Arkadiusz Malarz - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Głosuj!

Wybieramy Piłkarza Sezonu 2018/19

Redakcja

Zapraszamy do udziału w wyborach najlepszego legionisty sezonu 2018/19. W zakończonych kilka dni temu rozgrywkach w barwach Legii zagrało 34 piłkarzy. W poprzednim sezonie w naszym plebiscycie zwyciężył Arkadiusz Malarz. Teraz wybierać możecie spośród 31 zawodników, którzy rozegrali co najmniej 90 minut. Wybory potrwają do 7 czerwca.

Dotychczasowi zwycięzcy Plebiscytu LL!
Sezon 1999/2000: Marek Citko
Sezon 2000/2001: Marcin Mięciel
Sezon 2001/2002: Cezary Kucharski
Sezon 2002/2003: Stanko Svitlica
Sezon 2003/2004: Artur Boruc
Sezon 2004/2005: Artur Boruc
Sezon 2005/2006: Łukasz Fabiański
Sezon 2006/2007: Miroslav Radović
Sezon 2007/2008: Roger Guerreiro
Sezon 2008/2009: Jan Mucha
Sezon 2009/2010: Jan Mucha
Sezon 2010/2011: Miroslav Radović
Sezon 2011/2012: Dusan Kuciak
Sezon 2012/2013: Marek Saganowski
Sezon 2013/2014: Miroslav Radović
Sezon 2014/2015: Jakub Rzeźniczak
Sezon 2015/2016: Nemanja Nikolić
Sezon 2016/2017: Vadis Odjidja-Ofoe
Sezon 2017/2018: Arkadiusz Malarz

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (82)

+dodaj komentarz
Do Salvatore - 01.06.2019 / 11:24, *.47.28

Tylko Salvador Agra!!

odpowiedz
Bart - 31.05.2019 / 13:16, *.t-mobile.pl

NIKT! tzn tak KIBICE

odpowiedz
Nathrakh - 31.05.2019 / 08:38, *.kmd.dk

Tylko Salvador Agra! Jeden z nielicznych, którzy nie przyczynili się do padaki w decydujących meczach.

odpowiedz
Gepetto - 31.05.2019 / 07:11, *.chello.pl

Dlaczego tyle nazwisk jest przy wyborze? Przecież wybieramy piłkarza, a nie wkład do koszulek, czy kokoska

odpowiedz
Ramzess - 29.05.2019 / 20:47, *.196.66

TYLKO SALVADOR AGRA !!!

odpowiedz
KuraK - 29.05.2019 / 09:02, *.orange.pl

Rowniez Agra. Zrobili sobie z nas jaja w meczu z Jagiellonia czy z Zaglebiem oraz LEchem to i my im.

odpowiedz
kotek - 28.05.2019 / 15:56, *.chello.pl

kibice

odpowiedz
J - 28.05.2019 / 01:15, *.play-internet.pl

Salvador Agra, podsumowanie występów całej Legii w tym sezonie. Kuchy King ale w tym sezonie słabo, bez zaangażowania jak kiedyś bramek i asyst.

odpowiedz
Kuchy King - 27.05.2019 / 22:32, *.vectranet.pl

Michał Kucharczyk

odpowiedz
JPD - 27.05.2019 / 21:49, *.centertel.pl

Arek Malarz

odpowiedz
bronek49 - 27.05.2019 / 17:59, *.chello.pl

nikt nie zasluguje na pilkarza sezonu dali dużą plame nie biore udzialu w tej farsie i namawiam wszystkich żeby to zbojkotowali

odpowiedz
Dj - 27.05.2019 / 16:53, *.198.226

Już oddany głos na Agre. Jak piłkarze sobie robią jaja z kibiców, to kibice sobie zrobią z piłkarzy :)

odpowiedz
KL - 27.05.2019 / 11:00, *.187.4

Ja uważam, że Jose Kante. Na początku sezonu było o klasę lepszy niż Carlitos. Niestety później nie dał mu pograć Sa Pinto

odpowiedz
X - 27.05.2019 / 09:52, *.virginm.net

Moim zdaniem wygra ten slowak Adam Klusek, szkoda ze odszedl do sparty praga

odpowiedz
Michaello84 - 27.05.2019 / 15:52, *.chello.pl

@X: odszedł do Victorii Pilzno i jest Czechem a nie Słowakiem...

odpowiedz
wścibski - 31.05.2019 / 06:11, *.elartnet.pl

@X: Miało być "Słowak", nie "słowak", poza tym, Hlousek to Czech.

