5 medali w PP w Baltowie

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Pięć medali zdobyli kick-bokserzy Legii w zawodach Pucharu Polski w Baltowie. Złoty medal w formule K-1, wśród juniorek młodszych wywalczyła Aleksandra Sierocińska (kat. -60kg). Legionistka zdobyła także srebrny medal wśród juniorek w formule kick-light (kat. -65kg). W kick-light medale zdobyło także troje innych startujących legionistów - Zuzanna Szymaniak (-46kg) złoto wśród kadetek starszych, srebro: Michał Piwko (-69kg, senior) i brąz Pola Stołowska (-42kg, kadet młodszy).


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.