fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Oficjalnie

Kucharczyk odszedł z Legii!

Redakcja, źródło: Legia Warszawa

Legia Warszawa oficjalnie poinformowała, że nie przedłuży umowy z Michałem Kucharczykiem. W trakcie sezonu media informowały, że "Kuchy" jest blisko podpisania nowego kontraktu - obie strony były zainteresowanie kontynuowaniem współpracy, ale ostatecznie po zakończonych rozgrywkach władze klubu i sztab szkoleniowy zdecydowały o nieprzedłużaniu umowy.

28-letni skrzydłowy debiutował w pierwszej drużynie 27 sierpnia 2010 roku, czyli krótko po otwarciu nowego stadionu. W ciągu 9 sezonów wywalczył z Legią 5 tytułów mistrza Polski, 6 Pucharów Polski. Jego trafienie w końcówce rewanżowego meczu z Dundalk FC przypieczętowało awans legionistów do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Rok temu dobił Lecha w Poznaniu, trafiając na 2-0, po czym mecz został przerwany.


W sumie rozegrał 349 meczów w koszulce z eLką na piersi, co daje mu 6. miejsce w dotychczasowej historii stołecznego klubu. Na swoim koncie zgromadził aż 71 goli, co daje mu 11. miejsce w historii strzelców goli dla Legii. Szczegółowe statystyki i lista wszystkich meczów Michała Kucharczyka w Legii

- Bardzo dziękujemy Michałowi za wszystko co zrobił dla Legii przez dziewięć lat gry. Należy mu się za to duży szacunek. Miał swój udział w wygraniu pięciu tytułów mistrzowskich i sześciu Pucharów Polski. Grał w Lidze Mistrzów UEFA i Lidze Europy UEFA. Legia i Michał wzajemnie zawdzięczają sobie bardzo wiele, dlatego takie decyzje zawsze są trudne, zarówno dla Klubu, jak i dla zawodnika. Dzisiaj jednak życzymy mu powodzenia w dalszej karierze i wierzymy, że Legia na zawsze pozostanie w jego sercu - mówi dyrektor sportowy Legii Warszawa Radosław Kucharski na łamach legia.com.

Dziękujemy za te wszystkie lata reprezentowania Legii i życzymy powodzenia w dalszej karierze!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (252)

+dodaj komentarz
KLanik - 20.06.2019 / 17:40, *.chello.pl

Dzięki Kuchy. Warszawiak to Warszawiak.

odpowiedz
bat - 30.05.2019 / 01:18, *.tpnet.pl

Tu nie chodzi o Kucharczyka, tylko o tzw przebudowę drużyny. Ale z kogo tu przebudować? Na razie wygląda to na dramat. Kilku z demontażu. młoda Legia praktycznie nikogo z talentów nie ma. "Piniendzy nie ma i nie będzie". Chyba po znajomości bałkański zaciąg.

odpowiedz
dobra rada - 29.05.2019 / 18:19, *.inetia.pl

Legia to klub nie dla takich ogórków jak Kucharczyk !
Jeśli mamy zdobywać mistrza i grać dobrze w pucharach , to w naszym klubie nie powinno być miejsca dla piłkarzy o poziomie Kucharczyka - Zdecydowanie powinni u nas grać dwa razy lepsi piłkarze i zasuwać przez cały mecz a nie udawać jak Fatalczyk...

odpowiedz
DZIEKUJE - 29.05.2019 / 15:07, *.101.235

DZIEKUJE MICHAŁ ZE ODSZEDŁEŚ.

NIE WRACAJ

odpowiedz
kameleon69 - 29.05.2019 / 12:30, *.orange.pl

Kuchy - trzym się !!!
ludzie nie doceniają tego kogo mają - a szkoda. Za kilka lat jak lemingi przeniosą swoje frustracje na kogoś innego, okaże się, że był taki Michał co miał niezłe statystyki i może warto przypomnieć je w muzeum Legii ...

odpowiedz
L L L - 29.05.2019 / 10:53, *.centertel.pl

to zaraz Pan Kucharczyk książkę napisze jak go potraktowano w klubie

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 29.05.2019 / 09:55, *.play-internet.pl

Cokolwiek o Nim powiecie, to zasluzony dla druzyny pilkarz.
Tymbardziej ze Jak Hlousek w sile wieku odszedl of Nas za darmo!!
Co to za beznadziejna Polityka transerowa?!
Za wspolnianych obydwu lekka reka odrzucil Miodek banke ojro min....ale stac Nas.

odpowiedz
AAA - 28.05.2019 / 16:32, *.17.206

Panathinaikos na pewno...gierka Menedżera /przypadkiem nie Czaruś?/ bo nikt go nie chce.Max Zagłębie Lubin i to na ławkę a potem zjazd do 1 ligi.

odpowiedz
cds - 28.05.2019 / 15:11, *.orange.pl

Vuko czyści

odpowiedz
Pseudoznawca - 28.05.2019 / 10:35, *.supermedia.pl

Zwracam nieśmiało uwagę, na ilość osiągnięć Michała Kucharczyka w Legii (te są naprawdę imponujące) oraz na wysokość Jego poborów, ponieważ pojawiła się już informacja o zainteresowaniu piłkarzem ze strony Panathinaikosu Ateny. Przeszkodą może być wysokość oczekiwanych poborów przez Michała Kucharczyka, ergo piłkarze Legii Warszawa nie zarabiają wcale tak źle, nawet na tle zarobów w lidze greckiej. Może tutaj jest przyczyna ? Pogódźmy się z faktem, że Pan Właściciel nie chce dalej "topić" własnych pewnie "ciężko" zarobionych środków (po polsku pieniędzy) w przedsięwzięcie, które nie przynosi Mu żadnych zysków. Spójrzmy na Nasz Klub także od strony ekonomicznej, Piast Gliwice zdobył tytuł Mistrza Polski z budżetem ok 30 000 000,00,-PLN, czyli mniej więcej 4 razy niższym niż Legia. Jaki z tego wniosek, ano taki, że niestety (przykro mi o tym powiedzieć) Nasi Piłkarze są bardzo mocno "przepłacani". Jakość tego co prezentują na boisku nie idzie w parze z wysokością Ich poborów. Bezczelnie powiem, że jest wręcz odwrotnie proporcjonalna do nich. Wcale nie dziwię się więc Właścicielowi, że chce z tym skończyć i zejść na ziemię zarówno z kosztami działalności i podwyższeniem jakości sportowej. Moim zdaniem to dość karkołomne zadanie ale trzeba spróbować. Osobnym problemem jest jednak styl w jakim Legia Warszawa żegna Michała Kucharczyka. Jest fatalny. Za moich młodych lat (gdy istniała jeszcze otoczona złą sławą komenda m.o. przy ul. Cyryla i Metodego na Pradze Płn było takie powiedzenie .......Cyryl to wiadomo ale te.....metody. Wielki wstyd Panowie z Klubu.

odpowiedz
BielanskiHutniczek - 29.05.2019 / 00:35, *.inetia.pl

@Pseudoznawca: ale pier... A tyle babaoli że głowa boli

odpowiedz
Kodzio - 28.05.2019 / 07:09, *.play-internet.pl

Mioduski woon czas żebyś ty odszedł z tego klubu pozbywać się walczaków typu Kuchy nic nie ugrasz szrotem ch...j wie z kąd A Vuko powinien najpierw nabrać doświadczenia w innym klubie Ekstraklasy

odpowiedz
Marcel - 28.05.2019 / 02:39, *.t-mobile.pl

Moze Dymano Kijów?

odpowiedz
pitbull1916 - 28.05.2019 / 00:04, *.virginm.net

Vukovicowi sie chyba sufit na leb opuscil... Co za paparuch... Drugi Pinto, q..wa jego mac. Mioduski, kiedy ty w koncu zbankrutujesz i uwolnisz nas od siebie i tych pajacow, ktorych mianujesz trenerami?

odpowiedz
Radzio - 27.05.2019 / 23:59, *.play-internet.pl

Lepiej by sie Vukovicia pozbyli niz Kucharczyka... w nowym sezonie będziemy walczyc o 8 z tym trenerem i skladem

odpowiedz
gazza - 27.05.2019 / 19:54, *.inetia.pl

Za słaby jest na Legię - Nigdy nie powinien w niej grać !
Współtwórca największego wstydu dla naszego klubu - Odpadniecie z pucharów z kelnerami !
Współtwórca też drugiego miejsca w lidze - A mogli spokojnie być mistrzami ale się nie chciało bo po co kibicom sprawić radość...Żegnam miernotę - Oby w naszym klubie nigdy już nie grali tak słabi piłkarze jak Kucharczyk.

odpowiedz
Nnn - 28.05.2019 / 08:12, *.centertel.pl

@gazza: ale ty głupi facet jesteś ale jak wprowadził do ligi mistrzów tobco

odpowiedz
gazza - 28.05.2019 / 18:12, *.inetia.pl

@Nnn:
Idz na polonię - Tu jest Legia - klub z ambicjami , piłkarze mają zapitalać a nie udawać że grają.

odpowiedz
MatWij - 29.05.2019 / 13:06, *.98.100

@gazza: Zgadzam się że może technicznie to nie jest wirtuoz i potrzebne realne wzmocnienie. Natomiast mówienie że mu się nie chciało, to grube przegięcie.
Ile meczów było takich gdzie biegał najwięcej z drużyny? I nie mów o efektach tego biegu, bo wiem że z tym było różnie. Można zarzucić mu dużo, ale nie brak zaangażowania.

odpowiedz
piter - 27.05.2019 / 15:51, *.230.191

Zamiast wywieżć na taczkach kudłatego dyletanta, rozpieprza się zespół...Quo Vadis, Legio?

