Carlos Lopez najlepszym piłkarzem Legii w sezonie 2018/19 - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Zdecydowaliście

Carlitos Piłkarzem Sezonu 2018/2019!

Redakcja

W Plebiscycie na najlepszego Piłkarza Sezonu 2018/2019 zwyciężył Carlitos, który zdobył 21% wszystkich głosów. Najskuteczniejszy stołecznego klubu otrzymał 5 095 Waszych głosów - gratulujemy! Drugie miejsce zajął Michał Kucharczyk z dorobkiem 3 377 głosów, a trzecie Andre Martins - 3 221 głosów. W sumie przez 2 tygodnie oddaliście ponad 24 tysiące typów.

Na 6. miejscu znalazł się Salvador Agra, ale jego wynik należy traktować w kategoriach szydery zorganizowanej przez grupę naszych czytelników, których przy okazji serdecznie pozdrawiamy! ;)


Klasyfikacja Plebiscytu na najlepszego Piłkarza Sezonu 2018/2019:

1. CARLITOS - 5 095

2. Michał KUCHARCZYK - 3 377

3. Andre MARTINS - 3 221

4. Artur Jędrzejczyk - 3 149
5. Adam Hlousek - 1 818
6. Salvador Agra - 1 811
7. Arkadiusz Malarz - 1 265
8. Sebastian Szymański - 1 066
9. Radosław Majecki - 1 028
10. Marko Vesović - 227
11. Cafu - 225
12. Iuri Medeiros - 203
13. William Remy - 179
14. Kasper Hamalainen - 179
15. Dominik Nagy - 178
16. Krzysztof Mączyński - 158
17. Miroslav Radović - 152
18. Radosław Cierzniak - 98
19. Cristian Pasquato - 85
20. Mateusz Hołownia - 84
21. Jose Kante - 80
22. Jarosław Niezgoda - 75
23. Michał Pazdan - 53
24. Mateusz Wieteska - 49
25. Inaki Astiz - 35
26. Chris Philipps - 30
27. Domagoj Antolić - 25
28. Sandro Kulenović - 24
29. Luis Rocha - 18
30. Paweł Stolarski - 17
31. Mateusz Żyro - 10

Suma głosów: 24 014

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (59)

+dodaj komentarz
Agra 4ever - 12.06.2019 / 12:37, *.netfala.pl

Też głosowałem na Agrę... szkoda, że nie wygrał xD

odpowiedz
Piter - 10.06.2019 / 21:06, *.net.pl

Nie rozumiem czemu redakcja śmieje się z Salvadora. To co powiedzieć o Malarzu??? Równie dobrze mógł zostać klubowy masażysta...

odpowiedz
okoiczny - 10.06.2019 / 16:54, *.centertel.pl

sory ale wynik uważam za przekręt, nie wierze w tyle głosów na Carlitosa....

odpowiedz
Loco - 12.06.2019 / 10:17, *.play-internet.pl

@oko<L>iczny: rzadko wchodze na forum, jak zobaczylem qnkiete zaglosowalem ma Carlitosa bo byl najlepszy, nie wiedzialem, ze jest akcja glosowania na Agre

odpowiedz
LP7 - 10.06.2019 / 12:41, *.5.11

Głosowałem na Agrę w prosteście przeciwko ogólnej degrengoladzie, również pozdrawiam :D

odpowiedz
Zbulwersowany - 08.06.2019 / 22:14, *.chello.pl

Ja proponuję przyznać honorowy specjalny tytuł dla Salvadora. Niech Carlitos odbierze swój (ale i tak uważam, że to przekręt), ale S. Agra nie może zostać bez trofeum - zasłużył!

odpowiedz
zdzich - 08.06.2019 / 18:07, *.plus.pl

złooodzieeeje! złooodzieeeje! złooodzieeeje! złooodzieeeje!
A Carlitos jakby miał honor to medal z kartofla by oddał Agrze.

odpowiedz
grzesiek - 08.06.2019 / 14:02, *.centertel.pl

Placimy ciezkie pieniadze na bilety na stadion po czym ogladamy tych lipnych pilkarzy a teraz jeszcze redakcja legionisci.com dorzuca swoje 5 gr i robi przekręt stulecia. Amber gold się chowa. Żądam sprawiedliwosci. Agra miał wiecej glosów widać po komentach wiec jakim cudem Carlitos jest pierwszy ??? Ktoś za to beknie.

odpowiedz
Miodulski musi odejść!! - 08.06.2019 / 16:01, *.chello.pl

@grzesiek: niech pokażą protokoły z głosowania a nie w bamuko lecą!

odpowiedz
X - 09.06.2019 / 17:05, *.virginm.net

@Miodulski musi odejść!! :
Gosciu kim jest miodulski?? Ty znasz w ogole klub ktoremu kibicujesz?

