REKLAMA

Sekcyjni Fanatycy przekazali nakrętki do schroniska

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Przez cały sezon 2018/19 Sekcyjni Fanatycy prowadzili zbiórkę nakrętek dla schroniska w Nowym Dworze Mazowieckim. W ostatni weekend legioniści zawieźli tam ostatnią partię Waszych zbiorów - ponad 700 kilogramów nakrętek, jak również trochę psich akcesoriów, w postaci obroży i misek. Łącznie przez cały sezon udało się zebrać ponad 1700 kg nakrętek, za co podziękowania należą się wszystkim zaangażowanym w akcję, jak również dwóm lokalom, które przez 12 miesięcy "skupowały" legijne zbiory, a mianowicie barowi kawowemu Źródełko oraz SportsBarowi Ł3.
Schronisko dla bezdomnych psów w Nowym Dworze Mazowieckim od dłuższego czasu zbiera plastikowe korki, które następnie sprzedaje, by pozyskać fundusze na remont pomieszczeń, zakup bud oraz karmy.

"Bardzo Wam dziękujemy, że kolejny raz odpowiedzieliście na nasz apel i razem mogliśmy zrobić coś dobrego. Jesteśmy Wam za to wdzięczni, ale też mamy nadzieję iż pomimo zakończenia akcji przez nas, Wy nie przestaniecie pomagać. My też całkiem nie przestaniemy" - dziękują Sekcyjni Fanatycy.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
D - 01.07.2019 / 12:54, *.plus.pl

Powiedzcie mi drodzy kibice /kibicki dlaczego nie można zostawiać nakrętek w Zrodelku dopiero w SportBarze zlitowali się nade mną i wzięli ode mnie te nakrętki?

odpowiedz
Almada - 14.06.2019 / 09:19, *.chello.pl

Czy w nowym sezonie też będzie zbiórka ?

odpowiedz
t - 13.06.2019 / 18:42, *.tpnet.pl

@Blny:
Twój komentarz trafny w 100%.
Popieram APEL.
Adoptujcie!

odpowiedz
Maniek (L) - 13.06.2019 / 17:27, *.2.194

Zajebista akcja! Ja co weekend staram się zawieźć chodź kilka puszek karmy do schroniska. Dla nas to kilka zlotych a dla psiaków i kotów to lepsze życie! Pozdro Bracia!

Ps. "Pomagaj pomagać " by rozal

odpowiedz
Blny - 13.06.2019 / 16:39, *.164.252

Adoptujcie, nie kupujcie.
Mnóstwo fajnych psich ziomków siedzi za kratami..
Uwolnij ziomka!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.