fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Zapowiedź meczu

Niedziela cudów?

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

W niedzielę pożegnamy się z rozgrywkami Ekstraklasy w sezonie 2018/19. Tego dnia, wciąż walcząca o obronę mistrzowskiego tytułu, Legia podejmie na własnym stadionie Zagłębie Lubin. Jeżeli stołeczny zespół marzy o ponownym zdobyciu tytułu, to musi to spotkanie wygrać, a w rundzie mistrzowskiej ta sztuka udała mu się do tej pory tylko dwukrotnie. Ponadto musi liczyć na potknięcia Piasta w starciu z Lechem, które wydaje się jednak mało prawdopodobne.

Po ostatniej przegranej z Jagiellonią Legia oddaliła się od obrony mistrzostwa Polski. Wystarczyło wygrać, aby w ostatniej kolejce losy tytułu rozstrzygnęły się przy Łazienkowskiej. Niestety, gracze Aleksandara Vukovicia nie wykorzystali potknięcia Piasta i muszą liczyć na cud, aby powrócić na fotel lidera tabeli. Szczegółowe warianty, które miejsce mogą zająć legioniści w Ekstraklasie, opisaliśmy tutaj. Okazuje się bowiem, że w przypadku przegranej z Zagłębiem Legia mogą spaść nawet na trzecią lokatę, co uznane zostałoby już za kompletną porażkę.

Gra drużyny z Warszawy w rundzie finałowej rozczarowuje. Zawodnicy nie wygrali trzech ostatnich meczów. Co więcej, zdobyli w nich tylko jeden punkt i jeżeli w niedzielę o godzinie 20:00 nie będą świętowali obrony tytułu, to będzie to tylko i wyłącznie ich wina.

W ostatniej kolejce Vuković zaskoczył wystawionym składem. W spotkaniu, które musiał wygrać, posadził na ławce rezerwowych najlepszego strzelca Carlitosa, a także wracającego do formy Jarosława Niezgodę. Jego uznania nie zyskał także Sandro Kulenović, któremu szkoleniowiec sporadycznie daje szanse gry w lidze. Ostatecznie na środku ataku zagrał Hamalainen, co kompletnie nie wypaliło. Fin był niewidoczny i nie dostawał żadnych podań od partnerów z linii pomocy. Miejmy nadzieję, że tym razem decyzje trenera okażą się w stu procentach dobre i dadzą Legii trzy punkty.

Forma: Jagiellonia (0-1), Pogoń (1-1), Piast (0-1), Lechia (3-1), Lech (0-1)

Po ostatniej porażce z Cracovią, Zagłębie straciło szanse na zajęcie czwartego miejsca w tabeli i tym samym udział w europejskich pucharach w przyszłym sezonie. Nie oznacza to jednak, że lubinianie nie mają już o co walczyć. Z całą pewnością chcieliby rozstrzygnąć losy mistrzowskiego tytułu poprzez pokonanie Legii na jej stadionie.

Podopieczni Bena van Daela, podobnie jak ich najbliżsi przeciwnicy, nie grają ostatnio najlepszych meczów. W pięciu spotkaniach wygrali tylko raz, kiedy pod koniec kwietnia ograli u siebie Jagiellonię. Oprócz tego ponieśli dwie porażki i zanotowali dwa remisy. Z całą pewnością nie jest to wynik ich zadowalający, jednak wydaje się, że celem nadrzędnym dla Zagłębia był awans do grupy mistrzowskiej, czego udało im się dokonać bez większych kłopotów.

Najlepszym strzelcem Zagłębia (13 goli) w tym sezonie jest Filip Starzyński, czyli etatowy wykonawca stałych fragmentów gry. Pomocnik w przeszłości, jeszcze nawet jako zawodnik Ruchu Chorzów, sprawiał problemy bramkarzom Legii. Dlatego też w niedzielę piłkarze gospodarzy powinni wystrzegać się jakichkolwiek fauli w okolicach pola karnego. Ponadto skuteczny jest także mający o trzy trafienia mniej Patyk Tuszyński. W obecnych rozgrywkach 29-latek pokonał dwa razy golkipera "Wojskowych". Miało to miejsce w 1. kolejce, kiedy Zagłębie przyjechało do Warszawy i pokonało legionistów 3-1.

