fot. Bodziach / Legionisci.com
REKLAMA

1 i 2 czerwca na Legii zbiórka na ambulans

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W dniach 1 i 2 czerwca podczas Święta Łazienkowskiej oraz Dnia Dziecka na stadionie Legii grupa Dobrzy Ludzie prowadzić będzie zbiórkę pieniędzy na zakup ambulansu dla szpitala dziecięcego przy ul. Mikołaja Kopernika. Do jego zakupu potrzeba około 100 tysięcy złotych. Zachęcamy do pomocy!

Dobrzy Ludzie oprócz zbierania pieniędzy do puszek, podczas dwudniowej imprezy dla dzieci na terenie naszego stadionu na specjalnym stoisku prowadzić będą sprzedaż dziecięcych gadżetów z bajkowymi motywami. Kupując szaliki, koszulki, kubki, poduszki oraz vlepki, także wspomożecie zbiórkę funduszy na legijny ambulans.Przypomnijmy, że przed rokiem, podczas Święta Łazienkowskiej, nastąpiło oficjalne przekazanie legijnej karetki do Centrum Zdrowia Dziecka.

Wszystkich, którzy chcą wesprzeć inicjatywę kibiców Legii, zapraszamy również do wpłat na specjalnie dedykowane zbiórce konto: 15 1090 2590 0000 0001 3452 8445 z dopiskiem "AMBULANS dla WSDD".


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Agat - 24.05.2019 / 08:35, *.centertel.pl

Świetna akcja!!! Oby takich jak najwięcej! Będziemy i my. Do zobaczenia :-)

odpowiedz
Bunia - 23.05.2019 / 23:10, *.centertel.pl

W ubiegłym roku było świetnie, wierzę,że i w tym będzie równie fantastycznie i razem uda nam się osiągnąć kolejny szczytny cel :)!

odpowiedz
Bojan Krkić - 23.05.2019 / 21:28, *.play-internet.pl

Super akcja! PomagaMY!

odpowiedz
Kris - 23.05.2019 / 21:27, *.chello.pl

Super! będę i wrzucę

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.