fot. UEFA
REKLAMA

Losowanie

UE Sant Julia lub College Europa FC rywalem Legii w 1. rundzie el. Ligi Europy

Mishka, źródło: Legionisci.com

UE Sant Julia z Andory lub College Europa FC z Gibraltaru będzie rywalem Legii w 1. rundzie eliminacyjnej Ligi Europy. Pierwsze spotkanie rozegrane zostanie 11 lipca na wyjeździe, natomiast rewanż 18 lipca w Warszawie. W środę o godzinie 14:00 zostaną wylosowane pary 2. rundy eliminacyjnej.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (57)

+dodaj komentarz
Jasio - 25.06.2019 / 09:52, *.edu.pl

"W środę o godzinie 14:00 zostaną wylosowane pary 2. rundy eliminacyjnej."
Ej, Redakcjo! Coś wam zostało z przodka.
Losowanie już było w zeszłą środę

odpowiedz
Orleksra - 20.06.2019 / 08:23, *.com.pl

Będzie ciężko i nerwowo. Zobaczycie, że Ci nasi cunts będą się męczyć. Stawiam 1:1 na wyjeździe i 2:1 u siebie

odpowiedz
Tusk - 19.06.2019 / 10:41, *.co.uk

Trafilismy na mocne Ligi obysmy przeszli :P

odpowiedz
Bravo - 19.06.2019 / 09:40, *.com.pl

W Europie już nie ma łatwych drużyn

odpowiedz
artekketra - 18.06.2019 / 23:32, *.chello.pl

Gibraltar poproszę, chętnie polecę na "stare śmieci" ;) Oby tylko nie znowu nie rozgrywali meczów w Portugalii... ;/

odpowiedz
Marek - 18.06.2019 / 22:36, *.plus.pl

Potrzymaj mi piwo... L!

odpowiedz
Matt - 18.06.2019 / 21:59, *.tpnet.pl

Czy są na świecie większe peryferia piłkarskie niż Andora i Gbliartar? Może tak, ale wszędzie gdzie są boiska do piłki gra się lepiej niż tam. Właśnie dlatego boję się tego dwumeczu, bo Luksemburg to też był margines największy z możliwych. My na tę chwilę, to możemy bić rekordy w dół.

odpowiedz
Wolfik - 18.06.2019 / 21:24, *.mm.pl

Ten dwumecz przejdzie do historii tylko w jednym przypadku: jak go przerżniemy.

W każdym innym przypadku to powinien być trening. Bo jeśli klub poważnie myśli o LE to nie ma o czym pisać. Pytanie tylko, czy myśli poważnie....

odpowiedz
News⚽️Legia - 18.06.2019 / 20:43, *.193.87

Teraz Miodek widzi z kim gramy,odpadniécie z pucharów z tymi przeciwnikami to jego #harakiri ... I wtedy odsprzedaje Legie kibicom I Miastu Stolicy Polski !Warszawy!

odpowiedz
Sa pinto - 18.06.2019 / 20:41, *.plus.pl

Kelnerz to zobaczymy jak dostana lanie to my mamy kelnerów a nie piłkarzy

odpowiedz
Giresse - 18.06.2019 / 20:31, *.play-internet.pl

Rywal na poziomie Marienhamn także o wynik można być spokojnym. ....martwić zaczniemy się w 3 rundzie; )

odpowiedz
Bear - 18.06.2019 / 20:28, *.orange.pl

Egzotyka.
Nie ma co się nawet rozpisywać, tylko pewne zwycięstwo w dwóch spotkaniach i czekamy na drugą rundę.

odpowiedz
Bobu - 18.06.2019 / 18:59, *.192.250

I chu... ciężkie losowanie

odpowiedz
gazza - 18.06.2019 / 18:52, *.inetia.pl

Andora...hahahahaha...Gibraltar...hahahahaha
Normalnie komedia !

odpowiedz
Tumu(l)ec - 18.06.2019 / 18:40, *.209.2

Jakie my dno osiągnęli trzy lata temu graliśmy z Real, Dortmundem a teraz musimy walczyć z jakimiś kelnerami z Andory lub Gibraltaru

odpowiedz
Balde - 18.06.2019 / 18:49, *.centertel.pl

@Tumu(l)ec:
Nie tylko my. I runda to zasługa rozstawienia ligi.

