Miroslav Radović - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

12 lat w stolicy

Radović odchodzi z Legii!

Redakcja

Legia Warszawa nie przedłużyła wygasającego kontraktu z Miroslavem Radoviciem. Serb miał propozycję pozostania w klubie w innej roli, ale uznał, że nie chce jeszcze kończyć piłkarskiej kariery.

Radović trafił do Legii latem 2006 roku i w ciągu kolejnych 9 lat rozegrał 329 meczów strzelając 77 bramek. W lutym 2015 roku z dorobkiem 2 mistrzostw, 5 pucharów odszedł z Legii do Hebei China Fortune. W Chinach mu się nie powiodło - wystąpił jedynie w pięciu meczach i doznał kontuzji. Na początku 2016 roku związał się kontraktem z Olimpiją Lublana i wywalczył z nią tytuł mistrza Słowenii. Latem 2016 roku trafił do Partizana Belgrad, ale jeszcze przed zamknięciem okienka transferowego ponownie dołączył do Legii Warszawa, która wywalczyła awans do Ligi Mistrzów.

Jesień 2016 była w wykonaniu Radovicia fenomenalna. Był jednym z głównych architektów świetnych wyników stołecznej drużyny w tamtym okresie. Wiosna 2017 była słabsza, ale mimo doskwierającego urazu dograł sezon do końca i pomógł w wywalczeniu mistrzostwa Polski. Kolejne pół roku stracił z powodu urazu. Do gry wrócił dopiero wiosną 2018 roku i w ostatnim meczu sezonu zanotował ważną asystę w Poznaniu. Ostatnie 12 miesięcy Radovicia w stołecznym klubie nie było tak udane. Nie przekonał do siebie Ricardo Sa Pinto, a u Aleksandara Vukovicia grał jedynie końcówki. W sumie zagrał tylko w 14 meczach i zdobył jednego gola. W swoim drugim podejściu w Legii zagrał w 62 meczach i zdobył 16 bramek. W rundzie wiosennej 2019 wyprzedził pod względem liczby występów Kazimierza Deynę.

Sumaryczny dorobek Radovicia w Legii to:

4 x Mistrz Polski
6 x Puchar Polski
1 x Superpuchar Polski

Ekstraklasa: 276 meczów - 67 bramek
Puchar Polski: 39 meczów - 6 bramek
Puchar Ligi: 16 meczów - 2 bramki
Superpuchar Polski: 4 mecze - 0
Europejskie puchary: 56 meczów - 18 bramek

Suma: 391 meczów, 93 bramki
Pełny wykaz meczów Radovicia w Legii

Najwięcej meczów w barwach Legii Warszawa:
1. Lucjan Brychczy - 452 (1954-1972)
2. Jacek Zieliński - 404 (1992-2005)
3. Miroslav Radović - 391 (2006-15, 2016-2019)
4. Kazimierz Deyna - 388 (1966-1978)
5. Jakub Rzeźniczak - 376 (2004-2006, 2007-2017)

Rado, dziękujemy za te wszystkie lata i życzymy powodzenia!

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (160)

+dodaj komentarz
LGZ - 24.06.2019 / 20:05, *.tpnet.pl

Dlaczego Radovic odszedl bez godnego pozegnania ?

odpowiedz
Koziol - 18.06.2019 / 23:22, *.plus.pl

Miiiirrooo Raaaaddooooowic!!!! Bramka dla legiiiiiiiiiiiii ¡¡!!!!!!!!!!! Najpiękniejsze przezycie na legiiiiiiiiiiiii

odpowiedz
Legionista - 17.06.2019 / 22:17, *.cyfrowypolsat.pl

RADOVIĆ to Najlepszy piłkarz LEGII XXI wieku. Jego bramki z: Realem, Sportingiem Moskwą, Rapidem Bukareszt, celticem i innymi zespołami przejdą do Historii Legii. Duet z Ljuboją, Vadisem odjidją Ofoe oraz Ondrejem Dudą był niesamowity. Ogólnie mówiąc sezon 2016/2017 był wspaniały. Jak to potrafił na jesienią ciągnąć zespół, ale także przed wyjazdem do Chin potrafił ciągnąć. Gdy raz wyszedł w tym sezonie (nie pamiętam meczu ) i zrobił jego sztuczkę techniczną to od razu miło się zrobiło :) Nie którzy skrytykują go za odejście. Chciałbym powiedzieć: Z Ajaksem mógł grać, ale jego Berg nie wystawił. Prawdę mówiąc nie mieliśmy szans na awans do kolejnej rundy.

odpowiedz
Otto - 17.06.2019 / 13:19, *.246.2

Nie rozumiem parcia tych dziadków (Rado i Malarz) na kontynuowanie piłkarskiej kariery. Przecież obaj już dawno powinni ją zakończyć i zająć się innymi sprawami, najlepiej w Legii. Gdzie oni jeszcze chcą grać? W IV lidze?

odpowiedz
GambitL - 17.06.2019 / 08:10, *.com.pl

Rado wykonales swoj obowiazek co do kropki. Wroc do nas jako trener, jako dyrektor sportowy, jako specjalista w jakiejs dziedzinie. Tylko wroc !!!

odpowiedz
Krecina Zdzichu - 17.06.2019 / 09:13, *.vectranet.pl

@GambitL: Czy jesteśmy już zdani na zawsze na Serbów w sztabie? Najlepiej go widzę, jako szefa skautingu w Chinach, ma tam cenne doświadczenie i może rezydować na stałe...

odpowiedz
Miras - 17.06.2019 / 21:57, *.vectranet.pl

@GambitL: Mądrze piszesz. Rado w Legii byłby nieoceniony, tylko po tym potraktowaniu przez klub i kibiców będzie chciał. Do tego chciałbym usłyszeć jedno nazwisko "Legionisty", który w Jego sytuacji by nie skorzystał.

odpowiedz
Marcin Radomski - 17.06.2019 / 00:43, *.play-internet.pl

Wstyd dla klubu. Może jakieś godne pożegnanie!? Złote dywany rozwijać! W dzisiejszych czasach nikt tyle serca nie odda za klub! Wisła potrafiła pożegnać swoje legendy, ale to Kraków i tam inna kultura niż u ruchodupka miodka. Niestety mamy czasy prezesów przez DUŻE P.

odpowiedz
Bln - 17.06.2019 / 06:47, *.play-internet.pl

@Marcin Radomski:
Jaka legenda, pokazał że jest zwykłym najemnikiem jak większość.

odpowiedz
Tomek Mokotów - 17.06.2019 / 08:45, *.play-internet.pl

@Bln:
Masz rację, miał czelność zmienić zdanie i przejść do naszego kibicowskiego wroga nr.1.

