fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Transfer

Igor Lewczuk ponownie piłkarzem Legii!

Wiśnia, źródło: Legia.com

Po 1015 dniach Igor Lewczuk wrócił do Legii. W środę środkowy obrońca pozytywnie przeszedł badania medyczne i podpisał roczny kontrakt z klubem z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy. 34-letni zawodnik ostatnio grał we francuskim Girondis Bordeaux, do którego trafił w sierpniu 2016 roku za milion euro.

Lewczuk rozegrał w Legii dotychczas 85 meczów, w których zdobył cztery bramki. Przed przyjściem na Łazienkowską reprezentował barwy m.in. Zawiszy Bydgoszcz, Ruchu Chorzów, Piasta Gliwice i Jagiellonii Białystok. Jeszcze przed przyjściem do "Wojskowych" doczekał się powołania do reprezentacji Polski, w której zadebiutował 18 stycznia 2014 roku w towarzyskim spotkaniu przeciwko Norwegii.


Razem z Legią Lewczuk świętował dwa mistrzostwa oraz dwukrotne zdobycie Pucharu Polski. W Girondis Bordeaux nie udało mu się wywalczyć żadnego trofeum, a co więcej do udanych może zaliczyć jedynie swój pierwszy sezon pobytu we Francji. Podczas niego rozegrał 33 mecze, z czego aż 25 na poziomie Ligue 1. Od sezonu 2017/18 wiele zmieniło się jednak na gorsze. Polak zdecydowanie rzadziej pojawiał się na murawie i w ciągu ostatnich dwóch sezonów uzbierał jedynie 22 mecze.

Wraz z końcem obecnego sezonu skończył się jego kontrakt z Bordeaux, co oznacza, że Legia nie musiała płacić Francuzom.

W Legii Lewczuk będzie występował w koszulce z numerem 5.

Zobacz statystyki Lewczuka w Legii

- Szybko doszliśmy z Legią do porozumienia. W Bordeaux, przy zawodnikach o wysokiej klasie nabyłem dużo obycia i mądrości boiskowej, jak się ustawiać i asekurować. Ten wyjazd na pewno mi w tym pomógł i dzisiaj jestem lepszym piłkarzem. W porównaniu z Legią presja była tam mniejsza. Na pewno będę trenował z całym sercem i dam z siebie maksimum - powiedział Igor Lewczuk na łamach legia.com.

Radosław Kucharski (dyrektor sportowy Legii): - Dołącza do nas doświadczony i sprawdzony zawodnik, który wie, z jakimi oczekiwaniami wiąże się gra w Legii i zna wyjątkową otoczkę wokół naszego klubu. Igor wraca na Łazienkowską po trzech latach w jednej z najsilniejszych lig w Europie. Liczymy, że będzie ważnym, stabilnym zawodnikiem, który okaże się dużym wsparciem w walce o trofea.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (65)

+dodaj komentarz
FOREVER LEGIA - 16.06.2019 / 19:00, *.play-internet.pl

Old Fashion Soccer Club.Qrwa,34 zawodnik,co od DWÓCH LAT nie powąchał boiska?.I nie chcę pisać,że za stary,że słaby,że "nie odpali",chcę napisać,że jak zawodnik w tym wieku zawojuje ligę,to tylko będzie świadczyło o żenującym poziomie naszej eksraklasy.

odpowiedz
Lulu - 15.06.2019 / 02:06, *.your-server.de

Transfer alibi, żeby było widać, że coś jest robione, a tymczasem nie robione jest nic. Jednego emeryta żegnają soczystym wykopnikiem, a drugiego z fanfarami przyjmują z powrotem. Już sto razy lepiej byłoby gdyby Czerwiński i to nawet z nogą w gipsie wrócił, niż koleś który ostatnio grywał głównie na pozycji siedzącej.

