrów stylem dowolnym), Kalenik ukończył z czasem 2:32,10 min. (13. wynik), w biegu ze strzelaniem (3x800m) był 11. z czasem 10:27,80 min. (czas strzelania: 01:43,50 min., czas biegu 8:44,30 min.), Pagas w pływaniu był 14. (2:34,47 min.), a w biegu ze strzelaniem 15. (11:11,00 min.).