odpowiedz
Kibic Legii od zawsze - 27.05.2019 / 14:12, *.t-mobile.pl

Zastanawia mnie,jak jest prawdziwa przyczyna odejścia Kuchego.Vuko jest początkującym trenerem-czyżby pozbywal się starych kolegów, żeby umocnić swój autorytet? Bo logiczne byłoby przedłużyć kontrakt a potem dla kasy sprzedać pilkarza-Kuchy,Hlousek są warci 0,5 mln euro każdy,- Turcy,Grecy czy Ruscy by dali!
Coś mi się nie podoba w pionie handlowym Legii.....kupują drogo ale nie umieją sprzedać! Kilka razy się osmieszyli dając ogłoszenia z propozycją sprzedaży zawodników!

odpowiedz
m4 - 27.05.2019 / 16:05, *.hexaoperator.com

@Kibic Legii od zawsze: Pokaz mi kiedy wpadla oferta za Fatalczyki czy Malario? Ogarnij sie gosciu...

odpowiedz
ff - 27.05.2019 / 16:17, *.ap-media.pl

@m4: np pół roku temu z Turcji

odpowiedz
Kibic Legii od zawsze - 27.05.2019 / 19:04, *.t-mobile.pl

@m4: może ty byś się ogarnął, gościu.

odpowiedz
L - 27.05.2019 / 19:20, *.play-internet.pl

@m4: swego czasu Lokomotiv Moskwa złożył ofertę ( to było parę lat temu kiedy kuchy był w szczytowej formie). Ty się ogarnij bo nie znasz faktów a się wypowiadasz.

odpowiedz
Kuchario - 27.05.2019 / 20:56, *.t-mobile.pl

@ff: z baru z kebabami chyba hahahahaha

odpowiedz
rad - 28.05.2019 / 01:51, *.chello.pl

@L:
Panie wielki znawco faktów, Lokomotiv wyraził wstępne zainteresowanie i bardzo szybko się wycofał, bo ich trener po obejrzeniu łamagi i konsultacji ze Staszkiem Czerczesowem postawił veto.
Nie każda próba sprzedaży złomu na wschód kończy się takim sukcesem finsnsowym, jak trensfer Janczyka.
A kuchego w "szczytowej formie" chcieli się pozbyć wtedy wszyscy z Magierą na czele.

odpowiedz
Bie(L)any - 28.05.2019 / 07:43, *.lsas.aero

@Kibic Legii od zawsze:
ten m4 to typ z konfidorskiej na Muranowie on cały czas jedzie po Kuchym i Malarzu...
Nad łóżkiem pewnie wisi u niego plakat trałki czy stokowca ,
Wchodzi na tą stronę żeby siać ferment...

odpowiedz
Kibic Legii od zawsze - 28.05.2019 / 10:05, *.t-mobile.pl

@Bie(L)any: Niestety na tej stronie pojawia się sporo takich idiotów, którzy sieją ferment!Tylko po co......

odpowiedz
Rafix - 27.05.2019 / 14:05, *.chello.pl

Straszne jest to jak duży procent komentujących miesza z błotem i obraża wielu ZASŁUŻONYCH piłkarzy Legii.
Tak samo traktiwany był Rzeźniczak, Malarz, Rado, którzy przez wiele lat walczyli na tyle na ile pozwalały im umiejętności dla Legii.
Jednocześnie wychwalani sa piłkarze typu Ofoe czy Carlitos ktorzy wykorzystują Legie do wyjazdu do lepszej ligi.

Gdyby Ci "komentatarzy" żyli w czasach gry Pisza, Kowalczyka czy Deyny pewnie i im by się mocno oberwało.

Trochę szacunku.

odpowiedz
Kibic Legii od zawsze - 28.05.2019 / 07:27, *.t-mobile.pl

@Rafix: Na szczęście w czasach Deyny nie było internetu!Ale Kazik miewal gorsze mecze więc na niego też się gwizdalo. Myślę, że gdyby były możliwości publicznej oceny zawodnika to nie zawsze Deyna byłby dobrze oceniany!Chyba tylko Lucjan Brychczy grywał na stałym wysokim poziomie choć z wiekiem nie zawsze miał 100% kondycji.

odpowiedz
Rafix - 28.05.2019 / 12:58, *.centertel.pl

@Kibic Legii od zawsze:
Dokładnie.
Dla każdego przychodzą slabsze dni. Nie można natomiast patrzeć przez pryzmat ostatniego meczu czy sezonu.
Skoro spędził w klubie 9 lat, zdobył kilkanaście ważnych bramek, występował najczęściej w podstawowym składzie to szacunek zavto się należy.
Przecież to nie Kucharczyk decydował czy bedzie grał tylko trenerzy.

odpowiedz
Kibic Legii od zawsze - 28.05.2019 / 20:49, *.t-mobile.pl

@Rafix: Racja!Ja osobiście cenilem Kuchego choć czasem mnie denerwował brakiem skuteczności. Ale pamiętam, że kilka razy był bohaterem Legii-pierwszy raz w pierwszym swoim meczu przeciwko Lechowi,kiedy Kuchy strzelił bramkę i z Vdoljakiem byli motorami zwycięstwa, mimo ,że Legia grała w 10 !!!Takich wydarzeń było sporo.Dlatego martwią mnie ataki na niego i brak szacunku!
Jestem przekonany, ze Kuchemu dobrze zrobi zmiana klubu i jeszcze go docenią ci niby kibice Legii!!!Byle nie zagrał przeciw Legii.....

odpowiedz
Bie(L)any - 27.05.2019 / 11:43, *.centertel.pl

Myślę, że za te lata w Legii nie każdy musi Kucharczykowi dziękować czy życzyć powodzenia... ale po co się napinać i chcieć za wszelką cenę zaistnieć na tej stronie... czas pokaże czy ściągnięty Kopczyński więcej da nam pożytku niż Kucharczyk... Powodzenia Kuchy i dzięki za te dobre chwilę, bo o tych gorszych w takim momencie nie wypada pisać... 3 maj się

odpowiedz
ktoś z Reymonta - 27.05.2019 / 11:42, *.chello.pl

Lubię faceta ,choć jestem kibicem Wisły Kraków.Bo to jest ikona Legii tak jak w Wiśle Głowacki czy Sobolewski.A z drugiej strony pochodzi z Modlina,gdzie odbywałem kiedyś służbę wojskową i nie zapomnę pamiętnych meczów tam rozgrywanych krawaty kontra lajkoniki.Nagrodą za wygrane mecze były przepustki 48 godzinne,a dla przegranych służba.
Powodzenia Kuchy.

odpowiedz
ja - 27.05.2019 / 18:52, *.inetia.pl

@ktoś z Reymonta: Dobrze napisane, pozdrawiam z Modlina

odpowiedz
też Kucharczyk - 27.05.2019 / 11:04, *.krakow.pl

Michał dzięki ! Kilka Twoich bramek odtwarzam sobie co jakiś czas.... powodzenia !

odpowiedz
grzesiek - 27.05.2019 / 10:36, *.centertel.pl

Nie był piłkarzem perfekcyjnym, wydaje mj się że nie zawsze dawał z siebie 100% ale ku*** czy są ludzie idealni? Dziękuję Kuchy za te lata.

odpowiedz
Izi Pizi Lemon Skuizy - 27.05.2019 / 10:01, *.warszawa.pl

Michał 3 maj się! Za wszystko co zrobiłeś wielkie dzięki. Vuko nigdy nie będziesz legionistą, jak zostawisz w Legii Cierzniaka, Antolicia i Rado! Teraz już wiem, że w przyszłym sezonie nie ma po co przychodzić na stadion. Demolka Legii rozpoczęta.

odpowiedz
Gepetto - 27.05.2019 / 00:53, *.chello.pl

Kuchy KING ! Dzięki za wszystko !
Ps. Podpisz z kimś normalnym kontakt na rok. Za rok będziesz wolnym zawodnikiem i wrócisz do Legii. :)

odpowiedz
antyk - 26.05.2019 / 23:04, *.207.129

a ja napiszę przekornie że kuchemu za nic nie dziękuję,jeden z gorszych grajków w tej naszej śmiesznej lidze,nawet w miedzi czy innej sandecji nie łapałby się do pierwszego składu,jedyne co potrafił to lizać d.pę kibicom jak i trenerom,nie chciałbym żeby tacy ludzie byli kojarzeni w ogóle z wielkim klubem jakim jest Legia,mam nadzieję że już o tej miernocie nigdy nie usłyszę

odpowiedz
bubba - 27.05.2019 / 11:45, *.hawetelekom.pl

@antyk: Dajcie już spokój, prawie u każdego trenera lądował w rezerwach, albo siadał na ławce za subordycnacje

odpowiedz
fan Kuchego - 27.05.2019 / 13:59, *.t-mobile.pl

@bubba: facet,pierdzielisz, jak potluczony -u każdego trenera Kuchy miał miejsce w składzie!

