REKLAMA

Ambulans dla WSDD: Aukcja koszulki Kuchy King

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Dobrzy Ludzie przygotowali kolejną aukcję, z której cały zysk zostanie przeznaczony na zakup ambulansu dla szpitala dziecięcego przy ulicy Mikołaja Kopernika w Warszawie. Tym razem na licytację trafiła koszulka "Kuchy King" z własnoręcznym podpisem Michała Kucharczyka. Zachęcamy do licytacji, która potrwa do najbliższej niedzieli do godziny 19:16.

Wszystkich, którzy chcą wesprzeć inicjatywę kibiców Legii, zapraszamy również do wpłat na specjalnie dedykowane zbiórce konto: 15 1090 2590 0000 0001 3452 8445 z dopiskiem "AMBULANS dla WSDD".


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Ja - 01.06.2019 / 14:38, *.chello.pl

@DZ : kolego, kogo obchodzi to kto przypisuje sobie sukces? Najważniejsze jest to, że kupiona została karetka. Opanuj się ze swoimi uprzedzeniami.

odpowiedz
Taran - 31.05.2019 / 14:10, *.cyfrowypolsat.pl

Witam wszystkich... Czy ktoś się orientuje czy prowadzona jest zbiórka maskotek i zabawek ????

odpowiedz
DZ - 30.05.2019 / 20:22, *.centertel.pl

Oby Dobrzy (L)udzie nie zapraszali do akcji mioduskich, bo znowu przypiszą sobie ten sukces tak, jak przy poprzedniej kartce.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.