Legia ósma w XIII regatach kpt. Jacka Pawluka

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Żeglarska Legia wzięła udział w XIII regatach kapitana Jacka Pawluka. Na podium zawodów znalazła się ekipa "Pawluk family" ze sternikiem Jakubem Pawlukiem (na co dzień startujący w barwach Legii) - synem Jacka Pawluka. Żeglarska Legia, ze sternikiem Marcinem Panasiem, dwudniowe zawody ukończyła na miejscu ósmym. W poszczególnych wyścigach legioniści plasowali się na następujących lokatach: 5, 7, 9, 10, 5.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.