Forma: Cracovia (1-2), Lechia (1-1), Lech (1-1), Jagiellonia (2-0), Piast (0-1)

Ostatni mecz sezonu, w którym Legia podejmie Zagłębie rozpocznie się w niedzielę o godzinie 18:00. Bezpośrednią tranmisję z tego starcia przeprowadzi stacja Canal+ Sport 2. Zapraszamy również do śledzenia naszej Relacji LIVE! oraz czytania i oglądania materiałów pomeczowych.

Transmisja TV

19.05, 18:00 Canal+ Sport 2

Autor: Wiśnia

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (66)

+dodaj komentarz
Zuza - 19.05.2019 / 19:32, *.vectranet.pl

Hahahaha spójrzcie na wynik, za rok 1 liga!!! Z pinokiem na ławce trenerskiej

odpowiedz
Mlbets - 19.05.2019 / 17:23, *.centertel.pl

Lech dziwnym skladem. Ale dziwnym w sensie pozytywnym dla nas, bo większość składu to ci, którzy i tak wylatuja po sezonie. Akurat oni mogą mieć mocno wywalone w apele kibiców.

odpowiedz
pit - 19.05.2019 / 17:19, *.chello.pl

Po tym, jak Boniek i jego spółdzielnia zastraszyli wszystkich sędziów, szczując arbitra po meczu Legii w Gdańsku było jasne, że kążdy sędzia będzie gwizdał sytuacje stykowe na niekorzyść (L). Po tamtym meczu było już wiadomo, o co ci panowie grają. O zepchniecie Legii z pierwszego miejsca...

odpowiedz
Maro - 19.05.2019 / 16:02, *.195.208

To wszystko wyglada tak jakby prezes nie chciala zdobyc mistrzostwa bo bedzie musial ekstra placic a przeciez za zalegle mistrzostwo jeszcze nie wyplacil :/ prezes wiecej straci za mistrza niz za wice. Zobaczymy jak bedzie(L)

odpowiedz
Olek Grom Junior - 19.05.2019 / 15:40, *.vectranet.pl

Pudel nie miał pieniędzy na wpisowe do Spółdzielni

odpowiedz
magic - 19.05.2019 / 15:37, *.231.252

o czym piszecie? Piast Mistrzem i niestety zasłuzenie ,kartofle z amiki będą mieli satysfakcję

odpowiedz
Czaro - 19.05.2019 / 15:08, *.chello.pl

Cudów nie będzie, straciliśmy to na własne życzenie. TO CO było atutem stało się słabością - runda mistrzowska

odpowiedz
ostr - 19.05.2019 / 15:07, *.t-mobile.pl

miałem sen:)
legia - lubin 1:0
piast-lech 1: uwaga... 3
pozdro for all

odpowiedz
Kaktus - 19.05.2019 / 15:01, *.tpnet.pl

Najbardziej mnie ciekawią poznańskie słowiki amiki... Dzisiaj żądają od piłkarzy podłożenia się a od jutra zaczną pieprzyć o honorze...

odpowiedz
Pozzz - 19.05.2019 / 16:09, *.play-internet.pl

@Kaktus: bo honorem jest nie dać wam zdobyć mistrza ;-) kapujesz ?

odpowiedz
yyy - 19.05.2019 / 16:17, *.chello.pl

@Pozzz: No cóź, jaki klub takie pojęcie honoru xD

odpowiedz
Poozz - 19.05.2019 / 17:02, *.play-internet.pl

@Do: no właśnie będzie ,już doczekać się nie możemy żeby zobaczyć tą komedie w waszym wykonaniu :-)

odpowiedz
yyy - 19.05.2019 / 17:53, *.chello.pl

@Poozz: ..., w której i tak dalej zajdziemy niż wy, bo nawet jak odpadaliśmy z Sheriffem czy Dudelange, to i tak nie zaszliście dalej od nas :P

odpowiedz
olew - 19.05.2019 / 14:44, *.vectranet.pl

Żadnego cudu nie przewiduję, Piast jest lepszy ( znacznie lepszy !) od obecnego Lecha. A jeżeli już Piast zgłupieje, to poznańskie grajki chyba zrobią przyjemność swoim kibolom i przegrają z Piastem. To naprawdę łatwe i powinni sobie z tym poradzić, a coś są winni kibolom. Dla nas to będzie koniec dość kiepskiego sezonu, wiec dobrze że koniec... Legia powinna zagrać odważnie i trochę piłki pokazać, w końcu po to się chodzi na mecze, żeby piłkę oglądać.

odpowiedz
m4 - 19.05.2019 / 14:27, *.chello.pl

Proponuje uklad na nastepny sezon z Lech'em jak dzis zgniata Piasta

odpowiedz
(L)egia - 19.05.2019 / 14:14, *.02.net

Więc tak:

Piast 0:1 Lech (kibice Lecha zlinczują swoich za zwycięstwo :))
Legia 2:0 Zagłębie
iiii.....