odpowiedz
Spokojnie, bez hejtu - 26.05.2019 / 20:56, *.play-internet.pl

Kilka zdań i ode mnie. Pamiętam bardzo dobrze moment jak MK grał jeszcze w Świcie i pojawiały się komentarze, że interesuje się nim Lech i, że to będzie dramat jeśli taki potencjał z Mazowsza trafi do Poznania. Michał dał nam bardzo dużo radości, ja osobiście będę mu chyba dozgonnie wdzięczny za pierwszą bramkę w Moskwie i w ten sposób danie sygnału drużynie, że jeszcze nie wszystko jest stracone, że trzeba walczyć. Michał to również wiele innych ważnych bramek i zrywów zagrzewających całą resztę do walki. To niekwestionowany SYMBOL (celowo użyłem sformułowania symbol, nie legenda, bo dla mnie, człowieka, który jest trochę starszej daty legenda oznacza kogoś wybitnego, nie tylko na boisku, ale reprezentującego też klasę poza sportem, sam czas gry w Legii nie ma tu nic do znaczenia) Legii ostatnich lat. Legii, która potrafiła stanąć do równej walki z lepszym przeciwnikiem, która potrafiła przez zaangażowanie odwracać losy meczów. Niestety to również symbol Legii, która potrafiła na stojąco przejść obok meczu licząc, że przeciwnik położy się na samą myśl o graniu z nami. Michała nie ma co wybielać, odrzucając na bok emocje, każdy musi przyznać, że zdarzały mu się spotkania, gdzie przechodził obok, jakby był zupełnie gdzieś indziej i nie były to niestety pojedyncze przypadki i w mojej opinii to mityczne "serducho do walki" to coś, co część z nas chciała u Michała widzieć trochę na siłę. Inna sprawa to jego wypowiedzi- rozumiem, że nie raz poniosły go emocje, nawet w dobrej wierze, ale czasem lepiej po prostu jest milczeć. Chyba sporo osób pamięta tekst o tym jak ciężkie jest życie piłkarza, a inni w soboty i święta to nie pracują. Sorry Michał, ale niejeden z nas musiał się nakombinować, żeby pracę w weekend przełożyć/zamienić z kimś innym aby Ciebie oglądać na boisku i to pracę za trochę inne pieniądze niż Ty miałeś w Legii. Z kolejnej strony patrząc skoro został oskarżony o kombinowanie, psucie atmosfery w drużynie, to tak jak koledzy piszą, warto żeby takie fakty zostały ujawnione dla kibiców a nie jak zwykle pozostawianie czegoś w fazie domysłów, jako kibice mamy prawo wiedzieć jeśli wydarzyło się coś wybitnie nagannego, co sprawiło, że drużyna kompletnie zawiodła.
MK na pewno też nie zasługuje na tak banalne pożegnanie i tu po raz kolejny w klubie pokazali prowizorkę. Graczy, którzy dla tego klubu trochę zrobili powinno się jednak pożegnać z trochę większą klasą, ale to już tylko wystawia odpowiednie świadectwo decydentom i wskazuje jak tutaj traktuje się ludzi.
Michał, dzięki Ci z całego serca za wszystko, co zrobiłeś dla Legii i powodzenia dalej! Z fartem!

odpowiedz
Gepetto - 27.05.2019 / 00:58, *.chello.pl

@Spokojnie, bez hejtu: perfekcyjny komentarz i idealne porównanie legendy z symbolem (tutaj Pinokić i Kucharczyk) może niektórym albo i większości rozjaśni umysły i w nawiasie będzie symboliczny najemnik i symbol :)

odpowiedz
pawela - 27.05.2019 / 10:25, *.tdt.pl

@Spokojnie, bez hejtu: nic dodać nic ująć 100% racji. Michał powodzenia!!!

odpowiedz
Daras z POZNANIA - 26.05.2019 / 20:50, *.amazonaws.com

Michal ! Nie przejmuj sie tymi wypocinami ,te bzdury wypisuja sloiki !!!!!Prawdziwy kibic widzi to zupelnie inaczej ! HEJ !!!!!!

odpowiedz
Mojo jojo - 26.05.2019 / 18:58, *.t-mobile.pl

Kuchy King Amen!!!

odpowiedz
Choto - 26.05.2019 / 18:11, *.chello.pl

Nigdy nie zapomne bramek z Celticem i Rapidem Bukareszt. Zaluje, ze odchodzi.

odpowiedz
Eks karnet - 26.05.2019 / 16:53, *.plus.pl

Wreszcie! No to chyba w przyszłym sezonie znów kupie karnet, po po wiadomości o przedłużeniu kontraktu miałem odpuścić kolejny sezon.

Jak przychodził to miał pograć rok dwa i transfer na Zachód. W Świcie był królem strzelców 2 ligi, podobnie jak Lewandowski. A Legia nie poznała sie zarówno na Lewandowskim jak i na Kucharczyku :)

Niesamowite, że utrzymał się w klubie przez 9 lat. Nie dziwię się, że tyle osób za nim płacze. Typowy syndrom sztokholmski :)

odpowiedz
Bln - 26.05.2019 / 16:39, *.play-internet.pl

A Radović kiedy?

odpowiedz
mariusz dioduski - 26.05.2019 / 16:37, *.orange.pl

bateria sie zuzyla - bateria musi odejsc

odpowiedz
Marsan2 - 26.05.2019 / 15:36, *.t-mobile.pl

To jaka ta Legia będzie teraz? Szybko rozstał się z Kruchym. Reszta zostaje i " zastraszona" jego przykładem będzie grać jak z nut.

odpowiedz
starszy - 26.05.2019 / 15:25, *.chello.pl

Kuchy dzięki za wszystko ! Decyzji władz klubu nie skomentuje.

odpowiedz
Całaprawda - 26.05.2019 / 14:54, *.chello.pl

Dzięki Kuchy za wszystko. Czasem umiejętności brakowało ale serca i zaangażowania nigdy. Ciągnąłeś ten wózek jak mogłeś. Powodzenia.

odpowiedz
Nes1908 - 26.05.2019 / 14:22, *.plus.pl

Kuchy zaprszamy do ŁKS-u ŁÓDŹ :)

odpowiedz
Wolfik - 26.05.2019 / 13:53, *.mm.pl

Przykre jest to, w jaki sposób klub żegna się z byłymi pracownikami. Rozumiem zmiany, nie rozumiem formy pożegniania. To nie buduje marki.

Kuchy dziękuję i powodzenia.

odpowiedz
Jasio - 26.05.2019 / 15:05, *.2.64

@Wolfik: czyli jak. Klub powinien sie zegnac z Kuchym? Moim zdaniem zrobili to odpowiednio.

odpowiedz
Adas - 26.05.2019 / 12:26, *.150.124

Wielka wyprz rozpoczęta.a w r u K aż się boje co pudel z doradcami wymyślą na nowy sezon .

odpowiedz
tekken (L) - 26.05.2019 / 11:52, *.chello.pl

Kuchy King - dzięki za wszystkie chwile radości. Szacun.
Zawsze znajdą się jakieś nooby i płaczki co nie mają pojęcia o piłce.

odpowiedz
Benit - 26.05.2019 / 11:48, *.amazonaws.com

Kuchy King. Dziękuję. Olej hejterów.

odpowiedz
Krzysztof - 26.05.2019 / 11:27, *.centertel.pl

Kruchy Keks.

odpowiedz
pol - 26.05.2019 / 11:22, *.chello.pl

Kuchy King!!!!

odpowiedz
Zgred - 26.05.2019 / 11:08, *.as13285.net

Głosujmy na Kucharczyka jako piłkarza sezonu. Niech wygra i niech wiedzą gamonie jaki błąd zrobili

odpowiedz
King - 26.05.2019 / 08:16, *.t-mobile.pl

Mówiono o nim King
W mieście Króla Wazy
Pamiętam z podstawówki
Jak kopał się po czole

Przyjeżdżał też Piast
Gdy mistrzostwa przecinano wstęgę
Kingi poszedł na wagary
Pomarzyć o czymś innym...itd

odpowiedz
k. - 26.05.2019 / 14:06, *.tpnet.pl

@King:

Jak nam załatwiał Mistrzostwo Polski strzelając dwie bramki Lechii Gdańsk na wyjeździe też tak śpiewałeś?

odpowiedz
Krzysztof - 26.05.2019 / 08:05, *.centertel.pl

Ciekawe,czy za chwilę ten były pracownik Legii Warszawa, nie udzieli jakiegoś wywiadu,w którym odsłoni kulisy szybkiego zwolnienia go z pracy.
Sztab szkoleniowy też należy odchudzić.
Swego czasu był w Legii psycholog i w tym sezonie by się naprawdę przydał.
A były pracownik Legii Kucharczyk niech zobaczy swoje zaangażowanie na boisku ,oglądając archiwalne mecze z tych minionych 9 lat.
A pieniądze na konto wpływały...
To samo dotyczy innych piłkarzy.
W zwykłych firmach po kilku dniach byłoby do widzenia.
I nie całujcie herbu Legii bo go brudzicie swymi ustami.
Po zakończonym meczu,nawet przegranym,powinniście ze zmęczenia schodzić na czworaka albo poprosić o nosze.
Dobrze wam Legia płaci,macie dobre warunki pracy...zwyczajnie nie dajecie rady z presją.
Spuszczanie głów przed kibicami to oznaka która pozwala was skierować na badania psychiatryczne.
Bo kto zawinił jak nie wy,ile punktów zgubiliście po drodze...
Przegraliście wygrany sezon.
Macie zwyczajnie zasuwać,dobrze wykonywać swoją pracę.
Fart się skończył.
Vuko trener?
Poniesie porażkę na tym stanowisku.


odpowiedz
WETERAN - 26.05.2019 / 12:03, *.chello.pl

@Krzysztof: Nadęty jesteś, jak purchawka i nieznośnie przemądrzały.

odpowiedz
EdiSolo - 26.05.2019 / 14:48, *.plus.pl

@WETERAN: Krzysztof nie jest nadęty bo pisze prawdę, tylko Ty nie masz pojęcia o piłce nożnej.

odpowiedz
Dr.miodek - 26.05.2019 / 07:56, *.209.46

O to jest dzień który dał nam pan, weselny się nim i radujmy się nim

odpowiedz
Kibic Legii od zawsze - 26.05.2019 / 07:47, *.t-mobile.pl

Odchodzą za darmo,przychodzą weterani i młodzież. Teraz zaczną odchodzić piłkarze za pieniądze. Zostaną tacy,jak Agra,Kopczynski,Rocha ,Remy,Antolic itp.