A Deyna dla ciebie to musi być już zdrajcą, odejść z takiej Legii i to jeszcze do Anglii...

Skąd sie tacy jak ty biorą?

odpowiedz
Kipkorir - 17.06.2019 / 00:05, *.chello.pl

Dzięki za wszystko. Niemniej, nie jest to żadna legenda!

odpowiedz
are31 - 16.06.2019 / 20:32, *.mm.pl

Trzymaj sie Rado powodzenia w innym klubie

odpowiedz
ale jaja - 16.06.2019 / 16:47, *.skranetcan.pl

w taki sposób pożegnać LEGENDĘ wstyd dla klubu

Dziwne ruchy w klubie pozbywają się ludzi z DNA legionisty
kto ma walczyć i oddawać serducho za klub Cierzniak i inni ?
Śmiesznie to zaczyna wyglądać w klubie
chyba Vuko ma jakieś kompleksy

odpowiedz
Gepetto - 16.06.2019 / 17:10, *.chello.pl

@ale jaja: ogarnij się jaka legenda. Zwykły najemnik. Mało tego vuko go wpuszczał żeby najemnik był na trzecim miejscu

odpowiedz
Tomek Mokotów - 17.06.2019 / 08:53, *.play-internet.pl

@Gepetto:

Daruj sobie gimbusie, co post to jedziesz z tą samą gadką. Nie podoba się to nie pisz pod tym tematem.

Dla większości kibiców Rado będzie i jest legendą a swoje kompleksy wylewaj np.na Konwiktorskiej?
Kuchy to drewno, Malarz beznadziejny, Rado sprzedawczyk... internet to rzeczywiście wylew gnoju i szamba...

Albo zmień spodnie bo cię chyba rurki za bardzo cisną...

odpowiedz
Kibic - 16.06.2019 / 12:25, *.com.pl

Dzięki Rado, będzie Ciebie brakować!

odpowiedz
LWGZ - 16.06.2019 / 10:26, *.tpnet.pl

@ Darek Piekielko: Masz absolutna racje a kto nie przyjal ewentualnej oferty to znaczy ze nie zalezalo na LEGII !!!!

odpowiedz
Choto - 16.06.2019 / 09:46, *.chello.pl

PODZIEKOWAC ZA ALL

odpowiedz
Darek Piekiełko - 16.06.2019 / 09:39, *.t-mobile.pl

Większość rozpacza po naszych kopaczach, ale jak nie szło to było jechanie po emerytach, a ja uważam że bardzo dobrze że odchodzą bo ile można brać kasę za to że się siedzi na ławie. Wszyscy nasi emeryci mają ambicje piłkarskie i co z tego jak pesel nie ten, wszyscy wielcy Legioniści a jak pojawi się ofèrta z Chin to spier...lają tylko nogami przebierają. Panowie Legia to nie senatorium dla starców. Tylko Astiz pokazał klasę i przyjął ofertę budowania Legii. Wiem že zaraz powiecie że Radko to Legęda klubu a dla mnie to zwykły kopacz za pieniądzę.

odpowiedz
Miras - 16.06.2019 / 09:20, *.vectranet.pl

Dla mnie Rado to najlepszy Legionista XXI w. Bez Niego nie byłoby tylu tytułów. Nie mam Mu za złe pójście za kasą, nie tacy jak On przy pierwszej okazji pakują walizki. Po prostu trzeba było podwyższyć kontrakt jak na to zasługiwał. Najgłupszym posunięciem było posadzenie Go na trybunach w Amsterdamie, co wywaliło nas z pucharów. Widać też że po Ajaksie skończyła się Wielka Legia, to daje do zrozumienia kim był Rado dla Legii.

odpowiedz
Gepetto - 16.06.2019 / 17:14, *.chello.pl

@Miras: pinokić sam nie chciał grać i dlatego był na trybunach. Obejrzyj meczyki plus z informacjami o transferach i kontraktach. Zobaczysz jak grał gdy był luz w pracy, a jak się kontrakt kończył...

odpowiedz
k. - 16.06.2019 / 07:56, *.t-mobile.pl

Do Radovicia mam żal za te Chiny (choć rozumiem jego decyzję, po prostu moment słaby wybrał). Niemniej jednak szacunek mu się należy za te wszystkie pozostałe lata. Kucharczyk, Malarz, Radović, Hlousek. Wszyscy z nich mieli ten sznyt Legijny a odchodzą bez godnego pożegnania...

odpowiedz
wwy - 16.06.2019 / 02:28, *.it4polska.com

Szacunek ! a'e w chinach było zostać a nie teraz Legię doić

odpowiedz
Stary Chłop z Bielan - 16.06.2019 / 00:07, *.inetia.pl

Mirooo Radovic !! Powodzenia !

odpowiedz
Pab(L) o - 15.06.2019 / 22:11, *.mm.pl

Dziękuję Miro za wszystko, jak ktoś po Tobie jedzie to chyba jest kibicem (chociaż trudno tego słowa wtedy użyć) od dwóch miesięcy... trzymaj się bracie, dałeś nam wiele radości przez te lata... MIRO RADOVIĆ

odpowiedz
Rafix - 15.06.2019 / 21:37, *.chello.pl

Jak razem z Malarzem trafią do Płocka to będzie tam wiekszy poziom DNA Legii niż w naszej Legii Cudzoziemskiej.

odpowiedz
Ja85 - 15.06.2019 / 21:20, *.play-internet.pl

Radović to najlepszy piłkarz Legii w XXI wieku!!! Dziękujemy za wszystko Rado i do zobaczenia na trybunach.

odpowiedz
Krecina Zdzichu - 16.06.2019 / 13:45, *.chello.pl

@Ja85: ja bym dodał najlepszy w całym millenium, jak to brzmi po chińsku? huan huan huan huan, już lecę

odpowiedz
Damian - 15.06.2019 / 20:56, *.net.pl

Dzięki Rado za te wszystkie lata. Doceniam wszystko i w sumie rozumiem pójście za kasa kiedy była taka okazja.. Każdy by poszedł :) Ale metryki nie oszukamy, graj póki zdrowie pozwala powodzenia Rado tak od serca!