LEGIA Mistrz!!!!!

odpowiedz
Szyszko - 19.05.2019 / 13:50, *.chello.pl

Serio? Po co takie idiotyczne tytuły? To był sezon cudów nieudaczników więc już go zamknijmy jako kibice chociaż z honorem

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 19.05.2019 / 13:24, *.70.49

Nie ma innej opcji Lech miażdzy Piasta !A!!Legia!rozbija!miedziaka!i mamy Mistrza !Polski!Legie Warszawa!

odpowiedz
Prezes Czarnych - 19.05.2019 / 12:58, *.vectranet.pl

Piast, Lech i Zagłębie założyli Spółdzielnie!
Piast Mistrzem Polski

odpowiedz
Marko - 19.05.2019 / 13:35, *.tpnet.pl

@Prezes Czarnych: Jaka spoldzielnie? Wystarczylo wygrac ktorys z ostatnich dwoch meczow... to Legia zalozyla spoldzielnie inwalidow! Mistrz sam sie pchal w rece a oni nie chcieli!

odpowiedz
W9 - 19.05.2019 / 14:28, *.t-mobile.pl

@Marko: Chyba nie oglądałeś

odpowiedz
Darek - 19.05.2019 / 12:46, *.chello.pl

Ciekawe czy w klubie wciaz wierza?Czy maja przygotowane koszulki mistrzowskie?Czy sa szampany?Odkryty autokar ktorym piłkarze przejada pod kolumne Zygmunta?Czy zostala zgloszona impreza masowa na starowce do urzedu miasta?Czy moze juz dawno wszyscy odpuscili?
Patrzac na ich gre w rundzie mistrzowskiej to pilkarze robia wszystko by nie zdobyc tytulu.Czy ktos w klubie poszedl do nich i powiedział że maja odpuscic?Wcale bym sie nie zdziwil.Mioduski nie bedzie musial premii wyplacic za mistrzostwo.A sponsor glowny tez zadowolony bo duzo ludzi postawilo na mistrzostwo Polski dla Legii wiec duzo ludzi przegra a sponsor zarobi.Chyba o to w tym wszystkim chodzi.

odpowiedz
Totti - 19.05.2019 / 13:39, *.chello.pl

@Darek: marsz nas starówkę zgłoszony - https://www.ztm.waw.pl/zmiany.php?c=102&i=13076&l=1
Od ok. godz. 20:00 odbędzie się zgromadzenie publiczne na ul. Łazienkowskiej,
a następnie przemarsz na trasie: Łazienkowska – Rozbrat – Książęca – Nowy Świat – Krakowskie Przedmieście – pl. Zamkowy, gdzie ok. godz. 23:00 przewidziane jest zakończenie przemarszu.

odpowiedz
Hiszpan - 19.05.2019 / 12:01, *.t-mobile.pl

Może beda cuda Mioduski i Vukovic odejdą WSZYSCY kopacze zostaną wystawieni na listę transferową bo ZADEN nie jest godny noszenia koszulki z L.

odpowiedz
arnold szwarceneger - 19.05.2019 / 11:41, *.centertel.pl

vuko out

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn - 19.05.2019 / 11:31, *.plus.pl

Ponoć w szatni Lecha już czekają kubły z wazeliną.

odpowiedz
kruszyna - 19.05.2019 / 11:24, *.chello.pl

Oczywiście, że będzie dzisiaj cud. Piast Gliwice zdobędzie mistrzostwo Polski.

odpowiedz
MF - 19.05.2019 / 11:20, *.t-mobile.pl

Amika Poznań się podłoży. W 1993 roku przy pomocy PZPN ukradła Legii mistrzostwo, a w 2019 roku podaruje je Piastowi.

