fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Kulenović zagrał dla młodzieżowej reprezentacji Chorwacji

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Sandro Kulenović wystąpił w wygranym 1-0 meczu młodzieżowej reprezentacji Chorwacji z Danią. Napastnik Legii pojawił się na boisku kwadrans przed końcem regulaminowego czasu gry. W samej końcówce popisał się asystą przy zwycięskiej bramce.

19-latek kilka dni temu znalazł się w ścisłej kadrze reprezentacji Chorwacji na młodzieżowe mistrzostwa Europy.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

+dodaj komentarz
Lipa - 15.06.2019 / 22:57, *.cyfrowypolsat.pl

19 lat i nada cienki.Z tego towaru nic nie zrobimy.

odpowiedz
Arek - 13.06.2019 / 16:22, *.tpnet.pl

Wszystkich sprzedajecie, a potem będziecie płakać, jak za Rzeźniczakiem.

odpowiedz
LGZ - 13.06.2019 / 13:01, *.tpnet.pl

To jest pilkarz ktory nie ma smykalki napastnika a jedyna zaleta sa sytuacje w walce o gorna pilke w polu karnym w wyniku czego moze zdobyc gola.

odpowiedz
lhm - 13.06.2019 / 12:33, *.153.161

tu jest skrót meczu:
https://www.youtube.com/watch?v=AbbyaGIJBQ0

odpowiedz
Ja Kocham Legię!!!! - 13.06.2019 / 10:51, *.3s.pl

Nie wiem skąd pesymizm względem Sandro u niektórych kibiców. Chorwat ma potencjał, co kilkukrotnie potwierdził w poprzednim sezonie. W odpowiednich rękach może za jakiś czas stać się wiodącą postacią w klubie i odejść za kilka milionów euro. Tak łatwo nie pozbywałbym się tego gracza.

odpowiedz
L - 13.06.2019 / 09:34, *.play-internet.pl

Ja bym go jeszcze nie skreślał, chłop ma dopiero 19 lat.

odpowiedz
LWGZ - 13.06.2019 / 09:17, *.tpnet.pl

Sprzedac i sie nie zastanawiac jak bedzie oferta !!!!

odpowiedz
Peter mokotuff - 12.06.2019 / 21:35, *.play-internet.pl

Niech się kupiec znajdzie na tą chorwacką super gwiazdę ...

odpowiedz
Arek - 12.06.2019 / 22:46, *.tpnet.pl

@Peter mokotuff: bierz go, jest Twój.

odpowiedz
Peter mokotuff - 18.06.2019 / 19:52, *.t-mobile.pl

@Arek: ja go nawet z dopłatą nie chce

odpowiedz
Juri - 12.06.2019 / 21:24, *.inetia.pl

Sprzedać za parę milionów €.

odpowiedz