odpowiedz
mazovia ciechanow - 14.06.2019 / 18:42, *.orange.pl

o ile Gvilie rozumiem - 25 letni zawodnik z ponadprzecietnymi mozliwosciami w Gorniku z perspektywami nawet na niezly zarobek i sprzedaz na zachpd - zrozumialy transfer - o tyle ten Lewczuk kompletny nonsens - 34 lata gosc ktory nic nie gra niema zadnych perspektyw juz poza koncem kariery zapewne zero ambicji - szukal pewnie spokojne przystani z niezla pensyjka by wywegetowac do konca watpliwej kariery... no i znalazl - no to naiwni ktorzy wierzyli w zmiany w Legii juz zostali sprowadzeni na ziemie - odejdzie skucharczyko,astiz czy radovic - i przyjda nowe miernoty o tym samym albo starszym wieku jak Lewczuk - moze Wawrzyniak jeszcze

odpowiedz
Sztoper - 14.06.2019 / 17:34, *.play-internet.pl

Odchodzac z L byl na fali, jak na polskie warunki to dobry grajek. Poziom Jedzy i Remego (bez formy). Z furmanem przestancie, juz legionisci KK i JRz dali popisy przez tyle lat.

odpowiedz
xs - 14.06.2019 / 12:05, *.144.142

Słaby piłkarz , wzmocnieniem to on nie będzie...

odpowiedz
Lee - 14.06.2019 / 10:39, *.246.2

Sebastian Szałachowski podobno teraz odprawia jakieś egzorcyzmy, może by go sprowadzić w ramach zaciągu demobilu, coś tam kiedyś kopał to się pewnie nada...

odpowiedz
dejne3 - 14.06.2019 / 07:30, *.plus.pl

A co z Domniki Furmanem panie Mioduski

odpowiedz
Pryk - 13.06.2019 / 21:55, *.centertel.pl

On się nawet do Rakowa by nie nadawał...jak na razie transfery po wuju, nie ma to tamto...

odpowiedz
Kris - 13.06.2019 / 17:26, *.plus.pl

Witamy ponownie

odpowiedz
artur - 13.06.2019 / 16:45, *.as9105.com

doswiadczenia z Francji zrobily z niego lepszego pilkarza...ha ha ha ha ma tupet kolo Ma dupe spuchnieta od siedzenia na lawce i na trybunach WZMOCNIENIA TRAGICZNE Wlasciciel golodupiec Gdzie nam do Ukraincow a i Wegrzy ostatnio na transwery wydaja wiecej nie mowiac o Czechach.Stajemy sie pilkarska prowincja juz nie w porownaniu z Zachodem ale i naszymi sasiadami.

odpowiedz
HAHAAAH - 13.06.2019 / 15:21, *.101.235

ALE WZMOCNIENIE MASAKRA

odpowiedz
Simon - 13.06.2019 / 13:08, *.centertel.pl

Transfery jak zwykle szalu nie robia zamiast wzmacniac to mam wrazenie ze sie oslabiamy

odpowiedz
Arti14 - 13.06.2019 / 12:59, *.vectranet.pl

Nie mieliśmy miejsca dla Lewego bo za słaby a mamy miejsce dla takiego Agry czy Philippsa. My nie chcemy gwiazd. My chcemy samych cieniasow

odpowiedz
Ja Kocham Legię!!!!! - 13.06.2019 / 10:48, *.3s.pl

Szczerze mówiąc wolę Igora od Wellingtona, który przynajmniej na filmikach wygląda na defensora, który "idzie na raz". Oczywiście Brazylijczyk jest młodszy i nie można wykluczyć, że ostatecznie okazałby się wzmocnieniem, ale na ten moment powinniśmy wybierać pewniejsze rozwiązania. Lewczuk, który zna realia i prezentował tutaj sporą ambicję i odpowiedni poziom sportowy, mimo wieku, jest w stanie naciskać na Jędzę, Remyego i Wietesa (o ile ten zostanie w klubie). Wątpię, by zadowolił się oglądaniem spotkań z pozycji ławki rezerwowych.