odpowiedz
zły krasnolud - 15.06.2019 / 20:31, *.virginm.net

rado dzięki za zostawienie drużyny za pięć dwunasta. Berg zrobił bardzo dobrze że cię nie wykorzytsał w meczu z ajaxem. Też bym nie wystawił zawodnika którego już nie ma i jeszcze zostawia kolegów przed samym rozpoczęciem rundy.

odpowiedz
grzesiek - 15.06.2019 / 20:14, *.centertel.pl

Wbrew wielu opiniom że Miro bez formy, jestem pewien że zagra znowu w jakiejś Olimpi Ljublana pokaże że forma jest i wróci do Legii , może wtedy już nie będzie Mioduskiej w Legii a Miro spokojnie zakończy karierę :)))))

GWIZDEK SĘDZIEGO ROZPOCZYNA WIELKI MECZ MIRO RADOVIĆ I JUŻ 1:0 JEST

odpowiedz
Krecina Zdzichu - 15.06.2019 / 19:35, *.t-mobile.pl

Czas pogonić leniwych emerytów. Niech popracują gdzieś ciężko za cząstkę kasy, która im spływała do kieszeni za kopanie się po czole. Wiecej kasy na inne sekcje i reaktywowac hokej!

odpowiedz
jankoL - 15.06.2019 / 18:10, *.t-mobile.pl

Zero pomysłu na zespół ,juz od dobrych dwoch lat nie byl tym samym Rado co przed wyjazdem (uciekl za lepsza kase).Astiz podobno klepniety?!moze warto dac szanse Polakowi w ppolskiej lidze na jego pozycji znaleźli by kogoś

odpowiedz
bronek49 - 15.06.2019 / 17:59, *.chello.pl

dzięki Rado powodzenia

odpowiedz
GL - 15.06.2019 / 17:09, *.tpnet.pl

To ze chcial jeszcze sobie dorobic na koniec to jest zrozumiale a chodzi o moment odejscia !!

odpowiedz
RafaL - 15.06.2019 / 17:03, *.57.86

Dzieki Rado za wszystkie te lata spedzone na L3. Za walke, mistrzostwa i puchary, za piekne gole (szczegulnie w pierwszym meczu z cweltikem) a takze z serce ktore zawsze dla Legii bilo!!!! Powodzenia i szacun na zawsze!!!!!

odpowiedz
Juri - 15.06.2019 / 16:57, *.inetia.pl

Rado dziękóweczka za chwile radości.
Zdrówka życzę. Szacuneczek

odpowiedz
Gepetto - 15.06.2019 / 16:56, *.chello.pl

Nareszcie !!! Bye bye pinokić. Szkoda, że tak późno.

odpowiedz
Swojak(L) - 15.06.2019 / 18:23, *.centertel.pl

@Gepetto: Pieeeerdo.......L się.

odpowiedz
Sam jesteś pinochio debilu - 16.06.2019 / 06:06, *.shawcable.net

@Gepetto:

odpowiedz
Gepetto - 16.06.2019 / 17:16, *.chello.pl

@Swojak(L): wolę twoją na ryżu

odpowiedz
Gepetto - 16.06.2019 / 17:17, *.chello.pl

@Sam jesteś pinochio debilu: imbecylu idź przystrugać nosek Pinokicia

odpowiedz
Oshee - 15.06.2019 / 15:59, *.play-internet.pl

Kilka lat za późno. Nigdy go nie lubiłem!!!!

odpowiedz
Duke - 15.06.2019 / 21:05, *.telekom.at

@Oshee: Tez cie nie lubie

odpowiedz
Kris - 15.06.2019 / 15:58, *.plus.pl

;(

odpowiedz
Januszelencja - 15.06.2019 / 15:51, *.chello.pl

To jak grał z Celticiem, miodzio. Nie zapomnimy!
powo radko

odpowiedz
m4 - 15.06.2019 / 15:13, *.chello.pl

Mioduch przestań na weekend bo nie wytrzeźwieje , malario dynioglowy ,fatalczyk , jeszcze wypier.... tego jedrzejczaka i normalnie lecę po szampana i kawior

odpowiedz
Jimmy L - 15.06.2019 / 14:51, *.t-ipconnect.de

I bardzo dobrze jak przyjda nowi mlodzi i wartosciowi jeszcze lepiej Rado zarobil kase w Legi no i Chinach powodzenia i czekamy na nowe mlode twarze

odpowiedz
Franz - 15.06.2019 / 14:50, *.chello.pl

Dzięki Radko!! Kapitanie!! Żegnam Cię tak jak Ivice Vrdoljaka z ogromnym bólem serca. Jesteś Wielki i dziękuję Ci za każdą sekundę ktorą spędziłeś w Legii. Nieważne czy grałeś lepiej czy gorzej Twoje serce zawsze biło dla Legii!! Dlatego zawsze będziesz w moim sercu. Jeszcze raz dziękuję za wszystko!! Radko Kapitanie!!

odpowiedz
ZIBI - 15.06.2019 / 14:48, *.t-mobile.pl

Rado Dziękuję za te lata w Naszej Legii. Szacunek u mnie na zawsze.

odpowiedz
Tomek c - 15.06.2019 / 12:57, *.t-mobile.pl

Nie umiemy uszanować zawodników którzy coś dla L zrobili... tylko kasa... co jak co ale jemu powinni pozwolić zostać w L jako zawodnik dać mu wynagrodzenie jak by był " w innej roli " jeszcze ten rok... zasłużył na to a klub na pewno więcej nie straci jak na każdym ostatnim niewypale.... powodzenia Rado

odpowiedz
Piotr - 15.06.2019 / 12:46, *.vodafone-ip.de

Rado dzięki za wszystko Mistrzu! Powodzenia dalej jako piłkarz a potem w innej roli w Legii (mam nadzieję). Szkoda tylko, że Cię, Kuchego, Hlouska i Malarza nie pożegnano godnie na koniec ubiegłego sezonu.

odpowiedz
zaba285 - 15.06.2019 / 12:45, *.lukman.pl

szacunek za grę w Legii. przed wyjazdem do Chin był świetnym zawodnikiem i miał bardzo dobre statystyki.

