fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Statystyki meczu z Zagłębiem

Woytek, źródło: InStat / Ekstraklasa

Kolejny mecz z optyczną przewagą Legii i kolejny bez trzech punków. W ostatnim spotkaniu sezonu legioniści dużo uderzali na bramkę rywali i częściej posiadali piłkę, ale zaledwie zremisowali 2-2. Poniżej prezentujemy szczegółowe statystyki z meczu. Zapraszamy także do wystawiania ocen piłkarzom Legii.

fot. InStat / Ekstraklasa

Szczegółowe statystyki piłkarzy Legii

fot. InStat / Ekstraklasa

Średnie pozycje piłkarzy Legii na boisku

fot. InStat / Ekstraklasa

Przebiegnięty dystans
fot. InStat / Ekstraklasa

źródło: InStat / Ekstraklasa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
zaba285 - 20.05.2019 / 11:50, *.lukman.pl

znowu tracimy tak samo bramkę. chłop wybiega na prawe skrzydło, dośrodkowanie i gol...

odpowiedz
LG - 20.05.2019 / 11:02, *.chello.pl

Zagłębie oddało 2 celne strzały i strzeliło 2 gole?

odpowiedz
lob - 20.05.2019 / 09:11, *.chello.pl

Rocha najwięcej przebiegł, wykonał najwięcej sprintów, a do tego był najszybszy...........Jak w Legii najszybszy to obrońca, a nie napastnicy, czy skrzydłowi to z czym my do gości ???

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.