odpowiedz
LWGZ - 26.05.2019 / 15:23, *.tpnet.pl

Dlaczego Medeiros nie zostal dobrze sprawdzony P.Trenerze ?

odpowiedz
Jackson - 26.05.2019 / 11:24, *.chello.pl

Martins

odpowiedz
Krzysztof - 26.05.2019 / 11:19, *.centertel.pl

Agra.

odpowiedz
K.g - 25.05.2019 / 22:29, *.chello.pl

Arek Malarz

odpowiedz
Ted - 25.05.2019 / 21:19, *.play-internet.pl

Hamalainen .

odpowiedz
jarek - 25.05.2019 / 18:50, *.orange.pl

carlitos

odpowiedz
okoiczny - 25.05.2019 / 17:35, *.centertel.pl

zawodnik sezonu w przegranym sezonie?
Głosowałem na Majeckiego
ale szczerze żaden z zawodników nie przedstawił argumentów żeby na niego głosować...
a do dziś nie moge zrozumieć co u nas robił Portugalczyk jako trener, tyle decyzji złych albo bardzo złych na które nikt nie reagował... mam nadzieje że przyszły sezon bedzie z Vuko i bedzie na kogo głosować

odpowiedz
olek - 25.05.2019 / 17:02, *.orange.pl

carlitos

odpowiedz
golpat - 25.05.2019 / 16:02, *.play-internet.pl

Carlitos

odpowiedz
Bartek Rejczak - 25.05.2019 / 07:20, *.centertel.pl

Hlusek Adam

odpowiedz
Zlb82 - 25.05.2019 / 05:01, *.centertel.pl

Jaki piłkarz sezonu ???

odpowiedz
Fan - 24.05.2019 / 22:51, *.skybroadband.com

Arek Malarz !!!!!!!!!!!

odpowiedz
Hiszpan - 24.05.2019 / 19:59, *.play-internet.pl

Agra rządzi. Ma mój głos.

odpowiedz
jnq - 24.05.2019 / 17:05, *.hexaoperator.com

PasKłato !

odpowiedz
Kibolek - 24.05.2019 / 12:22, *.telefonica.de

MIODUSKI BANKRUCIE CO Z FURMANEM . ZNOWU NIE MASZ PIENIEDZY , TA PONCZOCHE Z LIGI MISTRZÓW OTWORZ TO BEDZIESZ MIAŁ

odpowiedz
olew - 24.05.2019 / 11:00, *.vectranet.pl

najrówniej grał Jędrzejczyk, dobry i niekontrowersyjny był Martins, ale akcję miodzik sezonu zrobił Szymański , ponieważ młody i nasz , to na niego bym stawiał

odpowiedz
tyrion - 24.05.2019 / 09:42, *.icpnet.pl

Arek Malarz ! Arek Malarz ! ...bo piękną ma żonę :)

odpowiedz
Ali - 24.05.2019 / 08:48, *.249.134

chcecie uhonorować Carlitosa, który jest zwyczajnym najemnikiem i za chwile odejście z Legii po większy hajs? dla mnie wygranym wśród przegranych może być tylko i wyłącznie Artur Jędrzejczyk. Gdyby grał od początku sezonu, jestem tego pewien, że nie byłoby kompromitacji w pucharach i mielibyśmy mistrza Polski.

odpowiedz
Boys - 25.05.2019 / 11:34, *.t-mobile.pl

@Ali: ale kryterium nie stanowi to czy odejdzie po większy hajs tylko kto co pokazywał na boisku. Carlitos akurat był najlepszym strzelcem, zdystansowal wszystkich w klasyfikacji kanadyjskiej, walczył dla drużyny i jak nie szło to widać było w nim sportową złość. Nie przechodził obojętnie obok meczu. Nie wiem dlaczego niektórzy z was chcą by odszedl.

odpowiedz
Krzeszczu - 24.05.2019 / 08:07, *.128.144

Tylko Hlousek.
Ewentualnie Carlitos

odpowiedz
Brzoza - 24.05.2019 / 07:36, *.play-internet.pl

Madera

odpowiedz
Karo(L) 1981 - 24.05.2019 / 05:48, *.play-internet.pl

Nie ma takiego w tym sezonie.

odpowiedz
Ibis - 24.05.2019 / 00:26, *.chello.pl

Tylko Miodek; nikt i nic nie może się równać z jego "piłkarskimi" dokonaniami!
Chciał błyszczeć w świetle jupiterów sławy i sukcesu, to właśnie ma swoje pięć minut. Solidnie na nie zapracował...

