Ariel Mosór - fot. Raffi / Legionisci.com

Terminy półfinałów CLJ U-17 i CLJ U-15

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Juniorzy Legii zapewnili sobie w weekend wygraną w grupie A rozgrywek U-17 i tym samym awans do półfinału mistrzostw Polski w tej kategorii wiekowej. Legioniści w 1/2 finału zmierzą się z Zagłębiem Lubin. Pierwsze spotkanie zaplanowano na najbliższy piątek, 7 czerwca na godzinę 12:00 w Lubinie, zaś rewanż odbędzie się w czwartek, 13 czerwca o godzinie 18:00 - mecz ten odbędzie się na bocznym boisku przy Łazienkowskiej.

Zwycięzca dwumeczu zagra w finale z Koroną Kielce lub Lechem Poznań - w Kielcach lub Popowie. Ostatni raz Legia grała o medale MP U-17 w 2011 roku, gdy srebro zdobyła drużyna rocznika 1994/5. Trenerem drużyny juniorów młodszych jest Grzegorz Szoka.

Z kolei w półfinałach Mistrzostw Polski U-15 (rocznik 2004 i młodsi) Legia spotka się z AP 21 Kraków. Pierwszy mecz w sobotę 8 czerwca na bocznym boisku przy Łazienkowskiej o 15:00, a rewanż w czwartek 13 czerwca w Krakowie, o godzinie 17:00.

W drugim półfinale tej kategorii wiekowej zmierzą się Pogoń Szczecin i Śląsk Wrocław. Dla Legii jest to pierwsza okazja do walki o medale Mistrzostw Polski U-15 od utworzenia rozgrywek ogólnopolskich w tej kategorii wiekowej. Trenerem drużyny Legii jest Rafał Gębarski.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
do Redakcji - 03.06.2019 / 15:03, *.centertel.pl

czy ewentualny finał CLJ U-17 planowany jest na boisku głównym?

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.