odpowiedz
Dar... - 19.05.2019 / 11:29, *.tpnet.pl

@MF: Jeśli mowa o darach to jedynym darem dla Piasta są wyniki Legii, wszystko było w rękach piłkarzy naszego klubu.

odpowiedz
Wierzbno - 19.05.2019 / 11:39, *.warszawa.pl

@MF: Walić to. Wolę wicemistrza, po pięknej wygranej z Zagłębiem. Nie chcę mistrza podarowanego przez lecha.

odpowiedz
MF - 19.05.2019 / 11:41, *.t-mobile.pl

@Wierzbno:
Lecha już dawno nie ma. Pamiętaj, od kilku lat jest Amika

odpowiedz
Poozzzz - 19.05.2019 / 17:07, *.play-internet.pl

@MF: ależ Ty mądry jesteś , fiu fiu w szkole ci o tym powiedzieli ? po drugie gdybyś miał jakiekolwiek pojęcie to powinieneś wiedzieć ze nie Amika tylko Amica ,wiec cofasz się o klasę niżej, w tym roku nie przechodzisz do następnej klasy Pała na koniec roku szkolnego z wiedzy ;-)

odpowiedz
MF - 19.05.2019 / 18:25, *.t-mobile.pl

@Poozzzz:

Boli, boli cię poznańska pyro, że Legia jest z większego miasta, że ma więcej kibiców, że ma więcej mistrzostw Polski, że grała dwa razy grała w Lidze Mistrzów. Boli cie, dlatego wchodzisz na strony legionistów. Ja na strony kuchenkorza nie wchodzę, A gdy zatrzymuje się w Warszawie samochód z rejestracją PZ , i ktoś, kto ma wypisaną pyrę na twarzy, pyta o drogę, bo nie zna miasta, kieruję go w odwrotną stonę.

odpowiedz
Pozzz - 19.05.2019 / 20:13, *.icpnet.pl

@MF: znowu kucha , chłopie ogarnij się i poczytaj trochę ,albo zapytaj najpierw kogos kto ma jakieś pojecie na ten temat PZ to nie Poznań

odpowiedz
Simon - 19.05.2019 / 11:18, *.vectranet.pl

Po pierwsze jak już zostało powiedziane Lech da wygrać Piastowie a po drugie i dla mnie ważniejsze obcisłe bym kontrakty wszystkim legijnym kopaczom o 70% bo oni nie zasługują na takie kontrakty za to co pokazują na boisku

odpowiedz
(L)opez - 19.05.2019 / 10:53, *.plus.pl

Piast zdobył już Mistrzostwo w środę dzisiaj to tylko formalność
Lech juz o to zadba na pewno dzisiaj przegra

odpowiedz
Sawo - 19.05.2019 / 10:48, *.cyfrowypolsat.pl

Panowie idzcie do kosciola i mimo ze wielu z nas na to nie zasluguje to byc moze Bóg sie nad nami zlituje dajac to mistrzostwo. Ja osobiscie wtedy stane sie lepszym czlowiekiem.

odpowiedz
Kibic(L) - 19.05.2019 / 11:09, *.icpnet.pl

@Sawo:
A nie lepiej stać się lepszym człowiekiem ot tak po prostu, nie uzależniając tego od mistrzostwa Legii?

odpowiedz
Radom L - 19.05.2019 / 10:38, *.vectranet.pl

Będzie tak:
Piast- Łach 3:0
Legia - Lubin 1:2

Pudel WON !

odpowiedz
ja - 19.05.2019 / 10:17, *.chello.pl

Zdobywając 1 punkt na 9 możliwych przeje... mistrzostwo i taka jest prawda.
W dodatku graliśmy u siebie z bezpośrednim rywalem Piastem mecz o 6 punktów i go mizernie przegraliśmy 1-0.
Trzeba było się zamurować zagrać na 0-0 i mistrzostwo dzisiaj byłoby nasze.
To samo było kilka lat temu, gdy przegralismy mecz bezpośredni u siebie z Lechem i to też nam odebrało mistrzostwo.

Skoro chcemy być mistrzem to wygrywajmy mecze bezpośrednie z rywalami.

Ale jak w najważniejszej cześci sezonu zdobywamy 1 punkt na 9 to pokazuje jaki obecnie mamy poziom sportowy.
Więcej badziewia z zagranicy proponuję ściągnąć.