odpowiedz
Waldek - 23.05.2019 / 23:14, *.63.36

Myśle ze Pani z pralni powinna dostać nagrodę za pranie po tych nieudacznikach !!!
Mój głos
PANI Z PRALNI

odpowiedz
oLaf - 24.05.2019 / 12:04, *.vectranet.pl

@Waldek : popieram! ; )

odpowiedz
Waldek - 24.05.2019 / 13:47, *.63.1

@oLaf:
I tylko ludzie z zaplecza mogą coś powiedzieć o ciężkiej pracy i tak dalej
A nie Ci gamonie co wiecznie im coś nie pasuje !
A to murawa
A to treningi
A to pogoda

A to niedziela ......

odpowiedz
ras - 23.05.2019 / 22:56, *.vectranet.pl

Carltos

odpowiedz
Krytykant_Zawodowiec - 23.05.2019 / 22:54, *.vectranet.pl

Tylko Malarz, za poprzedni sezon, całokształt gry w Legii oraz jakim jest człowiekiem, z tych co grali nikt nie zasługuje.

odpowiedz
L - 24.05.2019 / 14:19, *.play-internet.pl

@Krytykant_Zawodowiec: zgadzam się, i dodałbym jeszcze ze za to jak został potraktowany.

odpowiedz
Tom - 23.05.2019 / 22:43, *.play-internet.pl

Andre

odpowiedz
ss - 23.05.2019 / 22:15, *.com.pl

Carltos

odpowiedz
Bili - 23.05.2019 / 22:05, *.vectranet.pl

Mioduski !!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
jackie - 23.05.2019 / 20:22, *.chello.pl

Artur Jędrzejczyk, równa forma przez cały sezon.
+
na przekór obecnie zarządzającym, chcieli się pozbyć, nie mieli racji.

odpowiedz
Mlbets - 23.05.2019 / 22:05, *.centertel.pl

@jackie:

W równości swojej formy zawalił kluczową bramkę z Piastem u siebie...

odpowiedz
jackie - 23.05.2019 / 22:52, *.chello.pl

@Mlbets:

Gdyby nie Jędza, to nie byłoby nawet wicemistrzostwa.

odpowiedz
kamil praga - 24.05.2019 / 14:00, *.vectranet.pl

@jackie: gdyby Rado gral w kazdym meczu bylo by mistrzostwo nawet w czasie gdy byl kontuziowany dawal wiecej Legii niz reszta zawodnikow Legii razem wzietych tupu VOO PRIOVIC w mistrzowskim sezonie niewiem dlaczego zostal odsuniety od skladu a jedza to najgorszy zawodnik w Legiii z najwiekszym kontraktem w obronie nie pewny desperacka obrona w tym sezonie z 10 bramek to jego wina juz nie mowie o beznadziejnych kartkach ktore lapal trzeba pierw rozumiec pilke nozna by sie o niej wypowiadac widziec caloksztalt kto do zespolu nic nie wnosi druzyna ma byc zespolem spojonym to co robi Rado na boisku a nie rozdziela tupu jedza i jego debilne podejscie do roznych sytuacji na boisku

odpowiedz
FWK - 23.05.2019 / 19:22, *.play-internet.pl

Medeiros szkoda że tak mało gral

odpowiedz
Darek - 23.05.2019 / 19:11, *.t-ipconnect.de

Naprawdę ale nie ma nawet jednego pilkarza ktory trzymał by forme i przez caly sezon.Odpuszczam to glosowanie.Nie ma kogo wybrac.Nikt nie zasluzyl na miano pilkarza sezonu.
Zrobcie konkurs na pokrake sezonu zobaczycie ile wiecej ludzi odda glos.

odpowiedz
Daszka - 23.05.2019 / 20:37, *.chello.pl

@Darek :
Popiera Twój punkt widzenia Kolego. Ja również odpuszczam to głosowanie. A ew. konkurs na stanowisko "pokraki roku" już chyba został rozstrzygnięty i to nie z pośród grona piłkarzy drużyny Legii...

odpowiedz
Mateusz z Gór - 23.05.2019 / 19:02, *.inetia.pl

Swoją drogą to głosowanie może przejść d historii, bo po takim sezonie, w którym tylu ludzi dało ciała, wcale niewykluczone, że czołówkę obsadzą nie najlepsi, a najbardziej żałośni zawodnicy pokroju Agry czy Mączyńskiego.

