Radosław Majecki- fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Majecki: Każdy był zmotywowany na 200%

Fumen i Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

- Mistrzostwo przegraliśmy całym sezonem, od początku nam nie szło. Przede wszystkim źle w niego weszliśmy, a nasze ostatnie mecze też nie były najlepsze. Jest mi ciężko wytłumaczyć dlaczego tak one wyglądały, ale na analizę przyjdzie jeszcze czas – powiedział po meczu z Zagłębiem Lubin Radosław Majecki.

- Co do samego meczu, to nie znaliśmy wyniku w Gliwicach, my po porostu chcieliśmy za wszelką cenę wygrać ten mecz. Każdy był zmotywowany na 200%. Wiedzieliśmy, że Zagłębie nie gra o nic i będzie chciało rozgrywać futbolówkę od tyłu. W pierwszej połowie do objęcia prowadzenia to my mieliśmy inicjatywę, niestety potem przejął ją nasz rywal i zaczęły się nerwy.

- Staraliśmy się stworzyć jedną zgraną grupę, taką rodzinę. Myślę, że atmosfera między nami była okej. Może trener Vuković wie lub zaobserwował więcej ode mnie i wyciągnął takie wnioski o jakich powiedział na konferencji prasowej. Cały czas czuję pewność w bramce, bo wiem na co stać chłopaków z obrony, czuliśmy się ze sobą bardzo dobrze.

- Dla mnie ten sezon trwa nadal, bo przed nami mistrzostwa świata do lat 20. Na mundialu będę chciał zajść jak najdalej, wygrać jak najwięcej meczów. W każdym spotkaniu będziemy grali o zwycięstwo. Nie patrzę na ten turniej przez pryzmat transferu, chce jak najdalej dojść z Polską reprezentacją. Jest to wspaniała impreza, która nie zdarza się na co dzień. Także pakuję się i jadę na kadrę, żeby razem z zespołem przygotowywać się do meczu z Kolumbią.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (32)

+dodaj komentarz
jasio865 - 22.05.2019 / 10:27, *.com.pl

Facet!!piepszysz nie solisz!!!chyba nawet dzieci w przedszkolu ci nie uwierzą!!!

odpowiedz
Kibol - 20.05.2019 / 22:34, *.chello.pl

Jak wrocisz z kadry to do rezerw typie

odpowiedz
bronek49 - 20.05.2019 / 18:52, *.chello.pl

Majecki co ty gadasz bzdury wy nawet na 50% nie byliscie zmotywowani a jeżeli było tak jak mówisz to znaczy że jesteście miernotami i nie zasługujecie na grę w Legii.a jeżeli chodzi o ciebie to mam wątpliwości czy jestes takim talentem jak o tobie piszą te mierne dziennikare

odpowiedz
zaba285 - 20.05.2019 / 11:49, *.lukman.pl

musi się jeszcze dużo nauczyć. zarówno na boisku jak i postrzegania rzeczywistości. mistrzostwo przegraliście w końcówce sezonu. mieliście 3 pkt nad Lechią, 4 nad Piastem, 4 mecze do końca w tym 3 u siebie. to najbardziej frajerska strata mistrzostwa od czasu porażki z Widzewem w ostatnich minutach meczu... przeszedłeś z kolegami do historii...

odpowiedz
tomiacab - 20.05.2019 / 11:14, *.145.246

Te małolat! Trener twierdzi zgoła inaczej.

odpowiedz
m4 - 20.05.2019 / 10:08, *.hexaoperator.com

odejdz po ME U20 do dobrego klubu to bedziesz bramkarze kadry tutaj bedziesz gnojony przez malario

odpowiedz
Bie(L)any - 21.05.2019 / 08:35, *.lsas.aero

@m4:
ty ogórze jedziesz na A.Malarza , ale gdyby bronił jak ty mówisz Malario , a nie twój Cierzniario to by nie padła bramka z Piastem oraz Pogonią i prawdopodobnie byśmy mieli czwarty tytuł jak z Malario w bramce trzy lata wcześniej z rzędu byśmy MP,a Arek zostawał najlepszym bramkarzem ekstraklasy bucu jeden...

odpowiedz
L - 20.05.2019 / 08:58, *.tpnet.pl

Nie prawda. Byliście zaangażowani tylko pierwsze 15 minut a później odpuściliście. Do ciebie ni mam pretensji Radek ty nie jestes od biegania po boisku. Cafu pokazał w tym meczu że nie zasługuje na nasz klub. Całą 2 połowę pokazywał tylko wszystkim jak bardzo mu się nie che. Podobnie reszta drużynu z Szymańskim na czele.

odpowiedz
Mati - 20.05.2019 / 08:49, *.com.pl

Słaby bramkarz, może się rozwinie ale Boruc Fabiański robili dużo lepsze wrażenie w bramce

odpowiedz
dzl - 20.05.2019 / 10:53, *.mm.pl

@Mati : wrażenie to na teściowej możesz zrobić

odpowiedz
Ryszard - 20.05.2019 / 08:05, *.com.pl

Czytam i nie wierzę. Zaangażowanie na 200 %, trochę zawyżone liczby. Radek nie zwalaj na początek sezonu. W zeszłym sezonie też początek był kiepski a potem było widać zaangażowanie zwłaszcza w grupie mistrzowskiej. Na koniec liczby: 8 na 21 pkt w grupie mistrzowskiej w zeszłym roku było: 16 na 21 pkt. I tyle na ten temat.

odpowiedz
Piotrek - 20.05.2019 / 06:50, *.t-mobile.pl

Przyszedł do korpo, to gada jak w korpo. Radek, słyszeliście po meczu.

odpowiedz
Kristo(L)wawa - 20.05.2019 / 06:25, *.centertel.pl

Gratulacje asysty przy pierwszej bramce dla Zaglebie. Po kiego ch... wypier...ś każdą piłę w kosmos zamiast grać przez obrońców. Nie pamiętam kiedy Legia miala taką ch...nie w bramce jak teraz...

odpowiedz
Wawa (L) - 20.05.2019 / 09:46, *.play-internet.pl

@Kristo(L)wawa:
100% racji.Słodko pierdzi i tyle w temacie.

