Jan Oleksów - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Legia zagra baraż o utrzymanie w ekstraklasie

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Piłkarze wodni Legii rozgrywki ekstraklasy zakończyli w ostatni majowy weekend i w sezonie 2018/19 uplasowali się na ostatnim, szóstym miejscu. O pozostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej, legionistom przyjdzie rozegrać baraż z najlepszym zespołem I ligi, czyli KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

Gospodarzem dwumeczu będzie Legia, a spotkania rozegrane zostaną w dniach 15-16 czerwca na basenie przy ulicy Potockiej 1 w Warszawie.

KSZO zapewniło sobie wygraną w I lidze w turnieju, który rozgrywany był w ostatni weekend w Ostrowcu Świętokrzyskim. O końcowej wygranej ostrowian, zdecydowały małe punkty pomiędzy trzema drużynami - KSZO minimalnie wyprzedziło Neptun Uniwersytet Łódzki oraz AZS Uniwersytet Warszawski. W barwach KSZO występuje m.in. Maciej Iwoła, który jeszcze niedawno reprezentował barwy naszego klubu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
M - 05.06.2019 / 08:39, *.play-internet.pl

Maciek Iwoła w Legii? To nie grzech ale wstgd

odpowiedz
Ja - 04.06.2019 / 14:37, *.252.110

Jeśli wspominacie o Maćku Iwole, w kontekście tego, że grał ostatnio w Legii, należałoby dodać, że jest on wychowankiem KSZO :-)
I jeszcze jedno - ostrowczan, a nie ostrowian (Ostrów)

odpowiedz
Poznaniak - 04.06.2019 / 12:10, *.play-internet.pl

Dawać KSZO

odpowiedz
L - 04.06.2019 / 09:28, *.play-internet.pl

Będzie organizowany doping? Może sekcyjni fanatycy by się za to zabrali? Mój kumpel gra w tej drużynie i chętnie przyjdę wesprzeć chłopaków.

odpowiedz
Olo - 03.06.2019 / 18:49, *.chello.pl

@LEGIONISTA: Nie ćpaj więcej!

odpowiedz
LEGIONISTA - 03.06.2019 / 14:46, *.orange.pl

ODBUDOWANALEGIA,TODOBRYPROGNOSTYK.JAGADOSTANIEPODUPIE

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.