REKLAMA

Ambulans dla WSDD: Flaga z autografami

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Dobrzy Ludzie wystawili na licytację legijną flagę (wymiary 96x70cm) z autografami wszystkich piłkarzy Legii z sezonu 2018/19. Cała zebrana w ten sposób kwota przeznaczona zostanie na zakup legijnego ambulansu dla szpitala dziecięcego przy ul. Mikołaja Kopernika. Licytować można tutaj do najbliższej niedzieli, do godziny 19:16.

Wszystkich, którzy chcą wesprzeć inicjatywę Dobrych Ludzi, zapraszamy również do wpłat na specjalnie dedykowane zbiórce konto: 15 1090 2590 0000 0001 3452 8445 z dopiskiem "AMBULANS dla WSDD".

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.