Carlitos - fot. Mishka / Legionisci.com

Oferty dla Kucharczyka, Carlitosa i Hamalainena

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Michał Kucharczyk jest bliski podpisania 3-letniego kontraktu z szóstym zespołem rosyjskiej ekstraklasy, Arsienałem Tuła. Jak podaje Polsatsport.pl, piłkarz z którym Legia nie przedłużyła kontraktu, miałby zarabiać w Rosji 500 tysięcy euro za sezon - o 200 tys. więcej niż w Legii. Arka Gdynia jest zainteresowana pozyskaniem innego gracza, z którym Legia nie przedłużyła umowy - 32-letnim Kasprem Hamalainenem.

Tymczasem Adrian Mierzejewski poinformował, że Al-Wahda Abu Zabi - klub, który zajął 3. miejsce w lidze Zjednoczonych Emiratów Arabskich, poważnie myśli o wykupieniu z Legii Carlitosa.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (34)

+dodaj komentarz
Marcin Kaczyński - 07.07.2019 / 20:46, *.tpnet.pl

Legia Warszawa zasługuje na więcej lepszych piłkarzy z innych klubów

odpowiedz
Janek - 12.06.2019 / 13:41, *.play-internet.pl

Ponoć Legia kupiła jakiegoś Gruzina co grał ostatnio w Górniku Zabrze na pozycji pomocnika. Ktoś go kojarzy z ligi?

odpowiedz
Oskar - 12.06.2019 / 15:32, *.tpnet.pl

@Janek: Gwillia, jest na testach medycznych, bodajże pomocnik ale jaki konkretnie to nie wiem

odpowiedz
marek pozostawic w legi carlitosa - 12.06.2019 / 12:32, *.orange.pl

pozostawic w legi carlitosa

odpowiedz
Grześ333 - 12.06.2019 / 10:03, *.tpnet.pl

Carlitos najlepiej za 500k a reszta w bonusach bo 30% ma kambodżanka :) anie wy chcecie zaraz 5 baniek w gotówce :)

odpowiedz
Kirny - 11.06.2019 / 12:09, *.naszasiec.net

To gdzie ta miłość Carlitossa do Legii () kasa, misiu, cassa). To warszawiak .................A jeszcze niedawno w 3 lidze hiszpańskiej hasał - ależ jesteśmy słabi

odpowiedz
Ja1916 - 11.06.2019 / 19:37, *.centertel.pl

@Kirny: nie wiem gdzie w tym artykule jest że Carlitos chce odejść. Czytałeś to, czy tylko tytuł?

odpowiedz
eLka - 12.06.2019 / 09:57, *.tpnet.pl

@Ja1916: Pewnie tytuł po co więcej :)

odpowiedz
vinny24 - 11.06.2019 / 08:47, *.t-mobile.pl

Myslalem, ze tych dwoch panow juz nie ma w Legii..... co nas gdzie oni pojda?

odpowiedz
Śmieszek - 10.06.2019 / 23:19, *.chello.pl

a w zamian za to do Legii trafią:
- obiecujący 32 latek z Burundi, z 3 występami w lidze belgijskiej, obecnie bez klubu
- wracający po kontuzji Włoch z nadwagą, od roku nie zagrał meczu, ale na jutjubie ma dobrą składankę, ostatnio widziany w 2 lidze rosyjskiej
- wielki acz niespełniony talent z Łotwy, 3 lata temu w szerokiej kadrze jednego z klubów Bundesligi, raz nawet widział Lewandowskiego z trybun

odpowiedz
eLka - 12.06.2019 / 10:00, *.tpnet.pl

@Śmieszek: pracownik winiarni z działu naklejek na butelki anie zaraz wróć to u pyr Amaral czy cuś :)

odpowiedz
Ursus - 12.06.2019 / 13:33, *.centertel.pl

@Śmieszek:
Brzmi tragedia ale patrząc na poczynania elloczka realne niestety hehe

odpowiedz
Arek - 10.06.2019 / 19:42, *.tpnet.pl

Z tymi Arabami to od 4 mln. euro powinni negocjacje zaczynać. Biedni tam nie są. A jak nie chcą dać, to nie sprzedawać i już. Chociaż znając wizjonera, to Carlitosa pogoni za jakieś 2, 3 mln.

odpowiedz
Gizior - 10.06.2019 / 14:53, *.t-mobile.pl

Arabów stać i jeśli legia sprzeda Carlitosa za mniej niż 5mln euro to jest dla mnje poprostu frajerami... Wiem że koleś nie ma 19lat itp ale qwa to nasz najlepszy gracz a tak jak mówiłem Arabów stać... A ogólnie najlepiej jak by został.

