Igor Lewczuk podczas meczu Legii - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Możliwy powrót Lewczuka

Wiśnia, źródło: Twitter

Igor Lewczuk może w letnim oknie transferowym wrócić do Legii Warszawa - informuje na Twitterze dobrze poinformowany "Janekx89". Środkowy obrońca ostatnie trzy sezony spędził w Girondis Bordeaux, dla którego rozegrał łącznie 55 meczów. Wraz z końcem czerwca wygasa jego kontrakt z francuskim zespołem, który nie zostanie przedłużony.

34-letni Lewczuk od pewnego czasu nie miał pewnego miejsca w składzie Bordeaux. Zagrał co prawda 45 minut w spotkaniu 38. kolejki Ligue 1, lecz wszystko wskazuje na to, że był to jego pożegnalny występ na francuskich boiskach. We wcześniejszych 20 ligowych starciach wielokrotnie miał problem z załapaniem się nawet do kadry meczowej.

Lewczuk odszedł z Legii w sierpniu 2016 roku. W jego miejsce na Łazienkowską przyszedł Jakub Czerwiński.



REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (73)

+dodaj komentarz
Kipkorir - 12.06.2019 / 08:49, *.chello.pl

Myślę, ze spokojnie będzie lepszy niż Astiz. Pytanie tylko jakie zarobki? Żeby nie było (jak już ktoś wcześniej zauważył) że gwiazda z zachodu będzie zarabiać teraz o wiele więcej niż wtedy, gdy odchodził z Legii.

odpowiedz
Gravesen - 12.06.2019 / 07:16, *.133.253

No a Rzeźnik w Płocku...

odpowiedz
Na_chłodno - 11.06.2019 / 17:28, *.plus.pl

Drużyna która aspiruje do MP i gry w LM robi wzmocnienia na poziomie zawodników którzy w innych ligach nie łapią się nawet na ławkę rezerwowych, ew ściąga zawodników których nikt w kraju nie chce. Nie mam już złudzeń, najbliższe sezony Legii to będzie walka o grupę mistrzowską o miejsce 3-6. Mam też nadzieję, że bilety na tą farsę będą 10 zł max 20 zł, inaczej stadion będzie świecił pustkami. Pozdro
(L)

odpowiedz
oLaf - 11.06.2019 / 12:54, *.vectranet.pl

matko, jego bierzemy????

Fajny gość, ale jak był w Legii jako młódy to już ledwo-ledwo się łapał do gry, a teraz na emeryturze to co - będzie objeżdzany przez napastników???

odpowiedz
Lipa - 11.06.2019 / 02:45, *.chello.pl

Ekstra paczka na puchary się robi.Buhahaha

odpowiedz
Antyberg - 10.06.2019 / 21:55, *.centertel.pl

Nie mam nic przeciwko, niech przychodzi, w takiej sytuacji pewnie Astiz do widzenia, a Lewczuk gorszy nie będzie!

odpowiedz
Piter - 10.06.2019 / 21:14, *.249.152

do wszystkich marud że ściągamy emerytów albo szrot, i gdzie kasa? kasa co sezon idzie na tych "prawdziwych" kibiców przez których mamy co mecz kary o ich race. tylko w ostatnim sezonie kary za tych debili nazywających się prawdzimi kibicami musieliśmy zapłacić kase która by starczyła na 2 Carlitosów. Myślałem że kibice mają na myśli tylko dobro klubu a nie działanie na szkode i sranie we własne gniazdo

odpowiedz
GrzeLeg - 11.06.2019 / 15:06, *.198.59

@Piter: co ty płaczesz? Legia pali zawsze i wszędzie i w Białymstoku też palili. Brawo najlepsi kibo(L)e!

odpowiedz
Mr - 10.06.2019 / 20:44, *.orange.pl

Do wszystkich wiecznie niezadowolonych, proponuję ogłosić wam zbiórkę kasy jest was dużo zawsze na nie( każdy ruch właściciela zły, transfery tragedia, bilety za drogie, trenerzy słabi, parkingu brak, po darmową kiełbasę kolejka za duża, piwo szczochy) odkupcie klub od Mioduskiego i zarządzajcie, chciałbym zobaczyć skutek. Kiedyś nie było internetu i każdy jaral się na mecz, kibicował na dobre i na złe, teraz tylko walikonie plują anonimowo jadem na forum, prawdziwi kibice.

