fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Karnety lada dzień, koszulki w lipcu

Maciej Frydrych i Woytek, źródło: Legionisci.com

W ciągu najbliższych dni Legia Warszawa uruchomi sprzedaż karnetów na sezon 2019/20. Z naszych informacji wynika, że klub przygotował nową ofertę, która ma być nieco tańsza. Większe zmiany czekają kibiców preferujących kupowanie pojedynczych biletów. Nowy system biletowy przygotowany przez norweską firmę ma umożliwić wprowadzenie dynamicznych cen na każde spotkaniem nie tylko ze względu na jego atrakcyjność, ale także na kilka innych parametrów (np. wcześniej taniej, później drożej). Ponadto powinna pojawić się opcja zniżek/rabatów przy zakupie większej liczby wejściówek.

- Chcemy uatrakcyjnić ceny. Będą one trochę niższe ceny na niektóre miejsca, a trochę wyższe na inne, ale wszystko to ma służyć podniesieniu frekwencji - powiedział Łukasz Sekuła, członek zarządu Legii.

Stroje piłkarzy na nowy sezon przygotowane przez adidasa zostaną oficjalnie zaprezentowane 1 lipca.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (42)

+dodaj komentarz
Tomek - 25.06.2019 / 14:37, *.chello.pl

Karnety lada dzień. info wymiotło. Mamy 25 czerwiec i karnetów niema nadal.

odpowiedz
DO Redakcji - 16.06.2019 / 17:33, *.chello.pl

od kiedy ruszy sprzedaż karnetów ?

odpowiedz
DO Redakcji - 14.06.2019 / 13:01, *.chello.pl

od kiedy te karnety ?

odpowiedz
kibic emeryt - 14.06.2019 / 07:21, *.tpnet.pl

Wszystko pięknie ,ja też jestem przygnębiony sposobem prowadzenia klubu przez Mioduskiego . Tylko kto kupi klub o wartości około 100 mln i kolejne wpompuje aby wzmocnić klub .Prawdopodobieństwo znalezienia takiego podmiotu jest zerowe a odejście prezesa może oznaczyć dla naszego klubu losu Polonii i jest to całkiem realne . Ja więc kupuje jak co roku karnet i mam nadzieje że uda się zdobyć mistrza i awansować do fazy grupowej ligi Europy i byłoby to całkiem możliwe ale oczywiście z dobrym trenerem a nie uczniem .

odpowiedz
News⚽️Legia - 13.06.2019 / 02:25, *.02.net

Mr Mioduski ! To może byç ostatni sezon w two in wykonaniu ,kibice,experci,media zgołem twierdzá że ty dalej niemasz pojècia o prowadzeniu klubu piłkarskiego,otoczyłeś sie błaznami i fałszywymi kumplami,gdzie ta rewolucja!?dalej pracujá w Legii koniki trojańskie co udajá że Legie lubià taki kierownik drużyny i ten dyrektor sportowy,za brak Mistrza powinni już dawno wylecieć!Same nazwy möwiá D.sportowy I K.Drużyny co oni wnieśli do naszej Drużyny!?ściemnianie I tyle ech...

odpowiedz
tomiacab - 13.06.2019 / 07:25, *.virginm.net

@News⚽️Legia: miodek otacza się klakierami i w ten spsób oszukuje samego siebie. Ktoś się sprzeciwi to wypad. Miejsce jest tylko dla tych którzy przyklaskują i mówią miodkowi, ze robi dobrze.

odpowiedz
dino - 13.06.2019 / 13:56, *.108.201

@tomiacab:
Dokładnie zgadzam się Miodek otoczył się potakiwaczami którzy mu schlebiaja jak to za*ebiscie klub prowadzi a kazdy laik widzi ze jest zgoła odwrotnie. Albo Miodek zatrudni ludzi z krwi i kosci albo dalej cała Polska bedzie sie z nas śmiała

odpowiedz
Lipa - 12.06.2019 / 22:25, *.chello.pl

Jest muzyk to będą i klarnety.

odpowiedz
Njk - 12.06.2019 / 19:31, *.tpnet.pl

Najpierw niech transfery zrobią,bo w składzie sami paralitycy.

odpowiedz
Ho no lulu chodźmy spać - 12.06.2019 / 19:13, *.plus.pl

Karneciarze żryjcie popkorn i darmowa kiełbasę od miodka ogladajcie padake i kopacz kopiacych się po czoła h w tym sezonie obraz nędzy i rozpaczy do tego tanie piwo po 10 zł za plastikowe 05 2 procent miodek ty golodupcu

odpowiedz
bartikos - 12.06.2019 / 18:47, *.inetia.pl

Trzeba być niepełnosprawnym umysłowo by kupić karnet...!

