REKLAMA

Mazur 3. w PLJ w Michałowicach

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Krzysztof Mazur z sekcji jeździeckiej Legii, na klaczy Allilah, zajął 3. miejsce w konkursie klasy C, ogólnopolskich zawodów w Michałowicach z cyklu Polska Liga Jeździecka. Zawodnik na własną prośbę, ze względu na dalekie dojazdy po przeniesieniu pododdziału Szwadronu Kawalerii Wojska Polskiego z Kozielskiej do Starej Miłosnej, przeszedł do cywila.
"Od lutego tego roku przestałem być żołnierzem i jestem już cywilem. Jednak zmiana ta nie spowodowała, że przestałem współpracować ze Stowarzyszeniem Legia Kozielska. Mam w dalszym ciągu możliwość startowania w barwach tego klubu. To tam jest cały czas moja baza, gdzie pracuję z końmi" - powiedział dla serwisu swiatkoni..pl.

Inna zawodniczka jeździeckiej Legii, Maria Gonciarek na koniu Alpenlerche, podczas zawodów regionalnych w Warce, zajęła 1. miejsce w klasie L oraz 3. miejsce w klasie P.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Marcel - 12.06.2019 / 07:06, *.t-mobile.pl

Ale kogo to interesuje?! No bez jaj...

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.