fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

NS: Zebrano 106 tys. złotych na oprawy!

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Nieznani Sprawcy ogłaszali w rundzie mistrzowskiej akcję Mistrz na stówę, w ramach której planowali zebranie 100 tysięcy złotych na oprawy, przy okazji trzech meczów rundy mistrzowskiej. Ostatecznie, ze względu na liczne choreografie w rundzie wiosennej, zbiórka prowadzona była na wszystkich czterech meczach Legii przy Ł3 w rundzie finałowej, a do puszek trafiło, bagatela 106 tysięcy 300 złotych!

"Oczywiście bardzo bardzo serdecznie Wam za to dziękujemy. I nie jest to "takie o" dziękujemy, bo tak wypada napisać. Jesteśmy Wam za to szczerze i z całego serca wdzięczni. Zbiórki w ostatnim czasie robimy co mecz.
Co mecz możemy liczyć na Wasze wsparcie i zrozumienie. Dzięki temu, że nie omijajcie puszek, jesteśmy w stanie robić wszystko z takim rozmachem i częstotliwością jak ostatnio. Uważamy, że Legia Warszawa na to zasługuje.
Co więcej, głęboko wierzymy, że to, co wspólnie tworzymy na trybunach naszego stadion przyciąga i dalej będzie przyciągało kolejne pokoleniach fanatyków. Razem musimy o to walczyć każdego dnia. Mamy nadzieje, że widząc to, co działo się na Żylecie w tym sezonie nie żałujecie ani złotówki wrzuconej do puszki. A już teraz uczciwie możemy Was uprzedzić, że pewnie nowy sezon zaczniemy od... kolejne zbiórki. Niestety, ale po pewnym listopadowym meczu i maratonie opraw NaSz ultrasowski budżet jest dalej w fatalnej kondycji. Jednak znając Was i widząc, na co możemy liczyć z Waszej strony, jesteśmy pełni optymizmu! Teraz oczywiście wszyscy w nerwach oczekujemy na 19.06 i ruszamy w świat ;) Dzięki!" - poinformowali Nieznani Sprawcy.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.