Marcin Kalenik i Miłosz Pagas
REKLAMA

Wyniki legionistów na OOM U-15 i U-17

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Drzonkowie odbyły się zawody Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w dwuboju i trójboju nowoczesnym, w kategoriach wiekowych do lat 15 i 17. W rywalizacji U-17, Marcin Kalenik uplasował się na miejscu 18., Miłosz Pagas był 23., a Tymoteusz Bigos 26. W kategorii do lat 15, Katarzyna Dębska była 13., Igor Radomyski 21., a Łukasz Nowik 32.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.