Młodzież: Legia U12 - Znicz

Raffi, źródło: Legionisci.com

Legioniści z rocznika 2007 (i mł.) rozegrali zaległe spotkanie ligowe ze Zniczem Pruszków. Od początku nasi gracze ruszyli do szturmu, ale mimo wielu okazji byli bardzo nieskuteczni, w porównaniu do gości. Impas został przełamany na początku drugiej połowy, a pruszkowianie, mimo dwóch okazji, nie zdołali już nawiązać walki. Udane spotkanie jest dobrym prognostykiem przed sobotnim meczem na szczycie z Polonią.

Legia U12 - Znicz Pruszków 2007A

Strzały (celne): Legia 31 (19) - Znicz 6 (1)

Legia: Jakub Misiewicz - Dawid Foks, Leon Ziętek, Antoni Wasiak-Libiszowski, Aleks Płoszka, Kuba Solecki, Michał Reterski, Michał Korba, Piotr Bzducha [08], Sebastian Baranowski, Piotr Bergiel, Mateusz Różański
Trener: Jakub Zapaśnik, II trener: Maciej Pietraszko

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.