ŻAŁOSNE!

odpowiedz
tekken (L) - 19.05.2019 / 10:25, *.chello.pl

@ja: Też bym chciał, aby Legia wygrywała mecze bezpośrednie, ale historia pokazuje,że lepiej wychodzimy jak zapewnimy sobie mistrzostwo wcześniej. Po prostu na Legii ciąży zawsze wtedy za duża presja i często przez to dostajemy, więc lepiej nazbierać punktów wcześniej.

odpowiedz
Kibic(L) - 19.05.2019 / 11:15, *.icpnet.pl

@tekken (L):
Presja? Bliskie mi są słowa Borka o presji. Presję to maja ludzie zarabiający najniższa krajowa i mający rodzinę na utrzymaniu za te pieniądze. Tutaj mamy zawodników zarabiających 50 - 250 tys. zł miesięcznie! Maja wszystko podane pod nos a ich życiowe nieudacznictwo, bute i oderwanie od rzeczywistości świetnie są opisane w książce Wojtka Hadaja. Szczerze przyznam, że po jej przeczytaniu ochota na oglądanie wyczynów tych piłkarskich przebierańców przeszła mi całkowicie. Mecze oglądam bez zbędnych emocji i powtarzam to kolejny raz. Wielka Legia Misoduskiego skończy się wielkimi długami, beznadziejnym poziomem sportowym i ostatecznie sprzedażą klubu.

odpowiedz
oLaf - 19.05.2019 / 12:27, *.vectranet.pl

@ja: 100% racji, piłkarzyny sami to skopali. To jest żenujące.

odpowiedz
Saska Kępa (L) - 19.05.2019 / 13:45, *.t-mobile.pl

@Kibic(L) : Od czasu wejścia ITI na Ł3 piszę tutaj w komentarzach, że naszą Legię reprezentują produkty piłkarskopodobne biegające w trykotach z eLką w kółeczku. Książka Wojtka Hadaja jest tylko jednym z wielu potwierdzeń na prawdziwość tej tezy.

odpowiedz
Bubba - 19.05.2019 / 15:37, *.centertel.pl

@ja: dlatego nie powinni dzisiaj zdobyć mistrzostwa bo dostaną ogromne pieniądze na które kompletnie nie zasługują.

odpowiedz
tekken (L) - 20.05.2019 / 12:46, *.230.92

@Kibic(L) : Ja powiedziałem tutaj o faktach i mam tu na myśli mecze i sezony nawet 30 lat wstecz.

odpowiedz
ursyn - 19.05.2019 / 10:02, *.chello.pl

mistrzostwo mieli na tacy przegrana piast remis pogon dobranoc

odpowiedz
Rrr - 19.05.2019 / 10:02, *.ip-point.pl

Serio myślicie że Lech wygra z Piastem hhaha?

odpowiedz
Filip - 19.05.2019 / 09:51, *.111.202

Juz dawno pisalem fortuna kolem sie toczy. Obstawiam ze beda 2 remisy. Legii nie stac na mistrza. Trzeba szukac oszczednosci. Przyszly sezon przez pare kolejek zaczniemy na 10-12 miejscu. Cracovia bedzie liderem. To bedzie czarny kon

odpowiedz
Życiowy optymista - 19.05.2019 / 09:37, *.inetia.pl

Cudu nie będzie.

odpowiedz
Twardy Legiunia - 19.05.2019 / 09:31, *.plus.pl

Bracia, jedziemy wszyscy z dopingiem! Najpierw w komentarzach a potem na Łazienkowskiej 3!!! Musi być KANADA!!!
Wszyscy rezam teraz:
NIE PODAWAJ SIE UKOCHANA MA MISTRZA POLSKI MA LEGIA WARSZAWA!!!
Jazda!!!!!!!?!!?!!!!!!!!!!

odpowiedz
floyd - 19.05.2019 / 09:23, *.chello.pl

Pamiętam trochę tę 'niedzielę cudów' sprzed kilkunastu lat. Legia i Wisła umoczyły zgodnie mecze z drużynami broniącymi się przed spadkiem ( to był Sokół Tychy chyba a drugiej nie mogę sobie przypomnieć).