odpowiedz
Farme(L) - 13.06.2019 / 10:30, *.bridgefibre.net

Może mnie ktoś polecić?
Jestem za darmo... to po pierwsze... i chyba najważniejsze.
Grywałem na Wyspach (w sumie kilkadziesiąt meczow w lidze i pucharach) jako lewy obrońca (a tu braki), wahadłowy lub z konieczności na środku.
Dużych oczekiwaniań finansowych nie mam (moge dorobić) i mam własne koszulki :).
Zapomniałem test na Legionistę powinienem przejść bo w serduchu (L) od 38 lat :p
A tak serio... Dajmy Im szansę... ocenimy za rok!

odpowiedz
Ali - 13.06.2019 / 10:09, *.249.78

Do tych od Rzeźniczaka. Rzeźnik ma wielkie serducho, to prawda ale w ostatnich latach grał przeciwko napastnikom poganiającym kozy w Azerbejdźanie, więc jakie on może mieć doświadczenie w porównaniu do Lewczuka, który mierzył się w tym czasie z wysoko rozwiniętymi fizycznie murzynami z Afryki? :)

odpowiedz
Simon - 13.06.2019 / 12:39, *.155.3

@Ali: Sądzisz, że przeciwko bardziej wymagającym niż agresorzy z Dudelange ? On przynajmniej grał w LM i LE

odpowiedz
Zduneq - 13.06.2019 / 16:28, *.inetia.pl

@Ali:

a od kiedy Chelsea to poganiacze kóz?

odpowiedz
Hg - 13.06.2019 / 16:58, *.chello.pl

@Zduneq: od zawsze

odpowiedz
wojti - 13.06.2019 / 09:22, *.play-internet.pl

Na WP tytuł newsa.....WIELKI POWRÓT DO LEGII.....zanim przeczytałem miałem nadzieję że to ......Vadis Odjidja-Ofoe.....trudno.....jak się nie ma co się lubi to...........się lubi to co ma.

odpowiedz
LWGZ - 13.06.2019 / 09:14, *.tpnet.pl

Sprowadzani doswiadczeni moga byc ale czy w takim wieku !!!!

odpowiedz
Legion63 - 13.06.2019 / 08:57, *.centertel.pl

Nie zapominamy że grał też w Zniczu Pruszków razem z takim zawodnikiem co nie zmieścił się w składzie Legii niejakim Robertem Lewandowskim....

odpowiedz
Karlito - 13.06.2019 / 07:58, *.com.pl

Ludzie, ogarnijcie się. Mamy Jędzę i Remy'ego, ewentualnie Wieteskę. Lewczuk jest czwarty w kolejce i gdy cokolwiek stanie się z kimś z ww. trójki, to mamy problem. Załóżmy, że Remy ma kontuzję, a Jędza pauzuje za kartki i mamy jakiś ważny mecz w lidze lub LE. To czy na tak newralgiczną pozycję damy jakiegoś dzieciaka? Lewczuk to bardzo dobry zmiennik. Mówicie, że prawie nie grał, ale jakoś te 55 występów nazbierał, czyli średnio prawie 20 na sezon w dobrym klubie, w dobrej lidze. Jest to zawodnik o klasę lepszy od obecnego Astiza, więc uważam to za dobry ruch.

odpowiedz
L - 13.06.2019 / 06:23, *.play-internet.pl

A Podbrożny albo Maciek Śliwowski nie są przypadkiem do wzięcia? Też są doświadczeni...

odpowiedz
Rafał N. - 13.06.2019 / 01:01, *.t-mobile.pl

Szkoda, że nie udało się Rzeźniczaka ściągnąć do Legii :-(

odpowiedz
Kiełbasy w górę - 12.06.2019 / 23:41, *.t-mobile.pl

Mówiłem, że będzie jeszcze Kowal, mówiłem, poczekajcie a zobaczycie.

odpowiedz
Asde - 13.06.2019 / 12:14, *.orange.pl

@Kiełbasy w górę: Kowala nie puści KTS Weszło kwota odstępnego to 3 mln euro .