odpowiedz
Zzz - 10.06.2019 / 19:45, *.cyfrowypolsat.pl

Lipton to pokazuje drogę która chcemy kroczyć sprzedajemy przeciętnego gościa za niełe pieniadze a teraz po kilku sezonach znów chcemy zakontraktowac gościa który lepszy już nie będzie nie da się go sprzedać i zarobić i płacić mu trzeba pewnie więcej niż jak odchodził bo przecież gwiazda z zachodu ...... co to k..... ma być przedszkole przybornik kropka itp może jeszcze poszukamy innego szrotu po 30 co się nie łapie w innym zespole byle z zachodu był

odpowiedz
Zyga - 10.06.2019 / 19:13, *.t-mobile.pl

młody perspektywiczny

odpowiedz
Rado - 10.06.2019 / 13:55, *.play-internet.pl

Był dobry jak odchodził... a teraz - (??)

odpowiedz
Otto - 10.06.2019 / 13:46, *.246.2

Nie rozumiem tych negatywnych opinii. Akurat Lewczuk był bardzo dobrym zawodnikiem, solidny stoper. A że stary.... no cóż, przychodzi za darmo i na polską ligę wystarczy, a na razie to trzeba odzyskać mistrzostwo. Poza tym strategia sprowadzania byłych legionistów jest bardzo dobra, oni są lepsi, niż niejedna młoda "gwiazda" pokroju Szymańskiego. Jeszcze poproszę Rybusa, Nikolicia i Vadisa.

odpowiedz
L - 10.06.2019 / 18:07, *.tpnet.pl

@Otto: To pozbyliśmy się Pazdana a chcemy Lewczuka??? Gdzie tu logika? Mi osobiście o to chodzi. A prezesowi niestety chodzi o pieniądze....

odpowiedz
XXX - 11.06.2019 / 19:11, *.182.46

@L: Nikt się Pazdana na siłę nie pozbywał. Od dawna sam chciał odejść.

odpowiedz
Legia - 10.06.2019 / 12:13, *.pktele.pl

Czy Igor Lewczuk wie, że dla nas liczy się tylko mistrzostwo ?

odpowiedz
Skaaaauttring - 10.06.2019 / 12:02, *.chello.pl

Skauting Legii wymiata hehehehe;)
Kto jest tym skautem? Ktoś wie?
Hehehe. Goście bez kontaktów i wiedzy. Cały rok pracują żeby gościa bez szans na grę w innym klubie sciagnac? Hehe tak to i ja bym mogl pracowac ;)) mają chody ci skauci;)

odpowiedz
Kamuflaż - 10.06.2019 / 13:21, *.tpnet.pl

@Skaaaauttring: Jaki skauting? kto? dyrektorem sportowym mianowany został człowiek od szukania ludzi, jakich on znalazł to chyba wiesz. Ten sam gość odpowiada teraz za strategię i budowanie Legii - hahaha. Do pomocy ma Kiełbowicza, ten to ma dopiero kontakty. Trenerem zostaje absolwent PMS'u, jazda bez trzymanki trwa w najlepsze, a ludzie gotowi kupować nowe karnety i sponsorować to dziadostwo. We wrześniu już nie będzie tego trenera, a ten dyrektor sportowy będzie musiał znaleźć kolejnego jelenia. Vuković został tylko i wyłącznie dlatego, że jest tani i posłuszny - dlatego w korporacjach zatrudnia się niedojdy, daje duże pensje, żeby takimi można łatwo sterować.

Ciekawe co zrobi zarząd, jak sam na stadionie będzie widowiska oglądał?

odpowiedz
Ole! - 10.06.2019 / 11:53, *.chello.pl

Carlitos out, Lewczuk In :)

Oj bedzie sie dzialo :)

odpowiedz
jakubb - 10.06.2019 / 11:24, *.com.pl

pisalem to przy tekscie o tym brazileiro.Nie ma kasy pomyslu.Zobaczycie jakie asy przyjda na skrzydla.Totalna amatorka z oklamywaniem kibicow o planie pomysle i strategii.Za chwilke Carlitos Wietes kto wie czy nie Cafu i Dominik.Do kolekcji jescze w ryj w pierwszej rundzie pucharow nowe koszulki i mamy komplet katastrof.We wrzesniu nie bedzie czego zbierac na Ł3.

