Bayern Monachium na finale Pucharu Niemiec z RB Lipsk
REKLAMA

NSŚ: Finały krajowych pucharów 2018/19 (5)

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W ostatnich dniach rozegrano kolejne finałowe spotkania krajowych pucharów - w Słowenii, Niemczech, Albanii oraz Portugalii. Kibicowsko najciekawsze drużyny w danym kraju zmierzyły się w słoweńskim Celje. Liczebność fanów Mariboru oraz Olimpiji Ljubljana w pełni oddaje możliwości obu ekip. Zarówno "Green Dragons", jak i "Ultras Maribor" odpalili pirotechnikę. Z ekipą ze stolicy, obecna także delegacja Olimpii Warszawa z płótnem "Olimpijczycy - Green Dragons. Wodka connecting people".

Finał pucharu Portugalii rozegrano blisko Lizbony, ale fani Sportingu i Porto otrzymali na nie bardzo podobną liczbę biletów. Na trybunach dominowały niewielkie sektorówki i trochę pirotechniki, czyli wszystko w iście portugalskim stylu ultras. Fani Bayernu na finale krajowego pucharu w Berlinie zaprezentowali dwie oprawy oraz transparent skierowany do przyjezdnych - "Fuck RB". Albański finał pomiędzy Kukesi i KF Tirana nie wzbudził większego zainteresowania z obu stron. Kukesi w bardzo słabej liczbie, ale i "Tirona Fanatics" nie pokazali pełni swoich możliwości.

Poprzednie kibicowskie relacje ze stadionów Polski i świata w dziale Na stadionach.

Maribor na finale Pucharu Słowenii z Olimpiją Ljubljana (w Celje):Olimpija Ljubljana na finale Pucharu Słowenii z Mariborem (w Celje):KF Tirana na finale Pucharu Albanii z Kukesi (w Elbasanie):


FK Kukesi na finale Pucharu Albanii z Tiraną (w Elbasanie):


Bayern Monachium na finale Pucharu Niemiec z RB Lipsk (w Berlinie):RB Lipsk na finale Pucharu Niemiec z Bayernem Monachium (w Berlinie):Sporting Lizbona na finale Pucharu Portugalii z FC Porto (w Oeiras):

FC Porto na finale Pucharu Portugalii ze Sportingiem Lizbona (w Oeiras):
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.