Ci którzy piszą o zdradzie i wyjeździe do Chin - kto z Was nie zmieniłby firmy na taką która płaci 3-4 razy więcej biorąc pod uwagę, że kurek z hajsem za 1-2 lata może się zakręcić? chyba tylko naiwne dzieci... to jest biznes a piłkarze to pracownicy

odpowiedz
L6 - 15.06.2019 / 16:08, *.tpnet.pl

@zaba285: wypad na K6 sprzedawczyku!

odpowiedz
benio - 15.06.2019 / 12:41, *.inetia.pl

Przepraszam ale nie rozumiem polowy tutaj wpisów. Co mecz Kucharczyk był najgorszy na boisku, Malarz zaczął puszczać szmaty, Rado w ogóle nie grał a teraz lament że odchodzą. Taka jest kolej rzeczy .Są słabsi i muszą to zrozumieć, a nie chodzić do mediów i gadać wszystko co się dzieje w drużynie. Trzeba im po prostu PODZIĘKOWAĆ i życzyć powodzenia dalej. To wszystko. Legia Warszawa to duma i sława!!!!!

odpowiedz
ADAMOWICZ ALE NIE PAWEŁ - 15.06.2019 / 12:40, *.ip-point.pl

Chiński judasz twuuuuu!!!!

odpowiedz
tomiacab - 15.06.2019 / 15:41, *.virginm.net

@ADAMOWICZ ALE NIE PAWEŁ: Dokładnie. Wszystko co mogę dzis od siebie napisac dla niego to "nara"

odpowiedz
jim - 15.06.2019 / 12:09, *.tpnet.pl

Rado ma ambicje jeszcze grać ale w tej formie jakiej ostatnio był i jeszcze kwestia wieku raczej go przekreśla aby to robił w Legii więc powodzenia

odpowiedz
LWGZ - 15.06.2019 / 12:08, *.tpnet.pl

Kariera w LEGII dobiegla konca tak jak w zyciu nic nie trwa wiecznie tez sa zmiany ! Dziekujemy !!!

odpowiedz
Pu(L)awy - 15.06.2019 / 12:04, *.tpnet.pl

Dzięki Rado za te wszystkie lata! Oddałeś serce temu klubowi, a Pan "prezes" nawet nie raczy zrobić pożegnania zawodnikowi z taką historią, nie będzie już takich zawodników w Legii, tak oddanych klubowi, szkoda..

odpowiedz
LGZ - 15.06.2019 / 11:56, *.tpnet.pl

Jesli chodzi o bramkarza to nie jest dobry co pokazal swoja gra na boisku ale ten kontrakt skoro juz jest to dalsza gra w LEGII to juz nie a dlaczego zostal to nie wiadomo z jakiego powodu !!!

odpowiedz
e(L)o - 15.06.2019 / 11:42, *.vectranet.pl

I bardzo dobrze! Nie kumam tylko czemu Cierzniaka zostawili.Bramkarz marny...

odpowiedz
tomiacab - 15.06.2019 / 15:43, *.virginm.net

@e(L)o: pewnie dlatego, ze za chwilę przeczytamy o transferze Majeckiego.

odpowiedz
ZW - 15.06.2019 / 11:41, *.tpnet.pl

Dobra decyzja LEGII Warszawa !!

odpowiedz
Luk - 15.06.2019 / 11:39, *.orange.pl

"Pięknie" klub zadbał o ikony klubu ostatnich lat. Po cichu,po sezonie bez pozegnania odeszli Kuchy Malarz i Rado. To jest ten profesjonalizm i dna Legii?

odpowiedz
ktoś - 15.06.2019 / 11:55, *.centertel.pl

@Luk:
Taki profesjonalizm klubu jaki piłkarzy. A biorąc pod uwagę, że brali za to spore pieniądze jak na polskie warunki to byli bardzo nieprofesjonalni. Radovicz z przewlekłą ciążą spożywczą to przecież ikona profesjonalnego piłkarza.

odpowiedz
GL - 15.06.2019 / 11:26, *.tpnet.pl

Tak sie z LEGIA nie postepuje odnosnie wyjazdu do Chin !!

odpowiedz
:D - 15.06.2019 / 12:25, *.orange.pl

@GL: Co ty gadasz chłopie. Jak Rado odchodził z Legii to wiadomo już było że mu bliżej końca kariery a jeszcze przytulili za niego 1,7 mln euro. Tam gość miał zarabiać 500tys miesięcznie a w Legii zarabiał około 150 wiec zrozumiałe że na koniec chciał sobie jeszcze dorobić.

odpowiedz
Derwall - 15.06.2019 / 17:27, *.orange.pl

@:D: 100% -a nie tylko on zarobil ,nasza Legia tez .a takiej oferty żaden klub w Polsce by nieodpuscil,i zapewne klubowi bardziej zalezalo niż Miro,i do tej pory niemoge zrozumieć całego tego hejtu na Rado-prawdziwi kibice Legii tak niepostepuja

odpowiedz
Matigol - 15.06.2019 / 11:24, *.inetia.pl

Rado - dzięki za wszystko i powodzenia ! Kończy się pewna epoka ( Rado, Kuchy, Malarz ) i ciężko jest/będzie przez najbliższy czas przyzwyczaić się do myśli że ich już nie ma. Ich - ludzi którzy (co by nie mówić) dali nam sporo radości, tryumfów, tytułów, wzruszeń. Docencie to (malkontenci) bo nie sądzę (obym się mylił) żebyśmy szybko się doczekali ich godnych następców. Miro - szacunek na zawsze !

odpowiedz
Jozz-men - 15.06.2019 / 11:22, *.centertel.pl

Dzięki Rado za wszystko,co zrobiłeś dla Legii i jej kibiców.Dużo zdrowia dla Ciebie i twojej rodziny.PS Twoje firmowe zwody,nigdy nie wyszły z mody.

odpowiedz
Warszaeiak1234 - 15.06.2019 / 11:21, *.play-internet.pl

Dziekujemy Rado za te minione Lata! Bedziemy Cie dobrze wspominac! I pamietaj - nie placz do mediow za bardzo!

