fot. Ekstraklasa
REKLAMA

Terminy meczów z Pogonią, Koroną, Śląskiem i Wisłą Płock

Redakcja, źródło: Ekstraklasa

Ekstraklasa SA opublikowała szczegółowy terminarz 1., 2., 3. i 4. kolejki. Wszystkie spotkania Legii zaplanowano na niedziele, ze względu na grę stołecznego zespołu w eliminacjach Ligi Europy. Legioniści sezon 2019/2020 rozpoczną 21 lipca, meczem z Pogonią Szczecin na własnym stadionie.

Najbliższe mecze Legii:
21.07. (ND) 17:30 Legia Warszawa - Pogoń Szczecin
28.07. (ND) 15:00 Korona Kielce - Legia Warszawa
04.08. (ND) 17:30 Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
11.08. (ND) 17:30 Wisła Płock - Legia Warszawa (TVP)

Więcej w działach:
Terminarz Legii
Terminarz i wyniki Ekstraklasy
Relacje z meczów

W Kalendarzu Legionisty na stronie głównej.

Importuj nasz kalendarz na swój telefon z Androidem i ciesz się zawsze aktualnym terminarzem! -> Kalendarz Legionisty

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (17)

+dodaj komentarz
Tadek - 12.06.2019 / 09:13, *.netfala.pl

Jakoś nie ciągnie mnie na razie do oglądania tego dziadostwa...

odpowiedz
Daszka - 11.06.2019 / 23:43, *.chello.pl

Proponuję Kolegom uważne "przestudiowanie" terminarza pierwszych czterech rund ESA w wydaniu pozostałych "pucharowiczów". Jeżeli chociaż jeden z nich (lub termin) będzie inny niż niedzielny (np. poniedziałkowy), to oczywistym jest, że tzw. mus grania przez Legię w niedzielę jest dęty i tradycyjnie nasz klub robi za dojna krowę dla cwaniaczków od PR w ESA.
Ps.: co ew. na to "prezes dekady" ?! Jego zdecydowanej reakcji oczekuję z niecierpliwością.

odpowiedz
Kamień - 12.06.2019 / 07:28, *.chello.pl

@Daszka:
Mylisz się niestety. W poniedziałek już nie będzie meczów - przynajmniej tak obiecywali.

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 12.06.2019 / 09:15, *.tpnet.pl

@Kamień: Będą w poniedziałki, tylko mniej.

odpowiedz
Daszka' - 12.06.2019 / 23:06, *.chello.pl

@Kamień:
To nie o obietnice chodzi, tylko o fakty, konkrety, realia. A są one inne niż sugeruje Twój wpis.
Polecam szczegółową lekturę terminarza rozgrywek ESA i oczywiście słuszną uwagę @SŁAWKA(L).
Ps.: jeżeli ktoś nadal nie jarzy do czego piję, to proponuję odświeżyć sobie pamięć - z przed dwóch lat - jak to po czwartkowych meczach wyjazdowych, w ramach rozgrywek LE, już w niedzielę - na wątpliwej świeżości - zmuszeni byliśmy przez "cudaków z ESA" walczyć o punkty w ramach tej śmiesznej ligi.
Wątpliwe efekty tego idiotyzmu "grafikowego" pozostały niezapamiętane...

odpowiedz
Ibis - 13.06.2019 / 00:25, *.chello.pl

@Kamień:
Gwoli ścisłości, mecze poniedziałkowe zostały zdjęte z grafiku ESA w listopadzie i grudniu br. A to już okres, gdzie rozgrywki LE toczyć się będą w fazie grupowej. Wątpię, czy Legia - z niewielkimi stratami punktowymi - dotrwa do tego momentu.

odpowiedz
Rafał Prg. Płn. - 11.06.2019 / 23:26, *.t-mobile.pl

Mam do was pytanie: czy z związku z tym, że Legia będzie rozstawiona w eliminacjach do Ligi Europy to mecze rewanżowe będzie grała w Warszawie? Kiedyś chyba tak było, ale nie jestem pewny, czy nadal ta zasada obowiązuje. Jak ktoś się orientuje to od razu dzięki za odpowiedź :-)

odpowiedz
dino - 12.06.2019 / 06:55, *.vectranet.pl

@Rafał Prg. Płn.:
O tym decyduje losowanie jak wyciągną kulkę z Legia jako 2ga to tak, równie dobrze 1 mecz mecz 1 rundy mozemy grać w Warszawie

odpowiedz
Jasio - 11.06.2019 / 23:16, *.2.110

17.30 a nie 18? Ło!

odpowiedz
Luki1916 - 11.06.2019 / 22:42, *.net.uk

To jest masakra co sie wyrabia ...... w Legii . To Igor lepszy od Jakuba?

odpowiedz
LWGZ - 11.06.2019 / 21:27, *.tpnet.pl

Jak ma sie sprawa z D.Furmanem ?

odpowiedz
Norbi - 11.06.2019 / 20:42, *.orange.pl

Bilety już wyprzedane niestety....

odpowiedz
Int - 11.06.2019 / 19:15, *.chello.pl

Kuba Rzeźniczak w Wiśle Płock. Dla nas za drogi, czy za słaby?

odpowiedz
Radek - 11.06.2019 / 19:45, *.chello.pl

@Int: nie pasował do koncepcji Wielkiej Legii w wykonaniu loczka .

odpowiedz
Yeti - 11.06.2019 / 23:10, *.play-internet.pl

@Int: Nie pasował do wizji kudłatego...

odpowiedz
RafaL - 11.06.2019 / 23:10, *.play-internet.pl

@Radek: Kuba nie był, nie jest i (już nie biedzie wirtuozem). Ale... byl, jest i będzie Legionistą. Ok pochodzi z Łodzi,ale pokazał nie raz gdzie jego miejsce

odpowiedz
tomiacab - 12.06.2019 / 10:44, *.129.146

@Int: podobno powalił się na teście Vukovicia.

odpowiedz