Czyzbysmy doczekali czasów w których będziemy walczyć o utrzymanie a nie o mistrzostwo?
Szkoda.....

odpowiedz
Fjdjdj - 26.05.2019 / 16:13, *.co.uk

@Kibic Legii od zawsze:

Lol, czyli Kuchy nam w pojedynke wygrywal wszystko? Zobacz podsumowanue icen zawodnikow po sezonie, kucharczyk na szarym koncu.

odpowiedz
Kibic Legii od zawsze - 26.05.2019 / 19:28, *.t-mobile.pl

@Fjdjdj: Czy ty choć czasem rozumiesz co czytasz?Bo twój wpis świadczy, że nie !

odpowiedz
Lol - 26.05.2019 / 07:44, *.amazonaws.com

Dzięki Kuchy i powodzenia !!!!

odpowiedz
Wojtek - 26.05.2019 / 06:51, *.chello.pl

Odchodzą słabi piłkarze. I dobrze

odpowiedz
Ziooom - 26.05.2019 / 06:32, *.plus.pl

Przez te lata nic się nie wyrobił, nie nabrał umiejętności piłkarskich.

odpowiedz
Lukas357jna - 26.05.2019 / 06:25, *.chello.pl

Dziękuję za dwie bramki z Lechią. Powodzenia.

odpowiedz
EdiSolo - 26.05.2019 / 05:38, *.plus.pl

Szlag mnie trafia jak słyszę ten Wasz lament o odchodzących z Legii ""gwiazd, ikon i zasłużonych"". Legia to nie przytułek dla zasłużonych, w Legii MAJĄ GRAĆ NAJLEPSI a dla ""gwiazd, ikon i zasłużonych"" stworzyć ligę i niech zapi......ją do osiemdziesiątki o kulach I laskach. Owszem, Kucharczyk zrobił dużo dla Legii, ale to nie znaczy że ma grać do emerytury i strzelać jedną bramkę na sto strzałów. Nie robił tego za darmo, uważam że za pieniądze jakie zarabiał, robił za mało.

odpowiedz
Pio - 26.05.2019 / 07:32, *.play-internet.pl

@EdiSolo: pełna zgoda

odpowiedz
Krt - 26.05.2019 / 11:55, *.play-internet.pl

@EdiSolo: Neymar chce odejść z PSG. Wez do niego napisz.. może godzien Legii ??

odpowiedz
srakovic - 26.05.2019 / 16:49, *.orange.pl

@EdiSolo: no jak maja grac najlepsi to co robia tam : astiz,radovic,antolic,nagy,hamalainen,agra,stolarski,wieteska,szymanski - tam niema nikogo z "najlepszych" moze Carlitos, martins, cierzniak i Majecki sie wyrozniaja reszta to kopacze ktorzy dobry mecz zagraja raz na 10 kolejek

odpowiedz
Rafał - 26.05.2019 / 02:46, *.chello.pl

Szacun Kuchy!
Dzięki za te wszystkie lata!
Powodzenia!

odpowiedz
Real - 26.05.2019 / 02:04, *.chello.pl

Vuco wie wiecej niz my...i tyle...a kto zwolnil Sa Pinto?

odpowiedz
Arek - 26.05.2019 / 13:16, *.tpnet.pl

@Real: Mioduski.

odpowiedz
(L) Żyrardów - 26.05.2019 / 01:44, *.tpnet.pl

niby wszyscy na to czekali,ale i tak jakoś dziwnie,3m się Kuchy!

odpowiedz
(L)ukas - 26.05.2019 / 01:19, *.as13285.net

Pozostaje, życzyć powodzenia,ale tak naprawdę nie tak to powinno wyglądać. M. K powinien pozostać, ponoć Vuko widzi inną osobę w jego miejsce. Czekamy z niecierpliwością.....

odpowiedz
Kukurukuku - 26.05.2019 / 01:18, *.vultr.com

Głowa do góry, Kopczyński wraca, tak że równowaga w drewnostanie zostanie zachowana.

odpowiedz
EdiSolo - 26.05.2019 / 05:02, *.plus.pl

@Kukurukuku: Nic dodać i nic ująć.

odpowiedz
Szpilordzik - 26.05.2019 / 01:12, *.t-mobile.pl

Serce mial ale nic po za tym...jak sie chcialo tak sie gralo.. Bez urazu pod Kuchego... Ale trzeba sie pogodzic i zyczyc dalszych sukcesow... Pozdrawiam z Brzegu opolskiego

odpowiedz
J - 26.05.2019 / 01:09, *.play-internet.pl

Dziękujemy za fajne chwile ale piłkarzem byles słabym

odpowiedz
Jackson - 26.05.2019 / 11:09, *.chello.pl

Michał nie czytaj tych wymiocin. SAM WIESZ JAK BYŁO. Powodzenia.

odpowiedz
swk - 26.05.2019 / 01:03, *.orange.pl

szkoda
dzieki mordo za wszystko !
nie raz uratowałeś dupe tym patyczakom
powodzenia !!




#KuchyKing!!

odpowiedz
Kamevil - 26.05.2019 / 00:42, *.tpnet.pl

Najpierw przejrzyj Jego dokładne statystki A dopiero się wypowiadaj...Kuchy King :*

odpowiedz
Arek - 25.05.2019 / 23:50, *.tpnet.pl

Słyszycie gamonie? Należy mu się duży szacunek. A Wam, jakbym chciał napisać co się Wam należy to pewnie by nie przeszło. Oczywiście to do wszystkich napinających się i jadących po Kuchym. Jeszcze raz, dzięki za wszystko Kuchy i powodzenia!

odpowiedz
zieLeninka - 25.05.2019 / 23:43, *.chello.pl

Kuchy King! Szacun i do zobaczyska Michał w lepszych czasach...

odpowiedz
Kamevil - 25.05.2019 / 23:40, *.tpnet.pl

Będziecie jeszcze płakać po Michale

odpowiedz
Michał - 25.05.2019 / 23:31, *.plus.pl

Kuchy to jest rasowy napastnik. Szkoda że go Legia zniszczyła. Jeszcze będzie królem strzelców tylko niestety nie w Legii a szkoda.

odpowiedz
EdiSolo - 26.05.2019 / 05:10, *.plus.pl

@Michał : Będzie królem strzelców ???? jak bramki będą ruchome, cztery metry w bok i cztery do góry. Z boku będzie siedział facet z wajchą w ręku i wyłapywał strzały Kucharczyka.

odpowiedz
W punkt - 26.05.2019 / 08:00, *.t-mobile.pl

@EdiSolo: hahahahaha dobre

odpowiedz
Mirosław - 25.05.2019 / 23:27, *.chello.pl

Kuchy wykrecił w Legii lepsze liczby niż Deyna, także tyle w temacie hejterzy.
#KuchyKing!!

odpowiedz
Lee - 27.05.2019 / 14:35, *.246.2

@Mirosław:
Kucharczyk:
Lata Klub Wyst. Gole
2008–2009 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 36 (27)
2009–2019 Legia Warszawa 240 (48)
2009–2010 → Świt Nowy Dwór Mazowiecki (wyp.) 25 (13)
W sumie: 301 (88)

Deyna:

Lata Klub Wyst. Gole
1966 ŁKS Łódź 1 (0)
1966–1978 Legia Warszawa 304 (94)
1978–1981 Manchester City 38 (12)
1981–1984 San Diego Sockers NASL 105 (49)
1984–1987 San Diego Sockers MISL 151 (103)
W sumie: 599 (258)

odpowiedz
Zygfryd Panzerfaust - 27.05.2019 / 21:04, *.t-mobile.pl

@Lee: no właśnie Kazik co 3 mecze walił bramkę, a Kuchy prawie co 6 a to dlatego że na 10 strzałów, 9 szło w koronę stadionu, okolice narożnej chorągiewki albo własnego czoła...taka prawda.

odpowiedz
wwwojtecky (L) - 25.05.2019 / 23:21, *.55.162

Kuchy King! Powodzenia

odpowiedz
(L)Łomża(L) - 25.05.2019 / 23:19, *.vectranet.pl

Szkoda, powodzenia!
KUCHY KING!!!

odpowiedz
News⚽️Legia - 25.05.2019 / 23:15, *.204.46

Mr Mioduski naciskany no I dobrze!niech znajdzie nowego Dyrektora Sportowego I nowego kierownika drużyny !

odpowiedz
lilo - 25.05.2019 / 23:13, *.ip-145-239-91.eu

KUCHY JUŻ CZEKAMY NA POWRÓT !!!

odpowiedz
matus007 - 25.05.2019 / 23:12, *.ip-145-239-91.eu

KUCHY,POWODZENIA !!!!, ale trzeba przyznać, że tak trzymał się prawie 10 LAT skubany, ale mi się wydaje że jeszcze wróć

Data do ZAPAMIĘTANIA - 25.05.2019 r.

odpowiedz
Michał - 25.05.2019 / 23:06, *.plus.pl

Zobaczycie że będzie tak jak z Tomkiem Jodłowcem. Jakby nie jego decydująca ostatnia bramka w Piaście to Legia by była mistrzem Polski. NIE POMOGL ZAPIS W KONTRAKCIE ZE NIE MOŻE GRAC Z LEGIĄ. Teraz Kuchy strzeli taką bramkę w innej drużynie i znowu Nasz zawodnik pogrąży Legie. Nasza Legia ma nosa w tych sprawach a dokładniej nasz prezes Pudel.

odpowiedz
EdiSolo - 26.05.2019 / 05:12, *.plus.pl

@Michał: Nie posądzasz chyba Jodłowca że ten strzał był zamierzony, po prostu piłka mu zeszła i chłopina trafił.

odpowiedz
Lee - 27.05.2019 / 14:42, *.246.2

@Michał:

Nie no masz zdecydowaną rację!! W ogóle Legia nie powinna sprzedawać piłkarzy, bo może któryś strzelić bramkę przeciwko Legii w jakimś meczu. Wszyscy kupieni powinni grać do emerytury!

odpowiedz
Maciek - 25.05.2019 / 23:05, *.t-mobile.pl

A kiedy odejdzie sabotazysta i nieudacznik mioduski??

odpowiedz
Jacek Stary Kibic - 25.05.2019 / 23:05, *.chello.pl

Oj nie wygląda to ciekawie

Słaby prezes i slaby trener przeprowadzają zmiany.....