odpowiedz
Arek - 12.06.2019 / 22:54, *.tpnet.pl

On tu na rok przyszedł, a Wy płaczecie jak płaczki żydowskie. Co miał zarobić, to zarobił we Francji, a tu jakieś głupoty wypisujecie, jakby mu kontrakt jak we Francji dali. Jak się nie sprawdzi, to się pożegnamy i tyle. Jakoś, że w pierwszym składzie będzie wątpię.

odpowiedz
Pep - 12.06.2019 / 22:52, *.t-com.hr

Na zapchajdziurę po taniości i z niskim kontraktem, to się może nada, ale nie wyobrażam go sobie jako filar obrony.

odpowiedz
Radom L - 12.06.2019 / 22:32, *.play-internet.pl

Legia odpala zespół oldbojów. Proszę o sprostowanie, że to właśnie do tej sekcji Igor wraca!

odpowiedz
Darek - 12.06.2019 / 21:53, *.t-ipconnect.de

I jak zwykle wszystko ladnie opakowane.
Radoslaw Kucharski.
Igor wraca po 3 latach w jednej z najsilniejszych lig w europie.To nic ze od 2 lat gral tyle co nic.
Igor.Nabylem duzo obycia i madrosci boiskowej.Ta chyba na lawce rezerwowych.
Ale jak sie nie ma miedzi to sie Igora Lewczuka sprowadza.
Coz witamy i powodzenia.Zobaczymy za pol roku czy choc troche podniesie poziom sportowy druzyny czy kolejny emeryt do pobierania solidnej pensji.
Podsumowując.Klub zadowolony bo wzial pilkarza za darmo.I pilkarz zadowolony bo byl bez klubu i dorobi zapewne nie mala sumke.

odpowiedz
Afro - 12.06.2019 / 21:42, *.vectranet.pl

A Rzeźniczak podpisał z wisłą płock

odpowiedz
Ciechanowianin - 12.06.2019 / 21:40, *.orange.pl

Ja pier...ole 34 lata 0_0

odpowiedz
buhaha - 12.06.2019 / 21:25, *.play-internet.pl

Jacek Zieliński i Tomasz Kiełbowicz zaczęli właśnie truchtać. Do 31 sierpnia się wyrobią.

odpowiedz
Hiszpan - 12.06.2019 / 21:41, *.play-internet.pl

@buhaha: Igor Lewczuk będzie miał problem bo Zbigniew Mandziejewicz wraca i znowu będzie miał numer 5. Arek Gmur i Tomasz Arceusz też jutro będą na badaniach.

odpowiedz
WAWA orbitrek - 12.06.2019 / 20:58, *.vectranet.pl

Tylu młodszych Polaków do ściągnięcia z innych klubów to pudel ściąga tani wysłużony szrot...
Bosze patrzysz i nie grzmisz !?

odpowiedz
Znawca - 12.06.2019 / 20:46, *.ip-point.pl

Edson da silva byłby lepszy

odpowiedz
brasu - 12.06.2019 / 20:42, *.vectranet.pl

brakuje lewego obroncy, bo rocha na zmiennika jeszcze jako tako moze byc. kirkeskov za 400 tys za drogi, brak prawoskrzydlowego: pawlowski (800) za drogi, wszołek (0) tez. nie wiadomo co martinsem, ale na furmana (400) nie ma. nie ma lewoskrzydlowego.
na co pojdzie wiec 5,5 banki za szymanskiego?!

odpowiedz
Mr T - 12.06.2019 / 23:35, *.mm.pl

@brasu: na zaległe premie za zeszle mistrzostwo i inne zobowiązania. Na transfery 1.0M.

odpowiedz
ADAMOWICZ ALE NIE PAWEŁ - 12.06.2019 / 20:40, *.ip-point.pl

Zaraz powie jak się ciesze że tu wróciłem bo legie mam w sercu A większość mu uwierzy

odpowiedz
Juri - 12.06.2019 / 20:38, *.inetia.pl

Osz w mordę,taki dzik chce u nas grać.