odpowiedz
Kamuflaż - 10.06.2019 / 11:44, *.tpnet.pl

@jakubb: Bo ten Wellington, to gra PR pod publiczkę. Taka zaawansowana strategia udawania przed tłumem, że się coś robi. Więc puszcza się w obieg jakąś informację, ludzie to łykają, bo przecież nawet nie są wstanie tego zweryfikować, ale wierzą, że to prawda. Głupota do kwadratu, ale niestety takie mamy czasy, że w szkołach produkuje się idiotów, a dziennikarskie intelektualne prostytutki, żerują na tychże wiarołomnych. Takich informacji jak ta z Wellingtonem będzie jeszcze kilka, mając na celu zwiedzenie potencjalnych klientów "wizjami" i "strategiami" decydentów z Ł3 i zachęty do kupna produktu - toć to stara szkoła zwana niegdyś akwizycją.

Katastrofa i tak będzie, bo ilość debilnych decyzji ludzi z zarządu, przekracza jakiekolwiek normy zdrowego rozsądku. Ludzie nie chcą tego widzieć bo wolą żyć w kłamstwie, albo jak kto woli złudzeniem czy iluzją. To tak samo jak z naszą reprezentacją, cieszą się że mamy 9pkt po 3 meczach, ale zapominają, że fart się kiedyś skończy, trafi lepszy przeciwnik i nam zwyczajnie złoi dupsko.

Ludzie łykają każde kłamstwo jakie im się wciśnie, potem zdziwienie kiedy dochodzi do zderzenia z rzeczywistością. Niektórzy nawet po takim obuchu w łeb nie są wstanie dostrzec, że ktoś ich robi w uja.

odpowiedz
Skrz@t - 10.06.2019 / 10:57, *.play-internet.pl

Mówicie, że Lewczuk zły, ja myślę, że to dobry ruch, a jeszcze lepszym byłoby ściągniecie Rzeczniczka. Może to nie juniorzy, ale grajku z jakością i najważniejsze Legię mają w serduchu. Do tego zmieniłbym decyzję w sprawie Maladza. Majecki dużo by się pod jego skrzydłem nauczył.

odpowiedz
Skrz@t - 10.06.2019 / 10:59, *.play-internet.pl

@Skrz@t: Przepraszam za literówki. Nowy telefon. Słownik zawodzi

odpowiedz
Ja - 10.06.2019 / 14:20, *.vectranet.pl

@Skrz@t: jeszcze napisz że studiujesz prawo jesteś vege i glosujesz na PO.

odpowiedz
dupa jasiu - 10.06.2019 / 10:31, *.vline.pl

czyli nowa odsłona odmładzania drużyny...:-)
prawie się poplułem, jak to przeczytałem... Lewczuk, Jodła to
noże Vuko wejdzie jeszcze jako grający trener? :-)

odpowiedz
brasu - 10.06.2019 / 10:19, *.126.81

proponuje jeszcze Rzeźniczaka.
mieli być piłkarze z akademii... i będą - z akademii III wieku

odpowiedz
Kamuflaż - 10.06.2019 / 09:59, *.tpnet.pl

Zakładając, że to prawda, to nie mam pytań. Igor w porządku człowiek, ale jako zawodnik to ma już 34 lata, w zeszłym sezonie zagrał tylko 5-6 spotkań, reszta trybuny. Po co on tutaj? żeby pół roku dochodził do jakiejkolwiek formy? Tutaj nie ma żadnego planowania, strategi, jest zwykła partyzantka po taniości i smęcenie w mediach o tzw. dna dla nie dolotów intelektualnych.Tragedia, co się stało z naszą Legią, zamienił ją Mioduski w korporacyjny twór bez ładu i składu. To się musi skończyć katastrofą, nie widzę tego inaczej. Tak to jest, jak się bierze za coś o czym się nie ma pojęcia, prawda panie Mioduski?!

odpowiedz
jo - 10.06.2019 / 09:43, *.centertel.pl

Idealnie wpasowuje się w loczko koncepcję - jest za darmo, ma dwie nogi, głowę i potrafi biegać... Czekam na info o cenach karnetów...

odpowiedz
Mlbets - 10.06.2019 / 09:37, *.centertel.pl

Ja wiem ze pewnie większość grała w Football Managera i dla ich 30 letni zawodnik to już stary, a co dopiero 34. Ale w prawdziwej piłce, nie w grze komputerowej to dość normalne, że kluby maja na ławce na ten pozycji kogoś super doświadczonego. Chociażby taki Juventus ma 38 letniego Barzagliego...