odpowiedz
Dawid - 08.06.2019 / 11:26, *.amazonaws.com

@grzesiek: ja głosowałem na carlitosa

odpowiedz
Twojastara - 08.06.2019 / 11:18, *.chello.pl

Tyle głosów oddałem na Agre i nawet na pudle go nie ma

odpowiedz
Agra okradziony ze zwycięstwa - 08.06.2019 / 09:00, *.tpnet.pl

Nie ważne kto głosuje, ważne kto liczy głosy. Szkoda gadać

odpowiedz
Miodulski musi odejść!! - 07.06.2019 / 20:33, *.plus.pl

Oyebali Salwadora jak nic

odpowiedz
James - 08.06.2019 / 00:00, *.chello.pl

@Miodulski musi odejść!! : dokładnie, nie znam nikogo kto głosował na Carlitosa, wszyscy znajomi łącznie ze mną oddali głos na S.A. i tylko 6 pozycja, coś mi tu śmierdzi, dajcie Antka z komisją

odpowiedz
L - 07.06.2019 / 20:01, *.centertel.pl

Wszyscy głosowali na Agre w wygrał Carlitos. Coś tu śmierdzi...

odpowiedz
Zenon Kaliszyn - 07.06.2019 / 19:55, *.chello.pl

Wszyscy głosowali na Agrę to jakim cudem wygrał Carlitos? Nie znam nikogo kto głosował na Carlitosa.
Czy mieliśmy do czynienia z cudem nad urna??

odpowiedz
L - 07.06.2019 / 20:03, *.centertel.pl

@Zenon Kaliszyn: pewnie sam na siebie głosował

odpowiedz
grzesiek - 07.06.2019 / 19:05, *.centertel.pl

Oddałem jeden swój głos na rado, pozostałe 5-8 sztuk poszło na agre. Kto głosował na carlitosa przyznawać się?

odpowiedz
Zenon Kaliszyn - 07.06.2019 / 19:56, *.chello.pl

@grzesiek: no właśnie wynika że nikt

odpowiedz
int - 07.06.2019 / 20:41, *.chello.pl

@grzesiek: Ja głosowałem na Carlitosa. Bo lubię jak ktoś walczy. A do tego nie przyuważyłem akcji o Agrze:)

odpowiedz
Tete - 07.06.2019 / 23:27, *.17.1

@int: on walczy sam ze sobą

odpowiedz
gazza - 07.06.2019 / 18:41, *.inetia.pl

Nikt na nic nie zasługuje - Ten sezon to była kpina z kibiców i z klubu !

odpowiedz
Mundial w Rosji - 07.06.2019 / 17:11, *.orange.pl

Mówcie co chcecie ale i tak zdania nie zmienię. AGRA najlepszym piłkarzem sezonu. Baaa nawet można go nazwać legendą.

odpowiedz
Payken - 07.06.2019 / 16:28, *.t-mobile.pl

Włodar za wysoko.
Agra za nisko

odpowiedz
olew - 07.06.2019 / 16:06, *.vectranet.pl

zdumiewająco wysoka pozycja Malarza , raczej nie bronił , a przede wszystkim nie grał ....

odpowiedz
Zenek - 07.06.2019 / 16:48, *.centertel.pl

@olew: dlatego wysoka ocena, bo nie grał

odpowiedz
zenek - 07.06.2019 / 15:26, *.mmc.com

Carlitos za nisko

odpowiedz
Jarosław - 07.06.2019 / 14:57, *.tpnet.pl

Te wybory zostały sfałszowane, musi powstać komisja która wyjasni ten jawny skandal, Salvador Agra był jedynym słusznym wyborem i nie spoczniemy póki nie wyjaśnimy tego skandalu!

odpowiedz
Hanss - 07.06.2019 / 19:19, *.play-internet.pl

@Jarosław: dokładnie ktoś mu zajumał tytuł

odpowiedz
Jerry - 07.06.2019 / 14:30, *.com.pl

Na bezrybiu to i rak ryba !!

odpowiedz
Sasza - 07.06.2019 / 13:34, *.net.pl

No, to teraz go sprzedajcie i ciekawe kto będzie dla nas te gole strzelał.

odpowiedz
Arek - 07.06.2019 / 23:43, *.tpnet.pl

@Sasza: - Agra!

odpowiedz
Andżej Strejlał - 07.06.2019 / 13:08, *.com.pl

Agra za nisko. Zawodnik o zdecydowanie największym potencjale spośród graczy stołecznej drużyny.

odpowiedz
eLka - 07.06.2019 / 13:03, *.tpnet.pl

trolikom nie udało się wbić Kuchego na 1miejsce hahah Brawo Carlos!!!!

odpowiedz
n - 07.06.2019 / 15:16, *.172.71

@eLka: sam jesteś trolik,

odpowiedz
abcd - 07.06.2019 / 12:48, *.t-mobile.pl

Agra za nisko

odpowiedz
Pnk - 07.06.2019 / 11:48, *.centertel.pl

Agra za nisko

odpowiedz
Twardy Legiunia - 07.06.2019 / 11:44, *.plus.pl

Carlitos to ogórek.

