Lucjan Brychczy - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Wszystkiego najlepszego!

85. urodziny Lucjana Brychczego

Redakcja

85 lat kończy dzisiaj legenda Legii Warszawa, Lucjan Brychczy. Ze stołecznym klubem związany jest od 1954 roku, a więc już 65 lat! Obecnie pełni funkcję honorowego prezesa Legii, a wcześniej reprezentował "Wojskowych" jako piłkarz i trener. Jest niekwestionowanym w całej historii klubu pod względem liczby rozegranych meczów (452) i zdobytych bramek (226). Uczestniczył we wszystkich dotychczasowych trofeach zdobywanych przez warszawską drużynę i trzykrotnie zdobywał koronę królem strzelców.

Z okazji urodzin, pragniemy złożyć Panu Lucjanowi najserdeczniejsze życzenia - zdrowia, zdrowia, zdrowia!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (49)

+dodaj komentarz
jasio865 - 8 godzin temu, *.play-internet.pl

Szanowny Panie Lucjanie!!!nie pamietam ,jak Pan grał ale pamiętam pożegnanie !!!!Musiał Pan grać fest!!!SETA PANIE LUCKU!!!I ZDRÓWKA!!!

odpowiedz
Tylko Legia - 21 godzin temu, *.plus.pl

Panie Lucjanie 200 lat i duuuuuużo zdrowia!!!!

odpowiedz
Adam - 15.06.2019 / 08:06, *.tpnet.pl

Sto Lat !!!

odpowiedz
Tomek Mokotów - 14.06.2019 / 21:34, *.play-internet.pl

Wszystkiego najlepszego!!!

Żyjąca legenda klubu... wspaniały człowiek...

odpowiedz
Micha(L) - 14.06.2019 / 11:06, *.tpnet.pl

1 0 0 (L) A T Panie Lucjanie!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Mick76 - 14.06.2019 / 08:29, *.centertel.pl


100 lat Panie Lucjanie



odpowiedz
olew - 13.06.2019 / 19:51, *.vectranet.pl

Wszystkiego dobrego !!! Panie Lucjanie jest Pan Wielkim Grajkiem, wspaniałym Człowiekiem i Legunem !

odpowiedz
oLaf - 13.06.2019 / 19:48, *.vectranet.pl

100 lat!!! Prawdziwa legenda!

odpowiedz
M3 - 13.06.2019 / 19:41, *.vectranet.pl

Dużo zdrowia! 100 lat!

odpowiedz
t - 13.06.2019 / 18:44, *.tpnet.pl

Panie Lucjanie 100 lat
Szacunek na wieki

odpowiedz
Jozz-men - 13.06.2019 / 18:19, *.tpnet.pl

100 panie Lucjanie dużo zdrowia.

odpowiedz
Darek - 13.06.2019 / 18:00, *.t-ipconnect.de

Zdrowka Mistrzu.

odpowiedz
News⚽️Legia - 13.06.2019 / 17:27, *.204.66

Zdrowia!RadościPanie!Lucjanie!Niech!Spełnià!sie!marzenia!niech Pan !w Legii ma wiécej do powiedzenia!bo kto inny ma tyle w Legii doświadczenia!

odpowiedz
(L) - 13.06.2019 / 17:17, *.chello.pl

(L)EGENDA!

odpowiedz
Pawciu - 13.06.2019 / 17:05, *.play-internet.pl

Wszystkiego najlepszego p. Lucjanie - przedewszystkim zdrowia!!

odpowiedz
WZ - 13.06.2019 / 15:26, *.tpnet.pl

@ Wladeczek: Udzial w takim meczu bylby obowiazkowy na zywo !!

odpowiedz
LG - 13.06.2019 / 15:23, *.tpnet.pl

@ Wladeczek: Ten pomysl z meczem do przemyslenia !!

odpowiedz
Władeczek - 13.06.2019 / 14:49, *.netfala.pl

Myślę i dumam faken, że dobrym pomnikiem za życia pana Lutka byłoby zdobycie mistrza i ugranie coś w Lidze Europy. Dobrze byłoby dojść choćby do pół finału. można by nazwać mecz półfinałowy na przykład mecz imienia Lucjana Brychczego. Fajnie byłoby gdyby Legia w tym meczu na przykład z Chelsea grała w koszulkach z twarzą pana Lutka z przodu a na plecach każdy piłkarz Legii miałby zdjęcie najlepszych goli strzelonych przez pana Lutka w historii jego występów. To byłby żywy pomnik dla legendy. Piłkarze Chelsea mieliby z kolei na koszulkach zdjęcia pana Lutka w różnych pozycjach, jak się cieszył po strzelonych bramkach w historii. Myśle, że taki mecz byłby możliwy ale trzeba najpierw pogonić tego kudłatego szkodnika bo za jego czasów już mistrza nie zdobędziemy a o Lidze Europy nie ma co marzyć faken. Oglądałbym taki mecz oczywiście na swoim TV LG OLED 75 cali ze zmrożoną maciorą na stole.

odpowiedz
Adek - 13.06.2019 / 17:07, *.tpnet.pl

@Władeczek: zapomniałeś dodać na końcu faken ;)

odpowiedz
Kibolek - 13.06.2019 / 14:10, *.telefonica.de

DUZO ZDROWIA PANIE LUCJANIE . I SZYBKIEGO POGONIENIA FRAJERA ROKU MIODUSKIEGO

odpowiedz
GRCHW - 13.06.2019 / 13:47, *.centertel.pl

...a czy nie czas na pomnik?!W Polsce moda pośmiertnego rozdawnictwa wszelakich odznaczeń.Pan Lucjan zasłużył całym swoim życiem!!!Na pewno niepośmiertnie.Ten człowiek musi mieć pomnik,ZA ŻYCIA!!!TYLKO LEGIA!!!

