Marko Vesović - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Vesović i Kante zagrali w reprezentacjach

Woytek

W piątek dwóch zawodników Legii powołanych do reprezentacji narodowych pojawiło się na boiskach. Marko Vesović rozegrał cały mecz eliminacji mistrzostw Europy w barwach Czarnogóry. Spotkanie z Kosowem, rozegrane bez udziału publiczności, zakończyło się wynikiem 1-1. Pomocnik stołecznego klubu otrzymał żółtą kartkę.

Z kolei José Kanté wystąpił towarzyskim meczu Gwinei z Gambią, który został rozegrany w Maroku. Kanté zagrał od pierwszej minuty, a Gwinejczycy przegrali 0-1.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.