REKLAMA

Wyniki konkursu Wygraj KOPA!

Redakcja

W wiosennej edycji konkursu Wygraj KOPA wzięły udział 646 osób. Najwięcej punktów zdobył i tym samym zwyciężył pawlo79. Wygrywa on oryginalną koszulkę meczową ufundowaną przez Legię Warszawa. Drugie miejsce przypadło Yastschomp, a trzecie sieka8. Ponadto przez całą rundę co kolejkę wygrywaliście bilety na mecze Legii rozgrywane przy Łazienkowskiej.

Wszystkim zwycięzcom gratulujemy. Pozostałym dziękujemy za rywalizację i zapraszamy na kolejną edycję latem!

Klasyfikacja końcowa Wygraj KOPA
1. pawlo79 - 137 pkt. (oryginalna koszulka Legii Warszawa z sezonu 2018/2019)
2. Yastschomp - 134 pkt. (legijny t-shirt, szalik)
3. sieka8 - 133 pkt. (legijny t-shirt)


Pełna klasyfikacja konkursu

Wszystkim zwycięzcom wyślemy informacje o nagrodach na skrzynki pocztowe.

fot. Legia Warszawa


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Jony - 29.05.2019 / 16:04, *.t-mobile.pl

Redakcjo, a kiedy powrót ligi typerow ? :)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.