fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

26. urodziny Rochy

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Luís Augusto Martins Rocha świętuje dzisiaj swoje 26. urodziny. Portugalczyk przyszedł na świat w Gaviao i uczył się piłkarskiego rzemiosła w Vitorii Guimaraes. Jednak na Łazienkowską trafił w przerwie zimowej minionego sezonu po pobycie w greckim Panetolikosie. Dotychczas rozegrał 11 spotkań, które zawsze rozpoczynał w wyjściowym składzie.

Z okazji urodzin Redakcja LL! życzy solenizantowi przede wszystkim zdrowia, a także wielu sukcesów z Legią oraz w życiu prywatnym.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
Trek - 27.06.2019 / 16:11, *.tpnet.pl

Happy birthday! Feliz cumple ańos!

odpowiedz
Zduneq - 27.06.2019 / 14:46, *.inetia.pl

Pseudoznafcy.W końcówce sezonu Rocha był wiodącą postacią, napędzał ataki raz po raz lewą stroną.Zobaczycie, będzie z niego dużo pociechy.
U nas nie wylądował przypadkowo.Na poważniejsze ligi jest zbyt słaby ale mimo to trochę pograł w Grecji i Portugalii.W sezonie 17/18 w 21 meczach rozegrał średnio 69 minut w średniaku Grackim.To jest nasz poziom, niestety.

odpowiedz
Jasio - 27.06.2019 / 11:05, *.telkab.pl

Ile on jeszcze ma kontraktu? Długo będziemy się z nim męczyć?

odpowiedz
BieLecki - 27.06.2019 / 09:12, *.tpnet.pl

To jego jeszcze nie odpalili z Legii ?

odpowiedz
LWL - 27.06.2019 / 09:08, *.tpnet.pl

Zdrowia i jak najlepszej gry w "L" !!!

odpowiedz
rybak - 27.06.2019 / 08:14, *.plus.pl

taki sam leszcz jak agra, jak wiem że piłkę jest w jego sektorze to już się boje

odpowiedz
życz(L)iwy - 27.06.2019 / 07:33, *.chello.pl

dobrego transferu!

odpowiedz
Balde - 27.06.2019 / 07:03, *.centertel.pl

Zdrowia i sukcesów z Legią życzę

odpowiedz