Mączyński to nawet zasłużył, tak jak Stevanović zawsze zasługiwał.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 23.05.2019 / 18:58, *.inetia.pl

Mój głos wędruje do Radosława Majeckiego. Drugie miejsce dla Andre Martinsa. Trzecie to egzekwo Wieteska, Carlitos i Vesović. Tuż za podium Jędrzejczyk. Wymieniłem piłkarzy, którzy nie zawiedli mnie w poprzednim sezonie. Wieteska może trochę na wyrost, ale zawsze rzucany na głęboką wodę, z początku nr jeden w defensywie, dopiero potem przejął obowiązki Jędrzejczyk. Chłopak miał pecha co do paru interwencji oraz braku goli do przodu. Majecki nieomylny nie był, ale jako jedyny obok Carlitosa wyglądał jak kozak. Martins to klasa i niezmiennie wysoki poziom. Vesoviciowi nie mogę odmówić dobrych wejść i ciągnięcia zespołu z trudnej pozycji na boisku, choć zarzucam mu brak większego zaangażowania w to co robi. Reszta piłkarzy w mniejszym lub większym stopniu mnie rozczarowała.

odpowiedz
adek - 23.05.2019 / 18:51, *.tpnet.pl

A ja myślę, że w tym słabym sezonie zdecydowanie zasłużył Artur Jędrzejczyk na piłkarza sezonu.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 23.05.2019 / 18:49, *.inetia.pl

wybieramy najlepszego piłkarza minionego sezonu oraz kozła ofiarnego sezonu przyszłego

do dzieła!

odpowiedz
jano - 23.05.2019 / 18:47, *.orange.pl

nikt nie zasłużył na to miano!!!!!!!!

odpowiedz
eduardo - 23.05.2019 / 18:40, *.tpnet.pl

tylko Andre Martins nie zawiodl

odpowiedz
gazza - 23.05.2019 / 18:33, *.inetia.pl

Wy sobie kpicie z kibiców ?
Nikt nie zasługuje na jakiekolwiek wyróżnienie !!! NIKT !

odpowiedz
Marce(L) - 23.05.2019 / 18:27, *.vectranet.pl

Ja pier... nie zdziwiłbym się jak wygra agra .... jest pierwszy na liście i mój dzieciak chciał zagłosować zamiast wybrać piłkarza i nacisnąć glosuj ..
Wcisnął glosuj żeby przystąpić do glosowania i pokazał się komunikat dziękujemy za oddanie głosu..
Sprawdzam a tam na pierwszym miejscu Agra

odpowiedz
J - 23.05.2019 / 18:11, *.play-internet.pl

Zdecydowanie Agra!!!

odpowiedz
grzesiek - 23.05.2019 / 18:03, *.centertel.pl

Janoddałem głos na najbardziej zasluzonego dla klubu Miro Radovicia. Nie bede głosował ssśród rezzty bo reszta sie do niczego nie nadaje. Wyroznial sie swego czasu domini nagy ale koncowke sezonu mial spaba. Arek malarz to moze co najwyzej w glosowaniu na najslabszwgo legioniste otrzymać mój głos.

odpowiedz
Kolega chyba nie trzeźwy - 23.05.2019 / 18:35, *.play-internet.pl

@grzesiek ciekawe na kogo rok temu głosowałeś. Mączyński? A może na Cierżniaka? Jak jesteś taki hop do przodu to wymień mecze w których Arek Malarz grał tak słabo że według ciebie był najgorszy ze wszystkich. Aha i jeszcze przypomnę ci że jak Malarz bronił na początku sezonu to graliśmy trójką obrońców w tym Mateusz Żyro który cały ten sezon spędził na ławce rezerwowych Miedzi Legnica.

odpowiedz
grzesiek - 27.05.2019 / 10:46, *.centertel.pl

@Kolega chyba nie trzeźwy: Owszem. Sprawdź sobie ile Malarz puścił na początku sezonu bramek grając 3 obrońców. To dobitnie pokazuje jego kunszt bramkarski. Po za tym Cierzniak czy Majaecki niewiele lepsi. Ale cierzniak zagrał w paru meczach i karnego wyjął. Arek raczej w całej karierze w Legjj nie wyjął żadnsgo albo z max jednego. Z cała sympaią do tego czlowieka ale pbramkarz z nigo żaden. Jakby nył dobry to by grał w juve albo arsenalu.

