Alan Czerwiński i Artur Jędrzejczyk - fot. Hugollek / Legionisci.com
REKLAMA

Plotki transferowe: Legia chce Alana Czerwińskiego

Woytek, źródło: Twitter

Legia Warszawa przekonała do powrotu Igora Lewczuka - poinformował Krzysztof Stanowski z weszlo.com. Ponadto stołeczny klub zainteresowany jest pozyskaniem Alana Czerwińskiego z Zagłębia Lubin.

26-letni prawy obrońca ma jeszcze rok ważnego kontraktu z "Miedziowymi". W ostatnim sezonie wystąpił w 16 meczach Ekstraklasy. We wrześniu zerwał więzadło krzyżowe i pauzował aż do marca. W końcówce sezonu zwykle wchodził na boisko z ławki rezerwowych, a w majowym spotkaniu z Legią zanotował asystę.


W poniedziałek Piotr Koźmiński z Super Expressu poinformował, że Carlitos odrzucił ofertę klubu Al-Wahda ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. W tym samym czasie miejscowe media informowały, że... transfer dojdzie do skutku.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (67)

+dodaj komentarz
Simon - 13.06.2019 / 12:46, *.155.3

Ostatnie wieści transferowe naprawdę napawają optymizmem... w kontekście walki o utrzymanie w ósemce.

odpowiedz
Otto - 12.06.2019 / 12:23, *.246.2

Z Zagłębia to powinni wziąć Filipa Starzyńskiego - jedyny, który może się w Legii sprawdzić. Dobry rozgrywający, potrafi wrzucić piłkę w punkt, świetnie bije rzuty wolne i w ogóle dysponuje silnym uderzeniem. Do tego jeszcze przed 30-tką, ale na tyle "niemłody", że za granicę pewnie już nie ucieknie. Byłby dobry rozgrywający na parę lat. A, no i ciągle nam bramki strzela, więc kolejną wartością dodaną byłoby, że wreszcie by przestał.

odpowiedz
kieras - 12.06.2019 / 15:33, *.com.pl

@Otto: Można kupić jeszcze 100 pomocników. Ale pytanie się nasuwa : po co ? To nie football manager Otto

odpowiedz
Ali - 12.06.2019 / 11:49, *.249.78

ostatnio nie da sie w ogóle czytać komentarzy tutaj.

odpowiedz
bolo - 12.06.2019 / 11:23, *.net.pl

Zaraz się okaże ze p. Lucjan Brychczy to żadna legenda !!! Tą legendą jest, oczywistą oczywistością , niejaki Vuko. Gościu,spadaj do siebie(wiadomo dokąd) i nie ośmieszaj klubu.Z siebie już dawno zrobiłeś pajaca. Szatnia Ci pokaże kto jest L , a kto przybłędą.

odpowiedz
Farme(L) - 12.06.2019 / 09:50, *.bridgefibre.net

Spokojnie to dopiero polowa czerwca. Mysle, ze tak naprawde sie zacznie i Prezes zaszaleje 29-30 sierpnia :)

odpowiedz
Sebo(L) - 12.06.2019 / 09:22, *.vectranet.pl

Zaraz połowa czerwca,zaraz trzeba się przygotowywać do pucharów tymczasem transferów ani widu ani słychu. Sprowadzono bramkarza Muzyka,który i tak pewnie zadomowi się w rezerwach i wróciło kilku graczy z wypożyczeń. Wszystko to jak na razie wygląda bardzo marnie.Nie widać jakiejkolwiek koncepcji transferowej. O nikim się nie mówi,nie pisze kto mógłby do Legii przyjść jako WZMOCNIENIE a nie jakieś tam uzupełnienie na ławkę. Czarno to jak na razie wszystko widzę.

odpowiedz
Rafal - 12.06.2019 / 10:25, *.ALTER.NET

@Sebo(L): chyba rosjanie mowią: ciszej jedziesz dalej zajedziesz.... przynajmniej mam taką nadzieję...