Obawiam się , że Prawdziwy Legionista Vuko, rozpoczyna prawdziwy demontaż Legii, który będzie trudny do zatrzymania.
Po początkowych sukcesach, inni trenerzy, Ci z doświadczeniem , bardzo szybko rozszyfrowali jak ograć początkującego trenera . Skutek wiadomy. Totalny zjazd....

Przeraza mnie, że przebudowę drużyny , w tak trudnym momencie powierzono Trenerowi bez żadnego dośwaidczenia , a także chyba bez polotu taktycznego...

Obawiam się, że prawdziwy Legionista doprowadzi drużynę do prawadziwej ruiny, dlugo trzeb będzie to odbudowywać..
Obym się mylił.
Zaskakujący jest brak umiejętności wyciągania wniosków z niepowdzeń

odpowiedz
Pacho - 25.05.2019 / 23:01, *.55.117

Kucharczyk był zawsze papierkiem lakmusowym Legii. Jeśli grał jako podstawowy zawodnik oznaczało to że Legia ma kłopoty albo jest slaba. Kiedy był zmiennikiem oznaczało to że Legia ma dość dobry skład. Zawsze jako rezerwowy wnosił jakość zmianami na podmęczonego rywala. W ostatnich 2 sezonach jednak Legia miała tak słaby skład że niestety będąc rezerwowym chłopak strzelał niestety nie bramki a fochy.

odpowiedz
Gravesen - 25.05.2019 / 22:48, *.133.236

Jeśli to żart to nie śmieszny.

odpowiedz
Gravesen - 25.05.2019 / 22:48, *.133.236

Jeśli to żart to nie śmieszny.

odpowiedz
Vi'agra - 25.05.2019 / 22:45, *.t-mobile.pl

Liczba Fatalnych zawodników musi się zgadzać wiec teraz pałeczkę przejmuje Agra Viagra :)

odpowiedz
Lesny Dziadek - 25.05.2019 / 22:38, *.play-internet.pl

Z calym szacunkiem, ale Messim czy Lewandowskim to on nie jest. Poza tym moze mial grac w Legii, do emerytury? To jakies chore...

odpowiedz
Johny Mc Kayne - 25.05.2019 / 22:37, *.chello.pl

Nie ,że będę wymagający dla Darka Mioduskiego i dla Vuko....
....ale Panowie teraz muszą nam udowodnić, ze bedzie ktoś bardziej wartościowy.

Co pokazują ostatnie 2 lata wszyscy przecież widzimy a co pokaże najbliższe kilka miesięcy.... zobaczymy....
...

odpowiedz
Wszyscy!Milczeć! - 25.05.2019 / 22:29, *.204.46

Kamevil - 1 godzinę temu, *.tpnet.pl
Jak można w taki sposób traktować Michała przecież ten chłopak wystąpił w 349 meczach Legii strzelił 71goli zaliczył blisko 60asyst może nie był wirtuozem futbolu Ale był ikoną Legii kiedy drużynie nie szło to Michał potrafił sam coś strzelić lub dobrze podać nie mówię że było tak zawsze Ale to potrafił... W naszej lidze jest mało takich skrzydłowych jak Michał.... Powodzenia i życzę sukcesów Kuchy King

odpowiedz
Gienek z Dolnego Emokah - 25.05.2019 / 22:23, *.kompex.pl

Zaraz wróci.

odpowiedz
żegnej, (L)egendo! - 25.05.2019 / 22:19, *.chello.pl

Zaszczuliście Kuchego bydlaki, będziecie się w piekle smażyć!
Michał, dzięki za wszystko - za prawie 350 meczów w Legii i prawie 200 goli i asyst!

odpowiedz
Micha(L) - 25.05.2019 / 22:14, *.chello.pl

Szacun Kuchy!!!! Czekamy!!!!

odpowiedz
LWL - 25.05.2019 / 22:11, *.tpnet.pl

Czy Agra za Kucharczyka zagra ? "L" !!!

odpowiedz
LGZ - 25.05.2019 / 22:08, *.tpnet.pl

Zdrowia i powodzenia ! LEGIA !!!

odpowiedz
LWGZ - 25.05.2019 / 22:06, *.tpnet.pl

R.S.P. nie byl wariatem tylko P.Trenerem naszej LEGII majacym doswiadczenie a obecny P.Trener naszej LEGII bez doswiadczenia jaki jest to wiemy !!!!

odpowiedz
Jelito - 25.05.2019 / 22:00, *.vectranet.pl

Juliusz Kruszankin to był zawodnik!

odpowiedz
L.W.1916 - 25.05.2019 / 21:56, *.chello.pl

Kuchy dzięki za wszystko co zrobiłeś dla Naszej LEGII, dla mnie jesteś i tak Wie(L)ki i oddamy naszemu klubowi i Warszawie. Trzymaj się i powadzenia w nowych klubach. Będę Tobie zawsze kibicował. Pozdrawiam L.W.1916

odpowiedz
Wiśnia - 25.05.2019 / 21:52, *.play-internet.pl

Przecietny biegus, któremu ciezko bylo kopnac prosto pilke. Nie mowiac o jakims crossie, czy lepszym zagraniu.

odpowiedz
Wojo - 25.05.2019 / 22:04, *.t-mobile.pl

@Wiśnia: No tak, to ty powinieneś grać zamiast Kuchego. Zadzwoń do Vuco, na pewno Cię weźmie z kontraktem co najmniej takim jak Jędrzejczyk

odpowiedz
Tomek - 25.05.2019 / 21:48, *.plus.pl

Vuko to jakiś pierd... Furiat. Myślałem że Sa to to był wariat ale ten jest jeszcze gorszy. Do tego kolejny wynalazek bez żadnego doświadczenia trenerskiego

odpowiedz
Legia - 25.05.2019 / 21:42, *.pktele.pl

Może zapomniał, że dla nas liczy się tylko mistrzostwo i musiał odejść ?

odpowiedz
SeboLL - 25.05.2019 / 21:24, *.mm.pl

Jestem Legionista i choć Kucharczyk nie był wirtuozem to jednak byciem Legionisty nie można mu odmówić. Jest we mnie jak Miętowy Kucharz i Szamo i możecie hejtowac ale oddawał serce temu kLubowi. Nikt nie mówi ze jest Brychczym czy Deyna ale szacun Michał ze Byłeś z Nami zwyciężyłeś wywalczyłem te wszystkie trofea. Chylę czoło i mam nadzieje ze będziesz wracał do Nas

odpowiedz
Kamevil - 25.05.2019 / 21:20, *.tpnet.pl

Jak można w taki sposób traktować Michała przecież ten chłopak wystąpił w 349 meczach Legii strzelił 71goli zaliczył blisko 60asyst może nie był wirtuozem futbolu Ale był ikoną Legii kiedy drużynie nie szło to Michał potrafił sam coś strzelić lub dobrze podać nie mówię że było tak zawsze Ale to potrafił... W naszej lidze jest mało takich skrzydłowych jak Michał.... Powodzenia i życzę sukcesów Kuchy King

odpowiedz
Kasztelan - 25.05.2019 / 21:11, *.inetia.pl

Pa Pa - i nie wracaj już nigdy.
Zawodnik który nigdy nie powinien grać w Legii bo jest po prostu na nią za słaby.

odpowiedz
dzida.capri - 25.05.2019 / 21:49, *.chello.pl

@Kasztelan:
No ty jesteś debeściak.

odpowiedz
pezet - 25.05.2019 / 21:10, *.com.pl

Emocjonalnie - ogromna szkoda i strata.

Piłkarsko jednak nie jest to żadna strata.

Kuchy - powodzenia!

odpowiedz
jasio865 - 25.05.2019 / 21:09, *.play-internet.pl

Michał !!!dzięki za wszystko!!!trzymaj się i POWODZENIA!!!!

odpowiedz
Pawel - 25.05.2019 / 21:08, *.orange.pl

Ja sie akurat ciesze. Nie robmy z Kuchego ikony i legendy bo jako zawodnik to moim zdaniem co najwyzej sredni. Ciezki i trudny charakter, ktory widzi Vuko pozwalaja wierzyc ze rozwalal szatnie...

odpowiedz
Kibic(L) - 25.05.2019 / 20:49, *.icpnet.pl

Musicie zrozumieć, że teraz nie licza się zasługi, historia itd. Teraz liczy się wysokość kontraktów i ewentualnie to za ile można kogoś sprzedać. Nieprzedluzenie kontraktów to są setki tysięcy oszczędności miesięcznie. Nawet się nie ludzccie, że w miejsce tych co odchodzą przyjdą nie wiadomo jacy zawodnicy. Wchodzimy w tryb oszczędnościowy i w zdecydowanie chude lata Legii.

odpowiedz
Rafał N. - 25.05.2019 / 20:48, *.t-mobile.pl

Szczerze to myślałem, że Michał długo jeszcze pogra w Legii, ale niestety takie jest życie piłkarza...
Michał, dzięki za wszystko i powodzenia w dalszym etapie kariery. Trzymaj się chłopie i wróć do nas kiedyś, do zobaczenia :-)
KUCHY KING!!!

odpowiedz
Ja - 25.05.2019 / 20:40, *.chello.pl

Wielki smutek mnie ogarnął. Mam nadzieję że niedługo wróci. Kuchy to Legia

odpowiedz
ksieciunio - 25.05.2019 / 20:31, *.chello.pl

Kuchy to historia Legii, dzięki ale włodarzom daje czerwień, to nie fair :( a poza tym jeszcze byłyby jednym z najlepszych no i to serducho dla Legii - tego nie da sie zastąpic, Vuko co ty robisz?????????? Miodek sie nie zna to trudno ale Ty ???????? chcesz Legionistów i wywalasz serducho ????????? no chyba że Miodek Ci kazał, ehhhhhh takie życie, jeszcze wspomnicie Kucharczyka ............

