fot. Woytek / Legionisci.com

Sparingi z Czechami, Rumunami i Brazylijczykami

Woytek, źródło: Legionisci.com

Podczas drugiego letniego zgrupowania Legia Warszawa rozegra cztery sparingi. Rywalami legionistów mają być Czesi, Rumuni i Brazylijczycy. 27 czerwca odbędzie się mecz z zespołem 1. FK Příbram, który trzy dni temu utrzymał się w czeskiej ekstraklasie po barażach z FC Brno (3-3, 0-0).

Ponadto zespół Aleksandara Vukovicia ma zagrać towarzysko z trzecią drużyną rumuńskiej ekstraklasy Universitatea Craiova oraz z brazylijskim drugoligowcem Clube Atlético Bragantino, który niedawno został przejęty przez Red Bulla.

Czwarty sparingpartner nie jest jeszcze znany, ale w okolicy zgrupowania będą miały m.in. drużyny: CSKA Sofia, Ferencvarosi TC, Szachtar Donieck, Red Bull Salzburg, Qarabag FK, Zenit Sankt Petersburg, Viktoria Pilzno, FK Ufa, Łudogorec Razgrad.

Zgrupowanie Legii w Leogang potrwa od 25 czerwca do 3 lipca. Wcześniej zespół będzie trenował w Warce, gdzie rozegra jedno spotkanie sparingowe.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (37)

+dodaj komentarz
kibic emeryt - 07.06.2019 / 09:06, *.tpnet.pl

Panowie nie będzie żadnych wzmocnień gotówkowych bo prezes pożyczył klubowi ponad 40 mln i będzie chciał najpierw pieniądze odzyskać i na tej podstawie będą działania klubu .Sprzedać kogo się da ,zejść z kosztów poprzez rozwiązanie umów z zawodnikami biorących duże pieniądze i to dla właściciela który nie dysponuje mld rozwiązanie logiczne i pewnie każdy z nas działałby tak samo będąc na jego miejscu .Doprowadzi to do tego że będziemy mieli w miarę silną podstawowy skład ,marną ławkę i trenera ucznia który może to wszystko rozwalić .Jeśli w Legi zostanie Radowic do na dodatek będą rządzić układy koleżeńskie .Jestem niemal pewny że gdyby trenerem był np. Fornalik to mistrzostwo byłoby realne a tak może być zjazd po równi pochyłej i po odpadnięciu z Europejskich Pucharów następny trener .Od początku wierzyłem w Mioduskiego ale teraz już nie i dopóki to się nie zmieni o optymizm będzie bardzo trudno .

odpowiedz
m4 - 06.06.2019 / 14:16, *.hexaoperator.com

nie wiem po co sa u nas zgrupowania skoro co rok z tymi samymi "pilkarzami" trenuja cos innego bo jest inna wizja trenera ,a potem przychodzi liga i jest albo gwizdanie pod nas albo laga do przodu i moze cos wpadnie..

odpowiedz
WWL - 06.06.2019 / 11:40, *.play-internet.pl

Wszyscy sie wzmacniają a my w czarnej dupie

odpowiedz
taaaa - 06.06.2019 / 15:25, *.tpnet.pl

@WWL: Ta teraz to się możesz wzmocnić ogórkami. Normalni piłkarze czekają na okienka zachodnie i na końcu może nasza liga :)

odpowiedz
Gienek - 06.06.2019 / 09:43, *.netfala.pl

Mioduski gdzie te wzmocnienia? Gdzie twoja wizja?

odpowiedz
Dos Santos - 06.06.2019 / 09:42, *.sky.com

Ma może ktoś jakieś konkretne informacje na temat nowych koszulek na przyszły sezon? Na portalach z przeciekami na ten temat jest jeden i ten sam wzór. Czyżby to miało być to? Jeżeli tak, no to to jest dla mnie dramat. Gorzej niż ostatnio. Jakiś szary bazgroł. Jakby ślepy pędzlem malował. Myślałem, że będzie coś fajnego i kupię, bo ten ostatni projekt odpuściłem. A chciałem mieć k**wa nową! Do ch* ja!

odpowiedz
taaaa - 06.06.2019 / 15:26, *.tpnet.pl

@Dos Santos: zrob sobie projekt w pain będzęsz miał kolorową :)

odpowiedz
Dos Santos - 06.06.2019 / 16:02, *.176.248

@taaaa: jak nic nie wiesz na temat, który poruszyłem to po ch*j się produkujesz mi tutaj?