odpowiedz
brasu - 10.06.2019 / 10:05, *.126.81

@Mlbets: tylko po co? srodkowi obroncy są. jest jedrzejczyk, wieteska, remy (choc tego bardziej bym widzial jako defensywnego pomocnika); ma byc wellington; szanse mogli by dostac bondarenko i zyro. po co wiec jeszcze lewczuk? miala byc rewolucja a tu widze akademia... tylko ze wieku sredniego

odpowiedz
zduneq - 10.06.2019 / 10:29, *.inetia.pl

@Mlbets:

Lewczuk - Barzagli

naprawdę?

odpowiedz
Mlbets - 10.06.2019 / 10:59, *.centertel.pl

@brasu:

Wieteska odejdzie latem. Zostanie 3 obrońców (jak dojdzie brazol) i dzieciaki, co się kopia w czoło w 3 lidze.

@zduneq

Juventus-Legia? Serio?
Myślałem, że jako przeciętny na tle Europy klub z prowincji powinniśmy brać przyklad z najlepszych. Ale skoro nie to nie wiem...

odpowiedz
darek - 10.06.2019 / 09:26, *.gov.pl

Zawodnik z charakterem.
Pasuje do koncepcji trenera.
Poza tym zaraz Wieteska odejdzie i będzie dziura w obronie.
Słuszny ruch.

odpowiedz
LWGZ - 10.06.2019 / 09:18, *.tpnet.pl

To nie ten wiek na powrot do LEGII. !!!!

odpowiedz
jasiek - 10.06.2019 / 08:49, *.24.10

Ja rozumiem ruchu do kluby, ruchy z klubu, ale dlaczego my wszystkich za darmo oddajemy?

odpowiedz
Miro - 10.06.2019 / 08:27, *.okay.pl

Brać 34latka a z bramki usunęli ikonę Malarza!!! Przez głupotę traciła Legia bramki bo oczywiście Cierzniak stał między słupkami... W meczu z Borussią pokazał jakiej jest klasy bramkarzem że daleko mu do Arka... Z Realem było by 10 w plecy gdyby nie Malarz... Do puki młody nie będzie pewnym punktem ogranym w drugiej drużynie to powinien Arek bronić bo wszystkie te szmaty by wybronil co wpadły w decydujących meczach ale po co ma charakter nie boi się krzyknąć to takich trzeba zgnoic pokazać że nie ma miejsca dla dla ludzi z charakterem... Legia teraz przypomina zwykła pracę w supermarkecie gdzie nie ma człowiek nic do powiedzenia gdy ma coś w głowie... Tylko du*owłazy są doceniani... Gdzie ta Nasza Legia gdy był w bramce Szamotulski który sam przeciwko całemu sektorowi Widzewa wyskakiwal i reszta prawdziwych ludzi którzy zasługiwali na grę z eLka na piersi... Teraz same płaczki zostają pseudo gwiazdami a jak Arka sprzedadzą do Płocka to pewnie nawet nie zrobią mu pożegnania... Czym się różni Miodulski od Miklasa? Chyba Miklas mimo wszystko miał większe jaja...

odpowiedz
Sputnik 44 - 10.06.2019 / 08:41, *.t-mobile.pl

@Miro: lubię Arka i bardzo go szanuję, ale jak już grał w tym sezonie to żal było patrzeć...

odpowiedz
Krzysiek - 10.06.2019 / 08:14, *.netfala.pl

Pożegnali Hamalainena, Kucharczyka etc a sciagaja starszego od nich zawodnika:)
To nie trzyma sie jakiejkolwiek logiki :)

odpowiedz
Sputnik 44 - 10.06.2019 / 08:42, *.t-mobile.pl

@Krzysiek: ale ten akurat, w przeciwieństwie do Kuchego, umie grać...

odpowiedz
zduneq - 10.06.2019 / 10:31, *.inetia.pl

@Sputnik 44: a ile pogra?6 miesięcy?może sezon.Gdyby miał 30 lat to byłby to dobry ruch bo byłby doświadczony obrońca na 2-3 sezony ale 34 to już za dużo.Żeby on był jakimś przekozakiem, ale nie jest.