odpowiedz
Jadzia - 18.06.2019 / 18:10, *.centertel.pl

Patrząc na to jakie piłkarskie dziadostwo mamy w kadrze przeciwnik wydaje się być lepszą drużyną

odpowiedz
PPU - 18.06.2019 / 19:04, *.t-mobile.pl

@Balde: Brawo

odpowiedz
Jadzia - 18.06.2019 / 19:52, *.centertel.pl

@Balde: jeżeli Ciebie podnieca oglądanie jak banda kretynów hańbi eLke przegrywając z druzynami typu dudelange no to biegnij na stadion kibicować tym naszym orłów.

odpowiedz
Jerry - 18.06.2019 / 20:20, *.com.pl

@Jadzia: A Ty bedziesz w tym czasie w szkole uczył się pisać.

odpowiedz
Obcy - 18.06.2019 / 18:04, *.t-mobile.pl

Drżyjcie nadchodzimy! Prezes już mrozi szampana,aby opić sukces.

odpowiedz
K - 18.06.2019 / 17:45, *.chello.pl

U nas 0:0 na wyjeździe 1:1 po dogrywce.

odpowiedz
sprite - 18.06.2019 / 17:19, *.play-internet.pl

To będzie trudny mecz

odpowiedz
widz - 18.06.2019 / 17:01, *.24.10

na tym poziomie nie ma słabych drużyn ;)

odpowiedz
globus - 18.06.2019 / 23:42, *.mm.pl

@widz: buahahahaha
rozwaliłeś mi system ))))))))

odpowiedz
ddddddddd - 18.06.2019 / 16:44, *.inetia.pl

Z Gibraltarem jeszcze nie odpadaliśmy :-)

odpowiedz
News⚽️Legia - 18.06.2019 / 16:19, *.193.87

Nieważne Gilbartar albo Andora ,wyjazd egzotyczny można połáczyć z wakacjami !

odpowiedz
Fire - 18.06.2019 / 16:16, *.plus.pl

Nemanja Nikolic blisko Legii

odpowiedz
brasu - 18.06.2019 / 17:17, *.vectranet.pl

@Fire: przestan wypisywac bzdury. nigdzie nie ma takich wiadomosci. to nadinterpretacja faktow. a fakty sa takie ze:
1. nie przedluzy obecnego kontraktu
2. podlaczono pod to wypowiedz z innego wywiadu ze chcialby jeszcze KIEDYS wrocic do warszawy, bo dobrze sie tu czul
tyle w temacie!

odpowiedz
wawa fan - 18.06.2019 / 16:16, *.vectranet.pl

No i pozamiatane. Nie mamy szans. W zasadzie przed ligą już będziemy poza pucharami.

odpowiedz
Polak - 18.06.2019 / 16:13, *.odessa.ua

Ku... co drugi znawca porównuje Dudelange do grajków z Andory czy Gibraltaru? Serio ? Skąd wu się urwaliście znawcy? To są drużyny o wiele wiele słabsze...Przewiduje w bramkach w dwumeczu spokojnie 10:0 Tylko formalność, jakiekolwiek emocje zaczną się w II rundzie

odpowiedz
eth - 18.06.2019 / 16:22, *.t-mobile.pl

@Polak: pełna zgoda. W sumie taka dyszka w samej Warszawie byłaby fajnym wynikiem :)

odpowiedz
ghik - 18.06.2019 / 15:58, *.tpnet.pl

Strach się bać.Wiele gorsi od tego Dudelange nie są...

odpowiedz
Luk - 18.06.2019 / 15:54, *.centertel.pl

Do Gibraltaru 2.5tys km :0 kiedy będzie wiadomo z kim zagramy? Tak czy tak wyjazd praktycznie do Hiszpanii:)

odpowiedz
Olo - 18.06.2019 / 19:28, *.tpnet.pl

@Luk: chyba 3500 km, ale jedziemy, bus zamówiony

odpowiedz
warsiawiak - 18.06.2019 / 15:51, *.tpnet.pl

Bracia przypomnieć Wam jak Legia się popisała z Dudelange?? (nawet nie wiem czy to dobrze napisałem):-)
Daj Bóg żeby ich przeszli

odpowiedz
GL - 18.06.2019 / 15:51, *.tpnet.pl

Obojetnie ktory to jest do przejscia czyli trafilismy na ktorys z najlatwiejszych w 1 rundzie wiec awans do 2 rundy jest pewny !!

odpowiedz
karolek - 18.06.2019 / 15:51, *.t-mobile.pl

na tym poziomie rozgrywek nie ma już słabych drużyn

odpowiedz
Edx - 18.06.2019 / 15:50, *.play-internet.pl

To je tragedyja/komedyja że po latach reform będziemy potykać się z takimi drużynami. Przynajmniej realna szansa na 2 pkt do rankingu. Ciekawie ułożyło się w losowaniu LM jest 6 par z lig "egzotycznych".