odpowiedz
Andrzej R - 12.06.2019 / 08:22, *.play-internet.pl

Jak tak dalej będziemy się wzmacniać to czeka nas walka o 8kę

odpowiedz
Ppdol - 12.06.2019 / 06:47, *.jjs.pl

Gdzie te transfery panie Mioduski i ci piłkarze którzy mają umierać za Legie trenerze Vukovic tak zwani prawdziwi Legioniści bo jak na razie takiego się pozbyto czyli kruchego i to w marnym stylu pozegnanie

odpowiedz
Tomek - 12.06.2019 / 07:18, *.113.189

@Ppdol: A jakiego pożegnania się spodziewałeś? Że będzie pełny stadion i wyjdzie gwiazda Kucharczyk i każdy będzie mu klaskał? Za co się pytam? Za jego osiągnięcia w Legii? Za to że pierwszy strzelał z ucha, że pierwszy wynosił z szatni co się tam dzieje? Gość który jest zadufany w sobie, jak ktoś mu mówi prawdę w oczy to pan Michałek się obraża. Zapytaj jego sąsiadów jak się zachowuje w stosunku do nich. Gwiazda z d... wyjęta

odpowiedz
Hubi - 12.06.2019 / 08:41, *.telnaptelecom.pl

@Ppdol: Kucharczyk może i prawdziwy Legionista. Ale już dawno stanął w miejscu i jest za słaby na Legię. Już dawno powinien odejść. Tak jak zrobił Rzeźniczak. Też prawdziwy Legionista który teraz znalazł miejsce w Wiśle Płock. Ciekawe gdzie wyląduje Kucharczyk, uważam, że podobnie.

odpowiedz
Lesny Dziadek - 11.06.2019 / 23:29, *.play-internet.pl

To na razie urzadzamy sie w tej czarnej d. . w ktorej jestesmy...Oby to byly gierki maskujace prawdziee transfery. Niestety wiary coraz mniej...

odpowiedz
MatWij - 11.06.2019 / 23:18, *.centertel.pl

Rzeźnik już w Wiśle Płock... brako kudłaty durniu. A my szukamy gwiazd z kirgistanu którzy będą PRAWDZIWYMI LEGIONISTAMI! A nie to co Malarz, Kuchy czy Rzeźnik, oni nie mają Legijnego DNA takiego jak trenejro Vuko.

odpowiedz
Kabanos - 12.06.2019 / 08:20, *.91.50

@MatWij: chyba Cie trochę poniosło z tym Legijnym DNA jeszcze w kontekście ludzi którzy albo zwiedzili pół świata i sa tutaj trzy lata, albo waflowali się i obnosili z RTSem, albo od zawsze są za słabi na Legie. Legijne DNA ma Pan Brychczy a nie wkłady które wymieniłeś. Dla nich Legia to maksymalnie miejsce pracy

odpowiedz
Buda - 11.06.2019 / 22:25, *.t-mobile.pl

Jak Alan to Jessica moze na bramke?

odpowiedz
Riczard - 11.06.2019 / 22:00, *.chello.pl

Alan... Brakuje jeszcze Brajena i Fabian. Co za czasów człowiek dozyl...

odpowiedz
Karolina - 12.06.2019 / 10:29, *.centertel.pl

@Riczard: i Richarda

odpowiedz
Juri - 11.06.2019 / 21:34, *.inetia.pl

Dobrze że to tylko plotki,nie mające nic wspólnego z prawdą.

odpowiedz
Ding - 11.06.2019 / 20:40, *.play-internet.pl

Płaczecie po tym Reźniku, a przecież w Płocku też mają instagrama.

odpowiedz
Tagi - 11.06.2019 / 20:19, *.vectranet.pl

a co z Bartkiem Pawłowskim ???

odpowiedz
KufelWPR - 12.06.2019 / 00:21, *.play-internet.pl

A co ma być z Bartkiem Pawłowskim ?
Dalej jest chu'owy jak i był.

odpowiedz
Nergal - 11.06.2019 / 19:29, *.t-mobile.pl

Anal sralan... Rzeźnik w Płocku... loczek ogarniaj się...