odpowiedz
Gienek - 13.06.2019 / 13:31, *.netfala.pl

Lutek żyj sto lat!

odpowiedz
paveleczek - 13.06.2019 / 13:42, *.chello.pl

@Gienek:
Lucek jak już.

odpowiedz
Juri - 13.06.2019 / 12:53, *.centertel.pl

Kici zdrówka,szczęścia,pomyślności.
Najlepszego.

odpowiedz
Rafał N. - 13.06.2019 / 12:44, *.t-mobile.pl

Wszystkiego najlepszego, panie Lucjanie! Dużo zdrówka przede wszystkim! Serdeczne pozdrowienia :-)

odpowiedz
zDolny - 13.06.2019 / 12:20, *.play-internet.pl

100 lat to za mało !!! Wszystkiego Naj(L)epszego Panie (L)egendo !!!

odpowiedz
syjon85 - 13.06.2019 / 11:45, *.play-internet.pl

Naj(L)epszego

odpowiedz
syjon85 - 13.06.2019 / 11:45, *.play-internet.pl

Naj(L)epszego

odpowiedz
Saska Kępa (L) - 13.06.2019 / 11:21, *.t-mobile.pl

Zdrówka i kolejnych 85 lat Panie Lucjanie!

odpowiedz
lucho_83 - 13.06.2019 / 10:57, *.chello.pl

Panie Lucjanie Wszystkiego Naj(L)epszego!!! Zdrówka! Zdrówka! Zdrówka!!!!!!!!

odpowiedz
MKK - 13.06.2019 / 10:45, *.187.4

Dołączam się do życzeń. Przede wszystkim zdrowia

odpowiedz
Bear - 13.06.2019 / 10:20, *.orange.pl

Szanowny Panie Lucjanie.
Życzę Panu 200 lat życia ! Dużo zdrowia ! Szczęścia rodzinnego i jeszcze wielu wspaniałych chwil z Legią.
Jest Pan prawdziwą legendą Legii.
Szacunek na zawsze !

odpowiedz
Świtek - 13.06.2019 / 09:46, *.play-internet.pl

Wszystkiego najlepszego panie Lucjanie!
Zdrowia,zdrowia i jeszcze raz zdrowia!
Pozdrawiam!

odpowiedz
wqsciek(L)y - 13.06.2019 / 09:45, *.mm.pl

Wszystkiego naj Panie Lucjanie

odpowiedz
Triple D - 13.06.2019 / 09:25, *.moypark.com

Drogi Panie Lucjanie!

Zdrowia zycze I wszelkiej pomyslnosci!
200 lat!!!

Pozdrawiam serdecznie

odpowiedz
Inowroc(L)aw - 13.06.2019 / 09:23, *.centertel.pl

Wszystkiego dobrego Panie Lucjanie!!! Przede wszystkim zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia. 200 lat

odpowiedz
Raf - 13.06.2019 / 09:22, *.mm.pl

Szanowny Panie Lucjanie! To zaszczyt móc przekazać kilka ciepłych słów. Dużo zdrowia, pogody ducha i jak najwięcej dobrych momentów w Legii! 200 lat!!!

odpowiedz
LWGZ - 13.06.2019 / 09:20, *.tpnet.pl

To jest prawdziwa legenda LEGII ! Jak najwiecej zdrowia !!!

odpowiedz
Orti - 13.06.2019 / 09:06, *.com.pl

Wszystkiego najlepszego Panie Lucjanie

odpowiedz
APGAP - 13.06.2019 / 08:50, *.t-mobile.pl

Człowiek LEGENDA Największe honory i szacunek !!! 200 lat SIR.KICIA

odpowiedz
tomiacab - 13.06.2019 / 08:34, *.129.147

Zdrowia Panie Lucjanie i wielu wspaniałych chwil, w życiu prywatnym i zawodowym.

odpowiedz
Matigol - 13.06.2019 / 08:14, *.inetia.pl

Z okazji Pana urodzin życzę panu Panie Lucjanie przede wszystkim zdrowia, spokoju oraz tego by dożył pan jeszcze nie jednej wspaniałej chwili związanej z Naszą Legią. Dużo uśmiechu, życzliwości od osób trzecich a także siły i witalności której mogą Panu pozazdrościć młodsi ludzie. Wszystkiego co najlepsze - kłaniam się nisko i dziękuję za to że mogę żyć w czasach Pana Legendy !

odpowiedz
Adam Wlochy - 13.06.2019 / 08:11, *.ALTER.NET

109 LAT w ZDROWIU!

odpowiedz
Paszczyszyn - 13.06.2019 / 07:48, *.t-mobile.pl

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin panie Lucjanie !!!!

odpowiedz
jery 41 - 13.06.2019 / 07:44, *.t-mobile.pl

200 lat Panie Lucianie!!!

odpowiedz
Peter - 13.06.2019 / 07:37, *.vectranet.pl

Wszystkiego najlepszego Panie Lucjanie!

odpowiedz
MARIO - 13.06.2019 / 07:36, *.41.45

Wszystkiego Najlepszego Panie (L)ucjanie!! 200 LAT

odpowiedz
Luk 1916 - 13.06.2019 / 07:34, *.chello.pl

Jaśnie Pan Lucjan Brychczy. Nic więcej pisać nie trzeba

odpowiedz
Bródno - 13.06.2019 / 07:08, *.orange.pl

Najlepszego!!! Jesteś naszą Legendą

odpowiedz