odpowiedz
zieLeninka - 06.06.2019 / 18:27, *.t-mobile.pl

@Dos Santos: nie napinaj się tak bo się zesrasz...

odpowiedz
Dos Santos - 06.06.2019 / 22:46, *.sky.com

@zieLeninka: najchętniej tobie do paszczy

odpowiedz
Legia - 08.06.2019 / 02:21, *.chello.pl

@Dos Santos: Człowieku tutaj się dzieje dramat na naszych oczach: właściciel i prezes w jednej osobie nic kompletnie nie mający pojęci o piłce zadłuża klub na potęgę i nie ponosi w ogóle odpowiedzialności za swoje nietrafne decyzje tylko pożycza kasę na procent, czyli krótko mówiąc nas pogrąża a ty koszulek nowych chcesz? ja chcę poważnego prezesa który zapewni styl gry i charakter Legii i nie będzie zadłużał klubu bo ten jak najbardziej może byc rentowny przy dobrym zarządzaniu. Priorytety zmień ...

odpowiedz
Wandalski z Emokah - 08.06.2019 / 06:38, *.kompex.pl

@Legia: a kiedy Ty tu miałeś ludzi co się znają na piłce? Tylko nie mów ze Bogus bo on by dalej leciał na farcie, a akademie to przegrywał co tydzień w kasynie.

odpowiedz
Dyrektor Sportowy - 06.06.2019 / 09:33, *.centertel.pl

Jaka cisza? jaka cisza?
Wkrótce pierwsze wzmocnienia!
Do zespołu dołączą dwaj zawodnicy :

Menelik Chaka Ngu'Ewodo wychowanek Augsburga
młody utalentowany zawodnik - ofensywny napastnik

oraz

Marko Vodopijak
młody obrońca z Zagrzebia

oczywiście obu piłkarzom kończą się już kontrakty
bo w kasie klubu na transfery jest całe 250 tys euro.

odpowiedz
kibicL - 06.06.2019 / 09:55, *.centertel.pl

@Dyrektor Sportowy:
ten Menelik jest bardzo podobny do Odidja Ofoe

odpowiedz
Kibic - 06.06.2019 / 11:06, *.192.3

@Dyrektor Sportowy: a ja myślałem że masz takie poczucie humoru i kolejne perełki typu "menelik"i "vódopijak" dołączą do naszych gwiazdek żeby uskuteczniać lans po Stolicy :) aż sprawdziłem i rzeczywiście.... są tacy zawodnicy he he

odpowiedz
Peter - 06.06.2019 / 13:01, *.play-internet.pl

@Kibic: Ja też myślałem, że sobie jaja robi

odpowiedz
zduneq - 06.06.2019 / 14:46, *.play-internet.pl

@Dyrektor Sportowy: jakis link do takich nowinek?

odpowiedz
zduneq - 06.06.2019 / 14:55, *.play-internet.pl

@Dyrektor Sportowy:

Ten Menelik to grajcar jakich mało.nie łapie się do składu 5ligowca niemieckiego.

Ten vodopijak też specjalnie nie lepszy.

Az tak nisko ekstraklasa nie upadła

odpowiedz
Dyrektor Sportowy - 06.06.2019 / 17:31, *.centertel.pl

@zduneq:
Chcesz lepszych? Proszę bardzo
były młodzieżowy reprezentant Ukrainy Pavlo Kutas - aktualnie bez klubu

odpowiedz
Dyrektor Sportowy - 06.06.2019 / 18:37, *.centertel.pl

@Dyrektor Sportowy:
Chcieliście Vadisa? To macie Vadisa!
https://www.sport.de/fussball/pe233990/menelik-nguewodo/
według mnie bardzo podobny

odpowiedz
Obcy - 06.06.2019 / 06:45, *.t-mobile.pl

Przygotowania już wkrótce. Transferów brak. To jest właśnie styl pracy obecnych działaczy. Widać,że czekamy do końca na okazję. Może się ktoś trafi. Ale kiedy ma taki piłkarz zgrać się z resztą drużyny? W sierpniu? Twierdzenie Pana Kucharskiego,że piłkarze do Legii są przez nich dłuższy czas monitorowani to zwykła ściema. Jeżeli tak by było to nowi zawodnicy powinni być gotowi na pierwsze zgrupowanie. W czym problem? To wszystko wygląda na zwykłą partyzantke.