Kuchy wszystkiego Naj....... i wielkie dzięki i szacun !!!!!!!!!!!

odpowiedz
Sss - 25.05.2019 / 20:26, *.t-mobile.pl

Żegnam

odpowiedz
GrzeLeg - 25.05.2019 / 20:20, *.virginm.net

Kuchy dzięki za grę i powodzenia w nowym klubie.

odpowiedz
Jogurt - 25.05.2019 / 20:19, *.chello.pl

Po co Legii zawodnik który jest związany emocjonalnie z klubem-motto osób kierujących klubem. Pinokio przegrał sezon i jeszcze ma zielone światło na budowanie drużyny czyli niekompetencji ciąg dalszy

odpowiedz
Rafal - 25.05.2019 / 20:02, *.play-internet.pl

Kolejny samoboj wybitnego prezesa i dyrektora sportowego, już widzę jak ściągają "lepszego"od Kuchego. A niebawem czeka nas kolejna klęska, wstyd jak odpadniemy z El. do LE!

odpowiedz
Marian - 25.05.2019 / 19:59, *.orange.pl

Kuchy King!
Złą decyzję podejmuję zarząd po raz kolejny... Dziwi mnie Vuko że tak postępuje z Michałem..
Kuchy szacunek!
Powodzenia.

odpowiedz
Kibic - 25.05.2019 / 19:54, *.centertel.pl

To nie jest dobra decyzja.Michał powodzenia.Dzięki za wszystko.Mecz pożegnalny należy się KUCHY KING!!!
Głupio to zabrzmi ale jak nie wyjedziesz do kebabów,to mam nadzieje że zagrasz gdzieś w ekstraklasie,wiadomo zdech,skisła nie wchodzą wogóle w temat.i pier...lniesz bramke Legii to na Ł3 ale by były jaja i mina niby prezesa M

odpowiedz
dario - 25.05.2019 / 19:50, *.mm.pl

skoro Kuchy był tak wspaniały, to dlaczego był tak fatalny ?
oceny po każdym meczu (na tym forum- do sprawdzenia) od lat.... najgorszy lub w trójce najgorszych.

odpowiedz
Kibic Legii od zawsze - 25.05.2019 / 21:39, *.t-mobile.pl

@dario: Oceniają ludzie zazwyczaj mający niskie pojęcie o piłce! TYM NIBYFACHOWCOM wydaje się, że pomocnik musi w każdym meczu mieć 5 asyst i 2 bramki.....Nie widzą ogromu pracy wykonanej przez zawodnika.

odpowiedz
Arek - 26.05.2019 / 00:05, *.tpnet.pl

@dario: statystyki sobie sprawdź, a nie oceny jakichś frustratów. Miłej lektury.

odpowiedz
Ale jaja - 25.05.2019 / 19:49, *.skranetcan.pl

Szkoda chłopaka walczył jak nikt inny
dałby się pociąć za Legie
Widocznie lepsi są Portugalczycy którzy biegają za sędzią w meczu i machaj rękami

odpowiedz
olew - 25.05.2019 / 19:38, *.vectranet.pl

Szkoda ! po pierwsze walczak, po drugie nasz , po trzecie kochał Legię, strzelał mnóstwo ważnych bramek, kiedy inni byli pod sraczką , ten Vuko jest zaślepionym dyktatorem, a wiadomo że we wrześniu wyleci ...

odpowiedz
Kaktus - 25.05.2019 / 19:35, *.tpnet.pl

Czy się nadawał czy nie to osobna kwestia, ale sposób w jaki go Vuko i Legia potraktowali woła o pomstę do nieba...
Koleś zawsze zostawiał serducho na boisku, a potraktowali go jak śmiecia.

odpowiedz
Wojtek - 25.05.2019 / 19:27, *.proflink.pl

Duży błąd, legionista, polak ..

odpowiedz
Kop w KOD - 25.05.2019 / 19:24, *.vectranet.pl

Michał, dzięki za wszystko.

Kuchy king !!!

odpowiedz
Werty - 25.05.2019 / 19:19, *.vectranet.pl

Kuchy King!!! Dzięki za wszystko !!!

odpowiedz
Krystian L. - 25.05.2019 / 19:12, *.chello.pl

Dziękujemy Kuchy tyle lat w L. Czy Było źle czy dobrze i tak Legia się liczy. Jeszcze raz dziękujemy i powodzenia.

odpowiedz
fantom - 25.05.2019 / 19:05, *.chello.pl

Kuchy, dzięki za wszystko i powodzenia!

odpowiedz
oLaf - 25.05.2019 / 19:04, *.vectranet.pl

mimo wszystko: dzięki i powodzenia!!!

Kuchy (podobnie jak Radwa w tenisie) mając pewne ograniczenia (sam byłem jego krytykantem) jednak wyciągnął maxa z tego co Pan go obdarzył!

odpowiedz
TuchowskiDarek - 25.05.2019 / 19:04, *.nux.net

Jako zagorzały kibic Polonii Warszawa jest mi naprawdę przykro co ta Legia wyprawia, wizytówka Polski z takimi osiągnięciami pozbywa się jednego z walczaków. Dla mnie to tragedia.

odpowiedz
Legia(1916) - 25.05.2019 / 18:59, *.chello.pl

Dziękujemy za wszystko Michał, powodzenia w dalszej karierze. Teraz czekamy na dymisję prezesa !!!

odpowiedz
Ibor - 25.05.2019 / 18:56, *.209.128

Widzę masę idiotów wypisujących durnoty.
Żałosny hejt grupy kibiców sukcesu Wy nie macie prawa mienić się Legionistami.
Kuchy zostawił tu kawał swojego sportowego życia i za to pełen szacun.
Nie chce krakać ale jeszcze za nim zatęsknicie .

odpowiedz
Skrz@t - 25.05.2019 / 19:23, *.petrotel.pl

@Ibor: jeszcze będzie lament "Kuchni, królu wróć"

odpowiedz
e(L)vis10 - 25.05.2019 / 18:45, *.t-mobile.pl

Dziś nie pierwszy kwietnia.

odpowiedz
Juri - 25.05.2019 / 18:41, *.centertel.pl

Novikowas za niego i git.

odpowiedz
dzida.capri - 26.05.2019 / 08:45, *.chello.pl

@Juri:
Przecież on pluł na Legię.

odpowiedz
Lopez - 25.05.2019 / 18:41, *.centertel.pl

Piekna wiadomość, nie wiem jakim cudem tak słaby zawodnik był tyle czasu w klubie, nie mogąc już patrzeć na jego fatalną grę zaprzestałem od dwóch sezonów chodzić na mecze i chodziłem tylko na te w którym było pewne że on nie zagra bo nie mogłem patrzeć na to co on wyprawia na boisku , cieszę się że w końcu będę mógł wrócić na stadion.

odpowiedz
Rozbawiony - 25.05.2019 / 18:55, *.t-mobile.pl

@Lopez : ty chyba masz niewielkie pojęcie o pilce-może zajmij się czymś innym.

odpowiedz
dzida.capri - 25.05.2019 / 18:59, *.chello.pl

@Lopez :
Trochę pokory GAMONIU.

odpowiedz
Dzięki Kuchy - 25.05.2019 / 19:41, *.play-internet.pl

@Lopez : hahahahahaha "chodziłem tylko na te w którym było pewne że on nie zagra bo nie mogłem patrzeć na to co on wyprawia na boisku" hahahahahahahahahaha
Hahahahahahahahahaha
Jakie to żałosne

odpowiedz
Gonzo - 25.05.2019 / 20:22, *.t-mobile.pl

@Lopez : ja chodzilem akurat, gdy mialem pewnosc ze gra. Mielismy polewke na zylecie jak pilka sie odbijala od niego jak od debowych drzwi hehe...

odpowiedz
OFF - 25.05.2019 / 22:32, *.vectranet.pl

@Lopez : zrób polerkę berła po same pomidory tęczowemu przyjacielowi...

odpowiedz
Arek - 26.05.2019 / 00:09, *.tpnet.pl

@Lopez : jak dla mnie to wcale możesz nie wracać gamoniu. Takich tu nie trzeba.

odpowiedz
Bubi - 25.05.2019 / 18:27, *.69.101

Krzyżyk na drogę

odpowiedz
gazza - 25.05.2019 / 18:26, *.inetia.pl

Tyle lat ten mierny piłkarz był w naszym klubie...Dobrze że Vuko pogonił go w końcu.