odpowiedz
LWGZ - 19.05.2019 / 08:54, *.tpnet.pl

Czy Cudem nad Wisla bedzie zwyciestwo "LEGII" bo to jest trudne do uwierzenia aby tak sie stalo a jezeli tak sie stanie to bedzie to pozegnanie sezonu z honorem !!!!

odpowiedz
Anty - 19.05.2019 / 08:44, *.co.nz

Żenada, wystarczyło wygrać dosłownie dwa mecze więcej aby zdobyć mistrzostwo z automatu, a tak mamy to co roku - wyścig ślimaków w tej galaktycznej lidze. Mistrzostwo było dosłownie na wyciągnięcie ręki.

odpowiedz
zz - 19.05.2019 / 08:44, *.chello.pl

Jeżeli ktoś będzie narzekał na prawdopodobny brak zaangażowania Lecha w meczu z Piastem (nie podkładka, nie te czasy, po prostu nieprzemęczanie się) to niech zastanowi się nad dwoma punktami:
- nasze gwiazdeczki same doprowadziły do sytuacji, w której (zakładając pokonanie Zagłębia, a to śmiałe założenie...) musimy liczyć na zaangażowanie drużyny wrogiej Legii
- jak w bliźniaczej sytuacji zachowałaby się Legia i jak wielu kibiców oczekiwałoby lekkiego podejścia do meczu

Podsumowując - Mistrz może będzie, może nie. Oby był, bo tak buduje się historię Klubu, ale po raz kolejny Legia pokazuje, ze nie dorosła do pozycji jakiej oczekują od niej kibice. Zaangażowania i ciśnięcia w każdym meczu przez zawodników, którzy mają najlepsze warunki w Polsce, oraz najlepszych kibiców. Wtedy, bez głupiego gubienia punktów, nie trzeba by było czekać w niepewności i liczyć na Lecha...

odpowiedz
DzyndzeL - 19.05.2019 / 08:42, *.chello.pl

Majewski
Stolarczyk Remy Jędrzejczak Kucharczyk
Vesowicz Radowicz Hamolajnen
Carlitos Niezgoda Kulenowicz

I jedziemy mega ofensywie musi być ogień.
Tylko Legia, coś czuję że Piast sie zesra i będzie mistrzostwo!!!

odpowiedz
haha - 19.05.2019 / 11:42, *.chello.pl

@DzyndzeL: "Majewski"? Nie mamy takiego zawodnika w kadrze, "Legionisto".

odpowiedz
Zagłębiak - 19.05.2019 / 08:29, *.vectranet.pl

Szykujcie się na 3 gole jakie Wam Zagłębie wbije!

odpowiedz
yyy - 19.05.2019 / 09:47, *.chello.pl

@Zagłębiak: Dobra, dobra, już tak nie kozacz :D
Ostatnio Legia gra g.wno, ale traci max 1 bramkę, ale oczywiście nie raczyłeś tego sprawdzić...

odpowiedz
roki - 19.05.2019 / 10:07, *.dcenter.pl

@yyy: i co z tego ze piast po puści w nachy jak leszki beda grac na NIE czaisz

odpowiedz
Dziadostwo obejrzę w TV - 19.05.2019 / 07:58, *.centertel.pl

Nie wybieram się na stadion po raz drugi w historii, ostatnim meczem a w zasadzie tym jak ambitnie podeszliscie od początku meczu z Jaga skresliliscie dużo u mnie, wszyscy chyba widzieli jak oddaliscie MP... PUDEL Ty wiesz co... Przestań współpracować z Fortuna...

odpowiedz
(L) - 19.05.2019 / 07:51, *.centertel.pl

Sory ale dzieki, nie ogladam. Obrazacie mnie taka postawa. Szacunek to sprawa obustronna. Legia to nie wy.

odpowiedz
(L) - 19.05.2019 / 07:55, *.centertel.pl

Nie boicie sie kibicow i to widac. A Starszyzna Legijna powinna juz dawno wam pilkarzyki naklasc po mordach i mam cicha nadzieje ze tak sie wreszcie stanie.

odpowiedz
Legiatorun - 19.05.2019 / 07:56, *.play-internet.pl

@(L) : A kibic to nie ty.

odpowiedz
(L) - 19.05.2019 / 08:28, *.centertel.pl

@Legiatorun: od dobrych 30 lat takze nie tobie oceniac.

odpowiedz