fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wygrany sparing z pierwszoligowcem

Woytek, źródło: Legia Futsal - Wiadomość archiwalna

Jesienią futsaliści Legii będą walczyli o awans do I ligi. W maju rozpoczęło się kompletowanie kadry drużyny - sekcja przeprowadziła nabór, na który zgłosiło się niemal 60 zawodników. Po kilku treningach sztab szkoleniowy dokonał pierwszej selekcji, czyli wyłonił 12 dwunastu graczy, którzy we wtorek rozegrali pierwszy wspólny sparing. Rywalem był pierwszoligowy AZS Uniwersytet Warszawski, który aktualnie przygotowuje się do lipcowych akademickich mistrzostw Europy w Portugalii.

W hali OSiR Włochy legioniści pokonali akademików 4-2. W kolejnych dniach nadal będzie prowadzona selekcja - potencjalni kandydaci do gry w Legii sprawdzą się z aktualnymi zawodnikami stołecznej drużyny.

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2022 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.