Chris Philipps - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Philipps powołany do reprezentacji

źródło: 90minut.pl

Znajdujący się wiosną w kadrze trzecioligowych rezerw Legii Warszawa Chris Philipps został powołany do reprezentacji Luksemburga na towarzyskie spotkanie z Madagaskarem oraz dwa mecze eliminacji mistrzostw Europy - z Litwą i Ukrainą.

Pierwsze z wymienionych spotkań odbędzie się 2 czerwca w Luksemburgu, drugie 7 czerwca w Wilnie, zaś trzecie 10 czerwca we Lwowie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (20)

+dodaj komentarz
bronek49 - 21.05.2019 / 18:15, *.chello.pl

nie rozumiem jak zawodnik który po kontuzji nie rozegral żadnego meczu może być powołany do kadry

odpowiedz
LED - 21.05.2019 / 16:37, *.t-mobile.pl

szkoda, że nie grał w końcówce sezonu, bo to najjaśniejsza postać zespołu

odpowiedz
Mateusz z Gór - 20.05.2019 / 17:47, *.inetia.pl

Najsilniejsze rezerwy na świecie. Filar drużyny, która powstrzymała mistrzów świata oraz silne ogniwo rezerw Legii.

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn - 20.05.2019 / 11:20, *.plus.pl

O to on jeszcze jest u nas.

odpowiedz
Dzban - 20.05.2019 / 11:07, *.t-mobile.pl

Po co piszecie o powołaniach piłkarzy Legi którzy i tak nie wnoszą nic do drużyny ? . 40 % składu jest do pożegnania.

odpowiedz
kibic(L) - 20.05.2019 / 09:51, *.icpnet.pl

Moja lista piłkarzy do natychmiastowego odstrzału:
1. Malarz
2. Stolarski
3. Astiz
4. Antolic
5. Hamalainen
6. Radovic
7. Agra
8. Medeiros

Do zastanowienia:
1. Luis Rocha
2. Kucharczyk
3. Cierzniak
4. Cafu
5. Phillips
6. Kante
7. Jodłowiec


odpowiedz
S - 20.05.2019 / 10:35, *.play-internet.pl

@kibic(L):
Malarz zostaje póki nie będzie solidnego zmiennika dla Majeckiego - Cierzniak OUT.

odpowiedz
Bie(L)any - 20.05.2019 / 13:27, *.lsas.aero

@kibic(L):
..."Moja lista....???" gdzie ta twoja lista przed kompem w FIFA 2019, czy już może klub od Loczka odkupiłeś...???

odpowiedz
word!up - 20.05.2019 / 21:33, *.inetia.pl

@kibic(L): Kucharczyk? Jego już dawno nie powinno być w Legii.

odpowiedz
Bodo70 - 20.05.2019 / 09:39, *.infolan.pl

Phillipps wirtuozem nie jest, ale leczył kontuzję i był odstawiony na bok przez Sa Pinto. Jeśli nie znajdzie się dla niego nowy pracodawca, sądzę, że warto dać mu szansę, aby powalczył o miejsce w składzie. Jest wysoki, silny - zawodnika o takich parametrach wyraźnie brakowało nam w pomocy w końcówce sezonu, bo Antolić w odbiorze był cienki jak barszcz, a Cafu generalnie obniżył loty.

odpowiedz
Mr T - 21.05.2019 / 07:48, *.mm.pl

@Bodo70: ale nie zaangażowany w grę.

odpowiedz
lhm - 22.05.2019 / 14:43, *.153.161

@Mr T:
Trzeba go skierować do naszej słynnej kliniki. Niech pobiorą mu krew i sprawdzą czy ma legijne DNA.

odpowiedz
Aarti - 20.05.2019 / 09:38, *.tpnet.pl

Ogra się z Madagaskarem i wróci do nas nowy i odmieniony. Będzie z niego pożytek w nowym sezonie :)

odpowiedz
Darek - 20.05.2019 / 08:40, *.t-ipconnect.de

Kolejny co tylko pensje pobiera.Przeraza mnie liczba ogorow nikomu do niczego nie potrzebnych w naszym klubie.
Vuko gon frajerow.

odpowiedz
lhm - 20.05.2019 / 09:05, *.vectranet.pl

@Darek :
Ten ogór w zeszłym sezonie grał i zdobył mistrzostwo. A frajerem okazał się teraz Vuko

odpowiedz
Mlbets - 20.05.2019 / 15:01, *.centertel.pl

@lhm:

Nie Vuko a jego szefowie. Vuko chciał przywrócić do składu Pasquato i Philipsa ale obaj swego czasu odmówili transferu (Pasquato nie chciał iść do Serie B, gdzie już kluby były dogadane). Niestety nie on o tym decyduje (!)

odpowiedz
Wolgik - 21.05.2019 / 11:37, *.mm.pl

@lhm: Grał? Raczej występował, zagrał może ze trzy razy.

odpowiedz
lhm - 22.05.2019 / 15:08, *.153.161

@Wolgik:
Twoja wiedza jest porażająca, jak wielu forumowych ekspertów. "Nie wiem ale się wypowiem".
Philipps za Klafuricia w końcówce sezonu 2017/18:
półfinał PP z Górnikiem 2:1 - 90 minut
Wisła K. na wyjeździe 1:0 - 90 minut
Korona u siebie 3:1 - 90 minut
finał PP z Arką 2:1 - 90 minut
Jaga na wyjeździe 0:0 - wszedł od 46. minuty
Wisła P. u siebie 3:2 - 90 minut
Górnik u siebie 2:0 - 90 minut
Lech na wyjeździe 2:0 - grał od początku do przerwania meczu.
Razem 8 meczów - 7 wygranych, 1 remis.

Nadal uważasz, że nie ma udziału w zdobyciu mistrzostwa?
Chcesz coś mądrego jeszcze napisać?

odpowiedz
Wolfik - 22.05.2019 / 16:22, *.mm.pl

@lhm: Podtrzymuję swoje : występował.

odpowiedz
elektryk - 20.05.2019 / 08:31, *.vectranet.pl

Świetlówka wróć!

odpowiedz