REKLAMA

W piątek nabór do kobiecej drużyny rugby

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W najbliższy piątek, 14 czerwca o godzinie 20:15 na bocznym boisku Legii przy ulicy Łazienkowskiej 3, odbędzie się nabór do kobiecej drużyny rugby Legii Warszawa. Zapraszamy dziewczyny chętne do trenowania rugby w barwach naszego klubu. Wzięcie udziału w naborze, jak i regularne treningi w naszym klubie są bezpłatne.przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
nieładnie - 24.06.2019 / 19:51, *.tpnet.pl

singiel won z Legii sprzedajna ****

odpowiedz
Kamila - 10.06.2019 / 16:32, *.36.116

Ruda Pani jeszcze gra? :p chętnie przyjdę na trening jak będzie ;)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.