odpowiedz
qemp - 10.06.2019 / 08:11, *.cyfrowypolsat.pl

Jesteście naiwni ludzie. To kogo wy oczekujecie? Przecież my robimy ciągłą wyprzedaż więc wszyscy dobrzy zawodnicy są tutaj na 5 minut. Akurat w naszym przypadku Lewczuk jest bardziej perspyktywiczny od przychodzącego do nas 20-letniego talentu. Lewczuk pogra jeszcze 2-3 sezony a taki młodziak zagra sezon, wyłożą 2mln euro i nie ma typa...Poza tym co za różnica ile ma lat? Pamietacie Żewłakowa? I cieszycie się, że będzie hajs z transferów. Co pozostaje po tym hajsie? Nie pamiętam już porządnego transferu do klubu od wielu miesięcy. Każdy hajs za zawodnika idzie w błoto.

odpowiedz
piotrek9mln - 10.06.2019 / 08:06, *.telefonica.de

Na początku się ucieszyłem! Ale jak zobaczyłem ile on ma lat to jestem w szoku! Z deszczu pod rynnę!

odpowiedz
tomiacab - 10.06.2019 / 07:56, *.129.122

Odmładzanie składu według miodka. Nie mam nic przeciwko przyjściu Lewczuka, bio może okazać się jeszcze przydatny na sezon, dwa. Ale po co było to pier....ie o odmładzaniu. Tvn mógłby ssie od niego uczyć, tam czasami powiedzą jeszcze prawdę, a pidel jak mówi że coś zrobi, to 100 pro, że treści nie zrobi i na odwrót.

odpowiedz
abcd - 10.06.2019 / 10:44, *.t-mobile.pl

@tomiacab: od bardzo dawna mam takie samo zdanie. Jak loczek mówi to bankowo bedzie na odwrót.

odpowiedz
dejne3 - 10.06.2019 / 07:42, *.plus.pl

Tak do trzecioligowch rezerw zapomnieli napisać

odpowiedz
Hiszpan - 10.06.2019 / 06:41, *.play-internet.pl

Ryszard Staniek wznowił treningi i czeka na telefon...

odpowiedz
mart - 10.06.2019 / 06:13, *.centertel.pl

Ludzie poważnie? Sprzedajemy młodzików fakt za dobre pieniądze jak na naszą ligę, ale nie budujmy drużyny na emerytach. Przecież on ma 34 lata kupmy jeszcze Wasilewskiego z Wisły i Dariusz Dudka ostatnio zakończył karierę z kartą na ręku też może się przydać... no ale po co szukać daleko do bramki wejdzie Grzegorz Szamotulski, może wejść w obronie Jacek Zieliński w pomocy Vuković a do napadu Sagan i już kręgosłup drużyny jest...

odpowiedz
zx - 10.06.2019 / 06:09, *.vectranet.pl

Będzie zmiennik dla Astiza...

odpowiedz
Sochaczew od zawsze z Legią - 10.06.2019 / 06:01, *.tpnet.pl

A Miodzio cały czas mówi, że zamierza odmłodzić drużynę, a tu 34-letni nabytek !
Niedługo rozpoczyna się batalia o europejskie puchary a nie widać ani uzupełnień ani wzmocnień do kadry.

odpowiedz
globus - 10.06.2019 / 12:42, *.mm.pl

@Sochaczew od zawsze z Legią: przecież w pierwszej rundzie trafimy na jakiś zespolik z Luxemburga, albo Wysp Owczych. Po co się wzmacniać.( żarcik :( )
Aż strach pomyśleć co będzie jak na nich trafimy

odpowiedz
Lebaid - 10.06.2019 / 05:56, *.vectranet.pl

No to odładzanie składu pełną gębą :))

odpowiedz
jabejs - 10.06.2019 / 01:57, *.vectranet.pl

janeks ma dobre tipy

odpowiedz
Nowy - 10.06.2019 / 01:14, *.chello.pl

34 lata ....a gdzie tu rozsądek i sens ?

odpowiedz
lob - 10.06.2019 / 00:32, *.chello.pl

Jeżeli Lewczuk wraca to możliwy jest też powrót " Konia ", czyli Żmijewskiego.
Parę dni temu widziano go na Legii............na razie tylko w muzeum, ale jak się Miodek postara to kto wie.........

odpowiedz
Szymon - 10.06.2019 / 00:23, *.as13285.net

Kolejnego emeryta chca sprowadzic a Czerwinski byl za stary czy co za slaby??? Napewno Lepszy od tej bandy nieudacznikow co mistrzostwo przegrali jak frajerzy!!!

odpowiedz
Legia(1916) - 10.06.2019 / 00:12, *.chello.pl

Emeryci i renciści to oferta prezesa. Szrot Mioduskiego dostanie wpier.. od każdego.