odpowiedz
Legman93 - 18.06.2019 / 15:49, *.net.pl

Najłatwiejsze możliwe losowanie rywale z preeliminacji najniższy możliwy poziom Europejskiej piłki

odpowiedz
Qaacq - 18.06.2019 / 15:47, *.warszawa.pl

Ja rozumiem, że powinien być szacunek do przeciwnika ale powinniśmy ich rozjechać srogo.

odpowiedz
Lesny Dziadek - 18.06.2019 / 15:45, *.play-internet.pl

Kiepskie losowanie. Moze uda sie w karnych wygrac po remisach 0-0. Trzeba zamurowac bramke 6 obroncami i bez napastnika. Pisalem, ze Gibraltar...wykrakalem niestety...

odpowiedz
Giresse - 18.06.2019 / 17:22, *.play-internet.pl

@Lesny Dziadek: fala upałów jeszcze trzyma ..obstaw to za 100 PLN to będziesz miał na dobre wakacje; )

odpowiedz
Lesny Dziadek - 18.06.2019 / 20:33, *.play-internet.pl

@Giresse : Tak zrobie:) Spoko, zartowalem. Powinno byc z 7 brameczek i jedziemy dalej.

odpowiedz
Giresse - 19.06.2019 / 10:58, *.play-internet.pl

@Lesny Dziadek: myślałem o 10 w dwumeczu ;)...trafiliśmy najlepiej jak mogliśmy.....oni są słabsi niż Marienhamn....jednostki treningowe wejdą i drużyn się zgra; )....pozdro

odpowiedz
Kamuflaż - 18.06.2019 / 15:45, *.tpnet.pl

2 jednostki treningowe jak znalazł, awans to obowiązek nawet grając po pijaku.

odpowiedz
Wuja - 18.06.2019 / 15:45, *.tebodin.pl

na tym etapie rozgrywek nie ma juz slabych druzyn

odpowiedz
Ogryzek - 18.06.2019 / 15:45, *.tpnet.pl

Najłatwiejszy rywal na jakiego dało się trafić.
Z takim to Zagłębie Sosnowiec powinno sobie poradzić.

odpowiedz
Ali - 18.06.2019 / 15:52, *.249.78

@Ogryzek : Zagłębie to Ty szanuj

odpowiedz
Ogryzek - 18.06.2019 / 16:26, *.tpnet.pl

@Ali: mam spory szacunek do wszystkich klubów ekstraklasy.

odpowiedz
tomiacab - 18.06.2019 / 18:29, *.virginm.net

@Ogryzek : a Ty szanuj Zagłębie Sosnowiec, a nie tu piszesz o klubach z ekstraklasy

odpowiedz
mirek - 18.06.2019 / 15:43, *.com.pl

No to mamy szansę doczłapać się do II rundy eliminacji LE. A tak na poważnie, awans to obowiązek

odpowiedz
xxx - 18.06.2019 / 15:43, *.102.11

To bedzie ciezki mecz

odpowiedz
TWARDY1987 - 18.06.2019 / 15:41, *.nitronet.pl

Łatwiej się nie dało... wygrać na wyjeździe minimum 5 bramkami to jest konieczność i już na rewanż wystawić rezerwy i nie odpuszczać znów ligi na rzecz pucharów...

odpowiedz
dino - 18.06.2019 / 15:45, *.108.201

@TWARDY1987:
5-0 na wyjezdzie, rewanż rezerwami? Celtic 3 lata temu przegral z mistrzem Gibraltaru 1-0 na wyjeździe (w rewanżu w Szkocji wygrali 3-0) radzę zdjąć różowe okulary

odpowiedz
TWARDY1987 - 18.06.2019 / 15:50, *.nitronet.pl

@dino: a przypomnieć Ci co Legia zrobiła z Celticem - gdyby nie wpadka "organizacyjna" (na nic są takie porównania - bo zawsze coś znajdziesz) , Celtic zapewne mocno zlekceważył wtedy klub z Gibraltaru (to był początek ich przygody w pucharach) , jak by nie patrzeć - my musimy takie mecze wygrywać w takich stosunkach bramkowych - po prostu jesteśmy o tę "klasę" mocniejsi - inna sprawa to podejście do takiego meczu...

odpowiedz
Juri - 18.06.2019 / 15:41, *.centertel.pl

Hahahaha

odpowiedz