odpowiedz
(L)egia - 12.06.2019 / 20:34, *.02.net

Wszystko fajnie, tylko teraz niech pokaże, że, pomimo wieku, wciąż jest na odpowiednim poziomie do gry w Legii.

odpowiedz
brasu - 12.06.2019 / 20:29, *.vectranet.pl

niestety żadnej długo falowej myśli o której tak duzo sie mowi nie widac. najpierw pozbywaja sie doswiadczonych graczy mowiac ze odmladzaja sklad ;) teraz kontraktuja 34 letniego pilkarza.
niecierpliwie czekam na info, ktory z srodkowych odejdzie (wieteska?). nie zmienia to jednak faktu ze ten transfer akurat jest zbyteczny. pare stoperow mogli by tworzyc jedrzejczyk i remy, a z ławki bondarenko, zyro - to mialo by sens. niestety logiki to juz dawno tu nie widac. i co ze slynnym wellingtonem, ktory podobno obserwowany byl przez 2 lata. za mlody, za stary?
a skrzydlowi? na pawlowskiego 800 tysE za duzo, za wszolka 0 (koniec kontraktu) - tez. ale wciaz jest radovic, agra - po prawej oraz nagy bez konkurenta po lewej? panie kucharski rozumiem ze ustalil pan taktyke z trenerem i potrzeba kolejnego srodkowego pomocnika...

odpowiedz
Kucharski WON!!! - 12.06.2019 / 20:27, *.tpnet.pl

Won leszczu z tego klubu!!! 34 letni najemnik który od 2 lat murawy nie powąchał a ty piejesz z zachwytu???

odpowiedz
Ho no lulu chodźmy spać - 12.06.2019 / 20:26, *.plus.pl

Dziadostwo goni dziadostwo... Na zamiennika tak tylko kogo on ma zmieniać jak wszyscy nadają się do zmiany!

odpowiedz
Gienek - 12.06.2019 / 20:22, *.play-internet.pl

Lewczuk wpisuje się w wizję kudłatego w zakresie odmładzania drużyny. Brawo!

odpowiedz
SEBO(L) - 12.06.2019 / 20:16, *.chello.pl

Przyszedł jako łącznik Remy'ego z drużyną w szatni i na boisku.

odpowiedz
Kalbar - 12.06.2019 / 20:06, *.chello.pl

Witamy Igor w Warszawie.

odpowiedz
Jaroo - 12.06.2019 / 20:06, *.virginm.net

A gdzie Furman Legionista z krwi i kosci?
Znowu Beda transfery NO NAME ??????

odpowiedz
SEBO(L) - 12.06.2019 / 20:12, *.chello.pl

@Jaroo: A gdzie Boruc,który zapowiadał zakończenie kariery w Legii?

odpowiedz
brasu - 12.06.2019 / 21:16, *.vectranet.pl

@SEBO(L): jeszcze jest za mlody, biorac pod uwage kierunek transferow

odpowiedz
Jaroo - 13.06.2019 / 00:35, *.virginm.net

@SEBO(L):
Wiesz Boruc ma.swoje lata,poza tym.mysle,ze finansowo Legia nie bylaby mu w stanie placic tyle Ile by chcial,jednak wiesz na zachodzie ma do dzis konkretne wynagrodzenie.
Kto wie jak t0 bylo, znajac zycie nasz prezes Dariusz M. Idzie najtanszym kosztem, oby sie nie bylil ale z takimi transferami to mistrzostwa za rok chyba nie bedzie:/

odpowiedz
Ja - 12.06.2019 / 20:02, *.vectranet.pl

Zaraz się zacznie wylew tłuków i malkontentów, więc uprzedzę - zamknąć te narzekające dzioby i czekać na sezon.

odpowiedz
Antyberg - 12.06.2019 / 20:06, *.centertel.pl

@Ja: jeden już jest nazywa się Dzida!

