REKLAMA

Pięć medali w PP w Gdyni

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Pięć medali wywalczyli judocy Legii podczas zawodów Pucharu Polski, które odbyły się w Gdyni. W kategorii juniorów, brązowy medal wywalczył Jakub Witkowski (-73kg), wśród juniorów młodszych Oskar Rogalski (-73kg) złoto, a Stanisław Kropiewnicki (-90kg) srebro. Natomiast w kategorii młodzików - Kuba Kielesiński (-81kg) zdobył złoty medal, a Michał Wąsikowski (-73kg) brązowy.
Piąte miejsce w wyższej kategorii wiekowej (junior młodszy), zajęli Michał Wąsikowski oraz Kuba Kielesiński.REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
MKK - 05.06.2019 / 08:19, *.187.4

Serdeczne gratulacje

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.