odpowiedz
R - 12.06.2019 / 18:55, *.tpnet.pl

@bartikos: takich nie brakuje, podobnie jak amatorow na nowe koszulki

odpowiedz
Legia(1916) - 12.06.2019 / 18:14, *.chello.pl

Karnety mam nadzieję zostaną mocno przecenione. Jak na razie byle jaki produkt więc cena powinna być adekwatna

odpowiedz
Legia sk-ce - 12.06.2019 / 16:22, *.centertel.pl

Aaaaaaaa.......gdzie transfery.....!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
tomiacab - 13.06.2019 / 17:42, *.virginm.net

@Legia sk-ce: pan kucharski powiedział że bedą w ciagu dwóch tygodni, no i zgodnie z obietnicą półtora tygodnia już minęło :)

odpowiedz
ADAMOWICZ ALE NIE PAWEŁ - 12.06.2019 / 14:16, *.centertel.pl

Poniósł straty więc musi zarobić,jak to zrobić wybór jest prosty, na naiwnych kibicach co to piszą na dobre i na złe

odpowiedz
jacq - 12.06.2019 / 14:43, *.tpnet.pl

@ADAMOWICZ ALE NIE PAWEŁ:
To nie takie proste,że jak się podniesie ceny,to przychody wzrosną.W przeliczeniu na kibica prawdopodobnie tak,ale za to będzie tych kibiców mniej.(Do wszystkich,którzy zaraz zwyzywają mnie od Januszy -Ja i tak zawsze mam karnet)

odpowiedz
Kalbar - 12.06.2019 / 17:01, *.chello.pl

@ADAMOWICZ ALE NIE PAWEŁ:
Podniesienie cen biletów nie zawsze oznacza większy zysk, bo może być skutek odwrotny.

odpowiedz
Lfan - 12.06.2019 / 13:55, *.chello.pl

Wyższe ceny? Buahahhaa
Co Wy macie w tych głowach? Za oglądanie Lewczuka kopiącego się po czole?!

odpowiedz
Kalbar - 12.06.2019 / 13:12, *.chello.pl

Czyli lepiej będzie się opłacało kupować pojedyncze bilety niż karnet? Miały być tańsze karnety dla tych co chodzą na każdy mecz?

odpowiedz
Pab(L) o - 12.06.2019 / 13:11, *.t-mobile.pl

Czytam wpisy niektórych i się zastanawiam czy wszyscy mamy taką samą wiedzę. Ale czy Wy nie czytacie raportów finansowych/analiz? Czy osoba pisząca "Mioduski wziął 5.5 mln" niech teraz wyda to na transfery wie że są w Polsce podatki, z tej kwoty trzeba opłacić menadżerów, itp. Ze trzeba jeszcze jakoś bilansowac spółkę. Bo generalnie każda spółka powinna przynajmniej zarobić na swoje koszty... Legia jest dobrem Warszawy, Warszawiaków oraz wielu kibiców w całej Polsce. To fakt. Mamy prawo oczekiwać dobrej gry gdy kupujemy bilety/karnety. Ale nie jesteśmy Właścicielem a z tego co wiem akcji też Klub jeszcze nie sprzedaje :)

odpowiedz
Legia(1916) - 12.06.2019 / 18:23, *.chello.pl

@Pab(L) o: Ale właścicielem, czy szkodnikiem ?

odpowiedz
DawidL - 14.06.2019 / 07:37, *.play-internet.pl

@Pab(L) o: Nie marnuj czasu bracie na rozsądne komentarze ;-) tutaj raczej nie podysktujesz .Emocje i proste hasła tutaj królują pozdro (L)

odpowiedz
GCW - 12.06.2019 / 13:07, *.play-internet.pl

Wyj...ane mam w tego nieudacznika prezesa i w jego karnety. Za poprzedni sezon karnety powinny być o połowę tańsze A bilety na mecze w kasach powinny być po 1zł. Miodek won z Naszego Klubu!!!

odpowiedz
dino - 12.06.2019 / 15:29, *.108.201

@GCW:
Nie to, że jestem zwolennikiem Miodka ale to co masz w głowie to siano

odpowiedz
Arek - 12.06.2019 / 19:24, *.tpnet.pl

@dino: nie wypada się nie zgodzić. Jak się czyta niektóre wpisy, to ten typ nie jest odosobniony.