odpowiedz
eduardo - 09.06.2019 / 23:52, *.tpnet.pl

brac go, trzeba odmlodzic kadre. wezcie jeszcze Rzezniczaka i Brzyskiego. golimy tych andorczykow

odpowiedz
Lesny Dziadek - 09.06.2019 / 23:49, *.play-internet.pl

Spokojnie pogra jeszcze 6 lat. Pozniej bedzie bal - 40 lat trzeba uczcic. Zygmunt zatanczy. I moze dalej grac. Za 10 lat jeszcze na nim zarobimy, gdy pojdzie do np. Liverpoolu.

odpowiedz
WarMaster - 09.06.2019 / 23:47, *.165.49

Bez komentarza .......

odpowiedz
sprite - 09.06.2019 / 23:46, *.play-internet.pl

34 lata... ciekawe czy da rade grać dłużej niż jeden sezon jeszcze? Ale zawsze to jakieś wzmocnienie

odpowiedz
L - 09.06.2019 / 23:45, *.tpnet.pl

Słaby pomysł, takie powroty u nas nigdy się nie sprawdzają...

odpowiedz
Ole! - 09.06.2019 / 23:41, *.chello.pl

Carlitos out, Lewczuk In :)

Oj bedzie sie dzialo :)

odpowiedz
Czy wiesz, że... - 09.06.2019 / 23:39, *.chello.pl

... nazwy konta Janekx89 nie musisz poprzedzać frazą ""dobrze poinformowany"?

odpowiedz
in - 09.06.2019 / 23:37, *.tpnet.pl

Bardzo dobry zawodnik. Pamietam go jeszcze z Zawiszy jak przejechał na Legie i ograli Nas na Ł3 a Igor był chyba najlepszy na placu. Słyszałem ze ostatnio miał problemy z koncentracją [?¿?]

odpowiedz
Mlbets - 09.06.2019 / 23:36, *.centertel.pl

A Kuchemu jakieś ruskie wariaty dają 500tys euro za sezon.

Bo w życiu piłkarza najważniejsze to mieć dobrego agenta :)

odpowiedz
krys008 - 09.06.2019 / 23:27, *.serv-net.pl

Lubię gościa, ale 34 kata? Poważnie?
Jeszcze niech z Rado przedłużą...
Carlitosa wypychają, przypomnę najlepszego piłkarza minionego sezonu,, ściagają 34 zawodników, to jest ta wizja budowy klubu?

odpowiedz
Qbafan - 09.06.2019 / 23:25, *.t-mobile.pl

Czy też macie wrażenie, że wszystkie transfery idą po tzw taniości? Realnych wzmocnień brak. Prawdziwych legionistów oddajemy. Coś się zmieniło w strategii??

odpowiedz
(L)eo - 09.06.2019 / 23:24, *.t-mobile.pl

Hahaahahahaahahhahaha xd

odpowiedz
(L) - 09.06.2019 / 23:22, *.chello.pl

Ku.....a rece opadaja!
Jak ten klub ma sie piac na wyzyna, jak robia takie "transfery"

Co ten Lewczuk wniesie do klubu? W roli pilkarza, skauta, doradcy etc.

Czytam i nie wierze...

odpowiedz
Lee - 10.06.2019 / 16:07, *.246.2

@(L): Zgadzam się w 100%. Cały czas ta sama historia, albo wynalazki nie wiadomo skąd i z jakich dyscyplin albo demobil ledwo dający radę w ekstraklasie, co udowadniali konsekwentnie swoimi poprzednimi występami w Legii.

odpowiedz
Słabiutko to wygląda - 09.06.2019 / 23:17, *.206.85

Jakość zapowiadanych transferów do Legii daje wyraźnie znać , że najważniejszą rzeczą na nowy sezon to nie będzie Mistrzostwo Polski , ale zaoszczędzenie jak najwięcej kasy . Bo po zapowiadanych wzmocnieniach jak Jodłowiec , Lewczuk , ten młody z Bayernu . Jakieś tam jeszcze coś było , ale takie to hitowe , że nie zapadło nawet w pamięci .

odpowiedz
Kaśka - 09.06.2019 / 23:02, *.chello.pl

34 lata SERIO?? Nie rozumiem polityki transferowej.

odpowiedz
SEBO(L) - 09.06.2019 / 23:02, *.chello.pl

Nie grał zbyt dużo,bo podobno miał problemy z urazami. I takie to odmładzanie kadry...

odpowiedz