odpowiedz
ginpasterz - 25.05.2019 / 19:26, *.202.2

@gazza: Vuko pogonil - żart chyba. Trener Vukovic to nie ma nic do gadania. We wrześniu nie będzie trenerem. Odpadniemy z pucharów w drugiej rundzie najdalej w trzeciej. A w lidze okolice 10 miejsca.
Nie ma znaczenie czy będzie Kucharczyk czy nie. Jak może robić przebudować zespół ktoś kto nie prowadził seniorów przez sezon. Będzie dramat

odpowiedz
GCW - 25.05.2019 / 18:25, *.play-internet.pl

Dzięki za te wszystkie lata i za to co zrobiłeś dla Naszego Klubu. Powodzenia. Teraz tylko niech prezesina odejdzie i będzie bajka !

odpowiedz
XD - 25.05.2019 / 18:25, *.centertel.pl

Jesteście ku...wa bez klasy zero szacunku dla Kuchego.
Zamiast go godnie pożegnać to zrobiliście tojak zwykli idioci.
Ja rozumiem że nie był jakimś geniuszem ale ku...wa tyle sezonów w LEGII A wy tak się zachowujecie wobec niego.ŻENADA.
Oddał by życie za LEGIE .
Brak Klasy Żenada i tak się właśnie żegna legendy ????!!!!!!

odpowiedz
:D - 25.05.2019 / 18:29, *.orange.pl

@XD: No tak jak Aco, a wszyscy go już cisną jak burą s....

odpowiedz
Bródno - 25.05.2019 / 18:51, *.play-internet.pl

@XD: 100% poparcia, odchodzi legenda czy to się komuś podoba czy nie.

odpowiedz
Kibic Legii od zawsze - 25.05.2019 / 18:58, *.t-mobile.pl

@XD: Masz rację! Widzisz, jacy są ci niby kibice Legii!DNO!!!

odpowiedz
XD - 25.05.2019 / 19:30, *.chello.pl

@Kibic Legii od zawsze: Ja mówię o klubie bo my kibice nie mieliśmy jeszcze okazji

odpowiedz
Olo - 25.05.2019 / 18:23, *.skybroadband.com

Powiem tak Kuchy szybki napewno zawsze grał na maksa i faktycznie legionista długo u nas był ale żeby on w bramkę trafił to jak 5 w Lotto!

odpowiedz
mario(L) - 25.05.2019 / 18:20, *.play-internet.pl

Nareszcie.......

odpowiedz
(L) Bemowo - 25.05.2019 / 18:20, *.centertel.pl

Wirtuozem nie był, ale ile strzelił ważnych bramek dla Legii. Prawda jest taka że wszyscy jadą po Kuchym a popatrzcie ile gwiazd przewinęło się przez Naszą Legię przez 9 lat gry Kuchego i nie dali tego co sam Kucharczyk. Uważam że każdy kibic ma prawo do własnego zdania, opinii i komentowania piłkarzy. Jednak z całym szacunkiem do każdego kibica ale uważam że jest za dużo negatywnych opinii na temat Michała, w momencie kiedy odchodzi z Legii. Czy uważacie że Kuchemu nie należało się godne pożegnanie chociażby po prostu krzyknąć z trybun kilka razy Michał Kucharczyk... i dziękujemy, dziękujemy, dziękujemy. Chyba nie z przypadku wziął się okrzyk Kuchy King, tylko jak strzelał te gole i to w ważnych meczach. Uważam że takie zachowanie negatywne, Nas albo części z Nas w stosunku do Kuchego jest niesprawiedliwe. Jaki był Kuchy w tych 9 latach taki był, ale opamiętajmy się, nie zniżajmy się do poziomu pudla i po prostu podziękujmy temu chłopakowi za grę dla Naszego ukochanego klubu Legia.

odpowiedz
Rio - 25.05.2019 / 18:13, *.oxynet.pl

Pierwsze poważne wzmocnienie przed następnym sezonem.
Mimo wszystko, dziękujemy !

odpowiedz
Krawcu - 25.05.2019 / 18:09, *.t-mobile.pl

Ku...wa, spójrzcie że to był zawodnik z liczbami. Może drewniany, ale ostatnie mecze pokazały że na pewno nie ma nikogo lepszego - żadnego wygranego męczy na 4...

odpowiedz
kolos - 25.05.2019 / 18:03, *.ngi.it

Jak mawiał Paweł Zarzeczn: "Gdyby Kucharczyk potrafił grać w piłkę, to z jego szybkością grałby w Barcelonie. A że nie potrafi, to gra w Legii". Nic celniejszego nie można o nim powiedzieć. Nie mówmy o nim jak o legendzie, bo nie przystaje to do prawdziwych legend tego klubu.

odpowiedz
krys008 - 26.05.2019 / 07:55, *.serv-net.pl

@kolos: Paweł Zarzeczny to był gość, półtora gościa! Nie zawsze się z nim zgadzałem, ale uwielbiałem słuchać. Nie p...ł się w tańcu.

odpowiedz
Souza - 25.05.2019 / 17:57, *.t-mobile.pl

Byłeś moim ulubionym zaw
odnikiem ciekawi mnie jedna sprawa kogo mamy na twoje miejsce oby nie było jak z Czerwińskim Powodzenia

odpowiedz
bal na Titanicu - 25.05.2019 / 17:54, *.chello.pl

Kolejny piłkarz odchodzi,nikt konkretny nie przychodzi.Żadnych wzmocnień,przy całym szacunku to 33-letni Jodła nie wygra nam ligi

odpowiedz
ciajek - 25.05.2019 / 17:52, *.net.pl

moi wnukowie to piąte pokolenie kibiców Legii.Nigdy by mi nie przyszło do głowy by tak jechać po piłkarzu mojej drużyny, tym bardziej, że tak się z Nia identyfikuje i oddaje całe serducho na boisku.Tylko najgorsze frędzle mogą tak żle pisać i nie doceniać Jego udziału w sukcesach Legii.
KUCHY KING

odpowiedz
arti - 25.05.2019 / 17:46, *.wolomin.net

I zaczyna się spadek do pierwszej ligi

odpowiedz
7775 - 25.05.2019 / 17:43, *.tpnet.pl

Ludzie dajcie sobie trochę na luz, chłopak dawał z siebie wszystko w momentach gdy większość drużyny miała już mecz i wynik zupełnie gdzieś. Może wirtuozem nie jest, ale nie tak się powinno traktować piłkarza który ma tyle na legijnym koncie. Kuchy powodzenia w dalszej karierze!

odpowiedz
Pepe - 25.05.2019 / 17:50, *.chello.pl

@7775:
Z tym, że zrobili z niego kozła ofiarnego, to masz rację, ale z tym że dawał z siebie wszystko, to sporo przesadziłeś.

odpowiedz
7775 - 25.05.2019 / 18:00, *.tpnet.pl

@Pepe: To przelicz sobie momenty kiedy wszyscy usiedli już na dupach a Kucharczyk jeszcze próbował. OK, nie twierdzę, że zawsze był święty - nikt nie jest i wielu z nas zdarza się odpuścić. Oceniam to przez pryzmat 9 lat jego gry w Legii a nie przez poszczególne przypadki. Nie wybielam go, ale tak jak powiedziałeś - nie róbmy z tego piłkarza kozła ofiarnego bo 90% komentarzy jest w tonie takim jakby to on był winny wszystkiemu co jest nie tak w Legii.

odpowiedz
Bravissimo - 25.05.2019 / 17:35, *.t-mobile.pl

Brawo Kuchy, zabierz jeszcze ze sobą do kebabów Jędze, Chinola, i Treneirovića.

odpowiedz
Misiek - 25.05.2019 / 17:35, *.play-internet.pl

Po strzale Kucharinhio z ajaxem kiedy z 5m przeniósł nad bramka i nad trybuna rodzinną , piłka wpadła do kanalku piaseczynskiego, to są fakty i ludzie w klubie mogą to potwierdzić.dodam tylko że piłkę widziano ostatni raz na tamie we włocławku, z tego strzału będę go tylko pamiętał

odpowiedz
Bródno - 25.05.2019 / 18:56, *.play-internet.pl

@Misiek : jaka ksywa taki komentarz ....uszko mu się odlepiło temu misiu ...

odpowiedz
Zyga - 25.05.2019 / 21:50, *.t-mobile.pl

@Misiek : ta piłka już dryfuje k/Gotlandii wraz z masą innych piłek, które zmarnował nam ten paralitikos, w jakże ważnych momentach.

odpowiedz
Bródno - 26.05.2019 / 02:03, *.play-internet.pl

@Zyga: kolejny znawca...

odpowiedz
Orti - 25.05.2019 / 17:32, *.com.pl

Dzięki za bramkę u ruskich ale kilka lat za długo w Legii.

odpowiedz
News dekady - 25.05.2019 / 17:32, *.t-mobile.pl

Finitos paralitos fataleiros.

odpowiedz
ciajek - 25.05.2019 / 17:54, *.net.pl

@News dekady:
ty to chyba jesteś z Mielce

odpowiedz
Sig - 25.05.2019 / 17:27, *.chello.pl

Powodzenia Michał. Masz wiecej trofeów niż Piast, Lechia, Jagielonia, Arka razem.

odpowiedz
M4 - 25.05.2019 / 17:22, *.chello.pl

Tak! Tak! Tak!

odpowiedz
Gienek - 25.05.2019 / 17:11, *.play-internet.pl

Michał dzięki, ale to był najwyższy czas...

odpowiedz
RafaL - 25.05.2019 / 17:07, *.57.86

Patrzac na kto odchodzi lub odszedl, zastanawia mnie kim my bedziemy grac w nadchodzacym sezonie.....
Kuchy dzieki za wszystko!
Kuchy KING!!!

odpowiedz
wawa fan - 25.05.2019 / 16:54, *.vectranet.pl

Alleluja! Tyle lat czekania na taką wiadomość!