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 15.06.2019 / 11:18, *.kician.us

Po tych rozstaniach, zwolni się jakieś 16 milionów z puli wynagrodzeń, do tego dochodzi 25mil za Szymańskiego oraz 13 za Wietesia. Razem to ponad 50 milionów, więc dziura w budżecie załatana i to z nawiązką. W tym sezonie jak ktoś jeszcze dojdzie to pewnie z kartą na ręku na więcej bym nie liczył. Budżet musi się zgadzać.

odpowiedz
Piotr (L) - 15.06.2019 / 11:16, *.centertel.pl

Dziękuję z całego serca Rado za wkład dla Legii mam do ciebie wielki szacunek szkoda że już ciebie nie będzie z nami zawsze będziesz w pamięci kibiców trzymaj się zdrów

odpowiedz
Pawel - 15.06.2019 / 11:14, *.orange.pl

Z jednej strony zaluje ale z drugiej strony nazwiska nie graja. Nic nadzwyczajnego Legii juz nie da na boisku... Dziekuje za wszystko RADO I powodzenia w dalszej karierze.

odpowiedz
brasu - 15.06.2019 / 10:27, *.vectranet.pl

malarz, hlousek, radovic, szymanski, hamalainen, kucharczyk, medeiros... jeszcze astiz, philipps, jodlowiec, kopczynski, agra, moneta i cierzniak (choc ten ostatni wiadomo juz ze zostanie)

odpowiedz
Loczek - 15.06.2019 / 10:24, *.net.pl

Mam nadzieje że doczekacie kolejnego takiego zawodnika w Legii..12 lat z takim poziomem...Rado szacun i powodzenia!



odpowiedz
GrzeLeg - 15.06.2019 / 10:20, *.virginm.net

Rado idź i niech Ci będzie dobrze

odpowiedz
Mi(RR)co - 15.06.2019 / 10:16, *.tpnet.pl

Rado, zapraszamy do Radomiaka. Tylko nie wiem czy to Twój poziom.

odpowiedz
tekken (L) - 15.06.2019 / 14:48, *.chello.pl

@Mi(RR)co: To byłoby bardzo ciekawe. Jeszcze Astiza i Malarza weźcie. W tym sezonie będzie co w I lidze oglądać i komu kibicować.

odpowiedz
Mi(RR)co - 17.06.2019 / 15:51, *.tpnet.pl

@tekken (L): Dobra podpowiedź, tylko nie przeginajmy. Radomiak to nie dom spokojnej starości. Ale jeden Rado by się przydał.

odpowiedz
Jkp - 15.06.2019 / 10:00, *.play-internet.pl

Dziękujemy, powodzenia, ale cieszę się bardzo ze nie przeszedł pomysł żeby przedłużyć z Rado kontrakt. Rado hvala za sve!

odpowiedz
znajca - 15.06.2019 / 09:55, *.centertel.pl

Poszukajcie w necie skrótu Legia - Celtic. To co Rado zrobił temu bidnemu obrońcy w narożniku, to był fenomen. Drugiego gościa z podobnym mieszadłem nie będzie w Legii przez lata. Trzymaj się Rado! Lubiłem Cię, chłopaku!

odpowiedz
krys008 - 15.06.2019 / 09:53, *.serv-net.pl

Decyzje słuszne, forma rozstania, bo trudno mówić o pożegnanie, powinna być lepsza.

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 15.06.2019 / 09:48, *.kician.us

Powodzenia Rado, dzięki za całokształt. Wracaj od czasu do czasu na stare śmieci.

odpowiedz
MP(L)87 - 15.06.2019 / 09:42, *.virginm.net

no i hooy no i czesc :) na marginesie dzieki za wszystko ale nie ma miiejsca na sentymenty. Oby tylko znalezli sie nastepcy co beda grali na poziomie Rado za jego najlpeopszych czasow.

odpowiedz
Wilanow - 15.06.2019 / 09:32, *.tpnet.pl

Z odejściem Radovica kończy się pewna epoka. Mam nadzieję, że ta co nadejdzie będzie wreszcie stałym sukcesem czyli co roku mistrzostwo i gra w pucharach

odpowiedz
MP(L)87 - 15.06.2019 / 09:44, *.virginm.net

@Wilanow: Racja ale niestety trwa epoka DM. I czy on zastapi tych pilkarzy rownie dobrymi jak byli Ci co odchodza za swoich najlepszych czasow? Smiem w to watppic pozostaje nadzieja... e(L)o!

odpowiedz
Kibic - 15.06.2019 / 09:24, *.84.166

Dzięki Rado, liczę, że jeszcze wrócisz do pracy w Legii!

odpowiedz
Wirion - 15.06.2019 / 09:17, *.vectranet.pl

Dzięki Bratko za wszystko !!!

odpowiedz
Rafał N. - 15.06.2019 / 09:12, *.t-mobile.pl

Miro, dzięki za wszystko i powodzenia na dalszym etapie kariery. Trzymaj się!

odpowiedz
Bear - 15.06.2019 / 09:01, *.orange.pl

Radović, Hamalainen, Kucharczyk, Medeiros, Szymański, Pasquato -
Tylu ofensywnych piłkarzy już odeszło, nie licząc powrotów z wypożyczeń, przyszli jedynie Lewczuk i Gwilia, z czego Lewczuk jest stoperem a Gwilia chyba gra jako defensywny pomocnik ? Jeżeli się pomyliłem to proszę mnie poprawić :)
Skład , szczególnie w ofensywie wygląda bardzo licho..
Jeżeli chcemy grać w fazie grupowej LE i odzyskać mistrzostwo, to należy się wzmocnić i to solidnie, szczególnie w sytuacji kiedy odchodzi aż tylu piłkarzy ofensywnych..

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 15.06.2019 / 09:50, *.kician.us

@Bear: Gwila to ofensywny zawodnik

odpowiedz
brasu - 15.06.2019 / 10:32, *.vectranet.pl

@PiotrŻo(L)iborz: srodkowy dokladnie. choc moze grac na pozycji zarowo defensywnego jak i ofensywnego pomocnika.
niestety problem jest ze skrzydlowymi: z lewej nagy, a z prawej agra... no rewelacja wrecz!

odpowiedz
(L)egionista - 15.06.2019 / 12:31, *.25.51

@Bear: kolejny, ktory bredzi o LE. Chlopaku, by grac w LE NIEZBEDNE jest wywalczenie MP, bo 4 rund nigdy polski klub nie przeszedl w eliminacjach i nie przejdzie. Wiec zapomnij o LE.

odpowiedz
Jarop - 15.06.2019 / 08:58, *.play-internet.pl

Dzięki Rado

odpowiedz
gregorio - 15.06.2019 / 08:50, *.play-internet.pl

I w ten sposób Vuković pozbył się z Legii wszystkich legionistów. I może spokojnie mówić, że sam jest jedynym legionistą i tylko on ma L w sercu. Te gadki o jakimś legijnym DNA brzmią teraz śmiesznie... Niepojęte co tam się dzieje... :/

odpowiedz
??? - 15.06.2019 / 10:28, *.vectranet.pl

@gregorio :Legijne DNA ? " Kawałek mojego serca został w Kielcach, zawsze tu chętnie wracam. Korona to bardzo fajny klub i mi jest miło, że jak przyjeżdżam spotykam się tylko z dowodami sympatii, choć dziś jestem człowiekiem z Legii "

