fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Sparing z Viktorią Pilzno

Woytek, źródło: Legionisci.com

28 czerwca podczas zgrupowania w austriackim Leogang Legia Warszawa zmierzy się z Viktorią Pilzno. Spotkanie odbędzie się w Westendorf, początek zaplanowano na godzinę 16:30. Po zakończeniu sezonu do czeskiego klubu odszedł obrońca Legii Adam Hlousek. Viktoria podobnie jak Legia zajęła w swojej lidze 2. miejsce.

Półtora roku temu "Wojskowi" zmierzyli się z Czechami podczas zimowego zgrupowania w Hiszpanii. Wówczas rywale wygrali aż 5-1.

Dzień przed meczem z Viktorią legioniści zagrają sparing z inną czeską drużyną FK Pribram. Mecz odbędzie się w Uttendorf, start o godzinie 17:00. Pozostałymi dwoma sparingpartnerami mają być Universitatea Craiova i Clube Atlético Bragantino, ale dokładne daty meczów nie są jeszcze znane.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
News⚽️Legia - 15.06.2019 / 21:27, *.94.44

W tym Atletico sá talénty,warto to Mr Mioduski i ogládać na żywo!

odpowiedz
Arek - 15.06.2019 / 14:46, *.tpnet.pl

Podoba mi się taki sparing.

odpowiedz
ghik - 15.06.2019 / 14:42, *.tpnet.pl

Bez wzmocnień to będzie pogrom.Może wtedy się loczek obudzi,że potrzebne są transfery...

odpowiedz
eth - 15.06.2019 / 12:16, *.tpnet.pl

W Warszawie - Pogoń i Radomiak, a wiadomo z kim zagramy w Warce?

odpowiedz
Peter - 15.06.2019 / 12:35, *.vectranet.pl

@eth: No właśnie jakoś cisza o tym...

odpowiedz
LGZ - 15.06.2019 / 12:10, *.tpnet.pl

Sparingpartner godny LEGII !!!

odpowiedz
GL - 15.06.2019 / 11:43, *.tpnet.pl

Oby inni sparigpartnerzy byli tego pokroju pod wzgledem pilkarskim !!

odpowiedz
ZL - 15.06.2019 / 11:39, *.tpnet.pl

Sparing z takim rywalem to sie chwali a ze sa jeszcze lepsi to wiadomo ale mimo tego ten sparing pokaze na jakim poziomie pilkarskim jest "NASZA LEGIA" oraz czy mozemy myslec pozytywnie o dobrej grze w lidze i europejskich pucharach !!

odpowiedz