odpowiedz
kermit - 12.06.2019 / 20:10, *.chello.pl

@Antyberg: Tępa dzida :)

odpowiedz
Eukaliptus - 12.06.2019 / 20:11, *.chello.pl

@Ja: Tłuka to widzisz codziennie w lustrze. Mamy piać z zachwytu bo przyszedł emeryt, który grzał lawę w przeciętniaku ligi francuskiej ????

odpowiedz
L - 12.06.2019 / 20:28, *.tpnet.pl

@Ja: Kim ty jesteś leszczu żeby komukolwiek dziób tutaj zamykać co?? Se będe narzekał ile mi się podoba....

odpowiedz
alessandro - 12.06.2019 / 21:11, *.100.76

@Ja: 2 lata temu czekaliśmy po Astanie i Szeryfie, rok temu po Trnavie i Dudelange. Ile Ty gamoniu chcesz jeszcze czekać i na co ? Od 3 lat równina pochyła, mega zjazd jeżeli chodzi o poziom gry. Co do transferów to tego burdelu nikt już chyba nie ogarnia, wizja Legii to w tej chwili brak wizji, przychodzą Astiz czy Lewczuk, a pozbywamy się bez żalu lepszych piłkarsko Pazdana czy Dąbrowskiego.

odpowiedz
Ja - 13.06.2019 / 01:44, *.vectranet.pl

@alessandro: i cała reszta co się na mnie rzuciła też; uderz w stół, a nożyce się odezwą, to raz ;) tłuków widzę na tym forum codziennie, nic wam się nie podoba. Nie jestem również jakimś wielbicielem Miodka ale tego serio się już słuchać nie da. Przychodzi młody Polak - co to za no name, robimy przedszkole, będziemy walczyć o utrzymanie. Przychodzi typ zza granicy, spoza ligi - co to jest, ile on jest warty, tutaj się tylko Odżidża nadaje, skup szrotu. Przychodzi ktoś zza granicy z ligi - ekstraklasa to gówno, gdzie on grał, bił się o utrzymanie, teraz my się będziemy bili o utrzymanie z nim. Czego wy tak naprawdę chcecie? Bojkotu? Idźcie do grup i im to zaproponujcie. Nie muszę wam mówić, co się stanie. Chcecie od Miodka Kriszciano i Messiego? To się idioci nie doczekacie, bo kasą nie śmierdzi. Do tej ligi nikt poważny nie przyjdzie.

Alessandro, czy jak Ci tam - wychwalany przez Ciebie Dąbrowski był j*bany przez całe nasze środowisko w 2017 roku bo grał piach i nie łapał się do składu, a jak już grał to popełniał katastrofalne błędy. Za niego przyszedł Remy, a nie Astiz, który był uzupełnieniem składu w razie jakichś urazów/zniżki formy (tak jak Lewczuk teraz). Temat Pazdana w zasadzie mógłbym w sumie zostawić w spokoju, ale tak Ci tylko przypomnę tępaku - pierwsza runda Pinto to najgorszy okres Pazdana, gdzie grał tylko w PP i ogony w lidze. Słynnego czerwo już nawet nie będę przypominał.

Jesteście wszyscy nie tylko idiotami, ale także macie bardzo krótką pamięć. Dlatego apeluję do każdego z was byście zamknęli dupy.

odpowiedz
Ryszard S - 13.06.2019 / 07:01, *.107.132

@Ja: dobrze mówi, polać mu....

odpowiedz
Do idioty - 13.06.2019 / 09:44, *.play-internet.pl

@Ja: nie szanowny gościu, co byś nie napisał to lewczuk ostatnie dwa lata przesiedział na ławce. To jest dla ciebie dobry transfer??? Ja i inni kibice mamy dosyć żenady transferowej. Kucharskiemu się wydaje ze będzie sprowadzał byle kogo, powie pare ładnych słów w wywiadzie, przypozuje ładnie do zdjęcia (najlepiej w okularach słonecznych niczym James bond) i wszystko będzie git. Sam bym wymyślił taki transfer jakbym był dyrektorem sportowym. Od gościa na kluczowym stanowisku w klubie musimy wymagać więcej. Dlatego ty zamknij dupę i zajmij się nauką żebyś z jakaś poprawka na wakacje nie został.