odpowiedz
zaba285 - 25.05.2019 / 16:42, *.lukman.pl

fatalna wiadomość ;) Agra za niego i będą puchary

odpowiedz
dejnee3 - 25.05.2019 / 16:36, *.plus.pl

Wszystkiego najdłuższego prucz drogi hamowania Kuchy Kingu

odpowiedz
Bear - 25.05.2019 / 16:28, *.orange.pl

Dzięki Kuchy za te wszystkie lata.
Nie byłeś wirtuozem futbolu , ale byłeś Legionistą i starałeś się na tyle ile mogłeś, i za to dzięki !

odpowiedz
Echhh - 25.05.2019 / 16:23, *.chello.pl

Teraz beda na niego mowic Kuchy Kral

odpowiedz
AliMario - 25.05.2019 / 16:20, *.tpnet.pl

No i dobrze, obie strony powinny być zadowolone.

odpowiedz
Książę Nocy - 25.05.2019 / 16:10, *.inetia.pl

Ja Ci za nic Kuchy nie dziękuję. Ile włosów mi wypadło przez Twoją żałosną grę, to wiem tylko ja. Serca dla Legii Ci nikt nie odmówi ale myślę, że dużo osób odczuło ulgę.. Trzymaj się i powodzenia na nowej drodze.

odpowiedz
Darek - 25.05.2019 / 16:10, *.t-ipconnect.de

Vuko obalil pierwszy mit.Brawo.
Dziękuję panie Kucharczyk za wszystko.Powodzenia zycze.Kupic kwiaty,zrobic pamiatkowe zdjecie.Niech Kucharczyk jedzie do Turcji.Z dala od ojczyzny.Bez rodziny.Zapewne tez bez jezyka.Dopiero doceni to co mial i zobaczy jak wyglada zycie na obczyźnie.Posmakuje zycia.
Kazdy koniec jest poczatkiem czegos nowego.

odpowiedz
maaciekw - 25.05.2019 / 16:09, *.orange.pl

a nie można było podpisać kontraktu i sprzedać?

odpowiedz
Lopez - 25.05.2019 / 16:22, *.centertel.pl

@maaciekw:
Przez lata za tą oferme nie było żadnej oferty więc raczej nikt by go nie chciał kupić, jego miejsce jest w trzeciej lidze

odpowiedz
Bubba - 25.05.2019 / 16:56, *.tpnet.pl

@maaciekw: za duże ryzyko że nikt go nie weźmie, a jesteśmy w takiej sytuacji że ryzyko trzeba minimalizować

odpowiedz
Lopez - 25.05.2019 / 15:59, *.centertel.pl

Mioduski zyskał dużego plusa u kibiców pozbywając się tego drewniaka który od lat był najsłabszym ogniwem w drużynie

odpowiedz
Lodża szyderców 2019 - 25.05.2019 / 16:04, *.chello.pl

@Lopez : Zyska jeszcze większego plusa jak w miejsce Kucharczyka przyjdzie kolejny Agra.Ale jak mawiał pewien Bolek,są plusy dodatnie i plusy ujemne

odpowiedz
ciekawe kogo kupią za niego? - 25.05.2019 / 15:58, *.chello.pl

Za Carlitosa przyjdzie Sanogo?
Za Cafu przyjdzie Kopczyński?
Za Kuchego drugi Agra?
Za Hlouska młodszszy Żyro?
Strach się bać,drżyj ekstraklaso.Jeszcze wielu zatęski za Kuchym,tak jak teraz wielu tęskni za Leśnym.

odpowiedz
BRL - 25.05.2019 / 15:56, *.play-internet.pl

Z jednej strony za wszystkie litry potu szacunek, grał u każdego trenera.
Z drugiej ciężko to nazwać szacunkiem, ale powiedzenia, nie będę tęsknił, jak ja się k...a cieszę!

odpowiedz
krys008 - 25.05.2019 / 15:55, *.serv-net.pl

Dziękujemy, powodzenia w dalszej karierze. Tyle.

odpowiedz
Rob72 - 26.05.2019 / 07:04, *.online.no

@krys008: Karierę to robi Robert Lewandowski , nawachales się czegoś.

odpowiedz
krys008 - 26.05.2019 / 08:03, *.serv-net.pl

@Rob72: 10 lat w Legii, reprezentacja Polski. Tak kariera chłopcze i zluzuj gumę w majtach, bo Ci żyłka strzeli.

odpowiedz
ciekawe kogo kupią za niego? - 25.05.2019 / 15:50, *.chello.pl

A teraz niech sprowadzą za niego drugiego Agre i walczymy w przyszłym sezonie o utrzymanie

odpowiedz
Kibolek - 25.05.2019 / 15:44, *.telefonica.de

Kuchy dzięki za wszystko . Agra frajerze z protezami następny musisz być ty A po tobie ten NIEUDACZNIK MIODUSKI

odpowiedz
Jacekjacula - 25.05.2019 / 15:57, *.mgk.pl

@Kibolek: Agra!!! A gra?

odpowiedz
Biała Łapa - 25.05.2019 / 15:42, *.chello.pl

Dziękuję za 9. sezonów przyzwoitej gry, na miarę własnych możliwości.
Powodzenia w nowym klubie.
Coś się kończy, a coś się zaczyna...

odpowiedz
Bismarcka - 25.05.2019 / 16:03, *.t-mobile.pl

@Biała Łapa: Coś się kończy coś zaczyna arka gdynia k...a swinia

odpowiedz
Marszałek Koniew - 25.05.2019 / 22:19, *.chello.pl

@Bismarcka :
Soczyście zamanifestowałeś swoją obecność na forum, tylko nie bardzo rozumiem co Kuchy ma wspólnego z Arką?!
Sezonowy poeto, oświeć nas...

odpowiedz
Ding - 25.05.2019 / 15:40, *.chello.pl

Idzie być Kucharczykiem u kogoś innego :-D

odpowiedz
Tom - 25.05.2019 / 15:39, *.mm.pl

Nareszcie doczekałem tego dnia, szkoda że dopiero teraz ponieważ powinien odejść z Legii już kilka lat temu.

odpowiedz
Sam - 25.05.2019 / 15:49, *.centertel.pl

@Tom: dokładnie, jeszcze ten paralityk na Sz

odpowiedz
Rdzenny - 25.05.2019 / 15:39, *.centertel.pl

Gdzie odchodzi?

odpowiedz
zduneq@gmail.com - 25.05.2019 / 15:47, *.play-internet.pl

@Rdzenny :
To chyba jakaś tajemnica bo dziwnym trafem nie podają tego.A zawsze było info gdzie odchodzi dany Kopacz.

odpowiedz
Doru - 25.05.2019 / 16:10, *.play-internet.pl

@Rdzenny : a kto by chciał takiego drewniaka, chyba, że do podawania piłki, ale do tego trzeba umieć prosto kopnąć piłkę a to Kucharczykowi przychodziło wielkim bólem :)

odpowiedz
Bubba - 25.05.2019 / 16:59, *.tpnet.pl

@Rdzenny : koniec kariery bo kto go weźmie

odpowiedz
Lopez - 25.05.2019 / 15:37, *.centertel.pl

Piękna wiadomość bo od lat nie dało się patrzeć ba jego fatalną grę.

odpowiedz
Zawierciok - 25.05.2019 / 15:36, *.amazonaws.com

KUCHY dzięki za WSZYSTKO!!!!

odpowiedz
zorientowany - 25.05.2019 / 15:35, *.plus.pl

Cała Żyleta żegna legendę Legii Michała Kucharczyka!!!

odpowiedz
Kabanos - 25.05.2019 / 16:19, *.224.231

@zorientowany: ostatnia Legenda w tym klubie byl Artur Boruc i dlugo nikogo takiego nie bedzie. Skonczmy z naduzywaniem tego Okreslenia.

odpowiedz
mi - 25.05.2019 / 17:22, *.chello.pl

@zorientowany: jaka legenda ? Legenda to Pan Brychczy, Pan Deyna. Nie róbmy z każdego przeciętnego grajka legendy. Może 18 też zostanie tylko dla Kucharczyka ?
Żenada.

odpowiedz
tomiacab - 27.05.2019 / 06:23, *.virginm.net

@zorientowany: legendę?

odpowiedz
PerfeKt - 25.05.2019 / 15:31, *.chello.pl

Nie płacz Kuchy bo tu miejsca brak
Na twe babskie łzy
Telewizor, kebab, Enklawa
To twój marzeń szczyt
Hej kibole szydzą znów
Wciąż nie dają żyć
Więc uciekaj z Legii już
I nie wracaj mi

Ref.:
Żegnam was już wiem
Nie zawale Legii więcej spraw
Idę sam właśnie tam
Bo mnie nie chcą tu

odpowiedz
Xlc - 25.05.2019 / 15:34, *.t-mobile.pl

@PerfeKt: baranościano terapia Ci już nie pomaga, weź rozbiegi 2 razy dłuższe ;)

odpowiedz
Adam - 25.05.2019 / 15:40, *.centertel.pl

@PerfeKt: braaaawo! Ale się napracowales jestem pod wrażeniem. Piszesz chyba piosenki dla Rysia rynkowskiego pełen profesjonalizm pijcie dalej w jego haciendzie i nie wychodzcie na światło dzienne.

Kuchy dziękujemy!

odpowiedz
Wa(L)us - 25.05.2019 / 15:41, *.t-mobile.pl

@PerfeKt: Piękne. Brawo

odpowiedz
Skomor - 25.05.2019 / 16:59, *.centertel.pl

@Wa(L)us: a dla mnie Kuchy King

odpowiedz
Bródno - 26.05.2019 / 12:30, *.play-internet.pl

@PerfeKt: szkoda na ciebie słów więc krótko... turbodebilu

odpowiedz