Sandro Kulenović - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Kulenović w szerokiej kadrze na mistrzostwa Europy do lat 21

Fumen, źródło: Legionisci.com

Sandro Kulenović znalazł się na 25-osobowej liście zawodników reprezentacji Chorwacji, którzy mają szanse pojechać na mistrzostwa Europy do lat 21. Ostatecznie na turniej rozgrywany we Włoszech pojedzie 23 graczy. Grupowymi rywalami Chorwatów są Anglia, Francja oraz Rumunia.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
LWL - 24.05.2019 / 23:02, *.tpnet.pl

Jak bedzie w 23-osobowej kadrze i bedzie gral to niech pokaze sie z dobrej strony zeby mogl wrocic z podniesiona glowa do LEGII w przeciwnym razie bedzie do zastanowienia czy ma pozostac w LEGII.!!!

odpowiedz
LGZ - 24.05.2019 / 18:12, *.tpnet.pl

To ze jest w szerokiej kadrze to nie znaczy ze napewno pojedzie bo moze byc w dwojce graczy ktorzy zostana skresleni a skoro zostal powolany to jest malo obserwowany !!!

odpowiedz
LWGZ - 24.05.2019 / 18:07, *.tpnet.pl

Jaki ma potencjal to pokazal w LEGII !!!!

odpowiedz
Peter mokotuff - 24.05.2019 / 16:33, *.play-internet.pl

Fenomen odmiany drewna

odpowiedz
Szmu(L)ki - 24.05.2019 / 14:32, *.chello.pl

Trzymam kciuki za niego - ma potencjał. Jeśli poszedłby do klubu, w którym regularnie by grał to mógłby szybko wystrzelić.

Oby pojechał na te mistrzostwa i coś tam pokopał z parę minut.

odpowiedz
zaba285 - 24.05.2019 / 20:35, *.lukman.pl

@Szmu(L)ki: ma potencjał na ławkę, taki drewniany że może jakieś siedzisko dałoby się zrobić... obejrzyj sobie mecz z Rakowem jak wyglądał na tle 2-ligowca. zobacz jakie ożywienie wniósł jak wszedł. on by się tam na ławkę nie załapał, nie wiem co on robi w Legii. a może wiem - poziom spadł na amatorkę więc i amator się załapał

odpowiedz
Szmu(L)ki - 25.05.2019 / 12:28, *.inetia.pl

@zaba285: mało grał a mimo to w sezonie 4 bramki strzelił, więc nie jest najgorzej. To co pisałem wczesniej - on musi grać regularnie, żeby wznieść się na wyższy poziom

odpowiedz
Peter mokotuff - 25.05.2019 / 16:02, *.t-mobile.pl

@Szmu(L)ki: może i tak ale nie w Legii bo na chwile obecną jest za słaby i za drewniany ,może drużyna walczącą przed spadkiem by go przygarnęła ale pewności nie ma czy by grał ..

odpowiedz