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 15.06.2019 / 08:48, *.play-internet.pl

Patrząc na to wszystko z szerszej perspektywy,to właściwie cały skład poszedł się yebać,a na ich miejsce tuż przed Europucharami mamy zupełnie nową 11.Pomimo,że Ci co odeszli,to w większości wogóle nie powinni w Legii występować,to byli cokolwiek "zgrani" ze sobą,natomiast nowi,zanim poznają się z imienia i nazwiska,to będzie po pucharach.I tak od kilku lat-kupić,sprzedać,kupić,sprzedać.Wizji w tym działaniu nie ma absolutnie żadnej.

odpowiedz
Mundial w Rosji - 15.06.2019 / 08:40, *.centertel.pl

Szkoda że nie przejść na emeryturę w Warszawie. To jest legenda tego klubu. Wielki szacunek dla Miro się należy.

odpowiedz
koszulka - 15.06.2019 / 08:37, *.kth.pl

Rado trzymaj sie ! Jestes jednym z najlepszych pilkarzy ostatniego 10 - 15 lecia ktorzy byli w tym klubie. Takiego duetu jak z Ljuboja to pewnie nikt przez lata w Legii nie stworzy. Dzieki za piekne chwile, powodzenia !

odpowiedz
tekken (L) - 15.06.2019 / 08:27, *.chello.pl

Szacun RADO.Tyle RADOści dała jego gra,że rzadko się zdarza. Zawsze groźny i niebezpieczny dla przeciwnika i taki powinien być piłkarz. Do tego widowiskowo grający, co tez jest ważne.
I RADO pamiętaj potomków w piłkę do Legii kieruj, aby talenty się nie marnowały;).

odpowiedz
młodszy_brat - 15.06.2019 / 08:14, *.play-internet.pl

To teraz będzie tak: "Gwizdek sędziego rozpoczyna Legii mecz, Walerian Gwilia i już 1-0 jest..."
Dzięki Rado!

odpowiedz
gazza - 15.06.2019 / 08:05, *.inetia.pl

Dzięki Rado za wszystko !
co do epizodu z Chinami to każdy by za taką kasę odszedł, mały minus a ogólnie na plus.

odpowiedz
Bubu - 15.06.2019 / 08:00, *.vectranet.pl

Jak na nasze warunki to gracz nieprzecietny ,

odpowiedz
LWGZ - 15.06.2019 / 07:46, *.tpnet.pl

Gdyby nie wyjazd do Chin przed tak waznymi meczami z Ajaxem gdzie byla szansa aby grac dalej !!!!

odpowiedz
Matt - 15.06.2019 / 07:45, *.132.229

Miałem do niego ogromny szacunek, jego gra wzbudzała u mnie podziw. Od samego początku byłem jego zwolennikiem, podobały mi się te jego zamachy i ciąg na bramkę. Przy Ljuboi wszedł na wyższy poziom, grając obok Vadisa chyba jeszcze to przebił.

Zawiódł mnie bardzo tym wyjazdem do Chin, a raczej jego okolicznościami. Oczywiście mógł odejść, ale nie w taki sposób, pokazał czym dla niego jest Legia. Po powrocie znów było po staremu, ale do czasu. Nie mogę w to uwierzyć, że piłkarz o tak wielkich umiejętnościach poruszał się po boisku jak paralityk. Czy on miał jakieś kontuzje, czy już chciał jechać na marce? Nie mógł się wziąć za siebie? Ledwo biegał.

Tak czy inaczej wielkie dzięki. Wiele tych bramek i asyst było. Człowiek, który nadawał kolorytu naszej lidze.

odpowiedz
Julon - 15.06.2019 / 07:36, *.centertel.pl

Szacunek i Podziękowania!!!

odpowiedz
Krecina Zdzichu - 15.06.2019 / 07:35, *.t-mobile.pl

Lengendy to jakby o finał LM grały, a to wszystko tylko wkłady do cienkopisów. Jeden nieco lepszy od drugiego na tle ekstraklapowych nedznych przeciwnikow, ktorych wszyscy tluka w Europie.

odpowiedz
Jane - 15.06.2019 / 07:14, *.110.254

Dziękujemy Rado!!!

odpowiedz
pawel - 15.06.2019 / 06:51, *.plus.pl

kolejne wzmocnienie legii niedawno malarz teraz radowic nie wspominając o wcześniejszych odejsciach

odpowiedz
Ja - 15.06.2019 / 03:27, *.vectranet.pl

Rado dzięki!

odpowiedz
Kristof - 15.06.2019 / 03:01, *.ziggo.nl

Twarz ma taka,ze wszystkie dzieci sie boja!

odpowiedz
Hehe - 15.06.2019 / 07:37, *.t-mobile.pl

@Kristof: jak ulepiony z plasteliny

odpowiedz
oLaf - 15.06.2019 / 00:34, *.vectranet.pl

Rado, dziękujemy!!!!!

Ostatni rok/dwa był b. słaby, ale wcześniejsze b. dobre!!

Teraz to już - wiadomo- nie te siły to i słabsza gra, nic się nie poradzi.

To był dobry zawodnik, waleczny, mający technikę i ... mózg.

Szkoda jego wyjazdu do Chin, bo może coś więcej byśmy ugrali.... a może nie bo doznał wtedy kontuzji.

odpowiedz
Czesio - 15.06.2019 / 00:31, *.lyse.net

Pewnikiem odejdzie męczyć bułę do Płocka, do domu legijnego emeryta.

odpowiedz
Szyszko - 15.06.2019 / 00:26, *.chello.pl

Za poradą greenkeepera, do rozgrywania podobno zostanie teraz rzucona na boisko kosiarka z Castoramy. Bardzo jestem ciekaw kto zastąpi zwalnianych sukcesywnie piłkarzy, którzy współtworzyli tą fajną epokę Legii. Czy leci z nami pilot?