odpowiedz
Otto - 10.06.2019 / 13:47, *.246.2

Czyli Kucharczyk i Hamalainen wcale jeszcze nie odeszli? Szkoda, bardzo się z tego powodu cieszyłem :(

odpowiedz
Lopez - 10.06.2019 / 12:21, *.centertel.pl

Z kucharczykiem to ściema bo podobno jedyną ofertę jaką ma to z Gryfa Wejherowo za 1500zł miesięcznie, to i tak za dużo patrząc na jego fatalne umiejętności piłkarskie...

odpowiedz
Nemesis - 10.06.2019 / 14:29, *.02.net

@Lopez : won na konwiktorską, pajacu!

odpowiedz
Arek - 10.06.2019 / 19:43, *.tpnet.pl

@Lopez : - odezwała się frajerzyna.

odpowiedz
Jerry - 10.06.2019 / 21:56, *.com.pl

@Lopez : Jak nie znasz szczegółów to nie pisz. Kontrakt opiewa na 1500 zł plus bonusy.

odpowiedz
Mlbets - 10.06.2019 / 11:06, *.centertel.pl

Przez cały sezon po każdym meczu 90% komentujących chciało wywalić Kuchego, Hamalainena itd.

Teraz jak odchodzą to jest płacz...

Ktoś kiedyś mądrze powiedział, że Polak zawsze będzie niezadowolony. Nawet jakby loczek sprowadził jutro Messiego, to pewnie byłyby komentarze "za drogi, nie stać nas, pewnie jakiś chory..."

odpowiedz
Vito - 10.06.2019 / 19:29, *.centertel.pl

@Mlbets: Messi? Za drogi!! Pewnie z kontuzją! Nie te lata! Nie stać nas!!
;)

odpowiedz
ja - 10.06.2019 / 09:53, *.inetia.pl

Michał powodzenia !!!

odpowiedz
tomiacab - 10.06.2019 / 09:46, *.144.197

Podobno Kucharczyk już odszedł? To jak to możliwe że mamy ofertę za niego?

odpowiedz
kibic(L) - 10.06.2019 / 09:53, *.bertelsmann.pl

@tomiacab:
Kontrakt ma do końca czerwca. Nie będzie przedłużany.
Też dziwiłem się dlaczego w takim tonie "odszedł z Legii" było to przedstawiane.

odpowiedz
paulus71 - 10.06.2019 / 09:29, *.centertel.pl

areczka piz.eczka już myśli jak sponiewierać Hamę, wszak zgoda z łachem trwa.
Carlitos zostań.

odpowiedz
Gienek - 10.06.2019 / 09:21, *.netfala.pl

Póki co rozsprzedaż trwa w najlepsze a wzmocnień nie widać. Oto wizja prezesa.

odpowiedz
??? - 11.06.2019 / 09:35, *.moypark.com

@Gienek: rozsprzedaz? chyba wyprzedaz

odpowiedz
LWGZ - 10.06.2019 / 09:21, *.tpnet.pl

Do Carlitosa: LEGIA prosi o pozostanie !!!!

odpowiedz
Carlitos - 10.06.2019 / 11:04, *.108.201

@LWGZ:
No dobra

odpowiedz
Realizator - 10.06.2019 / 09:15, *.co.nz

Letnia wyprzedaż trwa, a kogo my ściągniemy? Znowu emerytów czy „talenty” z zagranicznych lig o których mało kto słyszał?

odpowiedz
xaxa121 - 10.06.2019 / 09:17, *.inetia.pl

@Realizator : kolesia z elką w sercu Lewczuka:)

odpowiedz
brasu - 10.06.2019 / 10:00, *.126.81

@Realizator : oczywiscie ze emerytow. podobno Igor Lewczuk jest bliski powrotu.

odpowiedz
robson - 10.06.2019 / 08:41, *.chello.pl

Mioduski wez juz sprzedaj ten klub i spadaj .
Schowaj swoja ambicje bo jak widac nie nadajesz sie do tego.
Oszczedz nam wiecej upokozen .....niech Legie przejmie ktos kto ma i pieniadze i pojecie o pilce , a Ty nie masz ani jednego ani drugiego.

odpowiedz
Do robson - 10.06.2019 / 11:10, *.sky.com

Tak, pomysl wart nagrody - przynajmniej w wymiarze krajowym - a ten tłum przed siedziba Legii kto to, pomysl. Tak samo bądź pokorny i zajrzyj do słownika żeby nie pisać wbrew polskiej ortografii.

odpowiedz