CLJ U17: Jeszcze nie teraz...

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W zaległym meczu 9. kolejki CLJ U17 Legia Warszawa uległa na wyjeździe 1-2 Escoli Varsovia. Legioniści prowadzili do przerwy po golu Dawida Grzelaka, ale byli nieskuteczni a do tego gospodarze bezlitośnie wykorzystali błędy naszego bloku obronnego. Na 2 kolejki przed końcem Legia prowadzi z 3 punktami przewagi nad Polonią i do awansu do walki o medale MP, potrzebuje 3 punktów w którymś z dwóch ostatnich spotkań (z Jagiellonią i Naki Olsztyn)CLJ U17: Escola Varsovia 02 2–1 (0-1) Legia Warszawa U17
Gole:
0-1 3 min. Dawid Grzelak (as. Kacper Gościniarek)
1-1 49 min. Kacper Karasek
2-1 76 min. Dawid Szymczak

Strzały (celne)[20-90 min.]: Escola 12 (7) - Legia 13 (6)

Legia: Kacper Tobiasz – Jakub Kwiatkowski [03], Kamil Rokosz, Ariel Mosór [03], Damian Urban – Michał Kochanowski, Kacper Gościniarek, Dawid Grzelak (66' Miłosz Pacek [03]), Jakub Czajkowski, Kajetan Staniszewski [03](58' Patryk Pierzak [03]) – Szymon Włodarczyk [03](73' Michał Sparwasser)
Rezerwa: Antoni Klan [03], Dawid Barnowski, Kacper Imiołek [03]
Trener: Grzegorz Szoka, II trener: Jakub Renosik

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.