odpowiedz
Radek - 11.06.2019 / 19:23, *.chello.pl

Rzeźniczak w Wiśle Płock zaraz do niego dołączy Arek Malarz brawo panie loczek ! Miodulski tak trzymaj!

odpowiedz
Kulawy - 12.06.2019 / 08:23, *.91.50

@Radek: i bardzo dobrze - na co nam taki szrot????? Na takich piłkarzach mamy budować Legie??? Nie! od zawsze byli na nasz klub za słabi.

odpowiedz
Micha - 12.06.2019 / 11:36, *.com.pl

@Radek: Swego czasu Lechia też ściągała namiętnie byłych Legionistów. Nic z nimi nie ugrała.

odpowiedz
Legia(1916) - 11.06.2019 / 19:06, *.chello.pl

To są chyba jakieś jaja ala Mioduski:

Pasquato za Odjidje Ofoe
Astiz za Czerwińskiego
Mauricio za Dąbrowskiego
Eduardo za Sadiku
Mączyński za Jodłowca
Kto następny?
Szrot na każdą pozycję. Miej honor odejdź przynajmniej ze stanowiska prezesa.

odpowiedz
Mlbets - 11.06.2019 / 19:14, *.centertel.pl

@Legia(1916):

Można też napisać tak

Cafu za Odidje
Remy za Dąbrowskiego
Martins za Jodlowca
Carlitos za Sadiku

I jakoś inaczej to brzmi nie? Tak jak u laskowika "nie jedno koło się zepsuło tylko rzy są dobre"

Wszystko zależy jak patrzeć. Jak ktoś chce hejtnac to wyciągnie 4 najgorsze transfery.

odpowiedz
Legia(1916) - 11.06.2019 / 19:27, *.chello.pl

@Mlbets: Po co to mydlenie oczu, mądremu dwa słowa wystarczą, a głupiemu to i referatu mało, jak mawiał Sofronow. Wystarczy spojrzeć
jaki "postęp" sportowy (czytaj zjazd) poczyniliśmy przez dwa lata, żeby wiedzieć , że nie jedno koło jest dobre tylko trzy się zepsuły. Przez grzeczność nie wspomniałem o Philipsie,
Agrze, Hilberto, Iliońskim i Monecie. Tu nie trzeba hejtować, wystarczy przejrzeć na oczy !!!

odpowiedz
Pio - 11.06.2019 / 19:47, *.chello.pl

@Legia(1916):

Czerwiński był do dupy!

odpowiedz
Legia(1916) - 11.06.2019 / 19:55, *.chello.pl

@Pio: Tak, tak, Astiz pewnie lepszy

odpowiedz
Twardy Legiunia - 11.06.2019 / 21:35, *.chello.pl

@Legia(1916): Ale Agrę to ty szanuj!!!

odpowiedz
Obcy - 11.06.2019 / 19:04, *.t-mobile.pl

Nasz prezes to strasznie chwiejny facet. Ileż on już miał koncepcji prowadzenia klubu. Ilu już zatrudniał trenerów na lata. Powiem wam,że to jeszcze nie koniec. Prezes cały czas myśli,jakby tu nas zaskoczyć. Gubi się niesamowicie w tych swoich planach. Albo nie da sobie nic przetłumaczyć,albo ma takich niedouczonych podpowiadaczy.

odpowiedz
krys008 - 11.06.2019 / 18:40, *.t-mobile.pl

Taka informacja nawet w formie plotki potrafi wk...

odpowiedz
brasu - 11.06.2019 / 18:32, *.vectranet.pl

alan czerwinski to prawy obronca. na tej pozycji jest vesovic i stolarski a i z wypozyczenia wraca nawotka. po co jeszcze jeden?

odpowiedz
Stempe(L) - 11.06.2019 / 17:59, *.centertel.pl

Czemu Rzeźnik nie do nas? Komu on nie pasuje?

odpowiedz
gregorio - 11.06.2019 / 19:12, *.plus.pl

@Stempe(L):
Wiadomo komu - jedynej legendzie klubu, ostatniemu prawdziwemu legioniście - panu Vukoviciowi :/

odpowiedz
Mlbets - 11.06.2019 / 19:16, *.centertel.pl

@gregorio :