odpowiedz
Szpilordzik - 15.06.2019 / 00:19, *.t-mobile.pl

Czyli wg wiekszosci powinnismy zostawic Rado Arka Kuchego? A tylko przrz to ze dlugo graja w Legii?? Opamietajcie sie... Naprawde...co by dalo przedluzenie kontraktu gdzie Ci pilkarze by nie grali albo by wchodzili na koncowki... Byly rozmowy aby zostali w klubie ale jako nie pilkarze wiec odrzucili oferty chca grac niech ida... I w czym problem? Szanuje ich i szanuje decyzje klubu jak i pilkarzy....pozdro z Brzegu opolskiego

odpowiedz
L - 15.06.2019 / 03:31, *.play-internet.pl

@Szpilordzik: w tym problem że zostali potraktowani jak piąte koło u wozu. Nie uważasz że zasługują na jakieś lepsze pożegnanie niż internetowe wypociny? To są piłkarze którzy często zmieniali losy meczu a nie byle kto kogo się żegna byle jak...

odpowiedz
swk - 14.06.2019 / 23:23, *.orange.pl

co jak co ale jemu to dywan powinni rozłożyć i całować po stopach !!
je... ten epizod z chinami
to jest Legijna morda i tyle !!

odpowiedz
L - 14.06.2019 / 23:19, *.tpnet.pl

Co to mają być za pożegnania przez internet? Kuchy Malarz a teraz Rado. Mioduski odejdź, po prostu odejdź.

odpowiedz
powiślak - 14.06.2019 / 23:43, *.t-mobile.pl

@L: typowe dla korporacyjnych krwiopijców. Dązą do tego zebysmy sie nie przywiazywali zbytnio.nie ma miejsca na sentymenty. Mamy byc zwyklymi konsumentami

odpowiedz
Roma - 14.06.2019 / 23:59, *.centertel.pl

@L: masz w zupełności rację. Ja już chyba przestanę reagować emocjonalnie i po prostu przeczekam czas samowładztwa obecnego prezesa. Życzę mu powodzenia, ale

odpowiedz
Madrala - 15.06.2019 / 07:17, *.224.231

@powiślak: my konsumentami a wklady pracownikami. Roznica polega na tym ze u Nas jeszcze jakies zasady a wklady maja jedna - tam gdzie lepiej placa tam bedziemy pracowac.

odpowiedz
Kiki - 15.06.2019 / 07:22, *.224.231

@L: flaga z podobizna, dywan i oprawa. Tak to powinno wygladac! Za chiny dla Rado, Za 4 lata dla Malarza i dla Kuchego za to ze zawsze byl za slaby na Legie!

Nie odmawiam tym Grajkom Charakteru i Walecznosci ale ludzie opamietajcie sie! Legendy byly i juz nie wroca. Nie te czasy, za duze pieniadze i inna generacja ludzi!

odpowiedz
L - 15.06.2019 / 11:55, *.tpnet.pl

@Kiki: chłop ma więcej meczów z L na piersi niż Deyna a został potraktowany jak byle kto, w imię czego ja się pytam??? Trzeba nie mieć mózgu żeby wypominać mu Chiny gdzie chciał zarobić na swoją rodzinę dostając pensję 7 krotnie większą. Abstrachując od jego obecnej formy to nie uważasz ze to był dobry zawodnik i że sporo zrobił dla Legii? Czy już nasz korpo prezes wyprał ci mózg?

odpowiedz
Legionista - 14.06.2019 / 23:13, *.orange.pl

Dziękuję Rado, dzięki Tobie Legia odniosła tyle sukcesów. Byłeś niezapomnianym reżyserem gry. Po skończeniu kariery wracaj do nas. Masz L w sercu. Powodzenia

odpowiedz
Cypis - 14.06.2019 / 23:08, *.hetnet.nl

Rado Dziękuję!!!

odpowiedz
Balde - 14.06.2019 / 23:07, *.centertel.pl

Miro, wielkie dzięki

odpowiedz
Rrr - 14.06.2019 / 23:03, *.orange.pl

Mógł zostać a nie lecieć i swirowac gdzieś tam w chinach to dziś by miał najwięcej występów.

odpowiedz
The⚽️Best⚽️Comments - 14.06.2019 / 23:00, *.193.102

Tomek Mokotów - 1 minutę temu, *.play-internet.pl
@Kabanos:

Żadna Legenda skoro śmiał odejść do Chin. Do Chin!!! Żeby jeszcze do Lecha, Wisły czy Jagiellonii ale do Chin? Naszego największego kibicowskiego wroga?!

Dobrze jest wiedzieć, że oprócz konkretnych gości na trybunie dzielisz ją z takimi jak Ty, fanatyków wielką gębą co to z każdego słowa rozliczają tych miernych kopaczy.
Wiwat pokolenie rurek!

odpowiedz
wwwojtecky (L) - 14.06.2019 / 23:00, *.55.190

Dzięki Rado!!!! Szacunek

odpowiedz
Arek - 14.06.2019 / 22:59, *.tpnet.pl

Dzięki za wszystko Rado! Mam nadzieję, że jeszcze wrócisz do nas w innej roli.

odpowiedz
brasu - 14.06.2019 / 22:58, *.vectranet.pl

mysle ze klub zachowal sie w porzadku. rado swoje zrobil, ale latka leca. zaproponowali mu inna posade. nie chcial - jego wybor. co wiecej mozna bylo zrobic?
ps. i skoncze juz z tymi chinami!

odpowiedz
Szpilordzik - 15.06.2019 / 00:13, *.t-mobile.pl

@brasu: i taka wypowiedz szanuje, klub uznal ze nie jako pilkarz ale czlonek klubu, Rado nie chce bo chce grac wiec droga otwarta a wiem tak jak z Malarzem. Za rok wroca i beda w klubie i mnie to satysfakcjonowuje.pozdro

odpowiedz
Mariusz - 14.06.2019 / 22:55, *.vectranet.pl

Mirooo Radović....DZIĘKUJEMY

odpowiedz
jasiek - 14.06.2019 / 22:49, *.play-internet.pl

Trzeba być niespełna rozumu, żeby nie rozumieć odejścia do Chin. Dziękuję za uwagę. Rado Szacun na zawsze !!!

odpowiedz
Tomek - 14.06.2019 / 22:48, *.amazonaws.com

To jest chore.

odpowiedz
Sputnik 44 - 14.06.2019 / 22:42, *.cyfrowypolsat.pl

Na końcówki trudnych meczy taki piłkarz z charakterem byłby przydatny. No ale tniemy koszty i liczymy, że Agra da radę. Brawo kudlaty, kolejny qrwa raz!

odpowiedz
Zduneq - 14.06.2019 / 22:57, *.play-internet.pl

@Sputnik 44:
A Ty widziałeś w jakiej super formie był Rado w tym sezonie?Beznadziejnej to mocny eufemizm tejże formy.A co jak Agra odpali jak Rocha?