odpowiedz
Kolega znowu nie trzeźwy - 27.05.2019 / 12:03, *.tpnet.pl

@grzesiek: No i widać że oglądasz mecze Legii tylko wybiórczo. Arek Malarz obronił w Legii 3 karne a Cierżniak jednego. Gole puszczane na początku sezonu to czyja wina - Malarza czy obrońców którzy nie mieli zielonego pojęcia jak bronić w takim systemie i co 5 min popełniali ogromne błędy? Ile miał wybronic sytuacji "sam na sam" żebyś docenił jego kunszt bramkarski? Nie masz pojęcia o piłce skoro za dużą liczbę straconych goli obwiniasz bramkarza. Fabiański w West Ham United puszcza ogromną liczbę goli a został wybrany przez ich kibiców piłkarzem sezonu. Nie oceniaj skoro nie znasz się na piłce nożnej.

odpowiedz
Tylko KKK - 23.05.2019 / 17:58, *.chello.pl

Tylko Kuchy King Kong

Najlepszy z najlepszych.

Najambitniejszy. Zawsze wracający po stracie (własnej i nie tylko).

Króluj nam Kuchy Kingu, panuj nam jeszcze kilka(naście) lat!!!

Ajax, Dudelange, drżyjcie!!!

Losowanie 19 czerwca.

odpowiedz
zorientowany - 23.05.2019 / 17:58, *.chello.pl

Agra idzie na 8 komputerów (cała rodzina) codziennie, także innych też zachęcam, trzeba docenić jakość.

odpowiedz
kaktus - 23.05.2019 / 17:20, *.tpnet.pl

Ciekawostka. Na 19 nagród mamy 9 bramkarzy

odpowiedz
tomiacab - 23.05.2019 / 17:12, *.virginm.net

czemu wsród kandydatów nie ma Tomasza Jodłowca. na nikogo innego nie oddam swojego głosu.

odpowiedz
Kuba - 23.05.2019 / 17:04, *.plus.pl

Zdecydowanie Agra, drugi Mączyński a podium uzupełnia Kante. Mało grali, mało mieli okazji coś
spier...choć Agra pokazał że ma jakość. Grał mało a i tak dużo zaje...

odpowiedz
Karol - 23.05.2019 / 17:39, *.centertel.pl

@Kuba: kolego, zapomniałeś o Kopczyńskim? Myślę że 2 miejsce jak najbardziej mu się należy. Agra oczywiście numer 1

odpowiedz
Kuba - 24.05.2019 / 16:16, *.plus.pl

@Karol : racja hehe

odpowiedz
Sputnik 44 - 23.05.2019 / 16:57, *.cyfrowypolsat.pl

Jędza - jedynie on trzymał obronę, bez niego mielibyśmy kilka porażek więcej...

odpowiedz
Rafał URSYNÓW - 23.05.2019 / 16:48, *.chello.pl

Zdecydowanie Arek Malarz. Skoro wybieram Legionstę sezonu to wybór jest oczywisty. Nie bronił bo RSP tak powiedział i koniec. Ale z tego co mam wybór to nie widzę nikogo innego. Nie robi się tak z piłkarzem który rok temu dał nam tytuł...

odpowiedz
APGAP - 23.05.2019 / 16:41, *.t-mobile.pl

Piłkarz sezonu ??? Jestem kibicem Legii ale żaden nie zasłużył na to miano. Piłkarzem sezonu jest Valencia z Piasta. I niech każdego z Was wkłady do koszulek boli dupa za to co napisałem.
A to jest niestety prawda.
Oddaliscie Czerwo - chłopak był bardzo dobry w obronie chodzi teraz jak przecinak a my kogo mamy ??

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 23.05.2019 / 16:17, *.play-internet.pl

Carlitos-bo żeby nie te jego 19 bramek,do ledwo do pierwszej ósemki byśmy się dostali.Poza tym,gdyby miał ze 2 kolegów w
drużynie,co potrafią piłkę prosto kopnąć,oraz podać w miarę celnie,to by jeszcze z 5,6 brameczek dorzucił.

odpowiedz
Young - 23.05.2019 / 16:22, *.inetia.pl

@FOREVER LEGIA: Tylko i wyłącznie Martins. Dla Carlitosa nagroda za największe rozczarowanie sezonu.

odpowiedz
L - 23.05.2019 / 16:16, *.play-internet.pl

Najlepsze jest to ze wszyscy jadą po Malarzu jakby zapomnieli co wyczyniał w bramce rok temu. To kto go wybrał najlepszym piłkarzem poprzedniego sezonu? Ci sami co teraz twierdzą że nie umie bronić?

odpowiedz
XX - 23.05.2019 / 16:07, *.mm.pl

Zagłosowałem na Agrę. To dopiero jest prawdziwek.

odpowiedz