REKLAMA

Legia 4. w drużynowych mistrzostwach Polski

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Krakowie odbyły się szermiercze mistrzostwa Polski seniorów, w których startowało trzech zawodników Legii. W szpadzie najbliżej strefy medalowej był Seweryn Brzozowski, który ukończył mistrzostwa na miejscu siódmym. Tomasz Szczepanowski był 22, a 27. Artiom Gripas. W rywalizacji drużynowej nasz zespół w składzie Brzozowski, Gripas, Szczepanowski zajął miejsce czwarte.

Przed dwoma laty, szpadziści Legii wywalczyli złoty medal Drużynowych Mistrzostw Polski.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.