Klara Kleczkowska z trenerem, Przemysławem Ziemnickim
REKLAMA

Kleczkowska 5. w PŚ w Budapeszcie

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W Budapeszcie zakończyły się kick-bokserskie zawody Pucharu Świata, w których wzięła udział nasza zawodniczka, Klara Kleczkowska. Legionistka została sklasyfikowana na miejscu piątym, w kategorii wagowej -55 kilogramów. W pierwszej walce Klara zwyciężyła przed czasem, w ćwierćfinale przegrała z Chorwatką, która następnie triumfowała w tej kategorii wagowej.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Anuta89 - 23.05.2019 / 10:30, *.play-internet.pl

Wielkie gratulacje dla Trenera i zawodniczki za wkład włożony w sukces. Powodzenia w dalszych zmaganiach!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.