Carlitos - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

29. urodziny Carlitosa

Redakcja

29. urodziny obchodzi dziś Carltios. Hiszpan kontrakt z Legią podpisał 5 lipca 2018 roku, a zadebiutował kilka dni później podczas przegranego meczu o superpuchar Polski z Arką Gdynia. Z „eLką” na piersi rozegrał dotychczas 45 spotkań, w których zdobył 19 goli.

Z okazji urodzin życzymy przede wszystkim zdrowia, a także sukcesów w życiu sportowym oraz radości w życiu prywatnym.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
MP.j(L) - 12.06.2019 / 23:29, *.chello.pl

NAJ(L)EPSZEGO !!!

odpowiedz
LWGZ - 12.06.2019 / 17:56, *.tpnet.pl

Zdrowia i czekamy na pierwsze wystepy w lidze i LE.! LEGIA !!!

odpowiedz
Koala - 12.06.2019 / 15:58, *.t-mobile.pl

Najlepszego carlitos 100 lat

odpowiedz
matus007 - 12.06.2019 / 13:40, *.ip-145-239-91.eu

Najlepszego,100 LAT(L),PUM PUM PUM CARLITOS

odpowiedz
Wilanow - 12.06.2019 / 10:22, *.tpnet.pl

Felicidad!

odpowiedz
Kibolek - 12.06.2019 / 10:12, *.telefonica.de

Zdrowia pomyślności szczęścia i spełnienia marzeń. Dobrze że jesteś. Gdyby nie Ty mioduski zanotował by jeszcze większe straty. MIODUSKI WONT

odpowiedz
dejne3 - 12.06.2019 / 08:34, *.plus.pl

Pomyślności zdrowia oraz spełnienia marzeń ,dzięki źe jesteś w Legìi

odpowiedz
ZGL - 12.06.2019 / 08:28, *.tpnet.pl

Zyczymy zdrowia bo to najwazniejsze,dobrej gry i strzelania jak najwiecej goli dla "LEGII" !!!

odpowiedz
DzyndzeL - 12.06.2019 / 08:09, *.plus.pl

Zaraz go Miodulski opchnie za 700k euro do jakiejś 3 ligi peruwianskiej. W końcu mamy Sandogo i Kulbanovica.

odpowiedz
Prawdziwy kibic - 12.06.2019 / 06:50, *.centertel.pl

Zdrowia i zostania legendą Legii !!!

odpowiedz
Szpilordzik - 12.06.2019 / 01:51, *.t-mobile.pl

Dobrze ze Carlitos nas nie opusci, zycze zdrowka wszelkich spelnionych marzen jak i zwyciestw z Legia!!! Ps. Jak najwiecej strzelonych bramek

odpowiedz