odpowiedz
disabled - 12.06.2019 / 13:02, *.centertel.pl

skoro powstaje nowy system biletowy,to moze ktos w koncu pochyli sie nad sprawa niepelnosprawnych kibicow. bo to teraz wyglada tak,ze w systemie nie ma ujetych ich znizek i zamiast kupic bilet online,musza zapier.... za kazdym razem do kas.moze to.forma rehabilitacji by Legia???pozyjemy,zobaczymy

odpowiedz
oLaf - 12.06.2019 / 23:47, *.vectranet.pl

@disabled: to mnie rozwaliło: "moze to.forma rehabilitacji 'by Legia'??"

odpowiedz
tomiacab - 13.06.2019 / 17:49, *.virginm.net

@disabled: ja pier...e, cztam i nie wierzę. "Brawo" klub!!!

odpowiedz
L - 12.06.2019 / 12:52, *.t-mobile.pl

nowe koszulki to za ładne nie sa https://www.footyheadlines.com/2019/03/legia-warsaw-2019-20-kit.html

odpowiedz
News⚽️Legia - 12.06.2019 / 13:17, *.215.89

@L: Stroje powinni zaprojektować Ultrasi!a nie Kucharskiego ludzie i adidasy

odpowiedz
oLaf - 12.06.2019 / 23:49, *.vectranet.pl

@L: co one są z wysypiska wygrzebane przez nurów??? Masakra jakaś!

odpowiedz
Bolek - 13.06.2019 / 08:46, *.t-mobile.pl

@News⚽️Legia: a w jakim klubie na świecie są takie praktyki? Jaki sponsor techniczny by się na to zgodził? A może niech ultrasi dostarczą też cały sprzęt treningowy? Ludzie, na jakim świecie wy żyjecie?

odpowiedz
Grchw(L) - 13.06.2019 / 15:06, *.chello.pl

@L: Vizir - bielsze nie będą @!@ Dramat.

odpowiedz
LEGIA TO MY - 12.06.2019 / 12:32, *.com.pl

odczułem karnet w poprzednim sezonie, w tym podziękuję że chyba dacie mega promocje dla tych co mieli a jej nie odczuli

odpowiedz
lw73 - 12.06.2019 / 12:20, *.chello.pl

Równia pochyła ze wskazaniem pochyła

odpowiedz
paulus71 - 12.06.2019 / 12:19, *.centertel.pl

Rozumiem, że akcja Legia bez barier również wystartuje

odpowiedz
Kibolek - 12.06.2019 / 12:13, *.telefonica.de

MIODUSKI golodupcu i oszuscie ZA TRANSFERY SIE WEZ 5.5 MLN € za Szymańskiego wziąłeś i kogo znaczącego kupiłeś, baranie bez pojęcia. Lewczuk 34 letniego , na ta gołą dupę już do reszty upadles. Szybki odjazd z pucharów w tym sezonie i za 3 miesiące mam nadzieję że już właścicielem LEGII NIE BĘDZIESZ

odpowiedz
Tomek - 12.06.2019 / 12:15, *.113.189

@Kibolek: To chyba dobrze jakby go nie było

odpowiedz
młodszy_brat - 12.06.2019 / 11:51, *.net.pl

A w praktyce będzie tak - wcześniej drożej, a później taniej, żeby ratować frekwencję. Naprawdę to co wyprawiał Miodek w minionym sezonie było policzkiem dla karnetowiczów. Zniżki na pojedyncze mecze, darmowe bilety... jaka to jest zachęta, żeby kupić karnet?

odpowiedz
lvkmar - 12.06.2019 / 11:57, *.chello.pl

@młodszy_brat: ja mam karnet od wielu lat i w dupie mam zniżki dla osób, kupujących bilety na pojedyncze mecze. Niech sobie mają nawet z 50% zniżką jak ubiorą białe majtki na lewą stronę. Co mnie to obchodzi? Ważne, aby był pełen stadion i doping reagujący na to, co dzieje się na boisku.

odpowiedz
Kr - 12.06.2019 / 12:03, *.play-internet.pl

@lvkmar: tak, masz rację. Jednak to co działo się w poprzednim sezonie, z ekonomicznego punktu widzenia, nie zachęca do zakupu karnetu na nadchodzący sezon. A przecież klubowi jako przedsiębuorstwu zależy na jak największej liczbie sprzedanych karnetów.

odpowiedz