Kispest Budapeszt na finale Pucharu Węgier z Videotonem
REKLAMA

NSŚ: Finały krajowych pucharów 2018/19 (4)

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Podczas finału Pucharu Szkocji grupa Green Brigade zaprezentowała dwie oprawy. Pierwsza z nich to pelerynki tworzące liczby 5 oraz 9, w nawiązaniu do numerów, z jakimi podczas finału europejskich pucharów w Lizbonie (25 maja 1967 roku) zagrali Billy McNeill (kapitan) oraz Stevie Chalmers (strzelec zwycięskiej bramki). Druga prezentacja - kartoniada "Tre(3)ble" nawiązywała do trzeciego z rzędu sezonu, w którym Celtic zdobywa zarówno mistrzostwo, jak i krajowy puchar. Ultrasi Celtiku odpalili także trochę pirotechniki.

Finał Pucharu Węgier rozegrano na stadionie Ferencvarosu, a zmierzyły się w nim stołeczny Kispest oraz Videoton. Fani z Székesfehérvár, którzy od dłuższego czasu protestują przeciwko zmianie nazwy klubu, tym razem stawili się na trybunach, organizując wspólny przemarsz na stadion. Videoton, wspierany tego dnia przez Debreczyn, bez oprawy. Fani Kispestu na stadion udali się w pochodzie i zaprezentowali konkretny pokaz pirotechniczny, odpalając race i świece dymne.

Poprzednie kibicowskie relacje ze stadionów Polski i świata w dziale Na stadionach.

Kispest Budapeszt na finale Pucharu Węgier z Videotonem (w Budapeszcie):


Videoton na finale Pucharu Węgier z Kispestem (w Budapeszcie):Celtic Glasgow na finale Pucharu Szkocji z Hearts:


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.