Nie jest to prawda. Rozmowy z Rzeznikiem były ale wolał iść do Płocka, gdzie ma z urzędu pewne miejsce w składzie niż walczyć o grę z Jedzą i Remim.

odpowiedz
Amator - 11.06.2019 / 19:34, *.chello.pl

@Stempe(L):
Prawdopodobnie Lewczukowi :) .... zaszantażował Rzeźniczak albo Ja ! , będzie mi się małolat plątał między nogami :))

odpowiedz
Phoenix(L)k - 11.06.2019 / 20:30, *.chello.pl

@Stempe(L):
El Pudello nie lubi, kiedy ktoś ma własne zdanie

odpowiedz
gregorio - 11.06.2019 / 21:16, *.play-internet.pl

@Mlbets:
Nie wierzę... Ostatnio wywiad z Rzeźnikiem był "Legia jest na pierwszym miejscu" a on wolałby iść do Płocka? Pewnie Kuchy też nie chciał zostać w Legii? Czy Malarz.. Vuko czyści szatnię tak żeby tylko on został tam jedyną legendą klubu ostatnich lat. Ale szybko się to na nim zemści...

odpowiedz
Mlbets - 11.06.2019 / 21:42, *.centertel.pl

@gregorio :

Możesz nie wierzyć. W wywiadach można mówić co się chce. A czyny później to weryfikuja.

Jakby Kuchy tak bardzo chciał zostać w Legii to w marcu przyjąłby ofertę kontraktu, która otrzymał a nie grymasil, że on jest gwiazdą i za mało zer :)

A co do Arka, to po co nam tak stary zawodnik na pozycje bramkarza nr 3...

odpowiedz
gregorio - 11.06.2019 / 22:16, *.play-internet.pl

@Mlbets:
Ja tam się Kuchemu nie dziwię, że grymasił jak taki Agra, Czukwu czy inne wynalazki dostają wyższe kontrakty od niego. Niestety w Legii nie docenia się zawodników, którzy wiele zrobili dla klubu i którzy wygrali wiele trofeów... A taki Vuković prawdziwy legionista powinien murem stać za takimi zawodnikami jak Kuchy, Malarz, Rado czy właśnie Rzeźnik, a nie lekką ręką się ich pozbyć... Czarno widzę najblizsze tygodnie, niestety...

odpowiedz
tekken (L) - 11.06.2019 / 17:48, *.chello.pl

Z zagłębia to ten Ślisz będzie dobry zawodnik. Za dwa lata można brać niech się trochę rozegra

odpowiedz
Kuba - 11.06.2019 / 18:32, *.telenet.be

@tekken (L): Za dwa lata jak się rozegra to będzie artykuł z serii Ślisz nie dla Legii ;) niestety

odpowiedz
Krytykant_Zawodowiec - 11.06.2019 / 17:11, *.vectranet.pl

Carlitos ma miliony EUR u nas to po co będzie wyjeżdżał? Lepszy klimat

odpowiedz
KibicM - 11.06.2019 / 16:57, *.play-internet.pl

Już bym wolał Starzyńskiego

odpowiedz
Arek - 11.06.2019 / 16:52, *.tpnet.pl

Plotki, plotki, plotki. A termin dwóch tygodni zbliża się nie uhronnie. A transferów jak nie było, tak nie ma.

odpowiedz
SJP - 11.06.2019 / 17:17, *.vectranet.pl

@Arek: SJP. A ja widzę że masz NIEUCHRONNE problemy z j. polskiego. Dla mnie mogą
być nawet za cztery tygodnie - byle bardziej trafione. Pozdrawiam

odpowiedz
Amator - 11.06.2019 / 17:33, *.chello.pl

@Arek:
Jak to nie ma !!! Legia Warszawa przekonała do powrotu Igora Lewczuka a zapewne łatwo nie było :))

odpowiedz
Cch - 11.06.2019 / 16:37, *.mm.pl

A mi się wydaje że to wszystko ściema. Legia specjalnie podaję takie info o paralitykach a tym samym za zamkniętymi drzwiami negocjuje z prawdziwymi wzmocnieniami

odpowiedz
Imie(L)inski - 11.06.2019 / 20:57, *.if.ua

@Cch: podziwiam twój optymizm, panie kolego... chciałbym , żebyś miał racje, ale będzie o to ciężko, gdy się nie chce wydać nawet pół banki euro na gościa, a w dzisiejszych czasach transfery za 2-3 mln to śmiech na sali....