odpowiedz
Ja - 13.06.2019 / 12:32, *.vectranet.pl

@Do idioty: Dzięki za troskę, poprawki akurat nie grożą. Co do meritum sprawy - jakiej żenady transferowej? Okno się dopiero rozpoczęło. Za Leśnego transfery bywały nawet w ostatnich tygodniach sierpnia i też wszyscy się pruli, że nie zdążymy skompletować składu, a niektórzy się aklimatyzowali wiele, wiele tygodni zanim pokazali co mają najlepsze. Niewypałów też było od groma. Nihil novi. A Kucharski jako samodzielny dyrektor sportowy ściągnął Rochę, Medeirosa, Agrę (z tej grupy tylko trzeci to niewypał) a wcześniej odgrywał duża rolę m.in. przy przyjściu Dudy, Niko, Prijo, Bielika (może dużo zespołowi nie dał ale sprzedano go z wielokrotnym przebiciem), Szymańskiego i Majeckiego. Polecał też Sulleya (to akurat niewypał). Więc jaki ma bilans? Skoroś taki wykształcony, to sam powinieneś wiedzieć ;) A tak serio, jak nie masz wiedzy to nie wyzywaj innych od idiotow, bo sam wtedy wychodzisz na idiotę. Tyle w temacie.

odpowiedz
Do idioty - 14.06.2019 / 12:32, *.play-internet.pl

@Ja: Co ty wygadujesz dzieciaku??? Kucharski jest dyrektorem sportowym niecały rok wiec większość tych piłkarzy których wymieniłeś to nie on sprowadzał. Sam zacząłeś wyzywanie wiec sie nie dziw ze inni wyzywają. Ogólnie widać ze interesujesz się Legią od niedawna wiec nie pruj się do kibiców którzy widzieli więcej od ciebie. Więcej pokory i zanim coś napiszesz sprawdź swoją wiedzę.

odpowiedz
Ja - 14.06.2019 / 13:06, *.vectranet.pl

@Do idioty: hahahaha, dobre... Ja się interesuję Legią od niedawna. Jakbym Ci powiedział jaki mam staż, to by Ci co najwyżej buty spadły, bo na spadek klapek z gał to raczej nie byłoby co liczyć. Masz je za ciasno założone. Ale nie o tym jest temat.

Paradoksalnie wcale się nie dziwię, że się tu parę osób na mnie rzuciło, wręcz się tego spodziewałem. W tym środowisku tak już jest, że jak mówisz to, co w jakikolwiek sposób odbiega od zdania grupy to jesteś j*bany przez całą resztę. Takie życie. Jakbym się tym przejmował, to wcale bym się tutaj nie odzywał, więc daruj sobie.

Dla twojej wiadomości, Kucharski faktycznie jest dyrektorem sportowym od niecałego roku. Jeśli jednak uważasz, że od niecałego roku pracuje w Legii, to znaczy że to ty jesteś ignorantem, któremu brakuje wiedzy i pokory. Przesledz sobie co robił, namiastkę Ci rzuciłem w poprzednim komentarzu. Ale pewnie tego nie zrobisz, w końcu prościej jest cisnąć Miodka i jego ludzi dla samej frajdy z ciśnięcia.

I tak, sprułem się, bo miałem taką wewnętrzną potrzebę. Bo mi przeszkadza bezmyślne, do niczego nie prowadzące krytykanctwo, które uskuteczniają ludzie twojego pokroju. A jak kiedyś tak się zdarzy, że jakimś psim swędem wejdziemy do pucharów, to wszyscy najpierw zamkniecie te dyletanckie ryje, a potem będziecie spod innych nicków całą kadrę, sztab i prezesa po stopach całować. Tacy właśnie jesteście.

odpowiedz
Dzida - 12.06.2019 / 20:02, *.chello.pl

Super. Jeszcze Dixona I będzie doświadczona defensywa :)

odpowiedz