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 19.05.2019 / 23:56, *.play-internet.pl

Popraw grę na przedpolu, bo tak to Polska liga i nic więcej

odpowiedz
Typek - 19.05.2019 / 23:40, *.tpnet.pl

szybka analiza chu. tam nic sie nie stało trudno ważniejsza reprezentacja jestem jeszcze młody

odpowiedz
Darek - 19.05.2019 / 23:29, *.t-ipconnect.de

Kolejny klamca.Każdy byl zmotywowany na 200%.Vuko powiedzial jaka byla wasza motywacja.Mam nadzieje ze tych leni i klamcow wywala z Legii na zbita morde.Pies was sral.

odpowiedz
Carlos - 19.05.2019 / 23:26, *.chello.pl

on miał jakieś czyste konto?

odpowiedz
Korpokiero - 19.05.2019 / 23:17, *.t-mobile.pl

Brawo. Powodzenia.

odpowiedz
szarki - 19.05.2019 / 23:15, *.chello.pl

Taa... wszyscy na 200% to chyba liczyli na wakacje... Zero szacunku... 2/12 pkt ? wybaczyłbym gdybym widział, że chociaż na 80% cała drużyna zagrała, ale nie, nawet wygrać dziś nie potrafiliście!!!

odpowiedz
Hugon - 19.05.2019 / 23:08, *.vectranet.pl

Majecki gamoniu dzisiaj do przerwy na 13 wykopów przez Ciebie 12 było strat.Ogarnij się i graj do kolegów bo inaczej kariery nie zrobisz. Gdybyś grał w niemczech to po 2 meczach masz pewną ławę.

odpowiedz
FWK - 19.05.2019 / 23:06, *.play-internet.pl

Weź nie pier...l farmazonow

odpowiedz
Inteligent - 19.05.2019 / 23:02, *.t-mobile.pl

Małolacik nie pierd...

odpowiedz
FWK - 19.05.2019 / 23:00, *.play-internet.pl

Jeśli to było wasze 200 proc to spier...lac z LEGII!!! Won!!! Nie daliście nawet połowy tego! Radek sezon to nie jeden jedyny mecz więc sorry albo walczyć trenować albo... Spier...lac!!!

odpowiedz
Ropa(L) - 19.05.2019 / 22:48, *.digiweb.ie

Młody..bzdury gadasz i tyle. Jak to była rodzina to ja dziękuję. Patrz balwanie mistrzostw lepiej może tam coś ugrasz ,w sam raz na transfer do jakiejś 3 ligi w uk.

odpowiedz
Mrok - 19.05.2019 / 22:46, *.chello.pl

Majecki, wiesz jak jest. Prezes chce cie w składzie abyś się wypromował i poszedł za gruby hajs , który trafi potem do kieszonki Loczka. Potencjał masz ale brakuje ci tej odrobiny farta, który miał Malarz, Kuciak, Mucha, Boruc, Fabiański itd. Dlatego oni w kluczowych momentach sam na sam bronili stopą, kciukiem, dupą itd a ty puszczasz miedzy nogami. Tu nie wystarczy bowiem 200% motywacji tu NAPRAWDĘ trzeba się starać i zapie.. i mieć jeszcze to coś.

odpowiedz
Lotek - 19.05.2019 / 22:44, *.plus.pl

Młody już pieprzy głupoty! Zmotywowani? Połowie drużyny nie chciało się grać! Co na boisku wyprawiał Cafu, Antolić i Hamalainen! Jeden wielki dramat... i do tego ten talent za 10 baniek.... pogonić nierobów! Jakby każdy z w/w walczył tak jak dzisiaj Stolarski i Hlousek to może większość obserwatorów potwierdzi Twoje zdanie. Mam nadzieję, że czas grubych upasionych kotów z enklawy dobiega końca! Czas na zmiany!

odpowiedz
Marko - 20.05.2019 / 10:21, *.centertel.pl

@Lotek: ale Stolarski zawalił obie bramki... za każdym razem spóźniony

odpowiedz
Po(L)ubiony - 20.05.2019 / 14:29, *.chello.pl

@Marko: Obie bramki zawalił Rocha do spółki z Remy. Dośrodkowania z lewej na środek pola karnego. To plac Remy' ego.

odpowiedz
Janusz Marciszyn - 19.05.2019 / 22:38, *.plus.pl

Wyjazd z Legii malapeto.

odpowiedz
Michał - 19.05.2019 / 23:37, *.mm.pl

@Janusz Marciszyn: Typie to nasz najleszpy bramkarz na ten moment... Chcesz grać Malarzem?

odpowiedz
Uyy - 19.05.2019 / 22:34, *.chello.pl

Każdy? Dziecko ochłoń

odpowiedz