Radosław Cierzniak - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Kontrakt na rok

Cierzniak na dłużej w Legii

Wiśnia, źródło: Legia.com - Wiadomość archiwalna

Radosław Cierzniak podpisał nowy kontrakt z Legia, który będzie obowiązywał przez najbliższy rok. W umowie znalazł się również zapis o jej możliwym przedłużeniu. Doświadczony bramkarz gra w stołecznym klubie od trzech i pół roku. Razem z nim zdobył trzy mistrzostwa Polski oraz dwa krajowe puchary.

Do tej pory Cierzniak rozegrał w Legii 30 meczów. Ma za sobą występy w Ekstraklasie, fazie grupowej Ligi Mistrzów, a także finale Pucharu Polski.

- Cieszę się, że klub docenia moje umiejętności i kolejny sezon będę grał przy Łazienkowskiej. Pozostanie w Legii to dla mnie naturalny i najlepszy wybór. Mam tutaj wszystko, czego potrzeba piłkarzowi na najwyższym poziomie – od profesjonalnego sztabu trenerów, fizjoterapeutów i opiekę medyczną, po pełne wsparcie ze strony klubu. Dziękuję za zaufanie - powiedział Radosław Cierzniak cytowany przez oficjalną stronę Legii.

W czwartek nowy kontrakt z Legią podpisał inny bramkarz Cezary Miszta

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.