Wyniki legionistów w Nowym Sączu

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W sobotę w Nowym Sączu amp futboliści Legii zdobyli cztery punkty w rozgrywkach Amp Futbol Ekstraklasy. Legioniści w pierwszym meczu pokonali GKS Góra 1-0, a w drugim spotkaniu zremisowali 1-1 z Husarią Kraków. W niedzielę nasz zespół czekają dwa kolejne mecze, które rozegrane zostaną w Białce Tatrzańskiej. "Wojskowi" zmierzą się z Miedziowymi Polkowice oraz niepokonanymi do tej pory Kuloodpornymi Bielsko-Biała.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.