odpowiedz
XXX - 07.06.2019 / 11:30, *.182.46

Zgadzam się, że Kucharczyk zrobił sporo dla Legii podczas swojej kariery, ale na pewno nie w tym sezonie!

odpowiedz
Lopez - 07.06.2019 / 11:21, *.centertel.pl

Szydera to jest drugie miejsce Fatalnego do którego nawet Vuko stracił cierpliwość i się pozbył drewniaka

odpowiedz
SEBO(L) - 07.06.2019 / 11:10, *.centertel.pl

Nie umniejszajmy sukcesu Agry.Te głosy to wyraz szacunku nie tyle dla jego umiejętności,co głęboko ukrytego potencjału! To nie jest 6. miejsce,a 1. miejsce w drugiej piątce!

odpowiedz
nieporozumienie - 07.06.2019 / 11:02, *.chello.pl

Kucharczyk drugi, Malarz nad Majeckim. Dramat

odpowiedz
Obiektywny(L) - 07.06.2019 / 10:51, *.lsas.aero

Na Agrę to chyba jego promotor Sa Pento głosował z kilkuset kafejek internetowych....
Pierwsza piątka w miarę OK...
Szkoda tych decyzji portugalskiego nieudacznika (czyt. Pazdan, Mączyński, Broź) , bo teraz jak właściciel nie śmierdzi groszem i stać Nas tylko na zawodników z drugiej ligi polskiej czy tureckiej to w/w byli by wzmocnieniem...

odpowiedz
Tomek - 07.06.2019 / 11:05, *.113.189

@Obiektywny(L): Pazdan gra w lidze tureckiej, a Mączyński z Broziem prawie spadli ze Śląskiem ale na nich Legię nie stać. Kucharskim opowiadał że w ciągu dwóch tygodni będą transfery ale kłamie tak samo jak jego przydupas Mioduski

odpowiedz
Gibon - 07.06.2019 / 14:01, *.centertel.pl

@Obiektywny(L): znafffca soe znalaz.Pazdan chcial odejsc juz dawno...Maczynski i broz pokazali w slasku ze sa zajebisci hahaha z drugiej ligi tureckiej przyszedl prijo jak sie nie myle...tak wiec obiektywnie poczekaj i nie pier...ol glupot.Skad guilerme przychodzil albo vadis znafffffffco...

odpowiedz
Sputnik 44 - 07.06.2019 / 10:46, *.t-mobile.pl

Głosy na Salvadora były ręcznie przepisywane na Carlitosa - pewne info. Skandal!!!

odpowiedz
Pewniejszy - 07.06.2019 / 14:03, *.centertel.pl

@Sputnik 44: pewny to jest pedal ze nie zajdzie w ciaze...

odpowiedz
Krol Leszczy - 08.06.2019 / 14:19, *.15.104

@Sputnik44: oj nie bylbym taki pewien.... teraz to juz sie tak porobilo ze ròżnie bywa.

odpowiedz
Payken - 07.06.2019 / 10:45, *.t-mobile.pl

Włodar za wysoko.
Agra za nisko

odpowiedz
m4 - 07.06.2019 / 10:42, *.hexaoperator.com

Agra zdecydowanie za nisko glosowanie jest zamanipulowane pewnie liczone na ruskich serwerach

odpowiedz
ADAMOWICZ ALE NIE PAWEŁ - 07.06.2019 / 10:37, *.plus.pl

Piłkarz który by się nie mieścił w składzie
Kazdego przeciętnego zespołu w Europie zostaje piłkarzem sezonu.
BEZ KOMENTARZA

odpowiedz
Tomek - 07.06.2019 / 10:35, *.113.189

Tak samo jak 6 miejsce Agry tak i 2 miejsce Kucharczyka jest wynikiem szydery

odpowiedz
zorientowany - 07.06.2019 / 10:22, *.plus.pl

Moim zdaniem wynik Salwadora Agry mógł zostać zmanipulowany. Ja z rodziną glosowalismy na Salwadora dzień w dzień na osiem komputerów, komentarze pod newsem o głosowaniu też wskazywały że jest bardzo duże zainteresowanie głosowaniem na tego klasowego zawodnika.
Oceniam ze liczba głosów powinna się zakręcić koło 3 tysięcy i miejsca na podium.

odpowiedz
Piotrek Salvador - 07.06.2019 / 10:18, *.kbt.pl

ehhh a ja miałem nadzieje ze Salvador zdobędzie pierwszy tytuł w życiu... jaki rok taki pilkarz roku powinien być :)
ale i tak ponad 1800 głosów Salvador ma wiec powinien być zadowolony :)

odpowiedz
Kibol - 07.06.2019 / 10:16, *.centertel.pl

Agra za nisko!!

odpowiedz
GRUPA CZYTELNIKÓW - 07.06.2019 / 10:13, *.play-internet.pl

Pozdrawiamy redakcję.

odpowiedz
Ali - 07.06.2019 / 10:10, *.249.134

co za niemoty tu głosowały?

odpowiedz