odpowiedz
Calbarro - 11.06.2019 / 23:09, *.t-mobile.pl

@Cch: komentarz mistrzowski! Oby się sprawdził.

odpowiedz
kibic emeryt - 11.06.2019 / 16:15, *.tpnet.pl

Mówcie co chcecie ale Carlitos mnie osobiście imponuje . Widać że chłop chce u nas grać i to za dużo mniejszą kasę niż gdziekolwiek .Już dawno nie widziałem takiego grajka bo na pewno dałby maks z siebie gdyby został .Druga sprawa to gdyby odszedł Wieteska a jest to prawdopodobne to zostajemy z dwoma stoperami nic więc dziwnego że szukają zmiennika na siłę .Ale tak będzie dopóki prezes nie odzyska kasy i tą którą pożyczył i tą co wydał na zakup klubu a będzie to około 100 mln .Nigdy nie będzie dobrze jak będzie klub tak działał ale tak będzie i pewnie naciskany Carlitos w końcu odejdzie .

odpowiedz
wow - 11.06.2019 / 17:58, *.virginm.net

@kibic emeryt: jakie pożyczył? te co dorzucił do własnego nieudolnie prowadzonego biznesu, a nie pożyczył. Nier powielajmy jego kłamstw bo uwierzy, ze to łuknęliśmy.

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 11.06.2019 / 18:36, *.centertel.pl

@wow:No niestety formalnie pożyczył. Trzeba będzie to oddać i to z odsetkami. A że dokładać musiał przez swoją nieudolność, to już komornika nie będzie obchodziło.

odpowiedz
kryniek76 - 11.06.2019 / 16:03, *.jmdi.pl

Czerwiński po kontuzji
spełnia zatem warunki

odpowiedz
Mlbets - 11.06.2019 / 15:38, *.centertel.pl

Carlitos niech lepiej nic nie odrzuca, bo skończy w klubie kokosa jak Pasquato :)

odpowiedz
Lucky123 - 11.06.2019 / 15:26, *.chello.pl

Rzeznik zamiast Lewczuka !!!

odpowiedz
L - 11.06.2019 / 17:10, *.tpnet.pl

@Lucky123: Dokładnie!!!!!! Każdy kto twierdzi że lepszy lewczuk niż Kuba ma nie pokolei w głowie (czytaj prezes i reszta jego ludzików)

odpowiedz
Lesny Dziadek - 11.06.2019 / 15:16, *.play-internet.pl

To jakies zarty, prawda?

odpowiedz
Ding - 11.06.2019 / 15:07, *.play-internet.pl

O co chodzi z tą parą Radović-Radomiak? Jest coś na rzeczy?

odpowiedz
Gienek - 11.06.2019 / 15:05, *.netfala.pl

Kiedy skończą się plotki a zacznie się działanie? Gdzie jest ta wizja prezesa?

odpowiedz
jo - 11.06.2019 / 15:28, *.centertel.pl

@Gienek: wizja prezesa to zarządzanie przez chaos... Zaskoczymy każdego bo nikt nie wie co nam chodzi po głowie :-/

odpowiedz
el dżeneral - 11.06.2019 / 22:44, *.207.36

@jo:
wszak zmienność decyzji świadczy o ciągłości dowodzenia :-)

odpowiedz
syjon85 - 11.06.2019 / 15:04, *.plus.pl

Rzeźnik nie do Nas ?

odpowiedz
jasiek - 11.06.2019 / 19:04, *.24.10

@syjon85: no właśnie, bierzemy starszego i mniej związanego z klubem Lewczuka. A za rok się okaże, że Rzeźnik i tak wróci...

odpowiedz