odpowiedz
eLka - 06.06.2019 / 15:29, *.tpnet.pl

@Obcy: ty a teraz jak podpiszą to z kim będzie się zgrywał z tobą? Przecież są teraz urlopy.

odpowiedz
Obcy - 06.06.2019 / 17:41, *.t-mobile.pl

@eLka: Napisałem wyraźnie: gotowy na pierwsze zgrupowanie. Dla działaczy nie ma urlopów.

odpowiedz
Darek - 06.06.2019 / 00:14, *.t-ipconnect.de

O wzmocnieniach cisza.Zaczynam sie obawiac ze bedzie jak przez ostatnie dwa lata.Wygramy pierwsza runde eliminacji do ligi europy z listonoszami o ile ci dostana wolne w pracy.Moze uda sie przebrnac tez druga runde z jakimis rybakami z Islandii.I to bedzie na tyle sukcesow w europie.Wiecej im nie wroze tym skladem.
Pilkarze wyleza sie na zgrupowaniu w 5 gwiazdkowm hotelu niczym przyslowiowy byk w koniczynie i powiedza ze w zyciu tak ciężko nie trenowali.Zawsze tak mowia.Stara spiewka,ktora znamy na pamiec.
I znowu zostanie kopanie sie po czolach w naszej dupoklasie.

odpowiedz
Ja pier... człowieku - 06.06.2019 / 03:58, *.optonline.net

@Darek : tys ie w wróżkę nie baw, jacy listonosze, jacy rybacy, nigdy Legia z takimi nie grała, trolluj gdzie indziej.

odpowiedz
sprite - 06.06.2019 / 14:27, *.play-internet.pl

@Ja pier... człowieku: jak to nie, jak prawie zawsze w meczu pierwszej rundy jest jakiś listonosz ,ochroniarz albo hydraulik :-)

odpowiedz
taaaa - 06.06.2019 / 15:31, *.tpnet.pl

@Darek : ty byś nawet u tych rybaków do 18 meczowej się niw załapał :) co najwyżej do kadry rozlewni win

odpowiedz
eth - 06.06.2019 / 00:02, *.t-mobile.pl

W Polsce jest wiele dobrych boisk z hotelami. Po co się wlec do tej Austrii? Nie lepiej byłoby przeznaczyć tę forsę na jakiegoś grajka? Zimą rozumiem, ale latem? Kasa w błoto. Zresztą na żadne przyzwoite wakacje oni nie zasługują, tylko na przebieżkę Giewont-Gerlach-Rysy.

odpowiedz
Wawa (L) - 05.06.2019 / 23:13, *.play-internet.pl

No nooo
Sparingi klasa, a w lipcu wpier ol od ?..Wysp Owczych
I finito.

odpowiedz
globus - 05.06.2019 / 23:08, *.mm.pl

Czwartym sparingpartnerem ma być ( z nieoficjalnych źródeł ) uczniowski klub sportowy TUR Swornegacie , przebywający w pobliżu na zgrupowaniu.

odpowiedz
@Peter - 05.06.2019 / 22:56, *.chello.pl

w Walce?

odpowiedz
Peter - 06.06.2019 / 09:55, *.vectranet.pl

@@Peter: No w Warce, oj tam ;-)

odpowiedz
Sochaczew od zawsze z Legią - 05.06.2019 / 22:51, *.tpnet.pl

Mało konkretni Ci sparing partnerzy.
Czy wiadomo już coś o poważnych wzmocnieniach przed eliminacjami do Ligi Europy ?!

odpowiedz
oLaf - 05.06.2019 / 22:57, *.vectranet.pl

@Sochaczew od zawsze z Legią: sparingi to pikuś, gorzej że o wzmocnieniach cisza... : (

odpowiedz
Lesny Dziadek - 06.06.2019 / 06:25, *.play-internet.pl

@Sochaczew od zawsze z Legią: Przeciez sa: Jodlowiec, Kante, Sanogo i kilku innych. Zerknij na rozpiske.

odpowiedz
Zduneq - 06.06.2019 / 14:58, *.play-internet.pl

@Lesny Dziadek:
Ale z tym Jodłowcem to żartujesz prawda?Podobnie za Kante.Jesli z tej trójki ktoś to tylko Sanogo bo ma gaz,podanie , strzał i stosunków młody chlopak.

odpowiedz
Peter - 05.06.2019 / 22:48, *.play-internet.pl

Kiedy będzie wiadomo kiedy i z kim zagrają w Walce?

odpowiedz