odpowiedz
stary kibic - 14.06.2019 / 22:42, *.vectranet.pl

Rado Mistrz!!! Dzięki wielkie za wszystko!!! To nasz człowiek, facet który oddał serce i zdrowie Legii i Warszawie. Był wzorem, dawał mnóstwo radości kibicom, dał wiele i mógłby na pewno dać jeszcze wiele drużynie, na boisku i poza nim, młodzi niejednego by się mogli od niego nauczyć. Szkoda wielka, że osoby, które podejmują decyzje w klubie nie rozumieją tego :((( To naprawdę koniec pewnej epoki ale mam nadzieję, że jeszcze kiedyś do nas wróci, może jako trener... Rado jesteś wielki!!!!

odpowiedz
Siwy - 14.06.2019 / 22:38, *.as9105.com

Chyba nie prędko znajdzie się ktoś kto przeskoczy pana Lucjana.Rado dzięki za wszystko!

odpowiedz
Darek - 14.06.2019 / 22:29, *.t-ipconnect.de

Dziękuję za wszystko co zrobiles dla Legii.Skaza z wyjazdem do Chin pozostanie na zawsze.Dziś juz za slaby by dac jakosc druzynie.Dobra decyzja klubu.
Powodzenia Rado.

odpowiedz
Szyszko - 14.06.2019 / 22:29, *.chello.pl

Kończy się pewna era. Ciekawe co dalej? Na piłkarzy klasy tych, którzy odchodzą sukcesywnie w ostatnich rundach nie ma szans. Szarzyzna na horyzoncie, ciężkie zadanie dla Vuko

odpowiedz
Kabanos - 14.06.2019 / 22:25, *.224.231

Niestety ale za pozno. Mial szanse zostac Legenda ale niestety pieniazki wygraly. Bez zalu bye bye

odpowiedz
Tomek Mokotów - 14.06.2019 / 22:56, *.play-internet.pl

@Kabanos:

Żadna Legenda skoro śmiał odejść do Chin. Do Chin!!! Żeby jeszcze do Lecha, Wisły czy Jagiellonii ale do Chin? Naszego największego kibicowskiego wroga?!

Dobrze jest wiedzieć, że oprócz konkretnych gości na trybunie dzielisz ją z takimi jak Ty, fanatyków wielką gębą co to z każdego słowa rozliczają tych miernych kopaczy.
Wiwat pokolenie rurek!

odpowiedz
Nemesis - 15.06.2019 / 02:33, *.82.107

@Kabanos: won stąd prowokatorze, pajacu.

odpowiedz
Kabanos - 15.06.2019 / 08:25, *.224.231

@Nemesis: wam Panowie bardzo szybko widze uchodza pewne rzeczy i slowa wypowiadane przez pilkarzy. Za szybko. Wlasnie dzieki takiemu podejsciu kazdy kto tu bedzie gral ma gleboko z tylu przywiazanie do klubu itd. Powiem cos, zrobie to lub tamto. Kibic wybaczy! Skoro dla Was to nie ma znaczenia to dziabnijce sobie Radovicia albo Malarza na przedramieniu i wiwatujcie jakie to "Legenedy" u Nas graly.

odpowiedz
Nemesis - 15.06.2019 / 10:09, *.52.68

@Kabanos: Nas interesuje to ile dla tego klubu Rado czy Malarz zrobili, a nie wypowiadane slowa. Slowa mogli rozne wypowiedziec, sa tylko ludzmi jak ty czy ja. Ale ty takze wiem, ze jestes zwyklym januszem nie rozumiejacym tego. Wlasnie za to, co zrobili ci dwaj pilkarze szacunek dla nich. Ciekawe czy bedac na Zylecie zaczalbys tak samo szczekac jak tutaj. Pajac jestes i tyle i to ty masz gleboko w powazaniu Legie, nie oni.

odpowiedz
China - 14.06.2019 / 22:24, *.t-mobile.pl

Pozfrrovieniiaaa spot Boenjin , good player good veri good

odpowiedz
(L)egia - 14.06.2019 / 22:20, *.02.net

Coś się skończyło :( Żegnaj Rado.

odpowiedz
lucho_83 - 14.06.2019 / 22:18, *.chello.pl

Miro Radovic! Dzięki Rado za Wszystko!!

odpowiedz
Ding - 14.06.2019 / 22:17, *.chello.pl

Ten news faktycznie na wykrzyknik. Transfer Gwilii - nie

odpowiedz
grzesiek - 14.06.2019 / 22:14, *.centertel.pl

RADO MISTRZ . TYLE W TEMACIE. POZDRAWIAM MIRO !!!!

odpowiedz
Ali - 14.06.2019 / 22:12, *.centertel.pl

to jest dramat

odpowiedz
Bomba - 14.06.2019 / 22:22, *.chello.pl

@Ali: Bayern pożegnał się z Ribery i Robben'em i jakoś nie było żal. A klasa dużo wyższa niż Rado - z całym szacunkiem dla Rado. To normalne. Robi się miejsce dla młodszych i lepszych.

odpowiedz
Haydin - 14.06.2019 / 22:41, *.chello.pl

@Bomba: A klasa Bayernu i Legii porównywalna??
Rado szkoda ale szacunek na zawsze...

odpowiedz
Zbyhoo - 15.06.2019 / 00:00, *.t-mobile.pl

@Bomba: Lepszych powiadasz...

odpowiedz
oLaf - 15.06.2019 / 00:41, *.vectranet.pl

@Bomba: odnośnie Riberrego i Robena: oni po ostatnim meczu (chyba w pucharze NIemiec ) w stacji ZDF przez godzinę po meczu analizowali zagrania, taktykę, strzały etc. z piwem w ręce (z nalepkami Bayernu, bez reklam) , normalnie -to jest pożegnanie z klasą!

U nas niestety sezon totalnie utopiony (przypomnę: pensje Legii = 90 mln zł, Piasta 18 mlnzł !!!!) więc i niezbyt jest co świętować, ale na przyszłość to ww. to jest wzór jak można podziękować byłym piłkarzom.

odpowiedz
Stary Chłop z Bielan - 16.06.2019 / 00:19, *.inetia.pl

@Ali: Ale jaki dramat ? Po co płacić spore sumy za kogoś kto nie gra ? Z całym szacunkiem do Miro ale to juz nie jest to.

odpowiedz