Stefania Rogozińska-Dzik - fot. legiatenis.com
REKLAMA

Wyniki legionistek w Bella Cup 2019

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Paula Kania oraz Stefania Rogozińska-Dzik otrzymały dzikie karty na występ w tenisowym turnieju Bella Cup 2019 w Toruniu, w którym pula nagród wynosiła 60 tys. dolarów. Kania odpadła już w pierwszej rundzie, druga legionistka wygrała jedno spotkanie, ale nie dała rady pokonać również wyżej notowanej rywalki w walce o ćwierćfinał.


Wyniki Pauli Kani w Bella Cup 2019:
I runda: Fourlis - Kania 6-2, 6-1

Wyniki Stefanii Rogozińskiej-Dzik w singlu:
I runda: Rogozińska-Dzik - Rogowska 6-4, 6-3
II runda: Rogozińska-Dzik - Bara 2-6, 2-6

Wyniki Stefanii Rogozińskiej-Dzik w deblu:
I runda: Anna Hertel/Stefania Rogozińska-Dzik - Kovinic/Pigossi 3-6, 3-6

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Sputnik 44 - 08.06.2019 / 14:35, *.cyfrowypolsat.pl

Po prostu nie ten kaliber co Iga...

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.